Keresés

Részletes keresés

szilentium3 Creative Commons License 2015.05.20 0 0 22866

Ha egy református lelkész így viselkedik a hatalomba jutva , akkor mit is csodálkozunk az egyszeri tahó politikusok ámokfutásán ... ( lásd Szíjjártó Petike magánakcióját , hogy elintézte a baltás gyilkos kiadatását és így nemzeti hőssé válását )

Előzmény: Coldspot (22865)
Coldspot Creative Commons License 2015.05.19 0 0 22865

Fideszkonstruktivitásból jeles:

 

http://hvg.hu/itthon/20150519_jatssza_azertetlent_Balog_Zoltan_miniszt

 

...bár szerintem ez is csak egy pimasz/fidesznyik a sok közül.

szilentium3 Creative Commons License 2015.05.18 0 0 22864

Ha te így látod , lelked rajta ... :-(

De szerinted mitől támogatandóbb a magyar foci , mint a parasportolók ? Vagy a Fekete-féle MMA , mint a fogyatékos emberek művészeti élete ? Nézd csak meg az Alaptörvénybe rendelt mázolmányokat , szerinted számít egy festmény művészi mivoltában , hogy ép vagy sérült ember festette ?

Előzmény: Acrocephalus arrundinaceu (22857)
szilentium3 Creative Commons License 2015.05.18 0 0 22863

Na ne röhögtessél már , ilyen kérdés megfogalmazásokkal ? De mutass már nekem egy teljes körű és hiteles feldolgozást az előző konzultációkról . Meg mondjál egy olyan törvényt , amit enélkül a bohózat nélkül nem tudnának meghozni , mert ugye a politikai legitimációhoz népszavazási eredmény kell.

Előzmény: Acrocephalus arrundinaceu (22856)
szilentium3 Creative Commons License 2015.05.18 0 0 22862

Akkor te okosabb vagy mint fél Európa szakmai közönsége , mert Kishantos nemzetközileg is elismert gazdaság volt ...

Előzmény: Acrocephalus arrundinaceu (22855)
szilentium3 Creative Commons License 2015.05.18 0 0 22861

No Mariska ehhez , mit szólsz , Orbán elismerte , hogy kézi vezérlés alatt tartja a pénzek haverokhoz juttatását :

Orbán Viktor szerint rendben van, hogy a fejlesztési miniszterrel kettesben dönt a közbeszerzésekről

Ez a dolgok törvényes rendje, mondta. A DK ettől még feljelenti hivatali visszaélés miatt. Tovább »

forrás: Index.hu

Coldspot Creative Commons License 2015.05.17 0 0 22860

Ezügyben szerintem fordulj bizalommal a konstruktív kormányzat konstruktív propagandistáihoz.
Sajnos a szétküldött kérdőíven valóban nem egy előnyös fotó szerepel Gorbánról.

Mondhatni bárgyú képe van van rajta szegény Gorbánnak, de ha ez téged konstruktívan zavar, akkor én viszont konstruktívan visszavonom.
Te meg konstruktívan és zavartalanul gyögyörködhetsz továbbra is Gorbánban.

Előzmény: Acrocephalus arrundinaceu (22858)
Coldspot Creative Commons License 2015.05.17 0 0 22859

Konstruktívan kérdezem:

Kisiklott Orbán kínai pénzből megálmodott szupervonatos terve?

4 éve ígérte: a vonat 24 óra alatt eljut Záhonyból Hegyeshalomba, de még a nyomvonal sincs meg. Tovább »

forrás: Index.hu

 

Most akkor ezt így hogy?

Acrocephalus arrundinaceu Creative Commons License 2015.05.17 0 0 22858

A bunkóság bunkóság marad bármivel is magyarázod! lelked rajta...

Előzmény: Coldspot (22851)
Acrocephalus arrundinaceu Creative Commons License 2015.05.17 0 0 22857

Rossz a hasonlatod! Az ember a sportban, akár a kultúrában, a művészetben, a tudományban,stb. az eredményt néz, az élményt keresi. 

Kinek van kedve hogy nagyothallók által tartott hangversenyeken legyen néző/hallgató, vakok által szervezett rajz/festmény kiállitásokon néző, laikusok által szervezett tudományos konferenciákon  részt venni? Az ilyen csak széplelkeknek való.

Előzmény: szilentium3 (22852)
Acrocephalus arrundinaceu Creative Commons License 2015.05.17 0 0 22856

A nemzeti konzultáció pont az aminek hívják! Minden felnőtt vagyis választópolgár kifejtheti a feltett problémákról a véleményét. Jóval olcsóbb mint egy népszavazás, de sokkal eredményesebb. Aki nem akar válaszolni, az pont olyan mint aki nem akar szavazni. Mintha nem is lenne. 

