Keresés

Részletes keresés

Adam2008 Creative Commons License 2010.12.30 0 0 1871

Sziasztok!

 

Én nem fizetem be csekken, mivel nem biztos, hogy a posta kihozza a motort.

Telefonon egyeztettem velük, hogy személyesen venném át.

Elvileg lehetséges.

Amúgy azt mondták, hogy nincs még náluk semmilyen alkatrész.

Remélem nem lépnek le a lóvéval.

Amúgy meg a posta olyan megbízhatatlan.

Nem egyszer jártam meg velük, nem érkezett meg a csomag, pedig ajánlva lett feladva.

Kivizsgálták, de a pénzem elveszett.

Boldog Új Évet Kívánok mindenkinek!

Arpici Creative Commons License 2010.12.30 0 0 1870

Hali, én már átutaltam nekik 35300 Ft-ot, a szervókra és a motorra... Elvileg január második hetétől postázzák.

Előzmény: fokkerman (1867)
fokkerman Creative Commons License 2010.12.30 0 0 1869

KoAn!

 

 Örülök, hogy létezel, és készül a géped! Esetleg, tisztelettel, láthatnánk is még ebben az évben? Elég sok fénykép hiányzik a fórumról még(és ezt pont én mondom?), hát színesítjük a tiéddel is! Frankó lenne! A "szakadékról" csak annyit, indíthatnánk a "Himalájáról" is, ott lenne ideje repülni, még motor nélkül is! Egy jó darabig nem sérülne, beletanulnánk a reptetésbe, mire "leérne", "profik lennénk"! Hát, még ha oda érne vissza, ahonnan "indítottuk"!

Szervókat máshonnan is tudsz rendelni. Egyszer már leírtam, de ha kell, felteszem mégegyszer, vagy keresek kapcsolatot az "illetővel", ha ez megfelel neked! Szerintem, jobban megérné, de te tudod! Ahogy q-team mondaná, "nem kell megfogadni"!

 

 ÜDV............

Előzmény: KoAn (1846)
fokkerman Creative Commons License 2010.12.30 0 0 1868

fenty!

 

Nem értem félre................! Örülök, hogy itt vagy! Érdekelne a géped, szívesen "megszakérteném", q-team-mal együtt(nem mintha én nagyon értenék hozzá!) a kinézetét. Itt sokan más gépeket is építenek, úgyhogy nekem is hozzá kell látnom egy másik gép összeállításához! Nem ragadhatok le csak a bárónál! Nem is lenne szép tőlem. A Druszámtól már kaptam tervrajzot és most azt értékelem "agyilag"(elég nehéz nálam!), hogyan oldjam meg!

 

 ÜDV..........

Előzmény: fenty (1859)
fokkerman Creative Commons License 2010.12.30 0 0 1867

Arpici!

 

 Lássuk.............! Én is kaptam csekket. Te mit rendelsz meg?

 

ÜDV......

Előzmény: Arpici (1853)
fokkerman Creative Commons License 2010.12.30 0 0 1866

elboj!

 

Csodás a géped! Ahogy téged ismerlek, ennek a gépnek minden porcikája tökéletes kivitelezéssel készült általad! Veszélyesen jól néz ki! A nagy báróra is szívesen vetnék pár "szakértő" pillantást, ha tennél fel arról is egy pár képet. A másik gépedet is örömmel "megszakérteném", ha láthatnám! Vagy az "titkos projekt", hogy nem láthatjuk? Pedig biztos, az is "kitűnő minősítéssel" kerül kivitelezésre! A "piroskába" milyen motorok lesznek beépítve?

 

ÜDV.............

 

 

ui: nem kaptál karácsonyra véletlenül egy fényképezőgépet?

Előzmény: elboj (1863)
fokkerman Creative Commons License 2010.12.30 0 0 1865

q-team!

 

Itt vagyok Druszám! Felmerültem! A karácsony és a János nap, mellé a folyamatos készülődés állandó fimszakadással járt nálam! És a melónak is dübörögnie kellett. Tetszenek a járműveid és folyamatosan írigykedek itt mindenkire, aki más gépekkel is készül a tavaszra! Én, egyenlőre ezt nem mondhatom el magamról! Kár, hogy nincs képed a reptetésől! Díjaztam volna.

