Keresés

Részletes keresés

elvezet13 Creative Commons License 2020.12.29 -1 0 175

Pár kalandom nekem is volt romákkal szabolcsban régen!

Előzmény: gkw171 (167)
Törölt nick Creative Commons License 2020.12.28 -1 0 174

Sok ilyen fiú kellene aki nem gyáva leszopatni a farkát

Előzmény: István Popeye Báthori (134)
Törölt nick Creative Commons License 2020.12.28 -1 1 173

Van itt olyan aki szeret vagy szeretne szopatni?



Törölt nick Creative Commons License 2020.12.28 0 1 172

Köszi ez szép történet

Előzmény: Oralkaland (160)
vadasz70 Creative Commons License 2020.12.26 0 0 171

Te inkább itt szopatod az embereket!

Előzmény: Törölt nick (170)
Törölt nick Creative Commons License 2020.12.11 -2 0 170

Én nagyon szeretek szopni és csókolózni is!

Törölt nick Creative Commons License 2020.09.26 0 2 169

Én 17 éves koromban szoptam le először egy fiút! Nagyon jó érzés volt!

mystion Creative Commons License 2020.08.24 0 0 168

hát persze, biztos így történt az eset...scriptafetisiszta vagy ami nem baj, csak erre van külön mesetopik haver..

Előzmény: Oralkaland (160)
gkw171 Creative Commons License 2020.08.23 -8 4 167

Mar nos voltam amikor megismertem,Ancsat az akkor 16 eves cigany lanyt aki,atkozottul csinos volt.A

 kozeli kiisvarosba jart szakiskolaba ahol en is dolgoztam.megestt,hogy munka útan  eggyutt utaztunk

hazfele s a nem mindig ures vasuti kocsiban melem ult s dumaltunk.errol-arrol.egyszer elmondta,hogy szakitott a baratjaval mert roma en meg ramontam,de jolenne ha megvigastalhatnam.

Mire gondolok kerdezte-Kinyalnalak

Nos megtortent,o is leszopott,de sajnos elmonta a  baratnojenek,s igy megtudta 2 batja,akik megvartak bedobtak egy utott-oopott trabantba s kivittek az erdohoz,nem kell mondanom,tobbe nem talalkozhattam Ancsaval.a batjai jol megszoptattak meg......tak azota szeretem a "FASZT"szopni,sha megdugnak azt is szeretem

musicboy65 Creative Commons License 2020.08.15 0 7 166

A húgom osztálytársa töbször volt nálunk hétvégeken, egyik alkalommal buli után bejött a szobámba és közölte ,hoy nagyon bejövök neki.Beszélgettünk majd kibökte ,hogy sexelni akar de még szűz és inkább leszopna. hoppá gondoltam én meg akkor kinyalnak mondtam neki .Beleeggyezett levetközőtt szép teste volt egyből kemény lett a farkam a látványtól.Lefürödtünk és utrána neki keztünk a dolognak, nagyon gyengéden szopott én meg kinyaltam a punciját hamar elélvezett.Jól estt neki, mondta akkor én is érezzem jól magam felkeltem az ágyból ő felült szájába vette a farkam és a kezével is besegített kis idő múlva éreztem ,hogy élvezni fogok kivettem a szájából és az arcára élveztem......Nagyon jó volt ez még párszor megismételtük .

CraStLov Creative Commons License 2020.08.14 -1 0 165

--- off topic ---

Akkor is beteg. Egy felvigyázó rokon, aki gyakorlatilag példaképnek kellene lennie, és akire (ha nem is apjaként) de felnéz egy fiú, utánozni akarja, elhiszi neki...

Erről az az indiai sztori jut eszembe, hogy egy pasi sorban erőszakolta meg a kislányokat, de mindig lefizete a rendőröket Indiában, ezért sorra szabadon engedték.

Míg a legutolsó alkalommal 50 nő várta a tárgyalásra érkezvén, konyhakésekkel és chilliporral halálra vagdalták.

