Licitálós portálok linkelése nem megengedett és tiltást von maga után.
Irányár megadása kötelező!
Nem segítünk a lopott fotós cuccok eladásában!
Kérjük, minden gyári számmal rendelkező termék mellé, amit eladásra kínálsz,
add meg az eszköz sorozatszámát. A szám utolsó karakterét kicsillagozhatod.
A sorozatszám nélküli hirdetéseket töröljük, a feladót pedig egy hétig
kitiltjuk az adok-veszek topikokból.
Vásárolj körültekintően!
A fórum felhasználói általában nem vállalt valós identitású személyek, így
beazonosításuk nem mindig lehetséges. Figyelj erre a vásárlásoknál és
csereügyleteknél!
Lehetőleg utánvéttel fizess, vagy vedd fel személyesen a kapcsolatot az
eladóval, mielőtt előleget utalsz át!
Ha mégis csalás áldozatává válsz, tegyél rendőrségi feljelentést! A csalók
gyakran kézre kerülnek, de a vizsgálat sokáig húzódhat.
Tudtommal kompakt/bridge gépeken mindig kell adapter az előtétlencsékhez, mert azok nem mozognak együtt az objektív tubusával. Amúgy az Oly is elég tekintélyes darab, üveg és fém. A gyártónak nyilván jó biznisz, hogy az adaptert, ami gyakorlatilag egy fémcső speciális menettel, 17 000 Ft-ért adja...
Eladó Wacom Intuos Pro Medium professzionális digitalizáló tábla wireless adapterrel. Teljesen új, használatlan! Fényképezőgép vásárlásakor adták ajándékba, de nincs szükségem rá. Megtkinthető, átvehető Budapesten, vagy postázom.
Aki retusált már wacom-mal az tudja, hogy a mennyivel természetesebb, gördülkékenyebb, intuitívabb ezt ceruzával csinálni, mint egérrel. Nagyon pontos és érzékeny nyomásérzékelés, tökéletes pontosságú ecsetkezelés, vezetékmentes kivitel. Ha sokat használod a photoshopot, órákat fogsz nyerni, rögtön az elejétől.
Nem. Nekem olyan wide angle converter kéne, aminek az optika felőli menet átmérője 62mm. Így is elég tekintélyes méretű az FZ1000, átalakítót már csak a legvégső esetben tennék közé, ha végképp nem találok semmit. A másik, hogy mivel megnőne a távolság az obi és a lencse között, így nem tudom, hogy nem olyan lenne-e a kép, mintha egy távcsőbe néznénk bele (nem tudom jobban megfogalmazni), tehát a szélei levágásra kerülnének a képnek és egy körben látnánk csak.
Már hogyne lehetne szerencsére :) Olyannyira, hogy már volt is fenn rajta egy Soligor wide converter (asszem ez: http://juve.ro/blog/photography/01258222711) és hibátlanul müködött. Nem kellett se közgyűrű, se adapter, egyszerűen rácsavartam a végére és kész. Volt rendes CAF, még egy darabig a zoomot is bírta, aztán elkezdett a széleken homályosodni. Mindegy, a széleslátószög egyébként se azért kell, hogy az ember zoomolgasson vele.
Pálvölgyi fotónál találtam a Westendben, de sajnos 30eFt. Próbálom egy kicsit olcsóbban megúszni használtan. Meg aztán nem tudom, hogy ez a Soligor milyen minőségű, torzítja-e a színeket, lesz-e fényveszteségem, stb. Az Oly jó azt tudom, ezért reméltem, hogy kompatibilis.
Mivel a gépemnek lába kelt Csehországban, ezért az alábbi cuccok továbbra is eladóak:
1 db Olympus WCON-08X nagylátószögű konverter, ekv. 22,4 mm-re csökkenti a 28 mm-es látószöget. Az egyik sarokban buborék, a képet nem befolyásolja. Dobozzal. SN: nincs Kompatibilis modellek: XZ-1, XZ-2, Stylus-1, Stylus-1s.
Új ár: 60 000 Ft Irányár: 14 000 FtIrányár: 12 000 Ft
1 db Olympus CLA-12 objektív adapter előtétlencsékhez, szűrőkhöz. Dobozzal. SN: nincs Kompatibilis modellek: XZ-1, XZ-2
Új ár: 17 000 Ft. Irányár: 5000 Ft Irányár: 4500 Ft
1 db Olympus külső GYÁRI töltő Li50B akksihoz. SN: nincs. Kompatibilis modellek: többféle.
Új ár: 10 000 Ft Irányár: 3000 FtIrányár: 2500 Ft
1 db Olympus belső GYÁRI töltő Li50B akksihoz. SN: nincs. Kompatibilis modellek: többféle.
Néhány fotós, videós cuccomat eladnám. Dobozok már nincsenek, mindegyik hibátlan, tökéletesen működik. Átvétel személyesen Budapesten, vagy esetleg Szombathely, Győr, Tatabánya.
SONY HDR-CX700VE HD kamera, kiváló HD képminőség! 130 000 Ft
gy. sz.: 349226
2011-ben vásárolt
- töltő
- napellenző
- akkumulátor NP-FV100 (a legnagyobb)
- kameratáska Kiválló HD képminőség, akár 50p framrate. Maximum 40 óra Full HD a 96 GB belső memórián, 10-szeres optikai zoom, 12,3 MP felbontású fénykép, 7,5 cm-es LCD-képernyő, EVF, GPS stb. http://www.220volt.hu/Sony+HDR-CX700VE
SONY NEX-6 fényképező: 110 000 Ft
gy. sz.: 5136652
2013-ban vásárolt
DSLR-méretű, 16,1 megapixeles érzékelő, beépített felugró vaku, Wi-Fi®, OLED képkereső, vezérlőtárcsa és Full HD videó.
