Keresés

Részletes keresés

vezerstr Creative Commons License 2004.09.11 0 0 35762
2-0, Illés...
Előzmény: ZOLCSI (35761)
ZOLCSI Creative Commons License 2004.09.11 0 0 35761

Egyenlíteni!!!

Előzmény: sx7 (35760)
sx7 Creative Commons License 2004.09.11 0 0 35760

Gyors hazi támadás végén Kanta remek labdával indította a jobbösszekötő helyén beinduló Borit, aki hosszan tolta meg a labdát, de mikor Csernyánszki mellé ért ügyesen elesett, a játékvezető pedig büntetőt ítélt. Füzi volt az ítéletvégrehajtó, a középpályás laposan a jobb alsó sarokba helyezett, 1-0

 

Dombi esetében ez a mondat úgy szerepelne,hogy feldobta magát :D

Frizuravarjú Creative Commons License 2004.09.11 0 0 35759
Hát, elkezdődött, rögtön két MTK helyzettel, reméljük lesz ez jobb is.
ZOLCSI Creative Commons License 2004.09.11 0 0 35758
A rájátszásos rendszer kezdett alakulni. Erre a faszkalapok bevezették a bővítést, csak azért hogy még több pénzt nyúlhassanak le. Menjenek a .... szóval oda.
Előzmény: Ttlosz (35755)
danken75 Creative Commons License 2004.09.11 0 0 35757
Hy all!
Azért is megmutatjuk a ligának, hogy mi leszünk a bajnokok! Hajrá kelet, hajrá LOKI!!!
Előzmény: Tócsa (35748)
HT Miskolc Creative Commons License 2004.09.10 0 0 35756

sziasztok!

 

nem az én ötletem, és tudom, h elég későn van hozzá, de ha tudtok, tüntessetek mellettünk és Szieben-féle kupleráj MLL ellen! köszi!

 

HAJRÁ DIÓSGYŐR!!!

HAJRÁ VIDÉK!!!

Ttlosz Creative Commons License 2004.09.10 0 0 35755

A magyar foci-KABARÉ újabb és egyben szomorú fejezetének lehetünk tanúi; DIÓSGYŐR

 

A létszámfeltöltés, majd az azt követő csapatszintű népvándorlás is elég nevetséges volt. Évek óta megy a hülyeség.

De azt nem gondoltam, hogy mindezt alul lehet múlni. Saját magát égeti az MLSZ, meg a Liga. Bár nem lennék meglepődve, hogyha pénz (sok-sok pénz) volt a háttérben. Az ilyen zűrzavarosban az "ügyesek" nagyon jól megtudnak élni:-((((

 

 

izirájdör Creative Commons License 2004.09.10 0 0 35754
kizárták!!!
Előzmény: Gabszi... (35752)
sx7 Creative Commons License 2004.09.10 0 0 35753
A videotont is vizsgálják :D
Előzmény: Gabszi... (35752)
Gabszi... Creative Commons License 2004.09.10 0 0 35752

Fúbazze, most olvasom, hogy kizárják a Diósgyőrt...

-3 pont.

 

Én nem értem ezt, minek kell feltételeket szabni a Diósgyőrnek olyan időpontra amikor már zajlik a bajnokság. Ott a nyár, ha nem adottak a feltételek, vagy pici bizonytalanság van akkor egy csapat ne indulhasson, ha adottak a feltételek akkor igen.

Most akkor jön a Vidi kizárása is?

 

Vagy lehet választani is? Akkor már inkább a Győrt  zárják ki! :)

 

Nah, ezért aztán érdemes volt Diógyőrbe menni...

 

 

Kellemes hétvégét minden Loki szurkolónak!

 

Csak a Loki... 

 

 

 

 

   

ZOLCSI Creative Commons License 2004.09.10 0 0 35751

Nagyon előre néztek. Most az MTK jön. Veszélyes, de kikapni nem szabad.

 

Talpaska!

Nem gondoltam volna, miután beégtél disznópintér ügyben, hogy még egyszer visszajössz. Mazoizmus?

Zolika. Creative Commons License 2004.09.09 0 0 35750
- Hajrá Loki! Bajnokcsapat avatóján felhangzó leghangosabb kiálltás!

10 pont!
Előzmény: Tócsa (35748)
Mirrmurr Creative Commons License 2004.09.09 0 0 35749
Én csak helyesen tudom írni: Hajrá, Loki!
Előzmény: Tócsa (35748)
Tócsa Creative Commons License 2004.09.09 0 0 35748

Variációk egy témára:

 

- Hajrá Loki! Bajnokcsapat leszünk!

 

- Hajrá Loki! Bajnokcsapat az elvárásunk!

 

- Hajrá Loki! Bajnokcsapat 2004/2005!

