Keresés

Részletes keresés

plakátpofa Creative Commons License 2001.10.30 0 0 14555
xerintem az oviban jáccottunk orionosdit!
Alan01 Creative Commons License 2001.10.30 0 0 14554
Az első zárthelyi... :o)
Előzmény: Törölt nick (14552)
kaktusz7 Creative Commons License 2001.10.30 0 0 14553
Ha kedd, akkor matek, töri, testnevelés, magyar, földrajz, ének (gimi 3 osztály). Délután kosáredzés.
Előzmény: Törölt nick (14552)
Törölt nick Creative Commons License 2001.10.30 0 0 14552
Ó, köszönöm a jókívánságokat. Azt hiszem, kedd volt akkor is.

Érik ez elhatározás, hogy nevezek a szezonzáróra, mentőautófelvezetőnek. De miért három óra a szintidő? Ennyire gyilkos a terep?

Casperin, ha tudtam volna, hogy ennyire tetszett az első tíz km leírása, akkor a második tizest is részleteztem volna. Csak hát nem akartam túl hosszú lenni. :)

Zmac Creative Commons License 2001.10.30 0 0 14551
Boldog születésnapot! Én '79-ben ezen a napon már lehet hogy éppen tájfutóedzésen voltam. "Öreg" sportolóként, 2 év atlétikával és fél év kajakozással a hátam mögött.
Előzmény: Törölt nick (14547)
kaktusz7 Creative Commons License 2001.10.30 0 0 14550
Nyuszi
Jó választás volt! Én fél éve és 11 napja vettem egy ASICS GT 2060-ast és meg vagyok vele elégedve. Kényelmes, és eddig bírta a strapát. Ez azért érdekes, mert Árnika is kb. akkor vett egy más márkájú futócipőt, azon elkezdett szakadni a gyöngyvászon (visszakérte a pénzt), aztán vett egy mégmásabb márkájút, arról pedig elkezdtek leválni mindenféle gumidarabok ( mingyá visszakérjük).
Előzmény: nyuszi_ (14548)
kaktusz7 Creative Commons License 2001.10.30 0 0 14549
Boldog szülinapot!
Milyen napra esett?
Előzmény: Törölt nick (14547)
nyuszi_ Creative Commons License 2001.10.30 0 0 14548
Örömmel mutatom be új futócipőinket:
Asics GT-2060 és Asics Gel-1060 :)))
Tegnap meg is mutattuk nekik a környéket. Esőben.
Pen, a tied hogy vált be?

:)79, Isten éltessen!

P_@/", mi volt?

   / )/ )
  (-.- )
      nyuszi
('')('')_)o

Törölt nick Creative Commons License 2001.10.30 0 0 14547
OFF
Ki mit csinált 79-ben ezen a napon? :)) Én éppen születtem.
ON
Törölt nick Creative Commons License 2001.10.30 0 0 14546
A Hervisben láttam futócipőt 13ezerről 6600-ra leárazva, de mindig gyanús, ha valami ilyen olcsó, szóval arra gondoltam, megkérdezlek titeket. Puma Vista II Cell márkájú lenne, amit kinéztem magamnak, ismeri valaki? Jók pumáék futócipőben? (Egyébként férfi futócipőből volt adidas is 9ezerért).
plakátpofa Creative Commons License 2001.10.30 0 0 14545
off/mer ennek tom a jelszavát. ezzel xoktam undokkodni!(állítólag)(c:§/on
Előzmény: Törölt nick (14542)
Törölt nick Creative Commons License 2001.10.30 0 0 14544
Off
Pen kedves ez nem valami 80as tura!
Hanem a Piros 85 (nov2-an) ami a Pilis es a Budai hg legszebb reszein megy keresztul A szervezes is biztos tok jo lesz (35, 50 65 85 km tav van)Ha valaki kedvet kapna nezzen at a teljesitmenytura topicba Hogy en megyek-e meg nem tudom mert szeretnek egy hosszut futni csutortokon ,szombaton hendikepp ,jovo heten evadzaro es a terdeim mar nem a regiek:)
On
Előzmény: pen (14524)
IV.kercsaj Creative Commons License 2001.10.30 0 0 14543
Sziasztok!

Tegnap vettem egy Asics GT-1060-ast, amit rögtön fel is avattam. Végre egy szép, kecses cipő a bumszli Sauconyk után! Kíváncs vagyok, hogy fog beválni.
Ja, azon csodálkoztam, hogy női cipő ellenére a 38-as volt a legkisebb méret!!!
pen, nyuszi azt mondta, hogy neked is van egy ilyen cipőd, igaz ez?!

P_@/"-át mindjárt felhívom és kiszedem belőle a részleteket!

