Keresés

Részletes keresés

Via Galvani Creative Commons License 2007.10.20 0 0 304
Üdv. Én egy jó (az eddgonél jobb) orvos véleményét ajánlanám.
Előzmény: litowski (301)
Törölt nick Creative Commons License 2007.10.20 0 0 303

Szia!

 

Háát, tudtommal a Kalcium a gyomorból is és a vékonybélből is felszívódik. Ha az egész gyomrát kivették, akkor a gyomorsav sem okozhatja. Nem tudom, egy csomó összetevőből áll a fog és biztos van ezek között olyan, aminek a beépülése nehezebb ha nem gyomorból szívódik fel.

Előzmény: Don Palesz (302)
Don Palesz Creative Commons License 2007.10.17 0 0 302
Sziasztok!

Apámnak nagyon töredeznek a fogai, hiába mossa rendszeresen őket. Összefüggésben lehet ez azzal, hogy 2000-ben kivették az egész gyomrát? Azaz van-e olyan összetevője a fognak, aminek a felszívódásában a gyomornak kulcsszerepe van?
litowski Creative Commons License 2007.10.15 0 0 301

Sziasztok.

Az én problémám az,hogy miután leszoktam a cigi-kávéról,emésztési gondjaim adódtak.Minden nap van nagydolgom/van hogy naponta többször is/csak általában az eleje kemény .Ebből adódóan minden bajom van már./nem gyógyuló aranyér/.Szedek pár gyógyszert/betaloc ,tritace,koleszterincsökkentő/,lehet ettől van.Bár a doki azt mondja hogy szerinte nem.Próbáltam már a tamarint ,lenmagot ,korpát,sok vizet.Mind csak rövid ideig segít.Ez szerintem nem is igazán székrekedés hiszen az 3-4 naponkénti nagydolgot jelent.Ha valaki találkozott esetleg megélt ilyen problémát kérem írja meg...esetleg a megoldását is.Előre is köszönöm.

ktommy Creative Commons License 2007.09.13 0 0 300
Sziasztok !

Járt már valaki Pécsen a gyermek gasztroenterológusnál, Horváth Magdolnánál? Érdekelne hogy mennyire kezelik ott a gyerekeket emberségesen. Gondolok itt pl. a vérvételre.
Előre is köszi a segítséget !
Törölt nick Creative Commons License 2007.07.17 0 0 299
Válaszoltam :-)
Előzmény: Törölt nick (298)
Törölt nick Creative Commons License 2007.07.17 0 0 298

Szia ANA, levelet küldtem a panni888-ra, kérlek minél hamarabb válaszolj, mert S.O.S.!!

 

Köszönöm!

jamesdean Creative Commons License 2007.07.10 0 0 297
bertali, bolond vagy te... miért élnék én jól belőle...? Ajánlottam, mert biztosan többet ér, mint a Centrum és társai vitaminkapszulák. Ha nem zsigerből úúútálkodsz, láthattad volna, hogy Levendula írt róla és rákos ismerősőmtől hallottam és mivel nekem sem árthat az elmúlt két év eü. történései miatt, (infarktus, ájulás következményeképp koponyatörés..) elmentem és vettem. Eszem és jól vagyok.
Előzmény: bertali (293)
apácska Creative Commons License 2007.06.29 0 0 296
mindenkit üdvözlök.ha tudtok segitsetek.én 37 éves ff vagyok és kb 6 éve refluxot állapitottak meg nálam.a jó hogy qvamatellel egész jól kordában lehet tartani a sav vissza áramlást.a baj hogy nagyon pontosan kell szednem,,szinte órára pontosan!de 11,,,és este 7 kor!ha ezt betartom akkor nincs baj,ha elmulasztom akkor nagyon erős égést érzek a garatomban ami még a gyogyszer beszedése után is csak orák mulva mulik el!néha előfordul hogy nem hat a bevett gyogyszer,olyankor vagy szenvedek vagy beveszek még egyet.a kérdés van e már valami amivel gyogyitani lehet ezt,persze mütétek vannak de az orvosom azt mondta szosem lehet rola amig a gyogyszer segit!igen csak az a baj hogy meddig jo ez a gyomornak???én atool félek hogy még káros következményei lehetnek,,pl rák!nem értek hozzá,és azt csinálom amit mondanak,,de vajon az jó??mit tegyek?jólenne már gyógyszer nélkül élni,,mivel nem vagyok már mai gyerek mi lessz ha majd más gyogyszereket is kell majd szednem?Tehát van tapasztalat?modszer?valami ami véget vet ennek?JA egyszer szedtem proba képpen a lampsaptol nevű gyogyszert,ez erős volt és csak egyet kellett szedni belőle,de a szedés elkezdése után egyhéttel egy rettentő erős hasmenés kezdődőtt amire elösször nemtudtak mit mondani,,igy jártam a wc re!aztán 2 hét hasmenés után abba hagytam a lamsaptolt,és mintha elvágták volna!igy vissza tértem a Qvamatel re,,és azota azzal kinlodok!köszönettel..NG.
drpassat Creative Commons License 2007.06.22 0 0 295
 Szia, csak azt szeretném megkérdezni hogy annak idején kaptál valami választ a kérdésedre, esetleg sikerült találni egy normális helyet, mert engem is enagyon érdekelne, lassan már pestet teljesen átfésültem de nem akadtam rá!!!
Előzmény: _mirasorvino_ (182)
Hátszél1 Creative Commons License 2007.06.18 0 0 294