Panasonic GM1+12-32 + 20/1.7 II fekete-ezüst duplakit , augusztusi hazai vásárlás. Újszerű, keveset használt minden tartozékkal, számlával és garanciapapírral, dobozzal, kábelekkel, stb. + ajándék DMW-HGR1 markolat
Bár nem szeretném, de ha valakit érdekel, a kitből kivéve az egyes tételek ára:
Felárért (7ezer Ft) adok mellé 2 db utángyártott akkut is.
M.Zuiko 25mm F1.8 FEKETE objektív hazai garival 2016 decemberig, minden tartozékkal (doboz, első-hátsó sapka,napellenző, eredeti számla és garanciapapír ) újszerű állapotban, néhányszor volt csak vázon ez is az eladás oka.
SN:3450222*0
Ár:94.999.- 89.999.- zÁrcsökkentés
Panasonic 42.5mm F1.7 fekete objektív, 3 hónapos, hazai vásárlás. Újszerű, keveset használt minden tartozékkal, számlával és garanciapapírral, dobozzal, gyári napellenzővel.
SN:BR5GA0021*9
Ár:99.999.-94.999.- zÁrcsökkentés
Panasonic 45-150/4-5.6 (H-FS45150E) Mega O.I.S. stabilizátoros feketeteleobjektív minden tartozékkal (doboz, első-hátsó sapka, napellenző) megkímélt állapotban eladó.
S/N: XA2KA00253*4
Ár: 59.999.- Ft
Panasonic G3 váz
Fórumtárstól vettem, napi használatban volt, de mostanság a GM1-et használom.
Korának megfelelő hibátlan állapotban, festés csak az alján néhány alig látható ponton van megkopva.
Kijelző hibátlan működésű, a típusra jellemző antireflex-réteg kopás itt is jelen van, egyébként védőfóliával van használva.
Ebben már 16MP-s szenzor van, kijelzője kihajtható, forgatható ("szelfi";) a nyakpánt és
egyes kábelek újszerűek, illetve bontatlanok.
Minden tartozékát, dobozát, kábeleit, használatiját adom hozzá.
Ár: 39.999.- Ft S/N:WE1FA0019*5
+2 ezerért adok hozzá 2 db utángyártott akkut is igény esetén.
Az itt található képeim 90%-a ilyen géppel készült, ahogy a gépből kiestek, nincs rajtuk utómunka.
45-150 Obi+váz együtt 95-ért vihető!
m4/3 vázsapka 999.-Ft/db Pana GM1-hez kötelező darab hála a smucig gyártónak!
46-52mm-es és 37-52mm-es step up ringek 999.-Ft/db
Cserébe érdekel52mm-es ND110 és polár szűrő, 240Gb körüli msata SSD (OEM nem), valamint obi vagy váz esetén Fekete Panasonic 12-32, 12-35/2.8, Olympus 75/1.8 értékegyeztetéssel.
Sigma Dp1m (sn: 90305390)és Dp2m (sn: 90406444) eladó. Csak az egyiket akarom eladni, ha elmegy az egyik a másikat megtartom. DP1m 28mm-es, a DP2m 45mm-es. A DP2m optikailag kifogástalan, DP1m pedig kiváló (nyitott rekeszen sarkokban lágyabb, CA-ra hajlamosabb). Mindkettő kifogástalan állapotban, gyári tartozékokkal. Érdeklődők megtalálják az e-mailem a profilomban. Az áruk 120.000 Ft/db.
Váltás miatt eladó 1 éves Ricoh GR limited edition fényképezőgép minimális exposzámmal.
A géphez jár minden gyári tartozék: tok, napellenző, szíj.
Sosem volt diszkrétebben használható utcai fotós APSC kamerám. Ha érdekel ez a terület, ne hagyd ki. Minimális esztétikai hiba van a gép egyik sarkán, ez a működését semmilyen módon nem befolyásolja. SN 34100349
riporter táska (26x26x12-es belső, egy légtérben plusz tablet/netbook rekesz, felső cipzár gyors eléréshez, első zsebek, esővédő, masszív anyag, speckó vállpánt (gecko strap), ultra könnyű: 19ezerFt
Lowepro Topload Zoom Mini:
Kék színű (15x10x16,5 tároló kapacitás): 2ezer
Lowepro Streamline 250
Fő zseb széltében bővíthető, első "mellék" zseb a párnázott, kis MILC KIT+ 1 obi kapacitás, illetve elől még két kis zseb a tartozékoknak, kulcsoknak). Hátul még egy zseb A fő rekeszben a tablet zseb nincs meg, a fotós rekesz középső fix határolóját kivettem, hogy vastagabb gép is beleférjen. 5ezer Ft
Vanguard Adaptor 46 hátizsák:
Lehet kétvállas vagy egyvállas táska. Utóbbi esetben a bal vagy a jobb vállpánt is elrejthető - a másik átlósan rögzíthető alul. Két vállasként használva a hátsó zsebbe lapos cuccok elférnek. Ez a notebook-os adaptor hátizsák, 13" fér papíron bele, szerintem nagyobb is (de nem próbáltam). Felülről és két oldalról nyitható. Felül is párnázott, alul is. Egybe lehet tépőzárazni. Sajnos csak ez a középső határoló van benne és erősebben is használt. Esővédő huzattal rendelkezik. Állapotára való tekintettel: 13ezer Ft
Olympus MCON35 makro előtét lencse. 62mm-es obira kapcsolódik, igény esetén tudok hozzá adni 58-62-es vagy 62-67-es adaptergyűrűt. Bőr szütyő, doboz megvan. Azt mondják, méltó társa a Nikon (4T, 6T) és Canon (250D, 500D) hasonszőrű megoldásoknak. 15ezer Ft