Kaptam én is a motorról csekket. 24-én postázták! Kicsit furcsa, hogy most jutott eszükbe! Vagy olvasták a fórumot(BIZTOS!) és magukba mélyedtek, vagy megelégelték azt, hogy én folyamatosan csesztettem őket! Gondolom, tudják, ki vagyok (nagyon kivagyok!) és ők is állandóan figyelik a fórum eszmecseréjét.

Most nem tudom, megrendeljem, vagy nem? Febr. 5-ig még van időm!

 

 ÜDV..........

Előzmény: q-team (1861)
q-team Creative Commons License 2010.12.29 0 0 1864

EZ ÁLLAT!!!!!!!!!!!!!! JÓ!

 

Gratula

 

Ez a gép  nagyon szépen repűl, remélem sikeresen foksz repűlni vele. Mivel repűltél ez előtt?

 

Előzmény: elboj (1863)
elboj Creative Commons License 2010.12.29 0 0 1863

Sziasztok!

Ilyen lett a festés...

q-team Creative Commons License 2010.12.29 0 0 1862

Muti, muti, muti, képet, képet!!

Előzmény: elboj (1860)
q-team Creative Commons License 2010.12.29 0 0 1861

Üdv a fórumon mindenkinek!

 

Na kint voltam ma berepűlni az épített gépeket. Sajnos most nem tudott senki kijönni fényképezni, de a hétvégén már lesznek.

A FANJET  nagyon dúrva volt, ment mint állat!

A Polarisnak kevés a motor teljesítmény, úgy hogy motor csere és természetesen légcsavar.

A SU- 37 -nek meg a hülye modellező nem vitte ki a távadóját / 35 Mh / mert csak a SPEKTRUMOT vitte és az meg ezzel nem műkszik.Tehát marad a hétvége.

 

Hát fiukák ennyi.

 

A Fokkermanról mit tudtok? Él még? Vagy kinyírta az asszony, vagy mi van vele?

 

q-team

elboj Creative Commons License 2010.12.29 0 0 1860

üdv:q-team !

 

akkor mondanám a listámat  . van ugye a kis báro,  aztán van a nagy na ezek épitösek ,

 

aztán van egy a dobozában még a tárolás miatt  TRAINER 40 CALMATO  PIROS 160fesztáv

 

teljesen kész ,  aztán jön az én igazán büszkeségem a multiplex twin star 2 na ennek a

 

festése csodálatos lett. ez lessz majd a tanulo gép .

 

röviden ennyi diohéjban.

 

 

üdv: elboj

Előzmény: q-team (1858)
fenty Creative Commons License 2010.12.29 0 0 1859

Helló!

 

Reptetés előtt fel lehetne tenni mini hólapátot az egyik masinára és letakarítani itt-ott a havat. Na az lenne a gyakorlás......na jó csak viccelek, képletesen írtam. Inkább írok valamit, mielőtt megszólnák az embert, hogy hanyagolja a fórumot.......(nem rossz szándékból írtam, ne értsétek félre).

Az én "új" gépem is alakul... Már festem, majd jönek a képek is(Diablo).

Amúgy most jó gyakorolni, mert jó ki puha leszállópályák vannak mindefelé és nem ütik annyira oda magukat a gépek ha esetleg a gravitáció győzne....

 

Szép napot, bye.

Előzmény: q-team (1858)
q-team Creative Commons License 2010.12.29 0 0 1858

Üdv  a fórumon mindenkinek!

 

Úgy látszik csak ketten- hárman vagyunk életképesek!                                                                                                                                                                      Emberek kipróbáltam a tréner módot, nagyon király!

 

Elboj!

Mind a négyet építetted?

 

KÉPET AKARUNK, KÉPET AKARUNK!!!!!!!!!!!!

 

Mindegyik gépről, had szakértsük meg. A reptetést meg bármikor amikor akarjátok a hűvösebb idő nem gond, csak süssön a nap.