 

Én amúgy felnőtt férfiként nem szoptam faszt, nem is kívánom. A saját első élméényemet, amit lány okozott nekem elmesélhetem ha érdekel vallakit, de itt szerintem a másik oldal a téma. 

 

Offtopikot befejeztem. 

Előzmény: Oralkaland (164)
Oralkaland Creative Commons License 2020.08.14 0 1 164

Akkor is simán becsukták volna, de hát hol voltam én ahhoz olyan kicsiként, hogy ilyeneket tegyek. Nem éreztem rossz dolognak, mert nem éreztette, hogy ez rossz lenne. Kedves volt és magabiztos. Mondta, hogy ebben nincs semmi rossz és én elhittem neki. S mivel nem éreztem rossznak soha nem szóltam senkinek sem erről. (Nem amúgy nem lány vagyok). 

Előzmény: tegnapi srác (162)
egykéthár Creative Commons License 2020.08.14 0 1 163

Nálam az első szopással nem volt gond, mert kényszerítve voltam. Pontosabban tehetetlen voltam, mert megpofozott a pasi, és odakötözött a heverőjéhez. Nem volt választásom. Huszonéves voltam már akkor, és egy kicsit ittam, de nem voltam részeg. Sok éve volt ez már, és akkor sírtam szégyenemben, aztán néhány év múlva meg már kerestem a megfelelő pasikat.

tegnapi srác Creative Commons License 2020.08.13 0 0 162

Uhhh, ezt most komolyan mondod, hogy 9-10 évesen már faszt szoptál? Nem semmi, manaspság simán börtönbe csuknák a fickót ezért ;-))) (Amúgy lány vagy?)

Előzmény: Oralkaland (160)
betacoupe Creative Commons License 2020.08.13 0 0 161

Az is volt... de azóta volt jópár próbálkozásom, igyekeztem mindig EGY megfelelő partnert találni, volt pár félrecsúszás, de összességében szerencsém volt, azt kell, hogy mondjam.

Előzmény: Fel, támadunk! (159)
Oralkaland Creative Commons License 2020.08.04 -2 11 160

Sziasztok! 

Az én első szopásomnak a törtenete valahol harmadikos koromra tehető. Édesanyám egyedül nevelt, sokat dolgozott. Ezért nagyon sokszor a rokonok, családtagok vigyáztak rám. Volt egy 19 éves unokabáttyám, aki nagyon sokszor vigyazott rám. Mindig megbízható volt és jó szándékú. Azonban egyszer, amikor teljes napon át kellett rám vigyáznia, megkérdezte, hogy segítek-e neki valami, nagyon fontos dologban. Mondtam, hogy persze. Erre megkért, hogy menjek be vele a szobába. Én elindultam, ő meg bezárta az ajtót és el húzta a függönyöket. Be jött utánam. Elkezdte mondani, hogy mostanában van egy lány akit nagyon szeret és szeretne neki örömet okozni, ezért segítek e neki, javítani az állóképességén? Nem értettem, hogy mit akar, de ekkor egyszer csak letolta a rövidnadrágját és ott állt előttem egy félig kemény fasszal. Még mindig nem tudtam hogy mit akar. Ekkor közelebb lépett hozzám és megkért, hogy fogjam meg neki és játszak vele. Én nem akartam. Féltem. Erre ő hosszan nyugtatgatott, hogy ez teljesen normális és mindenki csinálja. Elhittem neki nagy nehezen. Ezek után határozottan oda lépett elém és kérte, hogy fogjam meg. Hát megfogtam. Nagyon furcsa és érdekes érzés volt, de tetszett, hogy mennyire forró és kemény. Tetszett, hogy szőrös. Huzogattam, fogdostam egy ideig, ekkor megkért, hogy kapjam be a farkát. Felnéztem rá, ő mondta hogy nyugi, nincs baj.

Szépen lassan bekaptam és szopni kezdtem. Nagyon tetszett, finom íze volt. Szerencsére óvatos volt. Pedig nem volt kis farka kb. 18-19 között. Elég sokat szoptam, mire eljutott oda, hogy szóljon. Kivette a számból és a padlóra élvezett. Megkért, hogy soha ne beszéljek erről senkinek. 

