Keresés

Részletes keresés

mistarah Creative Commons License 2021.06.23 0 3 192

Hasonlóképpen vagyok, illetve voltam a közelmúltig. Elmeséljem?

Előzmény: abcd....-i (189)
Törölt nick Creative Commons License 2021.06.20 -2 7 191

Nekem az első élményem, már évekkel ezelőtt, egy nagyon felcsigázott állapotban volt. Mindig is kíváncsi voltam a sperma ízére, de bátortalan vagyok, hogy más pasival megtegyem, ezért mikor már nagyon a végén jártam gyertyapózban a számba élveztem. Nem is kell mondani hogy annyira fura volt, de közben izgató, hogy havi 1x biztos csinálom. 

neres Creative Commons License 2021.06.16 -3 0 190

Női cuccban leszek. Kipróbálod?

Előzmény: Törölt nick (176)


abcd....-i Creative Commons License 2021.05.01 0 0 189

Engem érdekelt, meg nem is. Jó néhányszor fantáziáltam róla, de amikor "élesbe ment", már minden más volt.

Előzmény: Törölt nick (184)
Törölt nick Creative Commons License 2021.04.26 0 0 188

Nemjó az email cím. Nem megy el. 

Előzmény: Zoli19750221 (183)
Törölt nick Creative Commons License 2021.04.26 0 0 187

Hali! Ez érdekelne,  és viszont is. Debrecen környékén vagyok. Írj ha jó. 

Előzmény: Zoli19750221 (183)
Törölt nick Creative Commons License 2021.04.24 -1 12 186

19voltam de tudtam,hogy nem csak a nők hanem a pasik is izgatnak ezért úgy döntöttem kipróbálom.At egyik ker.tv teletex oldalán volt társkereső.És ott írtam egy idősebb pasinak SMS t.Le is beszéltük a talit.Próbáltam úgy szopni ahogy filmeken láttam ill. ahogy addig engem szoptak csajok.Én is meg ő is nagyon élveztük és kb 4-5 perc után hatalmas adag gecit lőtt a számba amit le is nyeltem és utána még szoptam nyalogattam a farkát.Utána még sokszor taliztunk és egyre jobb lett a technikám.Szóval az első is szuper volt

Dagiszopna Creative Commons License 2021.04.24 -5 8 185

Első szopásom úgy történt hogy vonattal utaztam Debrecentől Budapestre. Kabinos gyors vonattal. Szembe ült velem egy 47éves férfi, zenét hallgattam nem is foglalkoztam vele, néha éreztem hogy néz, ránéztem mindig máshová nézett, aztán egyszer össze néztünk, bámult, kezdtem zavarba lenni, oda néztem a combjára véletlenül, láttam hogy áll a farka. Teljesen zavarba jöttem. Én akkor 19 éves voltam. Csak a csajok érdekeltek. De ahogy bámult és láttam hogy áll a farka, teljesen dermesztő volt. Felálltam kinéztem az ablakon, hiba volt. Elkezte fogdosni a seggem próbáltam elhuzodni, de nem tudtam, mögém állt szorosan, éreztem a kemény farkát, mondta hogy szopjam le vagy seggbe dugjon, mondtam egyik sem. Erre elövette a farkát nagyon nagy volt, probáltam kihuzni az ajtót de nem engedte, megfogta a kezem mondta hogy verjem neki, lebénultam. Lenyomott a farkához benyomta a számba, fuldokoltam, mondta hogy szopjam mert ha nem akkor nagyon durván fogja csinálni. Elkeztem szopni, éreztem hogy egyre jobban ki be húzza a farkát, fogta a fejem erösen, jól benyomta a számba és éreztem a forró spermát, mondta hogy nyelvem le. Kiköptem egy kicsit erre lerántotta a nadrágom felnyult a seggembe, egyre több ujjal, nagyon fájt, láttam hogy megint áll a farka, ráhuzott a farkára, azt hittem hogy meghalok annyira fájt, közben elkezte verni a farkam, a fájdalom után jött az élvezett. Hatalmasat élveztem, azóta is imádom ha bele ülök valaki farkába és ugy verik a farkam, hatalmasat élvezek úgy. Aztán látta hogy Kelenföldön van a vonat, gyorsan felöltözött és már le is szállt. Én meg ott maradtam meztelenül szétbasszott seggel gecis combokkal, soha nem láttam többet, pedig mennyire leszoptam volna újra 

