Keresés

Részletes keresés

radi00 Creative Commons License 2007.11.30 0 0 15604

na majd kiszótárazom és hátha itt is bejön

 

köszi a segítséget

Előzmény: tomcat73 (15601)
tomcat73 Creative Commons License 2007.11.30 0 0 15603
Előzmény: radi00 (15599)
radi00 Creative Commons License 2007.11.30 0 0 15602

Cod alap játék

 

a kiképzést és az első pályát simán viszi

majd elkezd tölteni és ezt dobja be, nem értem mert régen semmi baj nem volt vele.(

a multiplayer megy, de ezer éve nem játszottam és gyakorolni akarok a net előtt

Előzmény: tomcat73 (15600)
tomcat73 Creative Commons License 2007.11.30 0 0 15601
Ha cod4 akkor íme:

Shut all background applications prior to installation:
1) Click Start
2) Click Run
3) Type MSCONFIG
4) Click OK

This will load the System Configuration Utility. Now follow these steps:

On the General tab, click Selective Startup, and then click to clear the
following check boxes:

ˇ Load Startup Items

5) Now click Apply.
6) Now click Close. Then Reboot

Manual install
1) Insert CD1.
2) Double-click on the My Computer icon.
3) Right-click on the CD-ROM drive that disc 1 is in and select Explore.
4) Open the SetupData folder.
5) Go to the menu at the top and select Edit > Select all. All files should be
highlighted.
6) Go to the menu at the top and select Edit > Copy.
7) Make a new folder where you want the game to be installed.
Open this folder and go to the menu at the top and select Edit > Paste. The
files should be copying over.
9) After the files are done take out disc 1 and put in disc 2.
10) Go back to My Computer and right-click on the CDROM drive that disc 2 is in
and select Explore.
11) On disc 2 open the SetupDataMain folder.
12) Go to the menu at the top and select Edit > Select all.
13) Go to the menu at the top and select Copy.
14) Open the folder that you are installing the game to and open the Main folder
within.
15) Go to the menu at the top and select Edit > Paste. The files should be
copying over.
16) Once the files are done copying the game will be installed.
17) You can now make shortcuts to the Codmp.exe and Codsp.exe executables that
are located in the root directory where you copied the files to.
1 Codmp.exe is used to launch Multiplayer and Codsp.exe is used to launch
Singleplayer.

Please note that the first time you play the Multiplayer portion of the game you
will need to enter your CDKEY. Go to the Multiplayer Options menu to enter the
Key.
Előzmény: radi00 (15599)
tomcat73 Creative Commons License 2007.11.30 0 0 15600
Melyik játék? Mikor adja stb. stb.
Előzmény: radi00 (15599)
radi00 Creative Commons License 2007.11.30 0 0 15599

Üdv a harcosoknak!

 

lenne egy kis gondom..

 

hibaüzenet: CMod: Load nodes children exceeded

 

a megoldást előre is köszönöm!

 

nicko Creative Commons License 2007.11.29 0 0 15598
beléptem a topicba és sugároz az egerem.. :p
tomcat73 Creative Commons License 2007.11.28 0 0 15597
Megvan neked a Maffia? Te isten császárkirály vagy! Sajna csak az ótóversenyes részig tudtam anno játszani mert a videokártya már nem bírta a grafikát:(
Előzmény: Leadfoot (15592)
cyd Creative Commons License 2007.11.28 0 0 15596
Én-e? Soha. Leközöltem két tényt. :)
Előzmény: Heartbreaker (15595)
Heartbreaker Creative Commons License 2007.11.28 0 0 15595
Kóstolgacc, jóbarát? :-)
Előzmény: cyd (15594)
cyd Creative Commons License 2007.11.28 0 0 15594
Mindig hülye voltál. Minit 199x-ig gyártottak :P
Előzmény: Heartbreaker (15591)
Heartbreaker Creative Commons License 2007.11.27 0 0 15593

Vágod te a témát, mint bálna fasza az iszapot! Pont erről van szó. Egy vicc ez a"cső" játékmenet. De, mondom, a FarCry esetében ment, pedig az sem mai játék, akkor most miért nem megy? Mert olcsóbb és egyszerűbb csőben járatni a kedves playert, azért. És mert az érdemtelenül neki adott trade mark eladja úgyis.

 

Amúgy meg nem volnék meglepve, ha nem jelenne meg. PC-nél virágzik a warez (Tótának volt nemrég egy gondolatébresztő postja erről a témáról), de a nyomorult konzolosok kénytelenek megvenni. Ja, és ezek után még ők próbálják lesajnálni a PC-seket, röhej, mert pl. miután meguntam a játékot, nézek egy jó filmet a gépen az ezen rendelt pizza mellett, a kis fütyőke meg kilövi a nyomoronc konzolját. Mindegy, ez más téma és messzire visz, és nem ide való.