Törölt nick Creative Commons License 2001.10.30 0 0 14542
OFF plakatpofa?? De miert???
ON
itt a tavalyi kiiras
Telefonszam el es minden valtozatlan (elvileg)
Talan csak a nevezesi dij nem de nem tudom

Őszi Félmarathon
2000. november 5.
versenykiírás
A verseny célja:
- A futás népszerűsítése
- Az év utolsó nagyobb megmérettetésével búcsúztatni a futószezont
- Korosztályos legjobbak kiválasztása a 21 km-es távon
Rajthely: Szentendre, HÉV végállomás mellett, ahonnan a ruhákat visszaszállítjuk a célba. Rajtszámátvétel és helyszíni nevezés ugyanitt.
Rajtidő: 11.00 óra Szintidő: 3 óra
Útvonal: SZENTENDRE - Vasúti villasor - Harkály u. - Pomázi u. - POMÁZ - Bem J. u. - Templom tér - Iskola u. - Hunyadi u. - Gábor Áron u. - Tavasz u. - Tél u. - Boglárka u. - Vörösmarty u. - Bajcsy-Zs. u. - Budakalászi u. - Pomázi út - BUDAKALÁSZ - Budai út - BUDAPEST - Táncsics M. u. - Ezüsthegy u. - Dózsa Gy. u. - Pusztakúti út - Aranyhegyi út - Keled út - Kunigunda útja - Bojtár u. - Huszti u. - Boglya u. - Szérűskert utcai Általános Iskola
Célterület: Budapest III., Szérűskert utcai Általános Iskola
Nevezni lehet: Előzetesen a Magyar Marathon Klubnál (1033 Budapest, Szérűskert u. 17. fsz/3.), illetve a rajt helyszínén nov. 5-én 8.30-10.30-ig, a kiadott nevezési lapon.
Postai úton utolsó pénzbefizetési és nevezési lap postára adási időpont 2000. október 27.
Nevezési díj: a) előzetesen okt. 27-ig 900 Ft
b) utána és a helyszínen 1300 Ft
MINDEN CÉLBAÉRKEZŐ EMBLÉMÁZOTT PÓLÓT KAP!
Egyéb tudnivalók:
A versenyen mindenki saját felelősségére vesz részt, amit aláírásával köteles igazolni.
Balesetekért és károkért a Rendezőség semmilyen felelősséget nem vállal, kártérítésre nem kötelezhető.
A rajtnál és a célban öltözési, illetve zuhanyzási lehetőséget biztosítunk.
A frissítő állomások 5-6 km-enként lesznek elhelyezve, ahol meleg teával frissítünk.
A versenyen az AIMS és a MASZ szabályai az érvényesek.
A mezőny végén mentő és záróbusz halad.
A befizetett nevezési díjat visszalépés esetén nem áll módunkban visszatéríteni.
Díjazás: Az I-III. egyéni helyezettek tárgyjutalomban részesülnek.
További információ: 1033 Budapest, Szérűskert u. 17.
Tel./Fax.: 367-3234, 06/20-9357-832

Zsazsi Szerintem ne autoval menj Szentendrere mert a HEV odavisz a rajthoz Ha nagyon szeretnel valahova autoval menni szerintem a celban tedd le valahol es HEVvel gyere a rajtba

Frissites ket helyen volt (viz/tea) szolocukorra en nem emlekszem. Az elejen van egy "sneci fele " eros emelkedo, utana az elso 10-12 km vegig nagyjabol felfele megy bar csak neha kicsit meredekebben
Igazabol nekem azert tetszett mert az elso volt ,meg mert olyan kicsi baratsagos szervezes nem olyan egyaltalan mint a Nike. Biciklivel tenyleg lehet kiserni, nekunk tavaly nagyon sokat segitett az az ironmenes bringas aki nyomta vegig a szoveget amikor mar kisse besokaltunk az emelkedoktol :))

Hat roviden ennyi:)))

Előzmény: plakátpofa (14540)
plakátpofa Creative Commons License 2001.10.30 0 0 14541
ja! és chino voltam (vagyok), csak valaki lenyúlta itt a cégnél a nickem (Q proxy!!!)c:§)
plakátpofa Creative Commons License 2001.10.30 0 0 14540
amatőr!
tavaly végig voltak bicóval kisérők az útvonalon. az uccsó 5-10kilcsire "kifogtunk" magunknak (Rcs+én) egy ironmant közülük, aki töklyool végigszövegelte a maradék távot. a végén még "belehajszolt" néhány előzésbe is. (c:§

lelkiismeret!
úgy rémlik 5 km-enként volt frissítés tavaly (főként víz és szőlőcukor). xóval, ha te eléhezős fajta vagy, akkor vigyél valami tartalékot...

