Keresés

Részletes keresés

Nagydög Creative Commons License 2002.12.11 0 0 64
Eroltetett. Raadasul szovegertesbol, sem biztos hogy atcsusznal 3. elemiben.

A reg halott kem peldaul erteni latszik itt folotted.

Nagydög

Előzmény: Szamárvezető (60)
Ellenagyag Creative Commons License 2002.12.11 0 0 63
Ééééééééééééésssssss, BOX! :-D
Buratínó Creative Commons License 2002.12.11 0 0 62
Nem láttam, de különben se feszélyezne, mert 30 éves vagyok.
A kapitány értelmes párbeszédet hiányolt, tessék, itt vagyok, próbáljuk meg.
Előzmény: Wic (61)
Wic Creative Commons License 2002.12.11 0 0 61
Akkor csak tíz éves vagy?
Nem láttad az internetkapcsolat ikon mellett a sárga körben a 12-t? :-)

Wicc

Előzmény: Buratínó (56)
Szamárvezető Creative Commons License 2002.12.11 0 0 60
Egyáltalán nem érdekel mit csiáltok páviánok. Ha mégis, akkor csak jól belemondom a képetekbe, hogy páviánok. Ha mégse, akkor csak magamban somolygok. De ha mégis mégis, akkor ideírom, hogy magamban somolygok, hogy tudjátok, hogy én most magamban somolygok. :D
Előzmény: Nagydög (58)
Törölt nick Creative Commons License 2002.12.11 0 0 59
Ez egy ilyen játék Nagydögöm. :)
Előzmény: Nagydög (58)
Nagydög Creative Commons License 2002.12.11 0 0 58
Sopredek kedvesKem, sopredek.

A rendes baloldali arcok meg egyszeruen csak magukban somolyognak, mert megiscsak komikus, ha egy falkanyi pavian egyik fele ugy rohog a masik piros seggen, hogy kozben a magaet a foldhoz csapkodja. :)

Nagydög

Előzmény: Törölt nick (54)
Törölt nick Creative Commons License 2002.12.11 0 0 57
Így van. Kussoltam.
Előzmény: strongdong (55)
Buratínó Creative Commons License 2002.12.11 0 0 56
Tizet.
Na figyelj. Hiányolod az értelmes párbeszédet. Szerinted ez a topik alkalmas arra? Olyan, mint amikor az 1984 c. filmben mutatják az ellenséget a képernyőkön, és mindenkinek gyűlölködnie kell.
Én nem haragszom Rátok, nem is tartalak fidesznácinak Benneteket. A Fidesz és a jobboldal elvesztette a választást, most baloldali kormány van. De ez a topik tényleg arról szól, hogy keserűségből nekiugrotok a jelenleg kormányzó pártoknak.
Ez a sztálinosdi már rég nem poén. Szerintem Ti is nagyon jól tudjátok, csak jó érzés mondogatni.
Előzmény: strongdong (53)
strongdong Creative Commons License 2002.12.11 0 0 55
Így van. Mint ahogy én is kussoltam egynémely fidesz-stiklinél. Meg Maga is, Nagytiszteletű úr.
Előzmény: Törölt nick (54)
Törölt nick Creative Commons License 2002.12.11 0 0 54
A rendes baloldali arcok kényszeredetten hallgatnak, vagy vonogatják a vállaikat. Nem hülyék. A söpredék meg tombol. Meglepő? Én meg elmondom nekik 1000X, hogy örüljenek. :)
Előzmény: strongdong (48)
strongdong Creative Commons License 2002.12.11 0 0 53
Ha azt mondom, 20 éves vagy, hányat tévedtem?
Előzmény: Buratínó (50)
Törölt nick Creative Commons License 2002.12.11 0 0 52
Nincs messze a nap, mikor az ellenség meg fog ismerkedni a Vörös Hadsereg újabb
csapásainak erejével. Lesz még ünnep a mi utcánkban is!

Sztálin
Előzmény: Buratínó (47)
strongdong Creative Commons License 2002.12.11 0 0 51
Na viccen kívül, sokkal jobban érezném magam, ha a fikanikkek lelassítanának már egy kicsit. Ez áll az "én oldalamra" is. Azon veszem észre magam, hogy untat, mert lehetetlen rendesen beszélgetni. Át fogok szokni a többi fórumra.
Előzmény: Ellenagyag (49)
Buratínó Creative Commons License 2002.12.11 0 0 50
Jaja, ez tényleg így van, egyetértünk.
Előzmény: strongdong (48)
Ellenagyag Creative Commons License 2002.12.11 0 0 49
Lehet, hogy teoldalidnak álcázták magukat! :-D
Előzmény: strongdong (48)
strongdong Creative Commons License 2002.12.11 0 0 48
Annyira beilleszthető, hogy esküszöm, már unom. Nyitni kéne egy olyan topikot, ahol normálisan lehetne beszélgetni a túloldali korrekt arcokkal (itt még egyet sem láttambelőlük).
Előzmény: Törölt nick (37)
Buratínó Creative Commons License 2002.12.11 0 0 47
Bölcs vagy, tesó.
Tetszik, ahogy heccelitek magatokat.
Előzmény: Törölt nick (44)
Villanyt Leó Creative Commons License 2002.12.11 0 0 46
Ja!

Meg milyen szar lett az M3 új szakasz! Ha mégsem lett szar, akkor azért, mert mi adtuk át!

