Keresés

Részletes keresés

V.Péter Creative Commons License 2000.12.01 0 0 111
111?
V.Péter Creative Commons License 2000.12.01 0 0 110
IV.kercsaj,
a tegnapi 2. Kápkört 29:40-nek mértem.

(Megpróbálom megszerezni a 111-est, remélem senki nem figyel, még R.Anita sem ! :-))) )

R.Anita Creative Commons License 2000.12.01 0 0 109
A mai úszáson pedig megtudtam, hogy "nincs két egyforma mozdulatom" :((( (De annak legalább örülök, hogy többet tudtam ma folyamatosan gyorsban úszni, mint tegnap.)
Tigrisünk pedig a deszkát kergette :)))
Hej, de jó lesz végre egy kis hétvégi szundikálás!

R.Anita

Előzmény: R.Anita (108)
R.Anita Creative Commons License 2000.11.30 0 0 108
*!

"ha nem félnék, hogy a legközelebbi úszóedzésen 1-2 percre a víz alatt kötök ki..."

... és még nyuszira mondjátok, hogy agresszív lett?! Fenyegetve érzed magad, *?

A ma reggeli lecke pedig az volt, hogy megtanultuk, hogy nem szabad csokit elfogadni lépcsőn lefelé haladva ;o)
Ennek csupán annyi köze van a triatlonhoz, hogy usziból jövet történt az eset... (Szerencsésen végződött :)

R.Anita

Előzmény: Hiver (106)
pen Creative Commons License 2000.11.30 0 0 107
IV.kercsaj, Hiver - komolyan kezdenek érdekelni ezek a titkosított idok :o) Remélem ma délután azért valalmennyit elárultok belolük!! Esetleg kedvem támad csatlakozni hozzátok 1x-2x :o))

üdv
pen

Hiver Creative Commons License 2000.11.29 0 0 106
Pen!
Megírnám neked az időket, ha nem félnék, hogy a legközelebbi úszóedzésen 1-2 percre a víz alatt kötök ki...
Hiver Creative Commons License 2000.11.29 0 0 105
IV.kercsaj!
Én most számoltam ki a bolondokban: legjobb 5km:22:45! És a 4:20 jónak (sőt keménynek) tűnt kezdésnek! Bár szerintem is hamar lejjebb fog ez menni. De nem kell az elején 4:00-4:10zel kinyúvasztani magunkat, szerintem fontosabb végigcsinálni mind a 6ot... Vagy 8at?!? :o)
Viszont a 400-at is szívesen kipróbálnám veled. Nekem eddig egyetlen 1x sikerült 1db 1:25-ös kört futnom! Hogy bírtad 10x egymás után?!
pen Creative Commons License 2000.11.29 0 0 104
Aktiválás - azt hiszem ehhez el kell érned egy minimum hozzászólás számot, talán 200-at, és akkor aktiválnak, és tudsz majd gyorsabban hozzászólni... és akkor az 1000-t tuti megcsíped ;o))
Köszi a mélt

üdv
pen

IV.kercsaj Creative Commons License 2000.11.29 0 0 103
Ez nem ér... épPEN te :-(
(Nekem miért írja ki mindig, hogy a nick még nincs aktiválva?!?!?!)

Pen, nem az az idő az érdekes, amit itt meg lehet találni, hanem amit NEM lehet sehol sem megtalálni, mert nem írunk le - mindjárt kitörlöm még az órámból is!

IV.kercsaj Creative Commons License 2000.11.29 0 0 102
100 :-)))
pen Creative Commons License 2000.11.29 0 0 101
Jaj de jó! Az elso szép kerek számom :o))
(bocs Julcsi ;o))
pen
pen Creative Commons License 2000.11.29 0 0 100
100?
IV.kercsaj Creative Commons License 2000.11.29 0 0 99
Mielőtt még V.ki leNYÚLná...
pen Creative Commons License 2000.11.29 0 0 98
Jé, futóidok!! Akit érdekel, úgyis megtalálja itt is :o))

üdv
pen

Előzmény: IV.kercsaj (97)
IV.kercsaj Creative Commons License 2000.11.29 0 0 97
Hiver

csakfutás 5km-t nem tudok mondani, a hivatalos PB a tavalyi Fadd-Dombori triatlonon volt 23.3egynéhány. Az elég pontosan 5 km. Utána kezdtem el csak az ezres résztávokat, addig 400-akat és 2000 m-t írt elő az "Inkvizítor".