szimpatizáns Creative Commons License 2001.10.30 0 0 14539
mts

Az alábbi oldalon megtalálod a Frankfurt Marathon eredménylistáját.
http://www.f-r.de/fr/spezial/marathon/

szimpatizáns

Előzmény: mts (14533)
mts Creative Commons License 2001.10.30 0 0 14538
most egy pár óráig visszafogom magam :-)
Előzmény: mts (14536)
szimpatizáns Creative Commons License 2001.10.30 0 0 14537
Philipcsiga_

Gratulálok az eredményedhez, a Bécs-Budapest hetében futni egy 3 órán belüli maratont, szerintem nagy teljesítmény.

szimpatizáns

Előzmény: Philipcsiga_ (14529)
mts Creative Commons License 2001.10.30 0 0 14536
Tájfutásért epekedők,

látom, én vagyok a hunyó.

OFF?

Ami biztos:
Én a klubomban a 10÷18 éves gyerekekkel foglalkozom, de ide beleértendők azok az időskorú felnőttek is, akik teljesen kezdők.
A felnőtt csoport edzéseit egy másik edző irányítja, de ebbe a csoportba beleértendők a menő fiatalok, akik válogatott szinten nyomják.
Elég bonyolult, de hamar ki lehet rajta igazodni; főleg, ha tudjátok, hogy csütörtökönként szoktak együtt lenni a technikai edzések. S edzőtáborba is együtt megyünk.
(A tájfutásban az is tetszik nekem nagyon, hogy teljesen együtt versenyez a kezdő a profikkal, a kisgyermek, a 60-70 éves nagyszülőkkel.)

Az edzések kedden és csütörtökön vannak a Tabánban 17.00 órától (kifutás, átöltözve). (Bp., I. ker. Attila út 2. Egy nagy sárga ház. A villamos sínek felől van a bejárat. Egy hulla van a járdára festve az ajtó előtt.)
A csütörtöki az enyém. Decembertől szombatonként is lesz edzés.
A technikai alapok elsajátítására és később ezek csiszolására van lehetőség az edzéseimen. Ez abból áll, hogy a fizikai terhelés mellett, a koncentrációt, a gyors döntenitudást, stb erősítjük. Technika elemeket gyakorlunk: finom tájékozódás, iránymenet, durva iránymenet, szintolvasás, stb ….
Most csütörtökön az ünnep miatt nem lesz edzés, és szinte egész novemberben csak lötyögünk, pihenünk; de azért gyertek.

A verseny időszaknak tényleg vége lesz a hétvégén, ezzel a versennyel. A klubom rendezi, nagy erőkkel velem a soraiban.
S az interneten itt van sok
információ a tájfutásról.

ON?

mts

A két link elválasztása nem sikerül :-(
és bocs, ha kétszer megy el. :-)

mts Creative Commons License 2001.10.30 0 0 14535
Tájfutásért epekedők,

látom, én vagyok a hunyó.

OFF?

Ami biztos:
Én a klubomban a 10÷18 éves gyerekekkel foglalkozom, de ide beleértendők azok az időskorú felnőttek is, akik teljesen kezdők.
A felnőtt csoport edzéseit egy másik edző irányítja, de ebbe a csoportba beleértendők a menő fiatalok, akik válogatott szinten nyomják.
Elég bonyolult, de hamar ki lehet rajta igazodni; főleg, ha tudjátok, hogy csütörtökönként szoktak együtt lenni a technikai edzések. S edzőtáborba is együtt megyünk.
(A tájfutásban az is tetszik nekem nagyon, hogy teljesen együtt versenyez a kezdő a profikkal, a kisgyermek, a 60-70 éves nagyszülőkkel.)

Az edzések kedden és csütörtökön vannak a Tabánban 17.00 órától (kifutás, átöltözve). (Bp., I. ker. Attila út 2. Egy nagy sárga ház. A villamos sínek felől van a bejárat. Egy hulla van a járdára festve az ajtó előtt.)
A csütörtöki az enyém. Decembertől szombatonként is lesz edzés.
A technikai alapok elsajátítására és később ezek csiszolására van lehetőség az edzéseimen. Ez abból áll, hogy a fizikai terhelés mellett, a koncentrációt, a gyors döntenitudást, stb erősítjük. Technika elemeket gyakorlunk: finom tájékozódás, iránymenet, durva iránymenet, szintolvasás, stb ….
Most csütörtökön az ünnep miatt nem lesz edzés, és szinte egész novemberben csak lötyögünk, pihenünk; de azért gyertek.

A verseny időszaknak tényleg vége lesz a hétvégén, ezzel a versennyel. A klubom rendezi, nagy erőkkel velem a soraiban.
S az interneten itt van sok
információ a tájfutásról.