 

- Hajrá Loki! Leendő Bajnokcsapat!

 

- Hajrá Loki! Bajnokcsapat avatóján felhangzó leghangosabb kiálltás!

 

Aki tud még vmit írja be! :))))

Előzmény: Törölt nick (35746)
sylord Creative Commons License 2004.09.09 0 0 35747

Kösz, hogy benéztél:)

 

Hajrá Loki!

Előzmény: Törölt nick (35746)
Törölt nick Creative Commons License 2004.09.09 0 0 35746

"Hajrá Loki! Bajnokcsapat!"

 

ez a mondat mit jelent??? 

 

hajrá loki=debrecen szurkoló vagy. Bajnokcsapat= Ferencváros

 

Debrecen sosem volt bajnok és soha nem is lesz.

Előzmény: champion (35736)
Creative Commons License 2004.09.09 0 0 35745
Szerintem most sem veszít, illetve ha veszít is megéri neki. Gondolom érted... Ezzel együtt a nemzetközi kupa nagyon hiányzik, bár meggyőződésem, hogy a stadion ügyét az sem mozdította volna elő, legalábbis 2006-ig....
Előzmény: champion (35739)
sx7 Creative Commons License 2004.09.09 0 0 35744
Gyepes se győzött még meg engem idén.
Előzmény: ZOLCSI (35743)
ZOLCSI Creative Commons License 2004.09.09 0 0 35743
Szerintem a válogatott ságot hagyjuk. POnt a mi csapatunk két játékosa mondta le, meg szerintem Boci nagyon rossz helyen volt tegnap játszatva. Azt viszont nem értem Éger Laci miért nem válogatott. Rósa, Molnár és Tóth viszont nem válogatott szintű játékosok
Előzmény: sylord (35741)
skiss Creative Commons License 2004.09.08 0 0 35742
Lásd mai nemzeti sport, minden edző megszólalt a válogatottal kapcsolatban, kivéve Szentes Lázárt ( akit lehet fel sem hívtak ).
Előzmény: champion (35736)
sylord Creative Commons License 2004.09.08 0 0 35741

Bernie szvsz is jobb spíler mint Boci.

 

Ha valamelyik fővárosi csapatban játszana - ami remélem soha nem fog bekövetkezni - vagy Filipovics lenne a menedzsere stabil válogatott kerettag lenne.

(Főleg egy fővárosi klub játékosaként, hiszen abban klubban elég egyszer-kétszer pályára lépni a bajnokság során és megnyílik az út a válogatottba)

Előzmény: Frizuravarjú (35740)
Frizuravarjú Creative Commons License 2004.09.08 0 0 35740
Egyetértek, csak úgy működhet a dolog ha a tulajnak is megéri valamilyen szinten. Amúgy pont ez a legaggasztóbb a mostani keretben, eleve megvan az emlegetett kirekesztettség, ami ilyen posvány mellett nem feltétlenül hátrány. De ahhoz hogy ebből előnyt kovácsoljunk az kell, hogy minden évben bejussunk valamelyik nemzetközi kupában, és ott viszonylag jól kell szerepelnünk (tehát eljutni a csoportkörig valamelyikben). Ami viszont a legaggasztóbb, hogy kevés a nemzetközi szinten piacképes játékosunk. A védelemből ugye nem nagyon van kit eladni, esetleg Komlósi újra megpróbálhatja jövőre, de ebből nagy pénz nyilván nem lesz. A másik lehetőség Bernáth lenne szerintem, de ő mégcsak nem is állandó kezdő, pedig szerintem pl a válogatottba is beférne Bodnár helyére, sokkal sokoldalúbb játékos nála. Ezen kívül van egy talán eladható Halmosink és még Kiss Zoli aki jó korban van, de nála azért jelentős formajavulásnak kellene bekövetkeznie hogy egyáltalán szóba kerüljön az ügy. Itt van még Böőr Zoli, aki talán egyszer felépül, talán egyszer játékba lendül, de nem tudom egyáltalán lesz-e erre lehetősége ha nem ír alá egy új szerződést, ugyanis neki nyáron lejár ha jól tudom. Szima pedig nagyon kemény ilyen ügyekben, ezt ismerhetjük (van is benne logika).
És itt érünk el a lényeghez, szerintem a legtöbb lehetőség Leonardoban van, egy sokszoros ifjúsági válogatott brazil játékos, aki esetleg produkál egy elég jó idényt a bajnokságban, majd utána villant valamit az UEFA-ban/BL-ben. A kora ideális, 21 éves, de neki nagyon szoknia kell az új stílust, az új környezetet. Szerintem hozzá kell a leginkább türelmesnek lennünk, én megértem az ő helyzetét, elég nehéz dolga van. Viszont a potenciális üzlet benne van a leginkább, akár Gera áránál nagyobb pénzről is könnyen szó lehet, egy brazil játékost mégis szívesebben és drágábban megvesznek mint egy magyart. Szóval ilyen szempontból is nézni kellene szerintem az új játékosokat, és ezek szerint igazolni is.
Sajnos a legutóbbi meccsünket nem láttam, állítólag Leonardo már egész jól játszott, én külön drukkolok neki, kíváncsi vagyok az MTK ellen játszani fog-e. Nagyon fontos lenne nyerni mindenképpen, eldől igazából milyen erősek is vagyunk, komolyabb csapatok ellen is tudunk-e nyerni.
Hajrá LOKI!!!
Előzmény: champion (35739)
champion Creative Commons License 2004.09.08 0 0 35739