Törölt nick Creative Commons License 2021.04.20 0 0 184

Nekem is így volt anno csak mindketten fiatalabbak voltunk és eleinte nem is nagyon akartam

Előzmény: abcd....-i (178)
Zoli19750221 Creative Commons License 2021.04.19 0 0 183

Sziasztok. 46 éves kíváncsi férfi vagyok.

Szeretnék leszopni valakit akinek szép farka van.

Kezdő vagyok. 

írjatok ide    mzetz1975@gmail.com

Gioo Creative Commons License 2021.03.24 0 8 182

A helyzet az, hogy az első alkalom amikor ténylegesen az orgazmusig szopott egy nő 42 évesen, pár hónapja volt. Néhányszor már kóstolgattak, de nem igazán ment ez. 

A hölggyel régebben, még mielőtt megházasodtam sokszor pettingeltünk, meg szeretkeztünk is. Valahogy én mindig úgy voltam a kérdéssel, hogy sokkal jobban szerettem valakit kielégíteni kézzel, mint megdugni. Mindenkinek megvan a maga hülyesége, engem sokkal jobban izgat ez, meg az is, ha látom, ha egy lány maszturbál előttem, s én is kiverem közben.

Feleségem betegsége miatt a szex itthon mostanság szóba sem jöhet, s ez már pár éve így van. 

Azért persze vágyaim nekem is vannak, de nejem kicsit prüd, ez van, ő a feleségem, s tiszteletben tartom. 

Néha-néha elmegyek valamikori szeretőmhöz, s ha behatolásra nem is kerül sor - gumiban nekem nem megy, ő meg leállt a fogamzásgátlással - de egy jól eső pettingre sor kerül. 

Múltkor amikor elmentem, épp piros betűs napjai voltak, de láthatóan nagyon fel volt izgulva. Játszottam kicsit a melleivel, s ekkor lenyomott az ágyra, s közölte, tudja régi vágyam, hogy leszopjon. Szóhoz se nagyon tudtam jutni, de gyorsan szájába vette a farkam, s kényeztetett. Picit be kellett segítenem a kezemmel, hogy a megfelelő ritmus meglegyen, s megtörtént. Elélveztem. S engedte, hogy a szájába... Hihetetlen volt... Meg is mondtam neki, hogy végre elvesztettem a szájszűzességem... :

v=s/t Creative Commons License 2021.03.22 0 5 181

Élvezz egy férfi szájába, ha a nejed nemet mond.

Előzmény: Opelmánia (179)
Törölt nick Creative Commons License 2021.03.21 0 6 180

3-4 alkalommal történt meg velem hogy annyira közel kerüljek egy férfihoz hogy legyen is valami . alapjàraton imàdom a szexet növel de imàdom férfival is de csak akkor amikor tutokban megy a dolog valahogy ettől van csodàlatos meghittség ebben a dologban . ezen a forumon osmertem meg az összes embert akivel kiprobàlhattam az oràlis szexet . spontàn talàlka felgevült àllapotban . nem gondoltam volna hogy reflexből végig szopom mindeggyik farkàt ,tele a szàmba gecivel . nem gondoltam semmire csak csinàltam . jo érzés volt isneretlen felhevülést éreztem magamban . 

Opelmánia Creative Commons License 2021.03.12 0 0 179

Irigyellek barátom . Nálunk is évek óta megy a könyörgésem , hogy csinálja végig . Sanos nem enged a szájába élvezni , pláne hogy a lenyelés a holdon van . Én már többször kostolgattam magamnak ( a tenyeremről lenyaltam) nagyon kellemes volt .