Meg 800 új autópályát építünk! Ha mégsem, akkor a régiekkel együtt! Ha még úgyse, akkor a régiek+gyorsforgalmi utakkal együtt! Ha még úgy se, akkor még plusz a földutak! Ha még úgyse, akkor nem megépítjük, csak gondolunk rá. Különbenis: ORBÁNBÁNYÁK!

Előzmény: Szamárvezető (43)
Szamárvezető Creative Commons License 2002.12.11 0 0 45
A jobboldal csak annyit tud mondani, hogy büdöskomcsihazaáruló. Ha az mondja, hogy hol a 800 km autópálya, hol az ígért béremelés jövő évi fedezete, hol vannak az ígért közbeszerzések, hogy lesz jövőre 4,5 százalékos gazdasági növekedés, az is csak mind csak azt jelenti, hogy büdöskomcsihazaáruló. Mert a jobboldal az ilyen. Nem is kell ezeknek válaszolni!
Előzmény: Nagydög (35)
Törölt nick Creative Commons License 2002.12.11 0 0 44
Mi ez, srácok, polgári körös gyűlés?
Most kompenzáltok?
Az ütemet fékezni annyi, mint elmaradni.
Aki pedig elmarad, azt verik.
Mi azonban nem akarjuk, hogy bennünket verjenek.
Nem, nem akarjuk!

(Sztálin)
Szamárvezető Creative Commons License 2002.12.11 0 0 43
Kimaradt egy mondat.

Az szemérmetlen lopás, hogy a Fidesz 2 milliárdért építteti az autópálya kilóméterét közbeszerzés nélkül.
Mi közbeszerzéssel és olcsóbban fogunk építeni.
Ha mégsem közbeszerzéssel, akkor olcsóbban.
Ha mégsem olcsóbban, akkor közbeszerzéssel!
Vagy valami!

Előzmény: Szamárvezető (41)
Buratínó Creative Commons License 2002.12.11 0 0 42
Most kompenzáltok?
Szamárvezető Creative Commons License 2002.12.11 0 0 41
Az szemérmetlen lopás, hogy a Fidesz 2 milliárdért építteti az autópálya kilóméterét közbeszerzés nélkül.
Ha mégsem közbeszerzéssel, akkor olcsóbban.
Ha mégsem olcsóbban, akkor közbeszerzéssel!
Vagy valami!
Előzmény: strongdong (34)
Tomthumb Creative Commons License 2002.12.11 0 0 40
Nem igaz, hogy mi, kormánypártiak a "jobboldalt" - "jobboldal" alatt természetesen nem értjük a MIÉP legszélsőségesebbjeit Orbán Viktoron át akár Dávid Ibolyáig egyszerre - úgy állítjuk be, hogy a "Budoskomcsihazaarulo"-n kívül semmit sem tesz hozzá az ország építéséhez-szépítéséhez. És ha mégis igaz, hát azért tesszük, mert egykutya az egész és tényleg csak ennyi telik tőle.

És nem vesszük figyelembe az ellenzék - a "jobboldal" része! - EU-csatlakozással kapcsolatos véleményét. És ha mégis figyelembe vesszük és beépítjük a folyamatba, akkor sem valljuk be, hogy konstruktív is tud lenni. Nemnemsoha!

Előzmény: Nagydög (35)
Buratínó Creative Commons License 2002.12.11 0 0 39
Mi ez, srácok, polgári körös gyűlés?
Villanyt Leó Creative Commons License 2002.12.11 0 0 38
Na jó, de ezt legalább ki kell érdemelni! (Lásd dec. 1. Kempinski hotel!)
Előzmény: Nagydög (35)
Törölt nick Creative Commons License 2002.12.11 0 0 37
Off
Ráérek Mon Capitaine :), meg aztán teccik, hogy az egész ballib repülősóért sikoltott, mikor létrejött pl. a XX. sz-i Intézet, most meg Gerő egyből független fószer lett, aki csupa szakértelem, különben is olcsóbb, mint Schmidt. Szvsz tökéletesen beleilleszthető Sató kartárcs topicjába. :)
On
Előzmény: strongdong (34)
Tomthumb Creative Commons License 2002.12.11 0 0 36
Nem igaz, hogy hozzá akarunk nyúlni a Terror Házához, tiszteljük a szellemiségét. Ja, az igaz, hogy át akartuk nevezni, de a megbékélés ugyanolyan asszociációkat kelt, mint a terror, legfeljebb a gyűlölködőkben nem, de mindegy, nem neveztük át, mitugacc, kis fidesznáci?
És ha nem neveztük át, akkor nyilván az sem igaz, hogy a pengefal lebontása ismét napirendre kerülne. És ha "A kabinet javasolja a döntésre jogosult városképvédelmi bizottságnak: ne adja meg a tulajdonosi hozzájárulást ahhoz, hogy a Terror Háza Múzeum falánál emelt pengefal fennmaradásához szükséges hatósági eljárást lefolytassák.
2002-12-10 ", akkor meg mit pofáztok, az eljárás jogszerű. De ha mégem az, akkor is az, mert mi döntünk erről és kész.
Nagydög Creative Commons License 2002.12.11 0 0 35
Karikaturanak egesz jo. :)

Azt viszont kenytelen vagyok elismerni, hogy a "jobboldal" ervrendszere sokkal letisztultabb:

Budoskomcsihazaarulo.

Meghogy staciok! Bele a kozepebe! ;)

Nagydög

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!