Jó napot!

 

Pont nem azt hiszem. S pont azért emlegetem: az biztosan nem lehet tartós, hogy a tulaj veszítsen a bolton. Nyilván nem fogalmaztam egyértelműen.

 

Hajrá Loki! Bajnokcsapat!

Előzmény: Té (35738)
Creative Commons License 2004.09.08 0 0 35738
Jótékonykodni????

Szerinted itt az folyik?
Előzmény: champion (35736)
ZOLCSI Creative Commons License 2004.09.08 0 0 35737

Aha! És biztos mi játszatunk Tócsa barátommal idősebb gyerekeket a korosztályos csapatokban a DVSC ellen, mi nem adunk elegendő jegyet a teremfocira, mi gyalogoltatjuk a szurkolókat kilómétereken át, mi köpködjük a játékosokat a teremfoci és a vadkakas meccsek után.

A jégkorongben semmi gyalázás nem volt egy egyszerű mezei tény lett megemlítve amire nem jött (mondjuk nem is igazán jöhetett) részedről.

A gyalázás ott kezdődött amikor a kézilabdával kapcsolatban kijelentetted hogy "tanulni" megyünk hozzátok.

Előzmény: Törölt nick (35735)
champion Creative Commons License 2004.09.08 0 0 35736

Jó napot!

 

Nekem okoz némi fejtörést ez a fényes elszigeteltség.

Nem OK, hogy gázosnak ítélhető a szövetséghez, a Ligához, a válogatott stábjához, a tv-társasághoz fűződő viszonyunk. Az nagyon valószínűtlen, hogy ennyi ágon mindenben kizárólag a másik fél a ludas.

Ennek a jelenségcsoportnak az elemei: - a játékosaink nincsenek a korosztályos és a felnőtt válogatottakban, a csapat nincs képernyőn, nincs sportági nyomás a stadion ügyének előmozdítására - egyre inkább kiszorulunk még arról a csökevényes piacról is, ami itthon van. Ennek szerintem egyenes következménye lesz a focicég bevételszerző képességének csökkenése - ebben az esetben a tulajdonosnak is eszébe jut, hogy jótékonykodni sokkal kevesebb ráfordítással tud, nincs értelme veszteséget finanszírozni. Így haladva veszélyes ponthoz érkezünk: ha nem jutunk ki nk-i porondra a 2004/2005-ös eredménnyel, akkor tényleg nehéz lesz hajtani pl a stadion ügyét, pangás esetén rá egy éven belül számolhatunk Éger, Komlósi, Habi, Halmosi, Bogdanovic, Böőr távozásával - nem leszünk messze a 88-91 közti depressziós pangástól. Szóval - huhogok. Majd ha pontelőnnyel nézünk vissza erre a gyenge mezőnyre, akkor fintoroghatunk a "fradizmus", bozókismus, szibenizmus, lotharizmus miatt.

 

Hajrá Loki! Bajnokcsapat!

Előzmény: Tócsa (35734)
Tócsa Creative Commons License 2004.09.07 0 0 35734

Pedig nagyon eccerű: tudni kel  megfelelő managert választani! ;))

Meg különbenis amíg a Hrutka-László-Matheus triumvirátus válogat egy bizonyos szűk keretből addig nem is baj, hogy a mieink távol vannak ettől a ....-tól!

 

Hajrá Loki!

Előzmény: Attilio (35732)
sylord Creative Commons License 2004.09.07 0 0 35733
Lehet a menedzserében van a hiba:)
Előzmény: Attilio (35732)
Attilio Creative Commons License 2004.09.07 0 0 35732

"Nem háborgatta keretünket semmilyen behívások, 2 hétig tudtak "zökkenő" mentesen együtt készülni az MTK-ra."

 

Minden rosszban van valami jó.(Apropó: Tóth András válogatott...Éger meg még csak nem is kerettag...Hogy is van ez ?)

 

 

Előzmény: Tócsa (35730)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!