Egyelőre 4'15"-re (kekeceknek előre szólok, ez NEM hosszmérték!!!) kéne hajtanunk, aztán - a tavalyi tapasztalataim alapján - nagyon hamar le lehet ezt vinni akár 4'10" alá is.
A 10×400-ak 1:30-ra voltak előírva tavaly (2 perc pihivel, ha jól emlékszem), 1:25-1:38 között volt talán előszörre, aztán már 1:25-re talán 2-3 hét múlva. Ez a 400-azás vhogy nekem szimpatikusabb volt, mint az ezrezés.

A Fb topikon meg _pláne_ hallgatni!!!

Előzmény: Hiver (96)
Hiver Creative Commons License 2000.11.29 0 0 96
Nem kotyogom el! Max. majd a bolondokban... :o)
De lenne egy kérdésem: Mennyi a legjobb eredményed 5000 m-en? Állítólag annál egy picit - 1000 m-re vetítve 5 (de max. 10) mp-cel jobbat - kell nyomni ilyen résztávon, kezdőknek 2-t, haladóknak 4-et. (A POLAR triatlonos könyve szerint)
Eszerint az én 6-om (megcsináltam!!! Sőt 5-6 mp-et gyorsultam is) már profi teljesítménynek számít. A legjobb szigetköröm alapján (23:40) számítva 4:20as ezrekkel kell nekem ezt csinálni, és csak 2-3 hét múlva gyorsulni 4:10-4:00-re. A szerintem a tegnapi eredmények is ezt igazolják.
Előzmény: IV.kercsaj (95)
IV.kercsaj Creative Commons License 2000.11.28 0 0 95
R.Anita
tényleg jobb lesz, ha vigyázol nyuszival, amióta ilyen agresszív lett! ;-)))

Gratula Hivernek :-))) az úszásteljesítményéhez! Igaz, egyszer összerúgtuk a... vizet, de ABBÓL nem alakult ki majdnem tömegverekedés ;-)))
Hiver, ha mégis jönnél úszni velünk reggel, akkor nagggyon vigyázz majd a nyÚSZÓSAPKÁDra, mert vannak olyan...hmmmm...élőlények ;-))) akik az ilyen színű ruhadarabok láttán egyszerűen bevadulnak, sőt, ma reggel már le is NYÚLták :-)))

" Jó ez a kettős nick! "
Méghogy kettős nick! R.Anitát nem is lehet egy topikon emlegetni nyuszival! Két különböző személyiség, tudtommal nincsenek is túl jó viszonyban (erről nyuszi tehet!). Bár néha előfordul, hogy nem tudjuk, hogy igazándiból kivel is állunk szemben...
Ma már annyira összezavartuk nyuszit "60-70kedő" Cs.(=csiga ;-))))Tigrissel szaunázás közben, hogy azt sem tudta, fiú-e vagy lány... (Ezt akkor is én mondtam előbb!!!)
Ösztönösen ment volna be a női zuhanyzóba, de tigrissel még idejében sikerült kirángatnunk onnan :-))))))))

Tanulságos eset önmagam számára!
Ha előző du. (futás) és aznap (úszás+szauna) volt már 2 erős(ebb) edzésed, ne akarj egy harmadikat (futás résztávozás), mert úgysem sikerül!
Röviden annyi, hogy előző este jó erőben éreztem magam, és úgy feküdtem le, hogy másnap nekem mindenképpen résztávoznom kell, úszásban váltogatott iram, futásban meg 1000 m-ek.
Na, inkább nem írom meg, hogy milyen eredményeket futottunk - remélem, Hiver, te sem kotyogod el... elég annyi, hogy csúnyán visszaestünk a tervezett iramhoz képest... :-(((
De! Lesz ez még jobb is! :-)))

R.Anita
hát persze, hogy nem normális! :-)))

ssneci Creative Commons License 2000.11.28 0 0 94
> az amúgy sem teljesen normális, nem?

