Melyik kutyára és macskára gondolsz? Gondolom, amelyiket Te befogod a cukisága miatt saját magat szórakoztatására, és eltartod. Azok boldogok. És az elkallódóakkal mi van? Keressenek munkát? Vagy Te majd befogadod mindet?
"Az örömök egyébként is csak valamilyen hiánynak a kitöltéséből erednek."
Nem feltétlenül. Vannak macskák, kutyák, akik egyszerűen csak örülnek a biológiai létnek. Nem hajszolják a szenvedés hiányát, élvezik csak az életet. Vegyél példát róluk. Persze nekünk rosszabb. Dolgozni is kell, szeretetlen emberek is gyötörnek, és jobban megérint szeretteink elvesztése.
Frászt. Már csak azért sem, mert van akinek az az önzetlenség lebeg a szeme előtt, hogy a majdani gyerekének, szép, örömteli élete lesz, meg mennyei léte. Ez nem önzés. Önzés az lenne, ha a későbbi gyerekét rabszolgaként akarná használni, vagy megerőszakolni. De ne a perverzekből induljunk ki.
Zsidó propaganda. Kamu. Értem. Akkor támogasd továbbra is az erőszakot, azaz a vágóhidakat, azaz a tőkés kizsákmányolást fogyasztási szokásaiddal, gyarapítsd profitjukat, örülni fognak neki, köszönik szépen...
Attól, mert sz@rnak gondolod az életet, nem vagy "kiegyensúlyozatlan". Szerintem sem jó, hiszen teli van szenvedéssel (ebben a pillanatban, mikor békésen az ágyikómból gépelem eme sorokat, egy pedofil épp egy kisgyereket kínoz halálra válogatott eszközökkel, még válogatottabb élvezettel, vagy egy disznócskának, aki fejjel lefelé lóg le teljes testsúlyával egyik lábánál fogva, átvágott torokkal, teljes öntudatánál épp közelít a gépsoron a 60 fokos vízzel teli merülő kádhoz, hogy ott elevenen leforrázódjék a "kegyes" jahovisták/hithyülisek kedvéért, mert hát a Jóisten "ezért" teremtette őket ugyibár, vagy éppen egy cuki kis mosómacit most nyúznak élve, hogy szörméjét sapkaként hordhassa valaki, merthát "uralkodjatok rajtok", vagy éppen most verik szét a fejit egy fókabébinek bézbólütővel - az anyjának már szétverték -, dűl a füliből, orrából a vér, könyörögve néz a keresztényekre, h dehát mi a bűnöm meg az anyukámnak, de nincs irgalom, hiszen a keresztények "elől" eleszi a halat, meg különbenis, nagyszerű kabát lesz a prémjéből stb.), de tudom, h sokat lehet harcolni ellene s van is értelme a harcnak, s tudom, h egyszer vége lesz...
Nem, nem így. Az erős az lehet erős. De ha tényleg annyira erős, hogy csinálhat gyengét? Mert ugye a gyengét is az erős(ebb) csinálja, hisz a gyenge egyszerűen nem képes sem arra, hogy fennmaradjon, sem arra, hogy szaporodjon / az evolúciós elgondolás szerint. Akkor a gyenge az ő sara, az ő felelőssége, nem a gyengéé, akinek egyetlen bűne, hogy megszületett (amihez már önmagában erő kell) és végeredményben az erős miatt érzi magát a szerencsétlen, életképtelennek.