Sziasztok!

 

Egy kérdésem lenne. Bélgyulladásra Normix -t kaptam. 3 napig  2*2 adagot szedtem. Nagyon erős hasmenés következett majd hányinger. van ilyen mellékhatása?

bertali Creative Commons License 2007.05.09 0 0 293
Jó drága! Biztos jól élsz belőle.
Előzmény: jamesdean (292)
jamesdean Creative Commons License 2007.05.07 0 0 292

Hali,

ajánlom a HÉ-BÉ Kft által gyártott (Törökbálint, Kerekdomb 66.) HOMOKTÖVIS készítményeket, Itt az Indexen Levendula indított topikot, de olvashatsz még Wikipédia írásokat is. Nagyon erős immunerősítő fenemagas C vitamintartalma miatt.Egymásnak adják ott a kilincset a betegek, akik nem véletlenül járnak az ország minden részéből Törökbálintra..dr. Gond(t) János 06-23/336-239.

 

Előzmény: malone11 (288)
Törölt nick Creative Commons License 2007.05.06 0 0 291

Szió!

 

Nem kaptam Tőled olyan mailt, amire nem válaszoltam... Lehet, hogy eltűnt az éterben?

 

Ana

Előzmény: mopsz001 (290)
mopsz001 Creative Commons License 2007.05.05 0 0 290
Drága Ana!

Küldtem Neked már 1-2 e-mailt, de sajnos egyszer sem válaszoltál rá. Nem baj, csak olyan jó lett volna! :))
Annyira örülök, hogy már ilyen jól vagy , lesz ez még jobb is!!!
Már én is nagyszerűen vagyok!!!!!!
Szép hétvégét Nektek!
Pusza!
Előzmény: Törölt nick (289)
Törölt nick Creative Commons License 2007.04.08 0 0 289

Sziasztok!

 

Rég jelentkeztem, akkor is csupa negatív dologgal. Most azért jöttem, hogy elújságoljam, végre kezdem úgy érezni, hogy megérte a reflux-műtétre elmennem.

Felszedtem 3 kilót, így most állok -5-nél, ami soknak tűnik, de sokkal jobban vagyok ettől a +3-tól.

Sokkal jobban megy a nyelés, már egészben be tudok venni egy quarelin-t, ami nagy szó :-) Akkor van csak gond, ha stresszelek, akkor katasztrófális, dehát a stressz sosem tesz jót a gyomornak :-)

Ami nem megy még (és kétlem, h valaha menni fog már), az egy pohár víz megivása egy húzásra. Max 3 korty, amit egyszerre meg tudok inni, de az már rossz érzés.

Megvan még az evés utáni bal oldali fájdalom, de ez - szerintem - egyéni dolog nálam.

 

Szóval ennyi, úgy látszik, pár hónapnyi türelem kell a műtét után, de utána jön a megváltás :-)

malone11 Creative Commons License 2007.02.27 0 0 288

Sziasztok!

