Keresés

Részletes keresés

5fakb48 Creative Commons License 2013.10.03 0 0 79

Kipróbáltam az önmasszázst. Hétfőn kezdtem, elsőre nem ment, nagyon fájt, de nem adtam fel. Most csináltam másodszor, megint kellemetlen volt, de most már sokkal jobb. Kiürült a váladék, nincs ez a feszítő teltségérzet. Elől két csepp kifolyt, átlátszó váladék... 

Vityoka23 Creative Commons License 2013.09.28 0 0 78

A használatát én  pontosan ugyaninnen(amit linkeltél) tanultam! A záró izommal mozgatod ahogy az a 2 szakaszban le van írva.Tenyésztésem egyszer volt az elején spermából ami negatív lett. Se masszázs se masszázs utáni tenyésztés,pedig egy 3 pohár próba és a masszázs sokat segített volna. Biztos keveset fizettem az volt a baj :D 

Előzmény: 5fakb48 (76)
5fakb48 Creative Commons License 2013.09.27 0 0 77

Napi 1gramm maszkulárisan. Pisi üledékből nézik majd a gennysejteket, ha az negatív lesz, az alapján lehet befejezni a kezelést. Amíg genny van a vizeletben, folytatni kell. 

 

Már sokkal, de sokkal jobban vagyok. Mintha nem is lenne prosztatám, nem érzem egyáltalán azt a kellemetlen feszítő érzést, és egész éjjel merevedésem van. Mintha új ember lennék! :)

Előzmény: GyKZs (75)
5fakb48 Creative Commons License 2013.09.27 0 0 76

Ez az Aneros-féle prosztata maszírozó, ha jól tudom. Felhasználási tapasztalataidról írnál néhány betűt? Például kell mozgatni a szerkentyűt vagy mozog magától a belső izmok megfeszítésétől? Ezt a leírást találtam hozzá, mennyire alkalmazható véleményed szerint?

 

http://www.prosztatamasszirozo.hu/a-prosztatamasszirozok-hasznalata/

 

Hamarosan be fogok szerezni egy maszírozót, majd én is leírom a tapasztalataimat. :)

 

Te voltál tenyésztésen? Ha voltál mi tenyészett nálad ki? Maszírozás terápia után tenyésztés? 

Előzmény: Vityoka23 (74)
GyKZs Creative Commons License 2013.09.25 0 0 75

5fakb48,

 

Mekkora dózisban kapod a ceftriaxon injekciót? 250 mg vagy 500 mg?

Előzmény: 5fakb48 (72)
Vityoka23 Creative Commons License 2013.09.25 0 0 74

Szia!  t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRD4treEiXm1IaL1SPJZvm91gFr_MwpMjLNxlCXPBJ6nsLmkPMgp-2D3ZTi.  2 hét alatt rendbehozott heti egyszer még használom. Minden második nap masszíroztam de ha naponta használod se lesz semmi bajod szerintem. Alkalmanként 30-40 perc.

Előzmény: 5fakb48 (73)
5fakb48 Creative Commons License 2013.09.22 0 0 73

Szia, 

 

tudnál linkelni egy ilyen masszázs gépet, milyen gyakran maszíroztál, alkalmanként hány percet és mennyi ideig? 

Előzmény: Vityoka23 (70)
5fakb48 Creative Commons License 2013.09.22 0 0 72

Masszázs utáni ondó tenyésztést csináltass Dr. Pánovicsnál! Aztán írd meg, hogy mi lett az eredmény! 

 

Én most 5. napon vagyok a Ceftriaxone kúrában. A seggem már szét van lőve :D De sokkal jobban vagyok. Mintha nem is lenne prosztatám. NEm érzem a non-stop ott a nyomást meg a diszkomfortot. 

Előzmény: GyKZs (71)
GyKZs Creative Commons License 2013.09.16 0 0 71

Volt több tenyésztés is, vizelet, masszázs utáni vizelet meg ondótenyésztés is volt, 5 különböző kórházi laborban. Antibiotikumos fogtömésem nincs és rossz fogam sincs.

Ondó DNS vizsgálatot (PCR) hol tudok csináltatni std-re? Ezt még megpróbálnám, hátha kihoz valamit mert azokra a kórokozókra más antibiotikum hatásos.