ON?

mts

Butch Cassidy Creative Commons License 2001.10.30 0 0 14534
Tényleg nem akarok téríteni, de. Rengetegszer láttam olyan amatőrt kimenni a pályára, aki előtte max. egy órás(!) gyorstalpaló technikai oktatáson vett rész. Mind visszajött (előbb-utóbb :-)). Sz'val, ha csak felfrissíteni kell az ismereteket, akkor lényegesen jobb alapokkal indulsz.
Na, hétvégén verseny? 3 km a nyílt pálya, nem az a táv, ahol elvesaznek az emberek (nekem 13 a penzum, remegek is tőle...)
Előzmény: Törölt nick (14521)
mts Creative Commons License 2001.10.30 0 0 14533
P_@/", :-)

azért az időd beírhattad volna ....

mts

Előzmény: Philipcsiga_ (14529)
kaktusz7 Creative Commons License 2001.10.30 0 0 14532
Zsazsi dr.
Azt mondják, a rekortán nagyon ki tudja készíteni a lábat.
Előzmény: Zsazsi (14530)
Törölt nick Creative Commons License 2001.10.30 0 0 14531
Ime az uj lista (abc sorrendben)
Tehat Szentendre Bp evadzaro felmaraton
11 ho 11 en 11 orakor
Alan
Amator
Casperin
Chino (hagyomanyosan)
Forest
JO JO
Krisz
Lelkiismeret
Nemnagyongyors
Repi
Sepi
Spenot (te is jossz!)
Szaborob (ott a helyed!)
tifusssz
TZ0013
Zakka
Zsazsi (mert megalmodta)
Zsuga
...
rcs (masodszor!)

Most mennem kell mert meg otthonrol nyomulok de ha beertem irok nektek reszleteket az evadzarorol
rcs

Zsazsi Creative Commons License 2001.10.30 0 0 14530
Zsuzsa!
Pihentesd, pihentesd, Diclofenac és tsa, pihentesd, ... Kerüld a betont!
A "rehab rovatban" Dr. Sneci majd még egy csomót fog neked írni, de szerintem ez lesz a lényege.
(Rehab rovat=Mért futsz...)

Roham(n)csiga!
Jössz egy mignon-nal a körösztanyaságomért! :o)
Ha írnál a versenyről, kérlek azt is írd meg, hogy hol lesz a rajt, és hol lehet hagyni a kocsit Szentendrén?! Persze, majd érte megyek, tehát ne reménykedjen senki, hogy végled otthagyom! :o)
Zsazsi, aki mókás ma reggel

Előzmény: zsuzsa (14527)
Philipcsiga_ Creative Commons License 2001.10.30 0 0 14529
Hazaértem, majd mesélek ha kipihentem magam. Úgy 20 óra mulva.
amatőr Creative Commons License 2001.10.29 0 0 14528
Kösz, Lelkiismeret az indirekt invitálást, ezek szerint holnaptól elkezdek újból futni is. Eddig azt hittem, elég csak olvasni a Bécs-Bp szenzációs írásait, Rohamcsiga és Alan Jr. szívmelengető rekordjait, a tájfutás szépségeit... :)
Leander biciklivel óhajt kísérni minket majd, lehet ezt? Gondolom, nem olyan szigorú a versenyszabályzat, mint a BSI főrendezvényein.
Előzmény: lelkiismeret (14526)
zsuzsa Creative Commons License 2001.10.29 0 0 14527
Hosszabb kihagyás után rekortánpályán elkezdtem futni/ 2000 metereket/ persze most is tulsullyal. De ilyen már sokszor volt Most viszont bedagadt az egyik bokám és fáj az achillesem.

Ti jártatok már igy?? Fussak betonon????

lelkiismeret Creative Commons License 2001.10.29 0 0 14526
Rohamcsiga!
(Szerintem válts nicket, nagyon eredeti ez a véletlen elírás!)
Az évadzáró férfi mezőnyét gyarapítandó vedd fel légyszi a listára Amatőrt és nemnagyongyorsot is!(Meg még 6 nem elég futóbolond futó bolond ismerősömet is!)
HA ez a legkedvesebb versenyed, akkor mondj légyszi néhány szót a várható frissítésről, ne kopjon föl már megint az állam!:o)

Mosolygós79!
Ha már tudsz járni, és az eufórikus állapotod is csökkenőben van, akkor ne építgess gyenge lábakon álló kifogásokat, hanem nevezz gyorsan, mert van még hely a lassú szekcióban ott a mentő előtt valahol!:)

Ahogy nézem, egész narancssárga verseny lesz ez is!Van még aki nem kapott kedvet?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!