Előzmény: Törölt nick (241)
Törölt nick Creative Commons License 2009.09.20 0 0 241
Seat Leon Európa Kupa 2. verseny ÉLŐŐŐ az Eurosport 2-őn!!!
Törölt nick Creative Commons License 2009.09.19 0 0 240
Ezt már sokan, sok helyen leírtuk...de addig ameddig nem lesz kifejezetten egy motorsportokkal foglalkozó, önálló magyar csatorna...addig nem is reménykedhetünk abban, hogy ilyen jó kis versenysorozatokat skubizhassunk...addig is marad nekünk a Bivalyb...ád-Pöcs FC NB X. Liga meccseinek a százdik ismétlése...
Előzmény: Darth Bald (238)
==T== Creative Commons License 2009.09.19 0 0 239
A Sport1/2 egy rakás *** autósport szempontból, a Sport Klub meg gondolom azért ne madja, mert a Seat kupa a WTCC-hez, ezáltal az Eurosporthoz kötődik.
Darth Bald Creative Commons License 2009.09.19 0 0 238
"A Seat Leon EuroCup első imolai futamát Michael Rossi nyerte, mögötte Wéber Gábor a második. A bajnokaspiráns Michelisz hetedik lett, de a kupa sorsa csak holnap dől el."

NEM FÉR A FEJEMBE! Van Sportklub, Sport1, Sport2, MIÉRT NEM KÉPESEK ADNI? AMIKOR TÖBB MAGYAR IS SZEREPEL A SOROZATBAN???? Nem hiszem hogy csillagászati árat kérnek a közvetítési jogokért, sőt!!!!!!!!
Annyira idegesítő, mostmár kezd betelni a pohár, a felsorolt csatornákra ragasztani a sport nevet bűn inkább Fociklubbb, Foci1, Foci2.
Törölt nick Creative Commons License 2009.09.19 0 0 237

Hét közben szoktak adni összefoglalót a versenyekről az Eurosporton, de ez most rajtunk nem segít:P

Előzmény: Darth Bald (236)
Darth Bald Creative Commons License 2009.09.19 0 0 236
De jó lenne ha adná vmi a Cup versenyeket is. Úgy emlékszem egyszer volt a jurón.
Törölt nick Creative Commons License 2009.09.18 0 0 235
Hajrá Norbi!:)
Előzmény: Theodore-Judd (231)
Theodore-Judd Creative Commons License 2009.09.18 0 0 234
Forix.com - fizetős, bár szerintem évente megéri rá 4-5 rugót befizetni! Orbitálisan hatalmas adatbázis!
Előzmény: Darth Bald (233)
Darth Bald Creative Commons License 2009.09.18 0 0 233
Amúgy hol leltél rá ezekre az eredményekre?
Darth Bald Creative Commons License 2009.09.18 0 0 232
Csak így tovább:) Wéber is ügyes "gyerek":D Meg rálelhetne erre a fórumra is, az F1-be szokott írogatni.)
Theodore-Judd Creative Commons License 2009.09.18 0 0 231
Free2:

Theodore-Judd Creative Commons License 2009.09.18 0 0 230
Wégé megérkezett Imolába, kapásból második! Magyarjaink most nagyon szépen ott vannak az elején!!!

Free1 eredménye:

Törölt nick Creative Commons License 2009.09.11 0 0 229
Remélem összejön neki!...majd szorítok!:)
Előzmény: Theodore-Judd (225)
Törölt nick Creative Commons License 2009.09.11 0 0 228
Úgy legyen!:)
Előzmény: Darth Bald (227)
Darth Bald Creative Commons License 2009.09.10 0 0 227
De ha nagyon jól szerepel Imolában, akkor indulhat még idén WTCC-ben, szóval ne lógassuk az orrunkat:)
Előzmény: Theodore-Judd (226)
Theodore-Judd Creative Commons License 2009.09.08 0 0 226
Andrea Larini fog indulni Imolában, sajna nem Michelisz! :(
Theodore-Judd Creative Commons License 2009.09.07 0 0 225
Két hét múlva lesz az idényzáró Imolában. Norbinak 9 pontot kéne gyűjtenie a hétvégén, és 100%, hogy bajnok lesz.

Törölt nick Creative Commons License 2009.09.06 0 0 223
Igen...én is így voltam vele...de az uccsó kanyarban tette ki Larini...ez a bosszantó!...mint a tegnapi vb selejtező...vazze, uccsó pillanatban gólt kapni...áááá!
Előzmény: Theodore-Judd (221)
Törölt nick Creative Commons License 2009.09.06 0 0 222
Köszi!...ezzel bajnok lett?...vagy van még versenyük idén?
Előzmény: Theodore-Judd (220)
Theodore-Judd Creative Commons License 2009.09.06 0 0 221
3 körrel a vége előtt sejteni véltem, hogy Jaapot ki fogják rakni a pályáról... Így legyen ötösöm a lottón is... Sajnálom a ladásokat, hatalmas eredmény lett volna!
Előzmény: Törölt nick (218)
Theodore-Judd Creative Commons License 2009.09.06 0 0 220
Előzmény: Törölt nick (219)
Törölt nick Creative Commons License 2009.09.06 0 0 219
Mi lett a 2009 SEAT Leon EuroCup 2. versenyének a végeredménye?...

Sőt, DTM is volt már a ringen.

Superbike vb is, az népszerű volt, de gondolom azért, mert az rv előtt még nem sok ilyesmi volt itthon.
Előzmény: ==T== (215)
==T== Creative Commons License 2009.09.05 0 0 215
A Hungaroringen azért nincs több komoly verseny, mert sajnos az embereket ne mérdekli.

Volt Moto GP 90-ben és 92-ben, kongtak a lelátók az ürességtől.

Volt FIA GT 98-ban is és asszem 2001-ben is (akkor az LG Super Racing Weekend keretén belül a WTCC előt Euro STC vel az FIA GT mellett), de ott sem tolongott senki.

A 2006-os FIA GT-n sem voltak sokan, pedig ingyen volt. Szerencsére a két WSR hétvégének jót tett, hogy mögötte állt a Renault, és az FIA GT-n is többen voltak, mint 2006-ban, de szerintem fele ennyien sem lettek volna, ha mondjuk 5000Ft a belépő.
Előzmény: Darth Bald (211)
Theodore-Judd Creative Commons License 2009.09.05 0 0 214
Egy külföldinek, ha Mo.-ról volt szó, csakis a Hungaroring jöhetett képbe, más pálya nem nagyon... Ó, pedig mennyi városi pályát ki lehetett volna alakítani/ki lehetne alakítani!

Hatvani Bálint az első helyről esett ki a Seat Kupában, Michelisz ismét nyert! Majdnem két dobogósunk lett!
Előzmény: Darth Bald (213)