Előzmény: 5fakb48 (69)
Vityoka23 Creative Commons License 2013.09.14 0 1 70

Sziasztok! A párom regisztrált az oldalon. Én most olvasgatva szeretném megosztani veletek a sztorimat. Röviden: 3.5 év gyulladás,5 orvos rengeteg antibiotikum,alternatív gyógymód és semmi javulás. Egy zsák pénzt költöttem orvosokra és gyógyszerekre.Sok olvasgatás után mindíg találkoztam egyfajta gyógymóddal a masszázsal. Mondanom sem kell hogy az 5 ovos közül egyik sem alkalmazta ezt a gyógymódot.(alkalmanként 20eft-ba beleférhetett volna,na de mindegy).Először a párommal próbálkoztunk(nem volt könnyű rávenni magam)de nem ment,majd utolsó reményként vettünk(pontosabban a párom)egy masszírozót.Hogy miért? mert a prosztatából ki kell masszírozni a váladékot!A használata nem ment elsőre több okból is de megtanulható.A lényeg hogy nekem működött a dolog és teljesen rendbe hozott! Megszünt a fájdalom az állandó vizelési inger, az éjszakai folyamatos ébredések.Azért osztom meg ezt veletek mert tudom hogy milyen szar ez a betegség és hogy lelkileg mennyire hazavágja az embert legalábbis velem ez történt.A sztorim ettől sokkal bonyolultabb de a lényeget leírtam.Szerintem egy próbát megér(ha neked is működik a dolog jelezd).Ha kérdésed van szívesen válaszolok! Üdv! Gyógyulást!

5fakb48 Creative Commons License 2013.09.13 0 0 69

Szerintem, 100%, hogy valamilyen kórokozó van ott! Az lehet, hogy nagyon alacsony a csíraszám, és ezért nem látszik a tenyésztésben. De olyan nincs, hogy ok nélkül be legyen gyulladva valami... 

 

Dr. Pánovics csak masszázs után csinál tenyésztést, és csak az Országos Epidemiológiai Központban. Így elvileg jobban kimutathatók a kórokozók. 

 

Milyen tenyésztéseid voltak, milyen körülmények között? Antibiotikumos fogtömésed van? Lehet, hogy az is belezavarhat, de ez csak egy tipp. 

Előzmény: GyKZs (67)
Tibi1986 Creative Commons License 2013.09.12 0 0 68

Valami megoldás csak kel hogy legyen rá,ez nem egy gyógyíthatatlan betegség!Vagy már az?

Előzmény: GyKZs (67)
GyKZs Creative Commons License 2013.09.11 0 0 67

Akkor mi van ha nem tenyészik ki semmi ezredszeri tenyésztésre sem (aerob, anaerob, std) és mégis be van gyulladva mint ahogy a betegek 90%-ának?

Ezt hogyan lehet gyógyítani?

Előzmény: 5fakb48 (61)
5fakb48 Creative Commons License 2013.09.11 0 0 66

Én például ezen is kiborultam Dr. Rostán, mert az utolsó szem antibiotikum után 3 napra küldött el tenyésztésre. Hát persze, hogy negatív lett... 

Előzmény: 5fakb48 (65)
5fakb48 Creative Commons License 2013.09.11 0 0 65

Igen, de azt ne felejtsétek el, hogy tenyésztés előtt 2 hétig nem lehet antibiotikumot szedni, se gombaellenes gyógyszert. Mert ezek elnyomják a kórkozókat, és negatív eredményt produkálnak. 

 

Kisvirágú fűzike tea. Forralsz egy pohár vizet, belerakod  filtert, lefeded egy tányérral, majd amikor kihűlt megiszod. Én a tablettát nem próbáltam. 

Előzmény: Tibi1986 (63)
Tibi1986 Creative Commons License 2013.09.11 0 0 64

szia

esetleg neked is volt prosztatagyulladásod és az alapján ajánlod ezt a dokit?

Előzmény: fec73 (60)
Tibi1986 Creative Commons License 2013.09.11 0 0 63

üdv

Neked ki lett tenyésztve a baktérium és az alapján kapod az antibiotikumot?

A füzike nálam nem igazán jött be,de én a tablettát szedtem.

 

Előzmény: 5fakb48 (62)
5fakb48 Creative Commons License 2013.09.11 0 0 62

1. D vitamin tablettában (vényn élkül kapható)

2. Pimafucortot kenőcs formájában ne használjatok semmiképp!!!!

3. A tenyésztést a Laboratorium kft-nél is el tudod végezni. Itt az árlistájuk: http://www.laboratoriumkft.hu/dokumentumok/Arlista_mikrobiologia_LaboratoriumKft_201212.pdf

De ha mondod a doktornak, hogy Ureaplasmát meg minden létező dolgot nézzenek, akkor az is jó. 

4. Gombára tapasztalatból mondom, hogy a Borax kenőcs a legjobb. 

5. Az ezüstkolloid faszság, nekem annyit sikerült elérnem vele, hogy befeketedtek a fogaim tőle... A húgyutat tisztítja, de végeredményben nem éri meg alkalmazni a fogaik miatt. 

 

Ha jó tünetmentesítőt akartok, akkor a Kisvirágú fűzike tea a legjobb! NApi két pohár, és minden herefájdalom, prosztata égés, húgycsőégés elmúlik. Figyelem, nem fog egyből hatni, pár napig inni kell, mire érződnek a pozitív hatások. 

 

Seragem ágyat nem próbáltam.

