:)))

Boston United v Macclesfield Town

Előzmény: Muntanitz (1841)
Muntanitz Creative Commons License 2004.01.06 0 0 1841
Hülye legfeljebb én vagyok, ugyanis 10-én nem lesznek mérkőzések a Conference-ben. Válassz egy Div3-as meccset!
Ati73 Creative Commons License 2004.01.05 0 0 1838
Ha Zöldferi itt lenne, már biztosan mondta volna :)

Tomacius Creative Commons License 2004.01.05 0 0 1836
Fogalmam sincs. Sport1-en úgy mondták, hogy a helyi rugby csapat, de hogy ez melyik, azt nem tudom, mert nem követem ezt a sportágat.
Sweet Rosalyn Creative Commons License 2004.01.04 0 0 1835
Melyik rugby csapat játszik a Vicarage Roadon?
Tomacius Creative Commons License 2004.01.04 0 0 1834
Köszönöm a gratulációt. A Watford meccsen bár csak az első félidőt láttam, örülhettem, mert minden gól akkor esett. Mindjárt a legelején egy beadás után Helguson fejelt kapufára, a felső lécről lepattant a labda a gólvonalra, de a partjelző beintette a gólt. Itt szerencséje volt a Watford-nak, de maga a támadás és a fejes - ahogy mondani szokták - gólt érdemelt. Gudjohnsen egyenlített a 33. percben büntetőből. A kapus elhúzta a lábát Gronkjaer-nak, megadható volt. A hazaiak gyorsan válaszoltak, a 34. percben beadás, a labdát felfejelték az égbe és a berobbanó Mahon bebólintotta a kapuba. Sokat nem kellett várni az egyenlítő gólra, Lampard lőtt laposan tizenhatról, de a labda megpattant egy védő sarkán és így védhetetlen volt. Itt szerencséje volt a Chelsea-nek. Amúgy a Vicarage Road katasztrofális állapotban volt a sok esőzés és egy nemrég lejátszott rugby meccs miatt. A sártenger talán a Watford játékának kedvezett, de összeségében nem látszott az osztálykülönbség a két csapat között. Az X az első félidő alapján teljesen megérdemelt volt, sőt egy kis szerencsével akár több is.
Előzmény: Ati73 (1830)
Degec007 Creative Commons License 2004.01.04 0 0 1833
na nyert a foreszt a kupában
ideje volt már
Sweet Rosalyn Creative Commons License 2004.01.03 0 0 1832
1' [1 - 0] Moore
8' [1 - 1] Onuora
28' [2 - 1] McSporran
52' [3 - 1] Moore
90' [4 - 1] Moore

Wycombe 4-1 Grimsby

Nagyszerű újévi ajándék volt. A fiúk nagyon megérdemelték a győzelmet. Emellett nagyon örülök a 7-0-nak (gratulálok, nem semmi!).
A következő meccsünk nagyon fontos lesz: a Stockporthoz látogatunk. Muszáj győzni, illetve reménykedem, hogy a Wrexham megveri a Chesterfieldet.

Muntanitz Creative Commons License 2004.01.03 0 0 1831
A január 10-i fordulók kínálatából az alábbiak szerint kérem a meccskijelölést:

5 Div1 - divatlila
4 Div2 - Raddens
2 Div3 - Ati73
1 Conf - Degec007

Zöldferi és BaZs meghatározatlan ideig nem tud tippelni, ha jól értettem. Degec007 kilépett a hibasávból. Egyebekben nincs változás.

Ati73 Creative Commons License 2004.01.03 0 0 1830
Gratulálok!
Várható volt, hogy simán nyertek, na de ennyire! Most néztem, hogy a Ti átlagotok van egyedül 2 pont felett. 5 pont az előnyötök, kívánom hogy tartson ki végig!

"..és a Watford is szépen helytállt a Chelsea ellen (2-2). Sajnos csak az első félidőt láttam a Sport1-en."

Szuper! A visszavágón jóval esélyesebb a Chelsea, de ez is nagyon szép eredmény!
Ilyenkor nagyon sajnálom, hogy nincs Sport1-em! :((
Mondj valamit légyszi a meccs első félidejéről!
Thx!

