Keresés

Részletes keresés

Steven Smith Creative Commons License 2005.08.21 0 0 445

 

Hááát, "rendkívüli éleslátásommal" arra a következtetésre jutottam, hogy te nem lehetsz más...mint egy csaj.

 

Egy világ omlana össze bennem, ha kiderülne, hogy mégis tévedtem.

 

 

Előzmény: lutak (444)
lutak Creative Commons License 2005.08.21 0 0 444

Sziasztok!

 

Most bukkantam erre a nekem tetsző topikra, gyorsan meg is osztom a legutóbbi mezítlábas élményeimet :)

 

A július vége környéki nagy felhőszakadások egyike engem is elkapott, késő este munkából hazafelé menet. Szóval kb. 2 perc alatt bőrig áztam és mikor vacogva felszálltam a buszra jött a sluszpoén :) a buszsofőr egyszercsak megállt, hogy ő itt nem tud továbbmenni, úgyhogy szoknya alját felhúzva mezitláb kellett átgázolni a hirtelen jött "balatonon".  Ráadásul egy nagyon helyes srác nyomában, úgyhogy tetszett a dolog :)

 

Egy napra nekem is sikerült kijutni a szigetre, és akkor még az idő is jó meleg volt, egész délután mezitláb járkáltam és nagyon élveztem. Csak valami jól megcsípte a talpam... Aztán estére csak vissza kellett venni a cipőm.

 

Hát így elsőre ennyi...

Steven Smith Creative Commons License 2005.08.20 0 0 443

 

Jajjjj de rosszindulatú tudsz lenni. Nahááát. 

 

Nézd, én 26.-án biztos elmegyek Bécsbe, mert nem kevés pénzről van szó - és nekem ez a munkám.

 

Csakhogy én előre fosok a következményektől, mert túl öreg maci vagyok ahhoz, hogy eljátszam a naivát.

 

Arról nem beszélve, hogy van nekem egy barátnőm, aki simán lelövi ha huncutságot sejt a dologban. Ez nem annyira vicces ám.

 

A barátnőmröl értekeztem ám egy másik topicban is - közérdeklődésre.

 

 

 

 

Előzmény: DUJITLI (442)
DUJITLI Creative Commons License 2005.08.20 0 0 442
Már hallom, amint igy kérdezitek egymást: - emlékszel, hogy ismerkedtünk meg? Amikor én mezitláb voltam és zavarban, Te rám szóltál, maradjak csak nyugodtan cipő nélkül....hmmmm....régi szép emlékek....!!!

A te válaszod most nem ugrik be...:)
Előzmény: Steven Smith (441)
Steven Smith Creative Commons License 2005.08.20 0 0 441
 

Szóval a 401-es hsz. folytatása. Gondolni sem mertem volna, hogy ez ennyire érdekes lehet. Ám legyen.

 

A tárgyalás briefingje nyomán az asszisztensnőm felhívta a pasi irodáját egyeztetésre, adatcserére, a szokásos procedúra. Viszont szokatlan dolog történt. Bekapcsolódott a pali...és engem kért a telefonhoz.

 

Igen érdes hangon közölte velem, hogy szerinte túlzottan bizalmaskodó magatartást mutattam azáltal, hogy mezitlábaskodásra invitáltam a barátnőjét – és emiatt revízió alá fogja venni a további együttműködésünket.

 

Majd elsüllyedtem szégyenemben – és gyors egymásutánban vagy 30-szor  elnézést, illetve bocsánatot kértem – felváltva. Ez úgy 10 óra körül lehetett – de ez a dolog már akkor szétkúrta az egész napomat. Csakhogy:

 

Délben cseng a telefonom...na ki hívott??? Hát a csaj. A nevéről nem kattant be – na de az fél perc alatt helyre tette a dolgokat. Kiderült, hogy a nagy „főfaszi” csak egy bohóc a cégben és valójában a lány apjáé az összes  pénz, amivel az a majom veri a belét nekem.

 

Ledöbbentem, de jól esett hallani. Pénteken, 26.-án találkozok a lánnyal Bécsben.

 

Lesz ebből nekem még annyi bajom, hogy csak el tudjam vinni a hátamon. 

.

