Keresés

Részletes keresés

hatosfalat Creative Commons License 2021.01.23 -2 0 898

A csarnok foglalás ebből a legkevesebb, szerintem most bármikor találsz csarnokot, már ha egyáltalán lehet majd nézők nélkül játszani.

Azt meg nehezen hiszem, hogy nem lehetett volna megegyezni a SzRt-vel, senkit nem érdeklő kupameccseket megrendeznek, de a bajnokság nem megy normálisan végig, nem hiszem, hogy nekik az jó üzlet. Bár szerintem az üzlet fogalom itt amúgy is értelmetlen, burkolt állami támogatás az egész.

Simán lehetett volna amúgy a végén egy rövidített kupát lenyomni, akár egy hét alatt ha kell.

Előzmény: vitaceae (897)
vitaceae Creative Commons License 2021.01.23 0 3 897

A Magyar Kupát és a Liga Kupát nem lehet törölni, mindenképpen be kell fejezni. A MKSZ oldalán láthatod, hogy a kupák nevét "eladták" a Szerencsejáték RT-nek. Így tudta az MKSZ kikönyörögni a csapatoknak a tavalyi 4. tippmix részletet, ami nem járt volna, mert nem játszották le a meccseket. A csapatok nagy része enélkül a csőd felé tarnana. (néhányan így is)

A Kupadöntők napja fix, benne van a versenynaptárban. A helyszínt előre le kell foglalni, nem lehet máskor tartani. Amúgy tudja valaki, hogy megint Debrecenben lesz-e a két MK döntő? 

Ezen kívül mint azt már rengetegszer leírták a szabályokat jól ismerők (pl FU) az NBI-es bajnokságot a Profi Liga, vagyis a csapatok maguk szabályozzák. Az MKSZ csak végrehajtja a meghozott szabályokat. Vagyis a csapatok maguk találták ki, hogy milyen ütemben pótolják az elmaradt meccseiket.

Előzmény: hatosfalat (896)
hatosfalat Creative Commons License 2021.01.23 -2 1 896

Ez igaz, de azt gondolom ebben a helyzetben az MK-t és a Liga Kupát már rég törölni kellett volna. Nekem egyszerűen hihetetlen, hogy ilyen körülmények között minek még két extra sorozat, ahelyett, hogy a bajnokság befejezése lenne az abszolút prioritás. Ha annak vége esetleg hamarabb, akkor még mindig lehetne egy gyorsított MK év végén, ha belefér. 

Előzmény: vitaceae (895)
vitaceae Creative Commons License 2021.01.23 0 2 895

Nem vetted figyelembe a kupameccseket. A héten a Békéscsaba, a Dunaújváros, az Érd, a Szombathely, a Mosonmagyaróvár Magyar Kupa meccset játszott. Ezen kívül a Fradi 2 BL-t, a Győr is egyet. A Vác és a Siófok egy-egy EHF Kupa meccset.

 

Az Óvár és a Dunaújváros még Liga Kupa meccseket is játszott januárban.

Előzmény: hatosfalat (886)
hatosfalat Creative Commons License 2021.01.23 -1 0 894

Ha a Siófok így folytatja a játékosok elvesztését, akkor a Debrecen fő ellenfele az Óvár lesz a harmadik helyért. Azért az nem lehetetlen küldetés, ha Despotovicsot tudják pótolni. 

És Siófoknak nem lesz könnyű új játékosokat igazolni, sem a külföldiek, sem a magyarok nem a jó hírüket viszik, ráadásul most még az edzőjük is nehezíti a helyzetet.

Előzmény: Törölt nick (891)
Miért???? Creative Commons License 2021.01.23 0 0 893

A támadójátékunk volt gyenge,azért kaptunk ki.

Előzmény: Bamberg58 (887)
Miért???? Creative Commons License 2021.01.23 0 1 892

Már mondtam nekik ezt a tényt,nem ríttak mint te. Nem lettem népszerű,nem is az a cél,csak helyén kell kezelni a dolgokat.

