Keresés

Részletes keresés

V.Péter Creative Commons License 2000.12.20 0 0 171
Én tervezek, csak még nem biztos, hogy sikerül mennem. Ha megyek, akkor inkább reggel, mint délelött és leginkább a Komjádiba (esetleg a Hajósba).
Előzmény: pen (170)
pen Creative Commons License 2000.12.20 0 0 170
Sziasztok!

Úszóbolondok - péntek reggel-délelott nem terveztek valahol egy kis úszást?

üdv
pen

Szarvasűző Creative Commons License 2000.12.19 0 0 169
Ha van valakinek eladó görgöje, akkor megnézném...
Lehet bevállalom..., megegyeznénk.

Szokott valaki a Lágymányos környékén futni?
Esetleg Gellért-hegy?
Néha egyedül kell mennem, persze olyankor a saját iramod futod, de vagy unalmas, vagy nem hajtod meg magad eléggé!

Szarvasűző Creative Commons License 2000.12.19 0 0 168
Megjött a hidegidő, úgy néz ki mégis csak lesz tél.
R.Anita Creative Commons License 2000.12.18 0 0 167
Sneci,

"Csak azt, kinek gyenge az immunrendszere:))))))
Én eddig ellenálltam minden fertőzésnek:)))"

...jól mondod: eddig! De ne félj, P.Z. nevéhez méltóan igazi parazitaként fog rést ütni az immunrendszereden és visszafordíthatalanul megfertőz. Csak idő kérdése :)))

Fishtax,
kár, hogy elrohantál: kimaradtál egy jó kis szaunázásból...

pen,
jajdejó, már alig várom!

P.Zita,
hogy te millllyen pletykás vagy! ;)

Mindenki,
akkor mikor is megyünk kegközelebb?? Egyre jobban hiányzik! Muszáj lesz elmenni a Hajósba vagy máshova, mert nem fogom kibírni ezt a két hetet...

R.Anita

Előzmény: ssneci (164)
Fishtax Creative Commons License 2000.12.18 0 0 166
Oh, hidd el, bemelegítésnek éppen elég volt! :-)
(Kicsit jobb időbeosztással, meg ha nem kell még hazaugranom munka előtt, fel fogom én ezt tornázni akár 3x500 méterre is, garantálom! :-) )

Fishtax

Előzmény: kivi (157)
yogi bear Creative Commons License 2000.12.18 0 0 165
Reg jartam az indexen.. es most latom, hogy indult a topic ! Szivbol orulok neki. Nincs ekezetem emiatt elnezest.
Szoval en is iden tavasszal-nyaron indultam el eletem elso ket triatlonjan. Iszonyatosan tetszett ! Ugyhogy most epp tok komolyan konditermi alapozas van amig nem lesz jobb ido. Neha futas, es tavasszal meg megint indul az uszas. Mar csak le kellene fogyni kicsit.. (sokat)
ssneci Creative Commons License 2000.12.17 0 0 164
>egyébként IV.kercsaj az, aki triatlonnal fertőz minket, futókat :o)

Csak azt, kinek gyenge az immunrendszere:))))))
Én eddig ellenálltam minden fertőzésnek:)))
Ha igaz, mit V.T. írt, akkor idén megusztam vagy 250-300m-t.