Előzmény: Qki (440)
Qki Creative Commons License 2005.08.20 0 0 440
Erre várunk ! - én még alunni se tudok azóta....   :-)))))
DUJITLI Creative Commons License 2005.08.19 0 0 439
Halljuk, halljuk!!!
Előzmény: Steven Smith (438)
Steven Smith Creative Commons License 2005.08.19 0 0 438

 

Na akkor, én most elmondom nektek mi lett abból a kis mezitlábas üzleti tárgyalásból.

tpapa Creative Commons License 2005.08.17 0 0 437
OFF Nincs rajta mit tanítani. A fórummotor bonyolult és öntörvényű és kiismerhetetlen... Mint az élet maga. :oP ON?
Előzmény: Steven Smith (435)
Qki Creative Commons License 2005.08.17 0 0 436
OK. - már látható a kép - de mi köze ennek a 401-es hozzászólásban szereplő történethez ?
Előzmény: Steven Smith (423)
Steven Smith Creative Commons License 2005.08.16 0 0 435

Ha nem egyszerű ez a forrumotor, akkor milyen? Kétszerü?

 

Taníts már meg, hogy kell egy elfogadott képet úgy feltenni, hogy mások is lássák?

Előzmény: tpapa (430)
DUJITLI Creative Commons License 2005.08.16 0 0 434
Behalt az index egyik szervere, mint kiderült, pont az ami a képeket küldené, vagyis ha megjavul lehet látni majd a képeket is...ha megjavul! De a mondatod első felével tökéletesen egyetértek!!!
Előzmény: Steven Smith (433)
Steven Smith Creative Commons License 2005.08.16 0 0 433

Gyerekek. Itt lassan már csak a moderáció müködik jól...a többi meg kit érdekel ?

Én láttam fent a képet, amit feltettem...most meg nem látom. Hogy van ez ?

Kimoderálták.???..pedig csak egy társkereső hölgynek a nagyon tetszetős mezitlábas képe volt - abszolut publikus módon közzétéve.

 

Tetszett volna nektek...ha működött volna ez a portál, ahogy ígérte.  

Qki Creative Commons License 2005.08.16 0 0 432

Mit jelent ez: "Ez egy valódi, élő dolog."

Rejtélyes dolgokat mondasz

Ne csigázd tovább a kíváncsiságomat.

( Egyelőre írd le szövegben, mert az egész Index-Fórum döglődik - már a topicok kezdőemblémái se jönnek be - nemhogy a feltett képek...)  

Előzmény: Steven Smith (425)
Qki Creative Commons License 2005.08.16 0 0 431

Engem naggyon érdekel, hogy végződött a 401-es hozzászólás...

Mesélj !

 

Előzmény: Steven Smith (419)
tpapa Creative Commons License 2005.08.16 0 0 430
OFF Nem 1xű ez a fórummotor... :oDDD ON?
Előzmény: Steven Smith (429)
Steven Smith Creative Commons License 2005.08.16 0 0 429
Írtam képszöveget is...de az sehol.
Steven Smith Creative Commons License 2005.08.16 0 0 428
tpapa Creative Commons License 2005.08.16 0 0 427
OFF A feltöltés után még be is kell szúrni, aztán elküldeni... ON?
Előzmény: Steven Smith (426)
Steven Smith Creative Commons License 2005.08.16 0 0 426
Hoppáááá. Feltöltöttem egy képet...el is fogadta - de a kép nincs sehol. Hogy van ez?
Steven Smith Creative Commons License 2005.08.16 0 0 425

 

Ez egy valódi, élő dolog.

 

Van még belőle...csak azt nem tudom, hogy etikus-e kitenni?

 

Igaz, egy abszolut publikus és népszerü társkereső portálról van - de még a nevét sem mondom meg, nehogy megsértsek valakit.

Ha valakinek kifogása van, kérem szóljon.

DUJITLI Creative Commons License 2005.08.16 0 0 424
Én is így szoktam járni, ha hosszú vezetés után vagyok. Egy cseppet sem vagyok álmos! Sőt akkor szoktam én is a neten hajnalig fent kukulni.