Előzmény: Leadfoot (15592)
Leadfoot Creative Commons License 2007.11.27 0 0 15592
Na, pl. én a 2. pont miatt imádom a GTA III-VC-SA sorozatot (CoD mellett a kedvencem) meg a hasonló játékokat (pl. Mafia). Egyszerűen szeretem a bejárható "terepasztal" nagyságát...

Ha a GTA IV nem jelenik meg PC-re, idegrohamot kapok...
Előzmény: Heartbreaker (15591)
Heartbreaker Creative Commons License 2007.11.27 0 0 15591

Ezt a hsz.-t eredetileg nem ide írtam, de mivel a Modern Warfare a téma, így talán ide is illik:

 

"A dologgal két bajom van:

 

I.: Ez olyan, mint amikor a BMW kitalálta, hogy a piacra dob egy fronthajtású kisautót, amit Mininek nevez el, és dizájnjában az egykori, valódi Minire hajaz. Elhiszem én készséggel, hogy ez a fronthajtásos, pici BMW egy remek kis járgány, de nem Mini. A Mini puritán, angol, és 195X-től 197X-ig bezárólag gyártották Angliában. A CoD pedig a II. Vh.-ban játszódik. Pont. A Modern Warfare egy fasza kis játék, de nem CoD. Pont. Még két példa hirtelen: John Lennon fia, Jason is próbált nyekeregni, pár számát/klipjét még ismerem is, hát, kabarénak jó. Lennon is, hasonlít is, de nem az. Ennél jobban felháborított, de ugyanez a téma, amikor Brian May és Roger Taylor egy Paul Rodgers nevű arccal képes volt "Queen" néven koncertezni. Meghallgattam, az sem volt rossz, de basszus: a pici BMW nem Mini, a Modern Warfare nem CoD, Julian Lennon nem John Lennon és bármiféle Freddie Mercury nélküli zenei formáció nem a Queen.

 

 

II.: A f*szom tele van a "cső" FPS-ekkel. Azért cső, mert mintha egy csőben haladnál, pontosan azt a kottát kell elénekelned, amit az alkotók neked előre megírtak. Semmi önállóság, semmi improvizáció, gépmunka. Az ellenek addig jönnek (végtelen számú katona, a halálom), amíg pont úgy nem csinálod meg pont azt a questet, amit kell, sőt, a bajtársak sem mennek tovább. Basszameg, ez nem A.I., ez script. Scriptelt benne a világon minden, scriptet írni meg a hülyegyerek is tud. Itt van a FarCry, ott a világon semmi sem scriptelt, nem egy filmben érzed magad, hanem valóban magad irányítod a játékot, vagy a Stalker dettó, ott is "él" az A.I., nem tőlük függően vagy kénytelen cselekedni. 2007-ben hiába a szép grafika, hiába a rengeteg különféle fegyó stb., ez egy single playerben takonynak is harmatos. Elmondom: SP-ben a 2003-mas CoD pontosan ezt tudta, a világon semmi különbség a játékmenetben nincs. Azért azt tegyük hozzá: a CoD világ életében multiplayerre kihegyezett gamma volt, a SP gyakorlatilag egy kötelező darab, mintegy tutorial a játék lényegéhez, a multiplayerhez, semmi több. Abban pedig istencsászár (kiesik a scriptes borzadály, mert hús-vér emberekkel játszol), mielőbb lődd be és próbáld ki, a nadrágodba riccentesz örömödben. Igaz, 2007-ben a fizikája is egy vicc, de határozottan játszható.

 

P.s.: Miután a múltkor elszaladtál, a srácoknak prezentáltam a pripjatyi pályát. Néhány pici részlet valóban szépen le van modellezve, de úgy az egész... szegény Csabi mögöttem balra állt, és csak annyit hallottam, hogy a monitort nézve a fejét fogja és csendben sírdogál..."

 

Hozzáfűzés: a hsz.-ben említett Csabival tavasszal bejártuk a Zónát, ő pedig különösen érzékeny a pontatlanságokra, minden apró részletet a fejében tart. Én nem vagyok ilyen hihetetlen precíz, de Pripjaty baszottul nem úgy néz ki, ahogy a játékban, nem is nézett úgy ki soha.