 

Ma ha olyan idő lesz mint tegnap ki megyek reptetni.

 

q-team

Előzmény: elboj (1857)
elboj Creative Commons License 2010.12.28 0 0 1857

üdv q-team!

 

 

nagyon király lett agéped profihoz mélto. minden dicséretem a tiéd.

 

a találka nem tünik rossz ötletnek de szerintem várni kellene vele tavaszig a hideg miatt,de

 

ez csak az én észrevételem. tavaszra az én gépem is meglesz alkotva ha minden jol alakul.

 

egyébként nagyon király lett a festése . csak neked sugom már ez a negyedik gépem ami

 

talán a legjobb idáig.

 

 

üdvözlet: elboj

Előzmény: q-team (1850)
q-team Creative Commons License 2010.12.27 0 0 1856

Javítok:   SPEKTRUM DX6i

 

Így a pontos.

 

q-team

q-team Creative Commons License 2010.12.27 0 0 1855

Üdv a fórumon mindenkinek!

 

Remélem mindenki túlélte a karácsonyi nagy zabálást és ivászatot, úgy hogy rátérhetünk a repüléssel kapcsolatos dolgokra!

 

Fúrcsa , hogy a Druszám / Fokkerman / még nem jelentkezett be ,  lehet, hogy külhonban van vagy még nem teljesen heverte ki a karácsonyt.

 

Minden esetre közlöm veletek, hogy megleptem magamat a második SPEKTRUM D6XI távadóval és csináltam egy tréner kábelt amit ki is próbáltam / természetesen az asztalon / egy géppel és q---va jól működik.

Tehát ha ki jön a jó idő / ez nem jelenti azt, hogy meg kell várni  a 30 fokot, lehet akármikor csak süssön a nap / és hajlandóak vagytok megjelenni egy reptetésre akkor már tudunk trénerezni.

Egy gépet kialakítok trénerezőnek és hajrá!!!! Én piszkosúl várom.

 

Mi van a többi Bárókatonával nem nagyon jelentkeznek?

 

Az új gépeket / amiket depronból csináltam / még sajnos nem tudtam kipróbálni az időjárás végett, de ha meg lesz mindjárt írok. Megpróbálok valakit rászedni a fotózásra és akkor kép is kerűl fel a fórumra.

 

Ti mit kaptatok a Jézuskától?

 

Ende : q-team

elboj Creative Commons License 2010.12.27 0 0 1854

Üdvözlet mindenkinek!

 

 

Remélem mindenkinek kellemesen telt el a karécsony a szereteteivel .

 

és nem a valo világot nézi.

 

üdv: elboj

 

Arpici Creative Commons License 2010.12.27 0 0 1853

Hali építők!

Hosszú leállás után tegnap befóliáztam én is a középső szárnyat, s mintha megéreztem volna, mi történik ma? Megérkezett a kiadó csekje a motor, a szervó stb-ről... Hát nem siették el... Üdv. Árpi

fenty Creative Commons License 2010.12.24 0 0 1852

Nice work!!! Szép munka, gratula!!!!

Előzmény: q-team (1850)
q-team Creative Commons License 2010.12.24 0 0 1851

Gratulálok!

 

Látod nem is olyan könnyű a szimulátor, élesben még nehezebb!

 

Tavasszal élesben küzdünk!

 

q-team

Előzmény: emmmma (1849)
q-team Creative Commons License 2010.12.24 0 0 1850

És kész!!!!!!!!!!

 

 

Ha az idő engedi mind a hármat  / Fanjet, SU-37, Polaris / megreptetem!

 

Köszönöm a jókívánságokat.

 

q-team

emmmma Creative Commons License 2010.12.24 0 0 1849

Sziasztok!

Én is Mindenkinek nagyon békés, Boldog Karácsonyi Ünnepeket Kívánok!

Nálam is járt Jézuska, meghozta a távírót a szimulátorhoz! Meglepően gyorsan, 10 perc alatt bekalibráltam és már repültem is! Igaz a szelet és minden egyéb mást nullára állítottam, így is megküzdöttem a leszállással!