ssneci

Előzmény: Hiver (162)
Szarvasűző Creative Commons License 2000.12.17 0 0 163
Nyáron el kell menni pár triatlon versenyre. Aki szeret küzdeni, és szereti a mozgást, annak ideális próba. A prioritással én is úgy vagyok :))
Futás > kerékpár > úszás, mivel az úszás a mumusom :)
Hiver Creative Commons License 2000.12.17 0 0 162
Még ha sportolnánk! De csak a suli, meg a dátha... :o( Kb. 10 napja nem futottam. Viszont a sportusziban már 1x(!) voltam, idén novemberben - jó hely. A triatlonnal meg még igazából meg se fertőződtem - eddig 1x voltam duatlonversenyen, az úszással még csak most barátkozom. ("Futó vagyok, és kerékpár az aszcendensem. Az úszástól mélyen elhatárolom magam." Na, talán már nem olyan mélyen!) egyébként IV.kercsaj az, aki triatlonnal fertőz minket, futókat :o)
Előzmény: Szarvasűző (161)
Szarvasűző Creative Commons License 2000.12.17 0 0 161
Látom csak a sport... és semmi net :)
Szarvasűző Creative Commons License 2000.12.16 0 0 160
És a futás is a kedvencem. Csak még óvatosan kell újrakezdenem, t.i. keresztszalag-szakadásom volt 3 hónapja, meg a térdizületem is berepedt :(
Szarvasűző Creative Commons License 2000.12.16 0 0 159
Szia!
Rendben, megnézem!
Nem szokott valaki a Sportuszodában edzeni, kb. ezután másfél óra múlva?
De igen szoktam, Hiver. A kollégiumból eljárunk futóversenyekre is, én a futás elkezdése után fertőződtem meg a triatlonnal.
Nem tudom ti hogy vagytok vele, de nekem tetszik, hogy még mindig elég enyhe az idő! :)), nem is akarok mínuszt...
Hiver Creative Commons License 2000.12.16 0 0 158
Szia Szarvasűző!
A nevedből arra tippelek, hogy futni is szoktál néha - kénytelen is vagy, legalább triatlon közben :o) Nézd meg a FUTO_bolondok topikot is, ha még nem tetted volna! Ez a 2 topik ugyanis nagyjából együtt működik... ugye, skacok?
Előzmény: Szarvasűző (153)
kivi Creative Commons License 2000.12.15 0 0 157
Fishtax,
2x500 méter volt?!
Előzmény: Fishtax (154)
vastigris Creative Commons License 2000.12.15 0 0 156
25m mindkettő hossza.
Előzmény: ssneci (155)
ssneci Creative Commons License 2000.12.15 0 0 155
Nem tudja véletlenül valaki, a Lővér uszoda(Sopron), és a tatai edzőtábor medencéjének hosszát? Ugyanis évvége közeledtével leltárt készítek az idei "triatlonomról":
Bringa 4667km.
Futás 2450 km. körül.- még futok
Uszás a fent említett medencékben jó 9-10 hossz. -nem valószínű,hogy hozzáteszek.
Fishtax Creative Commons License 2000.12.15 0 0 154
Mondhatnám, hogy gyakorlat teszi a mestert, de ha még nem is szeretsz, akkor eröltetni nics értelme... De váltóban számítunk rád!:-)

Teljesen jól esett a reggeli 2x500m, azt hiszem, rendszert csinálok belőle! Kicsit ugyan elrohantam a végén, de meg kellet próbálnom beérni 8-ra... persze így sem sikerült...:-)

Fishtax

Előzmény: kivi (152)
Szarvasűző Creative Commons License 2000.12.15 0 0 153
Sziasztok!
Nagyon örülök, hogy ennek a csodálatos sportnak is indítottak fórumot! (most vagyok először a törzsasztal indexen)
Amatőr, de lelkes triatlonistának vallom magam!
Még egy kis ideig fenn vagyok, de holnap reggel úszóedzés :))
kivi Creative Commons License 2000.12.15 0 0 152
Fishtax,
számomra a triatlon csak álom, mert nagyon gyengén úszom. Kitartó vagyok, de borzalmasan lassan megy. És igazából nem is szeretek úszni.

Nekem marad a duatlon. :)

Előzmény: Fishtax (149)
pen Creative Commons License 2000.12.15 0 0 151
Sziasztok!

Nagyon élvezetes volt a mai uszi, bár asszem legerosebben a rekeszizmaimat dolgoztattam :o))

Anita - köszi a sokmindent, de foként a mákoskiflit!! Ízorgia volt.. Hálából beszerzem Neked a karakterisztikus színárnyalatú törülközom másodpéldányát ;o))

Julcsi - a legközelebbi kamerázásig tényleg megtanulhatnánk egy szinkron-lebukó számot :o))

üdv
pen

IV.kercsaj Creative Commons License 2000.12.15 0 0 150
Nagyon klassz reggelünk volt ma az usziban!