Extasysköles Creative Commons License 2007.11.25 0 0 15590
Alap!
Előzmény: ==T== (15589)
==T== Creative Commons License 2007.11.24 0 0 15589
Akkor vannak ruszkik is benne?
Előzmény: nicko (15588)
nicko Creative Commons License 2007.11.24 0 0 15588
specnaz..vagy valami ilyesmi ;)
Előzmény: ==T== (15587)
==T== Creative Commons License 2007.11.24 0 0 15587
Kérdeznék valamit. A CoD milyen háborúkan "játszódik", milyen résztvevő felekkel? Mind a normál, mind a multi mód érdekelne. Az előzetes képei alapján Irak egyértelmű, és a délszláv térségből is valami (Bosznia? Koszovó) + talán valamelyik kaukázusi ország.
nicko Creative Commons License 2007.11.23 0 0 15586
miles mappában a mssmp.3 fájl kiterjesztését írd át .bak-ra
Előzmény: Törölt nick (15584)
franjo Creative Commons License 2007.11.23 0 0 15585
Inkább itt tedd fel a kérdésed, mi leginkább csak CoD UO-ban utazunk.
Alul találsz keresőmezőt, ott esetleg tudod szűkíteni a találatokat is.
Előzmény: Törölt nick (15584)
Extasysköles Creative Commons License 2007.11.22 0 0 15583
Már nagyon elterjedt, az a probléma h sok az olyan ember akit nem kedvelünk, még nem csalnak, de szidnak mindenkit, és ugy lerontja az élményt.
Mi jó lenne már [IBT] CoD4:P
Előzmény: nicko (15582)
nicko Creative Commons License 2007.11.22 0 0 15582

Nekünk aztán szidhatod a cod2-t :)

 

hát én kipróbáltam HQ módban..egyelőre agyatlan hentelés volt 7v7 ben mert kicsik a mappok.

Előzmény: Extasysköles (15579)
Extasysköles Creative Commons License 2007.11.22 0 0 15581
Tudom hogy hűségesek vagytok az UO-hoz, de mindenképpen vessetek 1 pillantást a 4-ik részre!
BazyJoe Creative Commons License 2007.11.22 0 0 15580

Szia Neo!

 

Semmi, illetve alig vmi változott meg azóta, pl az msn-en is ugyanúgy ott vagy a barátaim között... :-)

 

BJ

Előzmény: Extasysköles (15579)
Extasysköles Creative Commons License 2007.11.22 0 0 15579
Szevasztok, emlékeztek még rám? :)
[IBT] NeoGara
Szeretnék kérni email cimat, hogy írhassak a klánnak.
A Call of Duty 4-el kapcsolaban.
Nem tudom h hányan próbáltátok ki, de nekem nagyon tetszik, és lehetne-e az Obinettől servert?
Ha igen visszaállnék Aktív tagnak.
Próbáljátok ki, nagyon jó, nem olyan szar mint a CoD2!
BazyJoe Creative Commons License 2007.11.20 0 0 15578

Hát, sry, de nem vágom miről beszélsz, és a gammával már rég játszottam.

De, talán próbáld meg a topicjában. (ha még megvan)

 

BJ

Előzmény: obi van kitobi (15577)
obi van kitobi Creative Commons License 2007.11.19 0 0 15577
upsz, rájöttem, aknamező van körülöttünk..más kérdés, hogy a németek miért rohantak át rajta egész simán..de a játék nem megy tovább
Előzmény: obi van kitobi (15576)
obi van kitobi Creative Commons License 2007.11.19 0 0 15576
COD 2-vel kellene egy kis segítség.
Anno, amikor megjelent, végigjátszottam, de most elakadtam.
El-Alamein-ben vagyok, először ugye a nyugati oldalt kell védeni, utána a déli oldalt, majd a 3. feladat az, h "defend the south-west..."
Ez idáig OK.Csakhogy:senki sem támad már minket, nem történik semmi...amíg ki nem sétálok a lövészárokból kifelé, a dombok felé.Ekkor lelőnek egyetlen lövéssel, bármerről indulok kifelé (remélem,érthető), de hiába távcsövezek végig mindent, sehol senki.Mintha a semmiből jönne a lövés.Nyilván elbújt egy sniperes köcsög vhová,de hová?

help plz
Deph Creative Commons License 2007.11.13 0 0 15575
Ja én is így indultam neki, de végignyomtam az egyjátékos módot és nagyon hangulatos a történet és a küldetések.
Ha volna még egyjátékos küldi végignyomnám.
Előzmény: nicko (15574)
nicko Creative Commons License 2007.11.12 0 0 15574

az én olvasatomban olyan volt, h felraktam kipróbáltam szar volt letöröltem..

 

cod4 más..egy a baj vele, h a cod nevet adták neki.

Előzmény: franjo (15572)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!