Látod, milyen jó dolgokat is okozhat egy kis mezitlábaskodás.
Előzmény: Steven Smith (423)
Steven Smith Creative Commons License 2005.08.16 0 0 423

 

Nemrég érkeztem külföldről - kivételesenén vezettem - és ahelyett, hogy most húznám a "jól megérdemelt" útán járó "csendest" ....meglepően nem vagyok sem álmos, sem fáradt.

 

Az említett 401-es hozzászólás érdekes fordulatot vett ám....és nem csak duma-szinten, hanem pénzek is mozdultak rá. Érdekes sztori, minden esetre.

 

És mindez csak egy kis mezitlábaskodásból ????...megáll az ész.

 

 

Előzmény: DUJITLI (422)
DUJITLI Creative Commons License 2005.08.16 0 0 422
No, mond a végét...! :))

te miért csak ilyen későn vagy itt?
Előzmény: Steven Smith (421)
Steven Smith Creative Commons License 2005.08.16 0 0 421

 

Igen, én.

Előzmény: DUJITLI (420)
DUJITLI Creative Commons License 2005.08.16 0 0 420
Te...te!!! :))
Előzmény: Steven Smith (419)
Steven Smith Creative Commons License 2005.08.16 0 0 419

 

Hááát, Edina...pasi létemre azt mondom neked, hogy a helyedben én nem azt az "elöltöltős" Practica-t cserélném ki "digitáliuszosra", hanem....na de hogy jövök én ahhoz, hogy belepofázzak, vagy tanácsot adjak arra, hogy mit is kellene lecseréljél...akár szerintem is ?

 

Egyébként nem a tükörrel van baj, hanem a redőny akad (mert van neki ilyen)...abba viszont belerokkan anyagilag a "karótnyelt",  az fix - és itt csatlakozom az egyik topictárshoz, aki szerényen csak azt kérdezte: "érdemes"? Na mindegy.

 

A 401-es hozzászólás egyébként elég szarul végződött...érdekel valakit? 

Előzmény: K_edina (413)
DUJITLI Creative Commons License 2005.08.16 0 0 418
Beletrafáltál! Kréta a csodák csodája! Imádom a görögöket! Kedvesek...:) Mosolyogva vették tudomásul a mezitlábaskodásomat, de sehol nem húzták érte a szájukat vagy a bozontos szemöldöküket:))
A szigeti hangulat szinte vonzza a mezitlábaskodást:)) Bár az acélbetétes bakanccsal szemben óvatosnak kell lenni! :)
Előzmény: lazamacs (417)
lazamacs Creative Commons License 2005.08.15 0 0 417

Egy teljes hét non-stop mezítláb tényleg csodás lehetett. Ha nem mezítlábaztam volna az utóbbi napokban én is elég sokat most enne a sárga irígység. ;-) Na jó azért egy kicsit így is... ;-))

Tengerpart... Tavenák... Csak nem Görögországban voltál? Milyen volt egy hét után újra cipőt húzni? Hogy bírod azóta?

Én a Szigeten voltam kint pár napot és a kinnt töltött időm legnagyobb részében mezítláb voltam. De nem én voltam csak így, szinte bármerre néztem láttam egy-egy mezítlábas lányt vagy fiút. Teljesen elfogadot volt bárhol mezítláb lenni, sőt itt tényleg  azt éreztem, hogy mezítláb rulez. Nagyon szuper érzés volt.

Előzmény: DUJITLI (416)
DUJITLI Creative Commons License 2005.08.12 0 0 416
Millió üdvözlet Mindenkinek...annak, aki most olvas engem és annak is aki majd olvasni fog:))
Egy hét mezitlábaskodás!!! Bárhol jártam, mindenhol pucértalppal voltam!! Ennyi élvezet!!! Nem voltam sehol kinézve...se az étteremből, sem a tavernákból, sem a boltokból...sem a tengerpartról! :D Nagyon nagy élmény volt!!!! :)) A forró kövek, az éles kövek, a hűs tengervíz. Mind-mind élmény volt a talpamnak. :)

Fjodor Szologub verse nekem most nagyon bejött.

Milyen öröm - csak úgy mezitláb
Lépkedni sáros utakon,
Könnyû tarisznya vállamon!
Milyen öröm - csak úgy mezitláb
Szelid alázattal tarisznyát
Hordozva költenem dalom!
Milyen öröm - csak úgy mezitláb
Lépkedni sáros utakon!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!