A ma reggeli úszás résztvevői:
pen (természetesen :o), V.Péter, R.Anita, vastigris, Fishtax, a "kamerás ember" és jómagam.
(Sőt, volt ott még vki, de az ő világrajövetelére még várhatunk egy kicsit ;-)))))))
pen, hogy tetszik az "ultrahangos kép"? ;-)

VT, pen hiányolta az amőbacsatát, legközelebb lesz az is, ugye???

Fishtax
gyere máskor is! Egész jól el hal-adóztam a lábvizeden :-)

P.Zita

Fishtax Creative Commons License 2000.12.15 0 0 149
kivi, én ott voltam ma reggel! Hát Te? :-)

Fishtax

Előzmény: kivi (147)
Fishtax Creative Commons License 2000.12.15 0 0 148
Azért nem eszik olyan forrón a kását...! :-) Pénteken talpig hülyében kell mennem dolgozni, így nehezebben lenne kivitelezhető a dolog, de majd figyelemmel kísérem a topicot, legközelebb igyekszem ott lenni! (Ráadásul még az úszónadrágomat is elő kellene keríteni. :-) )
De azt miből vonod le, hogy tavasszal nem voltam ilyen "sportos"? Én mindig is az voltam, legfeljebb az útjaink nem keresztezték egymást. :-)

Fishtax

Előzmény: kivi (147)
kivi Creative Commons License 2000.12.14 0 0 147
Fishtax,
nagyon sportosra vetted a figurát! Tavasszal a topictúrán még nem tűntél ilyen elszántnak! :)))
Előzmény: Fishtax (145)
vastigris Creative Commons License 2000.12.14 0 0 146
Reggel 6:00 a BVSC uszodában a Kisföldalatti Mexikói úti végállomásától 4-5 perc gyalog. Pénteken egészen sokan leszünk. Kb. egy óra úszás. -> Össz. 90 perces program az usziban.
Tehát holnap már jöhetnél is. Még videóra is vehetnénk, hogy hogyan úszol most. (Bár a rémhírekkel ellentétben a kamera nem fog úszni.)
Üdv.: vastigris
Előzmény: Fishtax (145)
Fishtax Creative Commons License 2000.12.14 0 0 145
Hmmm..., triatlon...
Fadd-Dombori környékén nőttem fel, anno engem is megcsapott a szele, indultam is néhány versenyen (hol egyéniben, mikor váltóban - még eredeti törölközőm is van! :-) ), aztán vhogy elmaradt, pedig mindhárom sportágat szeretem.
Itt, Pesten leginkább az úszás hiányzik, eddig nem volt motivációm sem korán kelni, sem munka után beesni, öltözni, plusz csomagokat cipelni, maceráskodni, de benneteket olvasva felötlött bennem, mi lenne, ha kipróbálnám!? Nem tudom, hogyan fogok hajnalban felkelni, de ha eláruljátok, hová és mikor jártok, talán én is tudnám fogni magam és veletek tartanék.
(Ha nagyon belejövök, akkor még a régi kerékpáromat sem ajándékozom el, amatőr triatlonra van felkészítve! :-) )

Fishtax

R.Anita Creative Commons License 2000.12.14 0 0 144
Természetesen... szólok a nyuszinak. Mókáskifliügyben is. :)

Péter,
nyulcsi üzeni, hogy holnap a szokott helyen és időben számít rád ;)))

R.Anita

Előzmény: pen (143)
pen Creative Commons License 2000.12.14 0 0 143
Sziasztok!

Jó volt az uszi kedden, a szauna még inkább!! Csak este a karácsonyi vacsin fordultam le majdnem a székről az álmosságtól..
Azért pénteken szivesen csatlakoznék ismét :o))
nyuszi - ha te is ott leszel, hozhatnál nekem mindenféle dolgokat (CD, kazetta, mákoskifli, egyebek ;o))

üdv
pen

V.Péter Creative Commons License 2000.12.13 0 0 142
A kamera mire kell? Szintén uszni fog ??? :-)
Előzmény: vastigris (140)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!