Keresés

Részletes keresés

Jazzinbeat Creative Commons License 2020.05.24 0 1 263

"Én szeretnék családot.... gyerekeket. Látni akarom a gyerekeim őszinte mosolyát, focizni akarok a fiammal, sétálni szeretnék a lányommal :)"

 

Én, én, én, én... :)

Előzmény: eiGhai (229)
Eklatáns Béla Creative Commons License 2020.05.24 0 0 262

Ha vegánok lennének az emberek, nem  lennének elkallódott macskák: ui. nem a vegánok miatt kallódnak el...

Előzmény: Jazzinbeat (260)
Jazzinbeat Creative Commons License 2020.05.24 0 0 261

"Tehát élni nem jó. Értem."

Szerintem nem érted. A természet jó és rossz életet is osztogat, az ember pedig ezzel rulettezik, és egyfolytában a jó példákra mutogat.

Előzmény: pk1 (250)
Jazzinbeat Creative Commons License 2020.05.24 0 0 260

Melyik kutyára és macskára gondolsz? Gondolom, amelyiket Te befogod a cukisága miatt saját magat szórakoztatására, és eltartod. Azok boldogok. És az elkallódóakkal mi van? Keressenek munkát? Vagy Te majd befogadod mindet?

Előzmény: Egy nagy felhő (254)
Egy nagy felhő Creative Commons License 2020.05.24 -1 0 259

Azért vagy képmutató, mert ennyi "önzőség" (több is) benned is van, de azért farizeus módra a természetes ösztönökért ostorozod a többieket.

Előzmény: Eklatáns Béla (255)
Eklatáns Béla Creative Commons License 2020.05.24 0 0 258

Miért, jó tudatában lenni ennek a rengeteg szenvedésnek? Legfennebb, ha pszichopata vagy...

Előzmény: pk1 (250)
Eklatáns Béla Creative Commons License 2020.05.24 0 0 257

jobban megérint szeretteink elvesztése

 

 A tehenek is meggyászolják elveszett társaikat. Halál a tejiparra, csókkentsd a szenvedést, az erőszakot...

Előzmény: Egy nagy felhő (254)
Eklatáns Béla Creative Commons License 2020.05.24 0 0 256

Ez csuda mókás volt. Hangosan felkacagtam...

:-)))

Előzmény: Egy nagy felhő (252)
Eklatáns Béla Creative Commons License 2020.05.24 0 0 255

A saját örömére - tehát önzőségből - akarja, h majdani gyerekének szép, örömteli élete legyen...

Előzmény: Egy nagy felhő (251)
Egy nagy felhő Creative Commons License 2020.05.24 -1 0 254

"Az örömök egyébként is csak valamilyen hiánynak a kitöltéséből erednek."

 

Nem feltétlenül. Vannak macskák, kutyák, akik egyszerűen csak örülnek a biológiai létnek. Nem hajszolják a szenvedés hiányát, élvezik csak az életet. Vegyél példát róluk. Persze nekünk rosszabb. Dolgozni is kell, szeretetlen emberek is gyötörnek, és jobban megérint szeretteink elvesztése.

Előzmény: Jazzinbeat (7)
költekező Creative Commons License 2020.05.24 0 0 253

Kétlem.

Előzmény: pk1 (250)
Egy nagy felhő Creative Commons License 2020.05.24 -1 0 252

Ez miatt önzőséggel vádolni a vitapartneredet ritka ronda perverz dolog.

Mi vagy te, vén szadista kéjenc? Nem csoda, hogy még a sátánista is felmerült.

Te még ott is önzőséget látnál, ahol a szerelmes férfi örömet akarna szerezni a szerelmének, de úgy, hogy maga is örüljön? 

Ez valóban sátánizmus.

Előzmény: Eklatáns Béla (245)
Egy nagy felhő Creative Commons License 2020.05.24 -1 0 251

Frászt. Már csak azért sem, mert van akinek az az önzetlenség lebeg a szeme előtt, hogy a majdani gyerekének, szép, örömteli élete lesz, meg mennyei léte. Ez nem önzés. Önzés az lenne, ha a későbbi gyerekét rabszolgaként akarná használni, vagy megerőszakolni. De ne a perverzekből induljunk ki.

Előzmény: Eklatáns Béla (244)
pk1 Creative Commons License 2020.05.24 0 0 250

Tehát élni nem jó. Értem.

Előzmény: Jazzinbeat (7)
Eklatáns Béla Creative Commons License 2020.05.24 0 0 249

Zsidó propaganda. Kamu. Értem. Akkor támogasd továbbra is az erőszakot, azaz a vágóhidakat, azaz a tőkés kizsákmányolást fogyasztási szokásaiddal,  gyarapítsd profitjukat, örülni fognak neki, köszönik szépen...

Előzmény: Törölt nick (210)
Eklatáns Béla Creative Commons License 2020.05.24 0 0 248

De ki határozza meg, hogy kiből lesz selejt? 

 

 

A gének. Egyértelmű...

Előzmény: Jazzinbeat (217)
Eklatáns Béla Creative Commons License 2020.05.24 0 0 247

Ha választhatnék, akkor inkább nem születnék meg.

