Keresés

Részletes keresés

TOMTOM Creative Commons License 2000.04.21 0 0 239
Nem tudja vki kié volt az oldal? Írnék egy mailt az illetőnek...

:)

Hancu Creative Commons License 2000.04.21 0 0 238
A varázslatos site ugyan még létezik, de sajnos máig tisztázatlan körülmények közt eltűntek róla az MP3-ak... :(((

Próbálkozz a - jelenleg még - szigorúan jogtiszta Napsterrel, vagy ugorj ki Prágába, csak 8 óra vonattal, és bármelyik zeneboltban megkapod, arról nem is beszélve, hogy milyen jó kis sörözők vanna arrafelé... :)))

Előzmény: lacee (235)
TOMTOM Creative Commons License 2000.04.21 0 0 237
:)))
Előzmény: Tamás (236)
Tamás Creative Commons License 2000.04.21 0 0 236
Melegszik a scanner... :-)
lacee Creative Commons License 2000.04.21 0 0 235
És meg tunnád mondani, hogy hol van ez a hely? Mart lekéstem a cikkről, és hát ÉRDEKELNE a dolog... :)
Kösz,
Lacee
Előzmény: Pivo (217)
CaSToR Creative Commons License 2000.04.20 0 0 234
Éppen ma 8 éve, hogy CoVboy-t (akarom mondani Pivo-t) el50százalékolták annak a Lalinak.
PUMA Creative Commons License 2000.04.20 0 0 233
Na, várjuk szeretettel azt a bescannelt Hancu-képződményt! Már nagyon kiváncsi vagyok milyen volt Hancu kiskorában. :)
Előzmény: Tamás (229)
Mike Creative Commons License 2000.04.18 0 0 232
Udv!

Az az igazsag, hogy a mostani 576 vhogy nem tetszett...
A The Sims cikk ocska, csupa altalanossag, blablabla.
A strategiai programrol szolo cikkek egyik sem CoVboy irta, pedig igazabol miatta veszem a lapot. (hiaba, megegyezik az izlesunk) Hancu-val izlesbeli problemaim vannak (voltak/lesznek - bar ez ugye szubjektiv, es errol o igazan nem tehet, Stoki meg kicsinyeg osszeszedhetne magat, mondjuk erdemben - jo most biztos megharagszik - is foglalkozhatna egy-egy programmal (ez csak azert mondtam, mert a Zed-es idokben meg kepes volt erre).
Egyebkent pl. a PC-GURU is egyre kevesbe tetszik (lassan csak Lily miatt veszem)
A gameszar meg feljovoben van, ami azert kicsit meglepett, bar lehet, hogy csak az uccso szam sikerult ennyire jol.

Na jo ennyi eleg is volt, a megszolitottak kedvesen elkuldhetnek a sunyiba, ha eppen ehhez van kedvuk :)

Mike

Pivo Creative Commons License 2000.04.18 0 0 231
Bocsánat, ez nem volt egészen tökéletes válasz a kérdésre, szóval:

- Tőlem aztán azt scannelsz be, amit akarsz. Én (illetve mit én?! szóval, amikor még eredetileg voltam hamisítvány!) 1992. április 20-án eladtam a COM-WARE Kft-ben levő 50%-os tulajdonrészemet Rucz Lajosnak, szóval maximum ő pampoghat. Viszont nekem az a gyanúm, hogy mióta tv-sztár lett a Csiga tv-n, a 'jogi következmények' kifejezés talán nem hangzik túl szimpatikusan a számára.

Persze a kérdésnek ez csak az etikai oldala, ott vannak az erkölcsiek is: nem mondom, hogy ez a világ tökéletes, de vajon felkészült-e rá, hogy az Aids, a rák és a Szomszédok közt (Báz: BARÁTOK közt!) mellé bebüntessék egy 'korai' Hancuval. Ráadásul még egyszer?! Azt már belepte a feledés jótékony homálya, mint az inkvizíciót és a kolerajárványokat...

Bár megjegyzem, hogy ez a korai Hancu is 95%-ban az én művem, lévén azért valamelyest megpróbáltam olvasható formába önteni, különben nyilván már a nyomdában megkezdődött volna az öngyilkossági hullám. Mivel fényem már majd egy évtizede ragyog rá, most már annyit azért sikerült elérni, hogy viszonylag olvasmányos névelőket ír. A mostanin kívül egyetlen komolyabban számításba jöhető állásajánlata volt: egy segédkönyvtárosi a Láthatatlan Egyetemen.