Előzmény: Mosoni (880)
Törölt nick Creative Commons License 2021.01.23 -3 1 891

Egyáltalán kik azok akik Debrecenben maradnak?

Ez a Loki valóban 3-ik akar lenni a következő szezonban?

Ahhoz kellene 3-4 minőségi igazolás, nem Szabó Ninák...

Törölt nick Creative Commons License 2021.01.23 0 0 890

Miért mely külföldiek mennek el Deszpotovicson kivül?

 

Előzmény: maedros (877)
Kikinda Rangers Creative Commons License 2021.01.23 0 3 889

Nem jó a következtetésed. Azt nem látod, hogy Pijevicnek könnyű volt az EB-n a legendás egykaros védéseivel villognia, most azért a Karnik-GmbH-val kellett szembenéznie. :)

Előzmény: Bamberg58 (887)
Mosoni Creative Commons License 2021.01.23 -2 0 888

Kézilabda meccsre kevés köcs.ög jár, pláne Óvárra.

 

Előzmény: Törölt nick (885)
Bamberg58 Creative Commons License 2021.01.22 -2 4 887

Na ma kiderült, hogy annyira összeállt a Fehérvár és olyan “szuperül” védekezik, hogy a Kisvárda otthon is veri. Mi lenne, ha nem ilyen szuper? A Szombathely elleni meccsből egyesek, meg főleg a kettesek, téves következtetéseket vontak le.

hatosfalat Creative Commons License 2021.01.22 0 2 886

MKSz-nek sikerült olyan fergetegesen megszervezni a bajnokságot, hogy Debrecen nem elég, hogy csak két meccset játszik januárban, de mindkettőt a NEKA-val. Mintha eldöntötték volna, mindent megtesznek a bajnokság nehogy végig menjen, de legalább jókat röhögnek a lebonyolításon. A hétre sikerült összesen három meccset leszervezni, de azért NEKA kétszer is játszik.

Törölt nick Creative Commons License 2021.01.22 -3 5 885

A kapu mögött kigyúrt, kopasz k*cs*gök vannak?

Előzmény: Mosoni (880)
bandineee Creative Commons License 2021.01.22 -1 1 884

Ebből T.G. olyan, mintha a méteres iszapban egy 2 mázsása követ húznának magukkal. Koloncnak jó lesz. Még egy két ex érdivel lehetne bokszolni a ködöt...

Előzmény: Süni2 (881)
Mosoni Creative Commons License 2021.01.22 -1 1 883

Örülök, hogy nem okoztam csalódást.😀

Előzmény: van_Persil (882)
van_Persil Creative Commons License 2021.01.22 0 0 882

Öszintén szólva pont rád gondoltam, hogy te biztos kikéred magadnak.

Előzmény: Mosoni (880)
Süni2 Creative Commons License 2021.01.22 0 2 881

Az Óvár már most is az azzal nyert meg szoros meccseket, hogy több játékosa volt, mint az ellenfélnek, és tudott meccs közben frissíteni.

Azért jövőre a Szarkova/Kovács P. - Horváth B./Sirián - Tóth E./T.G. - Planéta/Lancz sor nem néz ki rosszul.

Előzmény: maedros (877)
Mosoni Creative Commons License 2021.01.22 -2 0 880

Gyere el egyszer Óvár meccsre, és add elő a kapu mögöttieknek

ezt a b.aromságot amit leírtál. Kiderül mennyire leszel népszerű:

Előzmény: Miért???? (875)
maedros Creative Commons License 2021.01.22 0 3 879

Akár még a Fradiból is igazolhat hozzájuk egy "meg nem értett tehetség". (Ha Lakatos valóban a Siófokhoz szerződik, el tudom képzelni: Pásztor  oda igazolását is, a junior vb-én nagyszerű irányító-beállós páros voltak; tudom, azóta sok víz lefolyt a Sió csatornán :) )