 Nekem nem küldtek csekket, de ha küldenek akkor sem fizetem be, majd megveszem egy profi boltban a motort! Még lehet, jobban is járok!

elboj Creative Commons License 2010.12.24 0 0 1848

 ÜDVÖZLETEM MINDENKINEK !!!!!

 

 

 KELLEMES KARÉCSONYI ÜNEPEKET MINDENKINEK ITT A FORUMON  FÖLEG AKI ÉL

ÉS MOZOG !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

 ÜDV.. elboj  

fenty Creative Commons License 2010.12.24 0 0 1847

Kellemes Karácsonyi Ünnepeket és Boldog Új Évet Kívánok Mindenkinek!!!!!!

 

Ui.: és repülésben gazdag 2011-es évet :-) !!!!!!!!!!!!!

KoAn Creative Commons License 2010.12.23 0 0 1846

Sziasztok!

 

Én is megkaptam a csekkeket. Viszont távirányítót nem rendeltem, mégis küldték a csekket. Mind1.

Szóval motor és szervók... Ha jól gondolom, ha szakadék széléről indítom a bárót, akkor egész sokáig fog repülni :)

 

Na majd az ünnepek alatt belehúzok az építésbe...

 

Kellemes Karácsonyt minkenkinek!

Előzmény: Adam2008 (1845)
Adam2008 Creative Commons License 2010.12.23 0 0 1845

Sziasztok!

 

Képzeljétek el, a Vörös Báró szerkesztősége mai napon küldte a csekket az alkatrészeknek.

Kérdezném, hogy más is megkapta?

Februárig kell befizetni és küldik a motyót.

Ja, meg azt is írták ,ha valaki már megvette, vagy lemondott róla akkor nem kell semmit se tennie, majd másnak eladják.

 

Kellemes Ünnepet mindenkinek

q-team Creative Commons License 2010.12.22 0 0 1844

Üdv  a fórumon mindenkinek!

 

Druszám!

Köszönöm a névnapi jókívánságodat és viszon kívánok neked is minden jót és egészséget!

 

Én és a kedvesem minden fórumozónak és családjának békés boldog karácsonyi ünnepeket kívánunk!

 

Ez nem jelenti azt, hogy nem leszek a fórumon azt nem csak olvasom, hanem ÍROK is néha!!!

 

A Polaris csiszolás előtt!

 

 

 

 

q-team

Stef01 Creative Commons License 2010.12.22 0 0 1843

Üdv a fórumon mindenkinek.

 

Látom van valaki ( Q-team), aki szépen halad más repülők összerakásával. Lehet, hogy mások is készítenek gépeket, csak azt nem látjuk itt a fórumion.

 

Na ezt pont jó ember mondja, aki már több hete nem tud foglalkozni a báróval. :)

 

Q-team. Neked csak gratulálni tudok, hogy milyen szépen megépítetted a repülőt. A talit nagyon várom, feltéve ha a köcsög munkám miatt lesz rá időm.

 

Mostanság én is csak simulátoron nyomom, de sok időt elvesz a karácsonyi készülődés is.

Ha már itt tartok, akkor BOLDOG KARÁCSONYT MINDENKINEK!

Tán ha hoz a Jézuska egy kis csomagot a fa alá.

 

Fokkerman te hogy haladsz a ládás báróval?

fokkerman Creative Commons License 2010.12.21 0 0 1842

peti690718!

 

Akkor köszönd meg, ha ezekből valamit fel tudsz használni! Ha nem olvastad el, amit korában írtam neked, legfeljebb újra felteszem!

 

A képeket várjuk "szakértésre"!

 

NEKED ÉS MINDEKINEK NAGYON KELLEMES KARÁCSONYI ÜNNEPEKET KÍVÁNOK ITT A "FÓRUMON"! A "JÁNOSOKAT" meg ISTEN ÉLTESSE SOKÁIG(DRUSZÁMAT IS!)VELEM EGYÜTT!!

 

Ha kérdésed van, légy bátor, írd le nyugodtan, mindenben segítünk, ha tudunk!

 

 ÜDV..........

Előzmény: peti690718 (1841)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!