Előzmény: Peseta1 (46)
5fakb48 Creative Commons License 2013.09.11 0 0 61

Most fogom majd kezdeni a Ceftriaxon kúrát. Már más antibiotikum nem igazán hat, rezisztensek. Eddig pihentettem a kezeléseket, a gombásodás miatt.  A gyógyszer egy havi adagja 48 ezer királyi forintomba kerül. Mellette heti egyszer masszázs, meg uro-vaxom. Ami még plussz öröm, hogy ezt az antibiotikumot injektálni kell izomba napi 1x. Azaz napi egyszer seggbe fognak szúrni... 

 

Ti hogy vagytok? Hol tartotok? 

 

A gyógynövényeseknek mondom, hogy felejtsétek el, hogy antibiotikum nélkül meggyógyultok. Tüneti kezelésnek jó, de önmagában kevés. 

Előzmény: GyKZs (51)
fec73 Creative Commons License 2013.09.10 0 0 60

Szia,

nem Budapesten van.

Nyíregyháza, Dr Kolozsy Zoltán.

Ő ért hozzá.

 

fec73

Előzmény: Törölt nick (54)
Tibi1986 Creative Commons License 2013.09.10 0 0 59

Szia.

ok.

Emailem: feher86@freemail.hu

Előzmény: Tibi1986 (57)
vekker2 Creative Commons License 2013.09.09 0 0 58

Szia! cseréljünk címet, könnyebb ott beszélni, üdv!

Előzmény: Tibi1986 (57)
Tibi1986 Creative Commons License 2013.09.09 0 0 57

Szia

Huu,akkor sajnos elég rég szenvedel már vele :(

Neked milyen tüneteid vannak?Szoktál valamit szedni rá esetleg?

 

köszi

Előzmény: vekker2 (55)
GyKZs Creative Commons License 2013.09.09 0 0 56

Mitől szokott javulni Neked? Gyógyszer vagy inkább gyógynövény? Parázok hogy el fog rákosodni pár éven belül ha nem lesz kikezelve... :-(

Előzmény: vekker2 (55)
vekker2 Creative Commons License 2013.09.07 0 0 55

Sziasztok!

Sajnos hasonló gondokkal küszködök, én is már legalább 10 éve,néha javul de mindig visszatér....

Előzmény: Törölt nick (54)
Törölt nick Creative Commons License 2013.09.06 0 0 54

Sziasztok!

Sajnos én is mint már pár elődjeim krónikus prostatagyulladásban szenvedek már két éve,voltam már kb 5 orvosnál magán,szt-s szedtem rengeteg antibiotikumot pl:Savulin,Zitrocin,tarivid,leflokin,mindenféle gyulladáscsökkentőt de sajnos mind eredménytelenül!

A tüneteim nem hogy javultak volna szinte rosszabodtak.
Most ott tartok hogy szinte minden nap van valami tünetem,hol herefájdalom,fura diszkonfort érzések a húgycsőben....

Nekem egy kemény megfázás után volt egy húgycsőgyulladásom,amit sajnos nem lett ki kezelve és így jöttek a tüneteim

Valakinek lenne esetleg ötlete hogy mit lehetne tenni?Esetleg egy jó doki aki ért is ahoz amit csinál?

köszi!

GyKZs Creative Commons License 2013.08.25 0 0 53

Ilyen nekem is volt, nyújtásssal, guggolással - hogy a vérkeringés fokozódjon - azonban enyhül, legalábbis én azt vettem észre.

Hova jársz dokihoz?

Előzmény: Blainex (52)
Blainex Creative Commons License 2013.08.23 0 0 52

Sziasztok!

Kb. 3 hónapja küszködök a prosztatitisszel. Már jó pár doboz antibiotikumot beszedtem fájdalomcsillapítókkal kombinálva. Lassan, de múlnak a tünetek, fájdalmas vizelés már nincs, viszont kb. 2 napja érzek ilyen hideg érzést a péniszemben. Ha ülök, zsibbadást is érzek, kissé idegesítő tud lenni. Vizelés után is előordul néha. A merevedésemmel is vannak problémák néha, ráadásul a szexuális vágyam sem az igazi.
 Csak azt szeretném kérdezni, hogy ez a hideg érzés, ez a zsibbadás vajon a prosztatitisz szövődménye, vagy valami más lehet az ok. A makkom bal oldalán ilyen furcsa, kékes elszíneződést tapasztalok néha. A szexuális életemet eddig nem befolyásolta a betegség. Azért aggódom ez miatt a furcsa, zsibbadt érzés miatt. Mintha nem úgy éreznék a péniszemmel, mint ezelőtt.

Válaszotokat előre is köszönöm!


GyKZs Creative Commons License 2013.08.15 0 0 51

Sikerült már meggyógyulni? Jobb most az antibiotikum után?

Előzmény: 5fakb48 (44)
Peseta1 Creative Commons License 2013.08.12 0 0 50

 

 

Kb. 1 perc

Előzmény: Vityoka23 (49)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!