Előzmény: szilentium3 (22854)
Acrocephalus arrundinaceu Creative Commons License 2015.05.17 0 0 22855

Eleve hazugság a biogazdaság nimbusz is! Semmiféle olyan növényt nem termesztettek amire jellemző a biogazdálkodás. A gabona/kukorica/repce /napraforgó vagyis a szántóföldi növények nem tartoznak közéjük, legfeljebb a burgonya, káposzta s efélék, de ilyenekkel a kishantosi "biogazdák" nem foglalkoztak! Szakmabeli vagyok, nem tudtok átverni mesékkel!

Előzmény: szilentium3 (22853)
szilentium3 Creative Commons License 2015.05.16 0 0 22854

Mi ez a királyi többes ? :-P

Egyébként megtudnád mondani , hogy mi értelme ennek a konzultációnak ? Milyen intézkedéseket tudnak hozni erre alapozva , amit egyébként nem tudnának megtenni ?

Előzmény: Acrocephalus arrundinaceu (22850)
szilentium3 Creative Commons License 2015.05.16 0 0 22853

Ez indok a minisztérium hazudozására , hitelrontásra és a földek másnak adására , a biogazgaság tönkretételére ? Ha ennyi lett volna a gond , akkor megemelik a földbérleti díjat és kész ... bár én a közhasznú voltára tekintettel ingyen adtam volna Kishantosnak a földeket használatba . Nézd már meg , hogy milyen tevékenységet végeztek ott a biogazdaságban és milyet az új bérlők ...

Előzmény: Acrocephalus arrundinaceu (22849)
szilentium3 Creative Commons License 2015.05.16 0 0 22852

Ilyen alapon egyetlen államilag támogatott sportra sincs szükség ...

Előzmény: Acrocephalus arrundinaceu (22847)
Coldspot Creative Commons License 2015.05.16 0 0 22851

Nem, ez egészen, és konstruktívan biztos.
Mint ahogy korábban is írtam, a Konstruktív Nemzeti Konzultáció kérdőívén láttam meg Gorbán bárgyún vigyorgó képét.

Előzmény: Acrocephalus arrundinaceu (22848)
Acrocephalus arrundinaceu Creative Commons License 2015.05.16 0 0 22850

Persze, annak is nézünk az index cikk irójával együtt. Nem haragszol,ugye?  

Előzmény: szilentium3 (22836)
Acrocephalus arrundinaceu Creative Commons License 2015.05.16 0 0 22849

No igen, mivel eleve minimális bért lett számukra megállapitva a normális helyett! A különbség a kár!

Előzmény: szilentium3 (22838)
Acrocephalus arrundinaceu Creative Commons License 2015.05.16 0 0 22848

Nem a tükörbe vigyorogtál véletlenül? 

Előzmény: Coldspot (22837)
Acrocephalus arrundinaceu Creative Commons License 2015.05.16 0 0 22847

No igen, de szerintem parasportolókra és a paraolimpiára sincs szükség. Így a MPSz-re sem. Mondom ezt fizikai fogyatékosként! Az ember nem teszi kirakatba ugyanis a fogyatékosságát. nem szégyenli, de nem is kérkedik vele. Ha versenyezni akarnak, akkor tegyék a saját pénzükön.

Én szeretem a sportot, sportoltam is (onnan a fogyaték), de soha egyetlen ilyen versenyt sem nézek meg. Jóízlés kérdése.

Előzmény: Coldspot (22846)
Coldspot Creative Commons License 2015.05.16 0 0 22846

Mégegyszer a paralimpikonokat konstruktívan meglopó pofátlan fidesznyikhajról:

http://hvg.hu/itthon/20150516_Erkolcsileg_leszerepelt__tovabb_dagad_a?s=hk

 

 