Előzmény: Sanyóca(sanyesz) (858)
Handie Creative Commons License 2021.01.22 0 3 878

Én nem vagyok egyik csapatnak a szurkolója sem. Én a kézilabda szurkolója vagyok. Kimondottan örülök, hogy Ryu Magyarországra igazol, és láthatom őt a bajnokságban játszani. 

maedros Creative Commons License 2021.01.22 0 1 877

Mivel az elmúlt 4-5 év élcsapatai - persze a Top 2 kivételével - közül az Érd és a Dunaújváros az alsóházba csúszott vissza, a Siófoknál talán még Fodor elnök se tudja még a következő szezon keretét, az idén sajnos eléggé egysoros  Debrecen meg hirtelen elveszíti az összes jelenlegi légiósát a hírek szerint, a Vácról, és a gondjairól meg írtak eleget, szóval egy az óvárihoz hasonló feltörekvő csapatnak most komoly esélye lehet a két nagy után valamelyik helyezést elcsípni, pláne ha válogatott szintű játékosokat is igazolnak.

Előzmény: Trombozis4 (850)
maedros Creative Commons License 2021.01.22 -3 3 876

Mondjuk egy-két váci szurker ugyanazokat a mantrákat ismételgeti, mint a népligetiek: mi neveltünk válogatottat belőle, mi vagyunk az áldozatok, fcketo stb!

Ebben kivételesen a Trollfőnökkel értek egyet, kölcsönösen jól járt a klub és a játékos is.

A Siófoknál úgy tűnik átrendeződés zajlik a játékoskeretben, előfordulhat, hogy ősztől kevesebb lesz a külföldi náluk, mint a Fradiban. Mosópor fórumtárs kit fog akkor "ZRK"-zni? 

Előzmény: Trombozis4 (868)
Miért???? Creative Commons License 2021.01.22 0 0 875

Már mondtam nekik,büszkék is voltak rá,de nem lepődöm meg.

Előzmény: van_Persil (861)
Miért???? Creative Commons License 2021.01.22 0 0 874

Folyamatosan az.

Előzmény: Sanyóca(sanyesz) (856)
ZLajos Creative Commons License 2021.01.21 -4 0 873

Hát bizony ez a Hentesová jól kicsinálta Csengét, melyre halmazatiul jött egy sikertelen műtét. Egy év vívódás, hogy megúszható-e az újraműtés. Mint az ábra mutatja, nem volt megúszható. Kérdés, ez a kb 2,5 év mekkora visszaesést jelent további pályafutásában.

Előzmény: jamaica2 (872)
jamaica2 Creative Commons License 2021.01.21 -6 0 872

Elek Gábor fölajánlotta a Fradit Kuczorának, de ő kevésnek érezte magát hozzá. Így Kuczora találkozott Danyi (SZERINTEM!) legnagyobb hibájával amikor j2 ben védekeztette Knedlikovát.

Előzmény: RnD (869)
Buena Viszta Creative Commons License 2021.01.21 -1 4 871

"De a hírek szerint 3-4 elmennek nyáron másik csapatba, Hudák, Kellermann, állítólag Vanika is."

 

"Vani a szerdai Liga-kupa mérkőzés előtt írt alá, újabb két évre szóló kontratust a Motherson-Mosonmagyaróvári Kézilabda Clubbal." mkcse.hu

Előzmény: RnD (862)
hatosfalat Creative Commons License 2021.01.21 -1 0 870

Azt mondjuk nem bánom, szerintem szóba sem jött nálunk. Lakatos Rita ETO-ban szeretne játszani, még egy játékost ne neveljünk nekik.

Előzmény: van_Persil (865)
RnD Creative Commons License 2021.01.21 -7 6 869

Kuczora....? Ki tudja milyen formában tér vissza. És neki a Vác nem nagyon jött be eddig sem.

 

Most mondjam azt hogyha Kukely Annát megszerzi a Vác jobban jár vele....?

 

Előzmény: Trombozis4 (868)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!