Ezek után egyre többször kért meg erre. A végén már majdnem minden héten összefutottunk egy kis "gyakorlásra". Egészen nyolcadikos koromig, amikor kollégista lettem ő pedig elköltözött az ország másik felére. 

Fel, támadunk! Creative Commons License 2020.06.23 0 1 159

Ez nagyon szimpatikusnak és izgalmasnak hangzik.

Előzmény: betacoupe (158)
betacoupe Creative Commons License 2020.06.23 0 15 158

Internet híján és újsághirdetést adtam fel, családom előtt titkolt postafiókkal... Egy értelmes pasas írt vissza, pár telefon, aztán találkoztunk egy buszmegállóban. Felvitt magához - hadd ne mondjam el, milyen életedben először kimondani hetero férfiként, hogy egy farkat szeretnél a szádba... De iszonyat rendes és türelmes volt, aztán bementünk a hálószobájába és hagyta, hogy tegyem, amit szeretnék... Máig szép emlék.

Bacskai István Creative Commons License 2020.06.21 -1 1 157

Él e még a fórum?

 

tomas87 Creative Commons License 2020.04.29 0 1 156

Így van,pontosan ;)

Előzmény: Törölt nick (155)
Törölt nick Creative Commons License 2020.04.29 -1 0 155

Így a jó!

Előzmény: tomas87 (154)
tomas87 Creative Commons License 2020.04.29 0 0 154

Persze nem vagyunk egyformák :D

Előzmény: Törölt nick (153)
Törölt nick Creative Commons License 2020.04.29 -1 0 153

Igen, de van akinek nem tetszik, csak ha "akció" is van utána

Előzmény: tomas87 (152)
tomas87 Creative Commons License 2020.04.29 0 0 152

Ooo pedig az kimondottan finom ès tüzes :P

Előzmény: Törölt nick (151)
Törölt nick Creative Commons License 2020.04.29 -3 0 151

Hát nem tudom.... volt már olyan ffi. aki szemrehámnyóan mondta. Szenvedélyesen csókolózok, francia csókkal csókolok mindenkit. Nekem így tetszik, a szájra puszi nem az én múfajom.... Az egyik egyszer le is állított, határozottan megkért, csak akkor csókoljak így, ha lesz is belőle szex, mert a legtöbb nő csak akkor szokott így csókolni.... na bumm... ment is lapátra-

Előzmény: tomas87 (150)
tomas87 Creative Commons License 2020.04.29 -1 0 150

Ez az ami jól esik amikor ezt visszakapod ;)

Előzmény: Törölt nick (149)
Törölt nick Creative Commons License 2020.04.29 -1 0 149

Nekem sok ffi. mondta már erre a sztorira aki ismer személyesen is, hogy nem csodálja, hogy kihoztam belőle az állatot, én olyan vagyok.... mondom, köszi :)

Előzmény: tomas87 (148)
tomas87 Creative Commons License 2020.04.29 0 0 148

Na igen vannak ilyen vadbarom állatok akik nem foglalkoznak a Nő vel,van amikor engem is elkap a hèv,de nem vagyok ilyen...

Előzmény: Törölt nick (147)
Törölt nick Creative Commons License 2020.04.29 -1 1 147

17 évesen kerültem egy brutális barom karmai közé, aki szószerint szájba baszott, nemfoglalkozva semmivel és velem sem... ha ez lett volna az első élményem akkor biztos nem fogadtam volna ilyen jól. De már voltak tapasztalataim és tudtam, hogy ez csak egy vadbarom volt, a legtöbb ffi. nem ilyen és ez nem szopás volt, hanem konkrétan szájba baszott :))))

Előzmény: tomas87 (146)
tomas87 Creative Commons License 2020.04.29 0 0 146

Bocsáss meg,így van a hozzáállásod a jó,sajnos sokan az első negatív èlmèny után abbahagyják(nem kimondottan a szopásra gondolok) èn is ilyen vagyok,règen èn sem szetettem sok mindent:)

Előzmény: Törölt nick (145)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!