Tudod mit? Scanneld be az egész Hancut!

Előzmény: Tamás (229)
Pivo Creative Commons License 2000.04.18 0 0 230
Én a hamisitvány vagyok.

Az index fórum teli van csupa eredetivel (hogy egyéb fórumokról és chatekről már ne is beszéljünk), ellenben én vagyok az egyetlen erdeti hamisítvány! Azé' ez is valami, báz...

(Ha valaki esetleg kételkedne benne, hogy mellékállásban én vagyok az eredeti Pivo, azzal már most közlöm, hogy következő nickem Trebitsch lesz.)

Jól!

Előzmény: Tamás (229)
Tamás Creative Commons License 2000.04.17 0 0 229
Szia Covboy!

Asszem megérdemled, hogy rádszánjam a 700. hozzászólásomat! :-) Pedig a holnapi államvizsgámra tartogattam! :-)))

Te, figyelj, megkérdezném, hogyha végrehajtom a lent említett scannelés-akciót, akkor ugye nem fogtok semmilyen szerzői jogi igénnyel fellépni?

Egyébként Pivo=sör+Karel Gott, az e-mailed nélkül is valahogy megéreztem, hogy ki vagy. :-)

Előzmény: Pivo (228)
Pivo Creative Commons License 2000.04.17 0 0 228
Uramisten, ide mindenki bejöhet?! (Ha befér?)
Előzmény: Iwo (227)
Iwo Creative Commons License 2000.04.17 0 0 227
jaj de kár, hogy nem most vagy ennyi.
Előzmény: Hancu (225)
TOMTOM Creative Commons License 2000.04.17 0 0 226
;))
Előzmény: Tamás (224)
Hancu Creative Commons License 2000.04.17 0 0 225
* most őszintén, mennyi idős voltál akkor?

ööö... úgy 15-16 körül lehettem.

Előzmény: Tamás (223)
Tamás Creative Commons License 2000.04.17 0 0 224
Sajnos, rajongók követelik a scannelést... :-))))
Tamás Creative Commons License 2000.04.17 0 0 223
Szóval emlékszel? :-)))

Jó poén volt az a levél... most őszintén, mennyi idős voltál akkor? És hogy jutottál el odáig, hogy levélíróból munkatárs lettél? Volt annak a levélnek utóélete? Cov bácsival milyen volt utána találkozni?

Hú, de sok hülye kérdésem támadt hirtelen... :-)

Előzmény: Hancu (222)
Hancu Creative Commons License 2000.04.17 0 0 222
hehehe... akkkoriban még ifjú voltam, és bohó, most meg már vén vagyok, és mohó :)))

inkább ne linkelgessünk, ne borogassuk a legendát :)))

Előzmény: Tamás (221)
Tamás Creative Commons License 2000.04.17 0 0 221
Ha! Majd elfeledtem!

Tegnap nosztalgiám támadt, és előkaptam egy régi Commodore Világot. (Emléxik még rá valaki?) Azt a számot, amiben a Monkey Island I. leírása volt, talán 91-ből, vagy 92-ből, nem emléxem...

Fellapozom a Covboy levelezést, és mit találok? Kurva hosszú levél bizonyos Hancu-tól, aki azért nyávog, hogy Cov nem válaszol neki, nem ismeri el, hogy milyen sok jó dolgot küld, meg hasonlók + rengeteg baromkodás + sok nem is nagy hülyeség + sírás, hogy Cov miért fradista, pedig hajrá izzó. :-)))

Nnnna. Ha akarjátok, bescannelem majd az oldalakat, aztán belinkelem mindenki okulására. :-))))))))))))

Kedves Hancu! Azonos vagy ezzel az önmagaddal? :-)))

Tamás Creative Commons License 2000.04.17 0 0 220
Persze, hogy nem befolyásolja, ezt nem is mondtam, de szerintem CoV-nak nincs is szüksége rájuk, tudja ő magától is, milyen király csóka, legalábbis a stílusából ítélve... :-))))

Egyszerűen csak unja már...