A parasportolók nyilatkozata

  1. Az elnök, az elnökség, valamint a felügyelőbizottság mondjon le, ha nem, rendkívüli közgyűlés összehívását kérjük.
  2. A MOB vegye át az MPB ideiglenes irányítását az új elnökség felállításáig
  3. Kérjük, az Ügyészség az Állami Számvevőszék és a MOB indítson azonnali vizsgálatot
  4. Követeljük, hogy az elnök és az elnökségi tagok társadalmi munkában végezzék az MPB tisztségükben betöltött szerepüket
  5. Minden sportági szakszövetség határolódjon el a jelenlegi MPB elnök és elnökség tevékenységétől
  6. Követeljük, hogy az MPB működése átlátható, nyílt legyen, valamint visszamenőleg, személyes és anyagi felelősséget vállaljon a jelenlegi MPB elnök és elnökség
  7. Kérjük a parasportot támogató Magyar kormány, a Miniszterelnök úr, és a Köztársasági Elnök úr  segítségét, hogy a jövőben biztosítsa a fogyatékkal élő sportolók felkészülését és versenyekre való kijutását.
  8. A szövetségi kapitányok, edzők, szakemberek és sportolók részesüljenek anyagi megbecsülésben. Megfélemlítve, kiszolgáltatva tengetjük napjainkat, nem mondhattuk el véleményünket, mi ennek ellenére megtesszük most, és megtesszük ezt egyenként vagy közösen”
Coldspot Creative Commons License 2015.05.15 0 0 22837

Megkaptam. Kinyitottam, hát nem a Gorbán bárgyú vigyora fogadott?




De.

Előzmény: szilentium3 (22836)
szilentium3 Creative Commons License 2015.05.15 0 0 22836

Gondolom Mariska neked a mostani konzultációról nem ez a véleményed :

Szeretem, ha hülyének néznek

Számítottam a nemzeti konzultációs levélre, de amit a postaláda előtt állva átéltem, az megrázott. Tovább »

forrás: Index.hu

Coldspot Creative Commons License 2015.05.14 0 0 22843

Konstruktívan mondom, ehhez már fideszpofa kell, jó vastag bőrrel.

Előzmény: szilentium3 (22842)
szilentium3 Creative Commons License 2015.05.14 0 0 22842

Nem az első eset , hogy a fideszesek a közpénzt sajátjukként kezelik . Tolvaj banda !

Előzmény: Coldspot (22841)
Coldspot Creative Commons License 2015.05.14 0 0 22841

A fideszpofátlanság csimborasszója:

http://rtl.hu/rtlklub/hirek/a-paralimpiai-bizottsag-fizette-az-elnok-vegtorleszteset

 

 

A Paralimpiai Bizottság fizette az elnök lakáshitelének 3 millió forintos végtörlesztését. Nemcsak Gömöri Zsolt, hanem három munkatársa, azaz a Magyar Paralimpiai Bizottság összes dolgozója kapott végtörlesztési támogatást az elnökség döntése alapján. A Paralimpiai Bizottság alelnöke, Deutsch Tamás azt mondta: erre ő tett javaslatot. Az elnök szerint azért volt erre szükség, mert a bizottság munkatársai a devizahitel terhe miatt nem tudtak megfelelően a munkájukra koncentrálni. Nem állami pénzből, hanem a szponzori adományokból és más bevételeikből költöttek a végtörlesztésre, a bizottság szerint szabályosan és etikusan.

szilentium3 Creative Commons License 2015.05.14 0 0 22840

És ehhez mit szólsz Marika , 600 millió forint egy újabb Orbáni baromságra egy kamu pályázattal :

A felcsúti kisvasút lesz az új négyes-hatos

Minek kell pályázat egyáltalán uniós pénzekre, ha ez így megy? Tovább »

forrás: Index.hu

szilentium3 Creative Commons License 2015.05.13 0 0 22839

Az ilyen elmeroggyantak teszik nevetségessé a kereszténydemokrácia fogalmát kis hazánkban :

Semjén Zsolt: A KDNP mérsékelten baloldali, az SZDSZ szélsőjobboldali

Nem vicc. Komoly. Ezt el kell olvasni. A gondolat úgy folytatódik, hogy az SZDSZ szélsőjobboldali. Tovább »

forrás: Index.hu

szilentium3 Creative Commons License 2015.05.13 0 0 22838

No Mariska , újra Kishantos történetét felhozva , mondd már meg nekem , hogy mi szükség volt a bármi áron való tönkretételére ? A nyolc földéhes paraszt érdeke miért írta felül a józan észt és vitt bele nemtelen hazudozásba egy minisztériumot ?

Jogerős: hazudott a minisztérium Kishantosról

Nem igaz, hogy megkárosította az államot és tartozott a bérleti díjjal a felszámolt mintagazdaság. Tovább »

forrás: Index.hu

szilentium3 Creative Commons License 2015.05.12 0 0 22837

Ma ismételten leszavazta a Fifesz-KDNP többség a parlament elé beterjesztett LMP-s törvénytervezetet mely szerint a politikusok vagyongyarapodását a PSZÁF rendszeres időközökben kötelező jelleggel vizsgálja (+ az állami vállalatok vezetőit) .

No Maaria magyarázd meg nekem , hogy mi érdeke lehet egy törvényalkotónak a vagyoni helyzetét titkolni a köz ill. a hatóságok elől ?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!