 

 

Jól látod. Salámon is így látta...

Előzmény: Sgeck0 (225)
Eklatáns Béla Creative Commons License 2020.05.24 0 0 246

a földi poklot negatív színben szemléli 

 

Miért, van pozitív szemléletű pokol...?

Előzmény: Sgeck0 (225)
Eklatáns Béla Creative Commons License 2020.05.24 0 0 245

Persze, a saját örömödre akarsz gyereket, mert önző vagy...

Előzmény: eiGhai (229)
Eklatáns Béla Creative Commons License 2020.05.24 0 0 244

Mindenki önzőségből csinál gyereket - nem önzetlenségből - felesleges szépíteni a dolgot...

Előzmény: Egy nagy felhő (235)
Eklatáns Béla Creative Commons License 2020.05.24 0 0 243

Attól, mert sz@rnak gondolod az életet, nem vagy "kiegyensúlyozatlan". Szerintem sem jó, hiszen teli  van szenvedéssel (ebben a pillanatban, mikor békésen az ágyikómból gépelem eme sorokat, egy  pedofil épp egy kisgyereket kínoz halálra válogatott eszközökkel, még válogatottabb élvezettel, vagy egy disznócskának, aki fejjel lefelé lóg le teljes testsúlyával egyik lábánál fogva, átvágott torokkal, teljes öntudatánál épp közelít a gépsoron a 60 fokos vízzel teli merülő kádhoz, hogy ott elevenen leforrázódjék a "kegyes" jahovisták/hithyülisek kedvéért, mert hát a Jóisten "ezért" teremtette őket ugyibár, vagy éppen egy cuki kis mosómacit most nyúznak élve, hogy szörméjét sapkaként hordhassa valaki, merthát "uralkodjatok rajtok", vagy éppen most verik szét a fejit egy fókabébinek bézbólütővel - az anyjának már szétverték -, dűl a füliből, orrából a vér, könyörögve néz a keresztényekre, h dehát mi a bűnöm meg az anyukámnak, de nincs irgalom, hiszen a keresztények "elől" eleszi a halat, meg különbenis, nagyszerű kabát lesz a prémjéből stb.), de tudom, h sokat lehet harcolni ellene s van is értelme a harcnak, s tudom, h egyszer vége lesz...

Előzmény: nemkelltabu (230)
golyóbishop Creative Commons License 2020.05.24 0 0 242
Vagy bejöhetne
Előzmény: golyóbishop (241)
golyóbishop Creative Commons License 2020.05.24 0 0 241
Igen, ez is egy fontos kérdés. Attól, hogy valakinek "nem jött be" az élet, a gyerekének még vígan bejöhet.
Előzmény: nemkelltabu (233)
golyóbishop Creative Commons License 2020.05.24 0 0 240
Nem, nem így. Az erős az lehet erős. De ha tényleg annyira erős, hogy csinálhat gyengét? Mert ugye a gyengét is az erős(ebb) csinálja, hisz a gyenge egyszerűen nem képes sem arra, hogy fennmaradjon, sem arra, hogy szaporodjon / az evolúciós elgondolás szerint. Akkor a gyenge az ő sara, az ő felelőssége, nem a gyengéé, akinek egyetlen bűne, hogy megszületett (amihez már önmagában erő kell) és végeredményben az erős miatt érzi magát a szerencsétlen, életképtelennek.
Előzmény: Törölt nick (221)
Maketheworldabetterplace Creative Commons License 2020.05.24 0 0 239

-Ennel rosszabb mar nem is lehetne!

-O, dehogynem!

Előzmény: Egy nagy felhő (238)
Egy nagy felhő Creative Commons License 2020.05.24 0 0 238

Mert engem, a hülye optimistát építenek a negatív gondolatok is. :-)

Előzmény: Egy nagy felhő (237)
Egy nagy felhő Creative Commons License 2020.05.24 0 0 237

Kíváncsi lennék, miért látod így. Majd egyszer, esetleg privátban.

Előzmény: nemkelltabu (230)
Egy nagy felhő Creative Commons License 2020.05.24 0 1 236

"Engem pl. érdekelne, ki miért is tartja olyan szarnak az életet..?"

 

Mindenképp belső, lelki ok.

Sok hívő boldog olyan élet élése közben, melyre sokan azt mondják, szar, és átkoznia kéne Istent.

Előzmény: nemkelltabu (231)
Egy nagy felhő Creative Commons License 2020.05.24 -1 0 235

Nem szeretem azt, ha önzőnek mondják azt az embert, akinek a gyereke majdan azt mondja: kár, hogy a világra jöttem.

Kicsit olyan ez, mint amikor valaki Istent szidja a földi nyomorúságaiért.

Mindenesetre én soha nem voltam Istennel perlekedő típus.

Amikor a nejem halála után azt mondták, majd a mennyben biztos megkérdem Istent, hogy miért, azt mondtam kérdezi majd a rosseb.

Előzmény: nemkelltabu (233)
nemkelltabu Creative Commons License 2020.05.24 0 0 234

Te még fent voltál???

 

Aszittem, csak én va'ok ilyen éjjeli bagoly...

 

Jó éjt!

Előzmény: Törölt nick (232)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!