Előzmény: TOMTOM (219)
TOMTOM Creative Commons License 2000.04.16 0 0 219
Egyébként meg egy felnőtt embert saját személyisége meghatározásában nanehogymá befolyásoljanak 13-14-15 éves kamaszoktól kapott "húdecoolderulezvagy" tipusú levelek...
Egy ember nem ETTŐL büszke, hanem inkább akkor, ha valami jót csinál. (pl. hősünk az 576-ot)

Egyébként biztos, hogy nem Hancu rakta fel a Lédi Karnevalt, meg a többi gyöngyszemet a Báz könnyűzenei portálra? ;)

Előzmény: Pivo (217)
TOMTOM Creative Commons License 2000.04.16 0 0 218
Ja. Én pedig azt hittem, hogy eme lelkes kompozíciókat Hancu barátunk adta közre a népnek.

Ami pedig a másik dolgot illeti:
Tehát akkor most a sok húdeyófejvagycovboy levél alapján húdeyófejnek tartod magad? Nem hinném.
PL. ha annyira feltűnést akarna kelteni a tisztelt fszőszerk, akkor ide is CovBoy-ként jelentkezett volna be-vagy ennek más az oka?

Előzmény: Pivo (217)
Pivo Creative Commons License 2000.04.16 0 0 217
Nananana!

Hancunak nem volt semmiféle honlapja, csak talált egy titokzatos "Báz!" nevezetű kis könnyűzenei portált, ahol érdekes szeméthegyek halmozódtak fel MP3-ban. Karel Gott, Aqua dánul, YMCA lengyelül és így tovább...

Tamás bátya viszont sejt valamit a világ dolgairól.

Áve

TOMTOM Creative Commons License 2000.04.16 0 0 216
sajna Hancu honlapjáról lekaparta az Extra...:(
én onnan töltöttem le...KIRÁLY! ;)
Előzmény: Jar-Jar (215)
Jar-Jar Creative Commons License 2000.04.16 0 0 215
Az a LÉDI KÁRNYEVÁL nagyon kéne. Nem tudja valaki honnan lehet letölteni?
CWorm Creative Commons License 2000.04.16 0 0 214
Üdv!
Van pár érdekes infom, most szedtem az 576.hu-ról. Az egyik egy új 576, az 576 Toys:

"Májustól egy újabb - kereskedelmi forgalomban nem kapható - egyedülálló lappal jelenünk meg, a címe: 576Toys.

A lap ingyenes azoknak, akik bármilyen akciófigurát vásárolnak az 576Shopokban."

A másik, hogy azt írják a PC-CD Hírek-ben, hogy a TV2-n szoktak lenni 576 reklámok kora reggel. (Vajon milyen aláfestő zene mehet alattuk, pl. Lédi Karnevál? :) Szóval ezentúl reggel bekapcsolom azt az undormány TV2-t (bocsánat: tv2-t) és lesem az 576 reklámokat...

Na ehhez mit szóltok? :)

Tamás Creative Commons License 2000.04.14 0 0 213
Igen, ebben van valami...

Ti mit csinálnátok, ha naponta kötegével kapnátok a leveleket, amik abból állnak, hogy Te vagy a khirály, és ezek legnagyobb része unatkozó hülyegyerekek (bocs) feltűnési viszketegségének az eredménye? Csak azért, mert arra ácsingóznak, hogy aztán a haverok előtt villanthassanak, hogy "hú vazze, válszoltnekemakovbojjvazze" - és ez az újságban megjelenő levelek nagy részén meg is látszik.

Hmmm?

Előzmény: Salamon7 (212)
Salamon7 Creative Commons License 2000.04.13 0 0 212
Nos igen, Covboy nem nagyon tiszteli a levélíróit, akik pedig istenítik őt.
Talán épp ezért.
(Bocs, hogy belevakkantottam)
Előzmény: TOMTOM (211)
TOMTOM Creative Commons License 2000.04.13 0 0 211
MI az nosztalgiázunk?
Nos igen, Covboy nem nagyon tiszteli a levélíróit, akik pedig istenítik őt.
A ZED-ben anno nem volt ilyen...hmm..."kolosszális" a levrov, de ott mindig segített nekünk "Zed" és minden íróját emberszámba vette, nem gondolta magát mindenkinél okosabbnak.(én néha ezt érzem CovBoy válaszaiban, ha nem így van bocsi) bár Zed tényleg egy(?) hölgy volt......
Gyuszu Creative Commons License 2000.04.13 0 0 210
Ezt a levemet miért küldtem el írás közben még be sem fejeztem.
Bocsika mindenkinek ,hogy Béta is van belőle.
Előzmény: Gyuszu (208)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!