Hááát, ..inkább nem válaszolok:))

Előzmény: R.Anita (93)
R.Anita Creative Commons License 2000.11.28 0 0 93
A ma reggeli uszi óta azt sem tudom, hogy fiú vagyok -e vagy lány ;))) Hiába, aki ilyen korán kel, az amúgy sem teljesen normális, nem?
Nyulcsi jól lefárasztott bennünket, Tigrisnek meg nekem lógott a nyelvünk rendesen... de azért megyünk holnap is, ugye?
Köszi a mai kupálgatást!

Tigris,
válasz ment.

R.Anita

Előzmény: vastigris (92)
vastigris Creative Commons License 2000.11.27 0 0 92
Anita! Imi megy.
Kedden remélem jöttök!
vastigris Creative Commons License 2000.11.27 0 0 91
Salynos nem. Ismétlik valamikor?
Legközelebb az ilyen hozzászólást így kezd: "Holnap ..." vagy így fejezd be "...de felvettem videóra!"
Előzmény: kivi (90)
kivi Creative Commons License 2000.11.27 0 0 90
Tegnap este egy 60 perces műsor volt a Eurosporton a hawaii Ironmanról. A szak-kommentátor Kropkó Péter volt. Nem néztétek?
vastigris Creative Commons License 2000.11.27 0 0 89
Olvasom a triatlonos könyvet. Nem is tudtam eddig, hogy mi a különbség a ffi és női bringák közt. Az egyik muffolt, a másik nem. :o)))
Hogy milyen szakszavak vannak.
Ez a könyv kissé germán. Az NSZK-ban így, az NSZK-ban úgy... De azért okos dolgok vannak ám benne.
Hiver Creative Commons License 2000.11.26 0 0 88
Az még odébb van. korán kelni azt nem szeretek. Meg a Hajós Uszi nekem is nagyon tetszett, és a futással is össze lehet kötni a dolgot - nem kell 2x 2felé utazni. Majd néhány hét múlva (vizsgaidőszakban jobban ráérek), ha már én is többet gyakoroltam.
Előzmény: R.Anita (87)
R.Anita Creative Commons License 2000.11.26 0 0 87
Szóval akkor Hiver is korán kel kedden? ;)))

R.Anita

Előzmény: Hiver (86)
Hiver Creative Commons License 2000.11.26 0 0 86
Jelentem, ÚSZTAM!
Ez nagy szó ám! Eddig ez volt a "fehér folt" a triatlonból!!! 10 éve másodszor voltam Bp-en usziban.
DE MOST: Tudok rendesen (?) - azaz beletett fejjel, nem nyanyásan - mellúszni!!! És ennyit még sose úsztam egyszerre így medencében, mint ma.
A nyulcsi azt mondta, mosmá` mehetek triatlonni :o)
Ja, és van szép új nyÚSZÓSAPKÁNK, ugye =:o) !!!
ssneci Creative Commons License 2000.11.25 0 0 85
R.Anita
>nyuszival?
nem, nem vagyunk beszélő viszonyban... (ha tudnád, miket mondott rólam?!)

és még ha tudnád millen goromba tud lenni:))))))

Előzmény: R.Anita (84)
R.Anita Creative Commons License 2000.11.25 0 0 84
nyuszival?
nem, nem vagyunk beszélő viszonyban... (ha tudnád, miket mondott rólam?!)
Meg különben is, a nyuszi el van tiltva innen. :)

R.Anita

Előzmény: Hiver (83)
Hiver Creative Commons License 2000.11.25 0 0 83
Jó ez a kettős nick! Ha majd egyszer nagyon haldoklik a topic, majd beszélgethetsz magaddal életbentartás végett :o) Bár reméljük erre nem lesz szükség.
Előzmény: R.Anita (82)
R.Anita Creative Commons License 2000.11.24 0 0 82
Megérkezett :)))
Ez a nyuszi, még ilyet!!! Lesz egy-két szavam hozzá ;)
Képzeld, én is voltam koncerten, épp most értem vissza, jó kis buli volt...

R.Anita

Előzmény: IV.kercsaj (81)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!