Előzmény: Tomacius (1829)
Tomacius Creative Commons License 2004.01.03 0 0 1829
Ez még bizony nekem is nagy meglepetés volt. A végén sikerült hozzátenni mégegyet, de a topicban sokan örülhetnek, hiszen a QPR nyert 1-0-ra a Rushden ellen, míg a Wycombe 4-1-re lelépte a Grimsby-t. Sikerült a győzelem a Luton-nak is, 2-1 idegenben a Bradford ellen! A Nottingham megverte 1-0-ra a WBA-t, és a Watford is szépen helytállt a Chelsea ellen (2-2). Sajnos csak az első félidőt láttam a Sport1-en.

Plymouth-Chesterfield 7-0 (6-0)
G: Hodges (4), Capaldi (11), Lowndes (12) (18), Friio (15) (36) (88)

Előzmény: Muntanitz (1828)
Muntanitz Creative Commons License 2004.01.03 0 0 1828
Nem semmi, hogy a Plymouth 36 perc alatt 6-0-ás előnyt szerzett a Chesterfielddel szemben (már 18 perc után 5-0 volt). Egyelőre a Luton is vitézkedik, igaz ők a Kupában, és "csak" 1-0-ra vezetnek a Div1-es Bradford otthonában.

GO ON HATTERS & PILGRIMS!

Muntanitz Creative Commons License 2004.01.01 0 0 1827
Boldog új évet mindenkinek! A Watfordnak és a Nottinghamnek biztos bentmaradást, a Plymouth-nak és a QPR-nek feljutást (a Lutonnak play-offot, ami nagy siker lenne!), Wycombe-nak megmenekülést a Div3-tól!
Magunknak pedig egy esetleges topiktalálkozót a nyár elején, ahol a Tippmix győztese átveheti jutalmát, emellett piknikezhetünk egy jót!
Tomacius Creative Commons License 2003.12.31 0 0 1826
Én is mindenkinek sikerekben gazdag, boldog új esztendőt kívánok!

BaZs Creative Commons License 2003.12.31 0 0 1822
Valószínűleg január közepéig nem tudok tippelni, mivel csak addigra tudják bekötni a netet az albérletben. Mindenesetre boldog, helyes tippekben gazdag új évet kívánok!
Degec007 Creative Commons License 2003.12.30 0 0 1821
mikor lesz köv forduló?
Sweet Rosalyn Creative Commons License 2003.12.30 0 0 1820
Micsoda eszmefuttatás! :)))
Előzmény: Törölt nick (1819)
Sweet Rosalyn Creative Commons License 2003.12.29 0 0 1817
Nos, talán én inkább nem is kommentálnám a teljesítményünket. Tony Adams személy szerint eladná az egész játékosgárdát és venne egy újat. Haha, persze. Talán máshogy kellene.

Tegnap láttam a Sport 1-en valami összeállítást. Érdekesen mondták azt hogy "Portsmouth" :)) Vajon a Plymouth esetében mi a helyzet? Na nem akarok én senkit és semmit fikázni, de jól esett (ha már máson fociügyben úgysem tudok mosolyogni).

Tomacius Creative Commons License 2003.12.29 0 0 1816
(A félidei eredmény 0-0, elhibáztam.)
Előzmény: Tomacius (1815)
Tomacius Creative Commons License 2003.12.29 0 0 1815
Sikerült megint három pontot szerezni. A Brentford volt az ellenfél és sokat segített a közel teltház és egy londoni kiállítás is.
Mostanában jó érzés Plymouth szurkolónak lenni, zsinórban a hatodik győzelem volt.

Plymouth - Brentford 2-0 (2-0)
G: Capaldi (48), Lowndes (63)
Att: 17882

Aminek külön örülök, hogy a play-off helyek előtt már 9 ponttal megyünk. Ez már azért olyan előny, amibe illik belekapaszkodni. Bizakodom a jó folytatásban...

BaZs Creative Commons License 2003.12.28 0 0 1814
Éljen a sport1! 3 meccset is közvetítenek az FA kupa 3. köréből:
jan.3 13.15 - Watford - Chelsea
utána 15:45-től Gillingham - Charlton
felvételről 19:45 - Southampton - Newcastle (bár ez kevésbé érdekel)
Tomacius Creative Commons License 2003.12.26 0 0 1813
Remek folytatás ezúttal idegenben! 4 pont előny az élen, ami lehetne több is, ha Gallen nem egyenlít az utolsó percben a Notts C. - QPR meccsen. (3-3)

Bournemouth - Plymouth 0-2 (0-2)