Az egyik barátomnak volt nemrégiben hasnyálmirigy gyulladása. Megállapították, hogy a hasnyálmirigy bizonyos részei elmeszesedtek. Egyenlőre diétás étrendre fogták, ám az a baj, hogy az immunrendszere nagyon legyengült, valamint a testsúlyából is jelentősen fogyott és jelenleg is sokszor vannak fájdalmai. Olyan kérdésem lenne, hogy nem tud-e valaki javasolni olyan immunerősítő készítményt, ami ilyen esetekben segíthetne. Keresgéltem a neten, de kifejezetten hasnyálmirigy gyulladás után szedhető készítményt nem nagyon találtam. Egyéb immunerősítőket találtam, de azoknál nem derül ki, hogy szedheti-e egy hasnyálmirigyes.

Javaslataitokat előre is köszönöm.

Törölt nick Creative Commons License 2007.02.12 0 0 287
Á, biztos nem az, mert 1 hónapja tart már. Én a stresszre fogom, ez olyan jó kis ürügy minden testi kínra :-S
Előzmény: mopsz001 (285)
mopsz001 Creative Commons License 2007.02.11 0 0 286
Küldtem e-mailt kedves Ana!
Jó éjszakát!
mopsz001 Creative Commons License 2007.02.11 0 0 285
Huu....Mi lehet a bajod? Voltál már orvosnál kedves ?
Mondjuk van most hányás -hasmenés járvány. Lehet, hogy az? Mióta megy a hasad?
Jobbulást kívánok Neked.
:))
Puszi!
Előzmény: Törölt nick (281)
mopsz001 Creative Commons License 2007.02.11 0 0 284
Kedves Ana!

Nagyon szívesen elfogadom, mert én pont azt szedem. Hogyan tudod eljuttatni. Ingyen nem tudom, hogy elfogadhatom-e.
Előzmény: Törölt nick (282)
emma01 Creative Commons License 2007.02.10 0 0 283

Hali Ana

és erre mond valaki valami értelmeset?vagy valami virus lehet?

Előzmény: Törölt nick (281)
Törölt nick Creative Commons License 2007.02.10 0 0 282

Sziasztok!

 

Van 2 teljes doboz Refluxon-om, már nem lesz rá szükségem. Kéri valaki? Ingyen természetesen.

 

Ana

Törölt nick Creative Commons License 2007.02.09 0 0 281

Csak nyugodtan :-)

Én mostanában rettentő szarul vagyok, megy a hasam folyamatosan, mínusz 8 kilónál tartok és elég gyengusz vagyok.

Előzmény: mopsz001 (280)
mopsz001 Creative Commons License 2007.02.08 0 0 280
Szia Ana!

Holnap jövök tényleg. Beköltöztünk, majd bővebben holnap. Puszi.
Andi03 Creative Commons License 2007.01.29 0 0 279

Sziasztok! Mostanában nem olvastam a topicot, majd este visszaolvasok.

Előzmény: mopsz001 (278)
mopsz001 Creative Commons License 2007.01.28 0 0 278
Szia kedves Ana!

Ma délután jövök!
Puszi!
Előzmény: Törölt nick (277)
Törölt nick Creative Commons License 2007.01.03 0 0 277

Aranyos vagy, a kilók maradtak, próbálkozom.

Beköltöztetek az új lakásba? Hogy teltek az ünnepek?

Előzmény: mopsz001 (272)
Törölt nick Creative Commons License 2007.01.03 0 0 276
Tudod, nem akartam, h hisztisnek gondoljon, azt mondta 16-án, h kitartás, hát kitartok :-) De vissza fogok menni mindenképp.
Előzmény: kheiron (271)
Pumpesz Creative Commons License 2006.12.29 0 0 275

Szia!

 

Örülök, hogy másoknak is jó tapasztalataik vannak a vitaminokkal kapcsolatban. Azért is fontos ez, mert manapság annyi mindent megetetnek velünk, hogy kell valami ellensúly az egészségünk fenntartása érdekében.

Békés boldog Ujévet Neked is!

Előzmény: mopsz001 (274)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!