A MU az MU, kit érdekel, mi van velük 10 éve. De hogy a Sevilla 4. lett, na, végre, az a megkönnyebbülés!

Ha jól számolom, akkor az elmúlt 10 évben a világ összes pénzét elköltő besztlíg csapatai közül kettő csont nélkül esett ki a BL-ből, simán, csoportutolsóként. Eközben a fos, szar Serie A klubok közül három továbbjutott, egy meg mehet azért még az EL-be.

Végén a Milan 3-4 góllal is győzhetett volna, Pioli lehet marad mégis.

szégyen ,hogy 2 olasz is csoportja utolsó helyén végzett

Előzmény: Tropea (22203)
Dead Soul Tribe Creative Commons License 2023.12.13 0 0 22214

Remélem ez Pioli búcsúmeccse.

Tropea Creative Commons License 2023.12.13 -1 1 22213

Szűk hat percig bírta a Lazio Madridban. Minden csoportgyőztes őket akarja majd ellenfélnek.

AkárkiValaki01 Creative Commons License 2023.12.13 0 0 22212

Már 1-2 héttel ezelőtt írták, hogy meg fogja kapni ezt a meccset... Ettől persze még marad cserekapus

Előzmény: Darwin (22210)
Ez666 Creative Commons License 2023.12.13 0 0 22211

Már megy a meccs és ő véd

Mi a kérdés?

Darwin Creative Commons License 2023.12.13 0 0 22210

Az lehet, hogy Gulácsi véd is a Lipcsében?

Tropea Creative Commons License 2023.12.13 0 0 22209

Atletico Madrid nem kap ki: 1,15 a Tippmixen. Garantált nyeremény.

Szmokkencs Creative Commons License 2023.12.12 0 0 22206

Azért lett második az Inter, mert hátha így a Barca/City/Atletico/Real/Arsenal/Bayern/resztli elleni meccset közvetíti legalább az AMC Mikro.

Előzmény: Buddy Holly1 (22204)
Tropea Creative Commons License 2023.12.12 0 0 22205

Az is mekkora duma volt, hogy nincs tétje a lisszaboni meccsnek, mert úgyis meg kell verni a spanyolokat.

Buddy Holly1 Creative Commons License 2023.12.12 0 0 22204

Inzaghit sem értem miért a tartalékokkal kezdett, győzelem esetén csoportelsőként  könnyen 8 ba lehetne ami pénzzel jár, Psv, Koppenhága helyett Real, Arsenal, Bayern...

Tropea Creative Commons License 2023.12.12 -1 0 22203

Nem értem, miért dicséri az olasz sajtó ennyire ezt az Intert, miközben nem tudtak megnyerni egy ilyen gyenge csoportot.

Három olasz jutott tovább másodikként. Nehéz elképzelni, hogy bármelyikük is a 8 közé jut.

Előzmény: Buddy Holly1 (22202)
Buddy Holly1 Creative Commons License 2023.12.12 0 0 22202

Maradt a 0-0 ami annyit tesz, hogy jobb gólkülönbséggel a papírforma alapján gyengébb kerettel rendelkező Real Sociedad lett az első az Inter csak második. A Napoli hozta a papírforma 2. helyet.

Előzmény: Buddy Holly1 (22201)
Buddy Holly1 Creative Commons License 2023.12.12 0 0 22201

A 0-0 eddig nem jó

Előzmény: Tropea (22200)
Tropea Creative Commons License 2023.11.29 0 0 22200

Ez az Inzagi egy nagy troll. Majdnem bejött az őrült terv: mindenkit bealtatott, hogy mégis nyerjen a hajrában, és elég legyen az utolsó körben a döntetlen.

bendeguz90 Creative Commons License 2023.11.29 0 0 22199

Azért a kora esti Galati-MU meccs bekerült a BL klasszikus meccsei közé.

Tropea Creative Commons License 2023.11.29 0 0 22198

Ugyanúgy nyer a Real, mint az első meccsen: 0-1 után 3-2-re egy szerencsés távoli lövés után. Ezek akkor is nyernek, ha nem akarnak. A döntetlen tökéletes lett volna mindkét csapat számára.

Marci14 Creative Commons License 2023.11.29 0 1 22197

Amúgy értem én azt hogy az olasz focit divat szidni, de ugye idén úgy fest a dolog hogy a négy olasz csapatból három kb biztos továbbjutó (a Napoli még nem 100% de azért elég valószínű), de a negyediknek is van még egy kis esélye. Eközben az angoloknál kettő biztos továbbjutó van, a másik kettőnek rohadtul rezeg a léc, a németeknél hasonló a helyzet, mint az olaszoknál, hárman továbbmentek, ellenben ott a negyedik már biztosan kiesett, a spanyoloknál ötből négy a mérleg.

Az Európa Ligában az Atalanta és a Roma is jó helyzetben várhatja az ötödik fordulót, előbbi már biztosan ott lesz tavasszal is. Igaz ez kvázi a kötelező, tudniillik ebben a sorozatban egyetlen top ligás klub sem áll kiesésre.

Lényeg a lényeg idén (is) pont úgy teljesítenek az olasz klubok, mint a többi top liga csapatai.

Tropea Creative Commons License 2023.11.29 0 0 22196

Most éppen a világhírű Paz révén veri el a Real Madrid a soron következő olasz csapatot. Továbbjutás helyett jön a Braga elleni rangadó a Napolinak. A döntetlen is elég lenne majd akkor is, de majd szépen kikapnak. Az ellenszenves elnökük meg is érdemli.

Olyan mikor lesz, hogy a 19 éves olasz cserejátékos győztes gólt lő a Sevilla ellen?

Tropea Creative Commons License 2023.11.29 0 0 22195

Nézzétek meg az UEFA honlapján az élő közvetítésben az Inter harmadik góljához berakott képet felnagyítva! 18 év alatti lány két kézzel mutogat. Óriási.

Ez666 Creative Commons License 2023.11.29 0 0 22194

Közben belelendült az Inter és már 3-3 😀

nem értem mi folyik itt Creative Commons License 2023.11.29 0 0 22193

Valszeg nem hitt a Salzburg pontszerzésében. 😀

Előzmény: Tropea (22192)
Tropea Creative Commons License 2023.11.29 0 0 22192

Ha ma nem nyer a Real Sociedad, míg az Inter igen, akkor elég lenne Inzaghinak egy hazai döntetlen a spanyolok ellen.

Előzmény: nem értem mi folyik itt (22190)