Előzmény: Törölt nick (2)
abcd....-i Creative Commons License 2021.03.11 0 5 178

16 évesen egy 42 évest. Csak bénáztam, probáltam azokat a képeket visszaidézni, amiket láttam. Talán ha két percig "tevékenykedhettem". 

A következő nap már jobb volt, végig mondta, hogy mit is kell csinálnom...

 

/Mielött valaki belekötne: az időpont 1980. Alig van még video, Internet nincs. Van Helga cimű felvilágositó film a mozikban és néhány viszonylag könnyen elérhető könyv, Decameron, Kama-Sutra, igaz ezek is "virágnyelven" iródnak./

Iceman88 Creative Commons License 2021.02.16 0 1 177

Ha gondolod irj privátba nekem s megbeszélhetjük ezt a témát!!!

Előzmény: Törölt nick (173)
Törölt nick Creative Commons License 2021.02.16 0 4 176

Én még sose szoptam,de kipróbálnám egy női fehérneműt viselő pasival.

 

 

elvezet13 Creative Commons License 2020.12.29 -1 0 175

Pár kalandom nekem is volt romákkal szabolcsban régen!

Előzmény: gkw171 (167)
Törölt nick Creative Commons License 2020.12.28 -1 0 174

Sok ilyen fiú kellene aki nem gyáva leszopatni a farkát

Előzmény: István Popeye Báthori (134)
Törölt nick Creative Commons License 2020.12.28 -1 1 173

Van itt olyan aki szeret vagy szeretne szopatni?

Törölt nick Creative Commons License 2020.12.28 0 1 172

Köszi ez szép történet

Előzmény: Oralkaland (160)
vadasz70 Creative Commons License 2020.12.26 0 0 171

Te inkább itt szopatod az embereket!

Előzmény: Törölt nick (170)
Törölt nick Creative Commons License 2020.12.11 -2 0 170

Én nagyon szeretek szopni és csókolózni is!

Törölt nick Creative Commons License 2020.09.26 0 2 169

Én 17 éves koromban szoptam le először egy fiút! Nagyon jó érzés volt!

mystion Creative Commons License 2020.08.24 0 0 168

hát persze, biztos így történt az eset...scriptafetisiszta vagy ami nem baj, csak erre van külön mesetopik haver..

Előzmény: Oralkaland (160)
gkw171 Creative Commons License 2020.08.23 -8 4 167

Mar nos voltam amikor megismertem,Ancsat az akkor 16 eves cigany lanyt aki,atkozottul csinos volt.A

 kozeli kiisvarosba jart szakiskolaba ahol en is dolgoztam.megestt,hogy munka útan  eggyutt utaztunk

hazfele s a nem mindig ures vasuti kocsiban melem ult s dumaltunk.errol-arrol.egyszer elmondta,hogy szakitott a baratjaval mert roma en meg ramontam,de jolenne ha megvigastalhatnam.

Mire gondolok kerdezte-Kinyalnalak

Nos megtortent,o is leszopott,de sajnos elmonta a  baratnojenek,s igy megtudta 2 batja,akik megvartak bedobtak egy utott-oopott trabantba s kivittek az erdohoz,nem kell mondanom,tobbe nem talalkozhattam Ancsaval.a batjai jol megszoptattak meg......tak azota szeretem a "FASZT"szopni,sha megdugnak azt is szeretem

musicboy65 Creative Commons License 2020.08.15 0 7 166

A húgom osztálytársa töbször volt nálunk hétvégeken, egyik alkalommal buli után bejött a szobámba és közölte ,hoy nagyon bejövök neki.Beszélgettünk majd kibökte ,hogy sexelni akar de még szűz és inkább leszopna. hoppá gondoltam én meg akkor kinyalnak mondtam neki .Beleeggyezett levetközőtt szép teste volt egyből kemény lett a farkam a látványtól.Lefürödtünk és utrána neki keztünk a dolognak, nagyon gyengéden szopott én meg kinyaltam a punciját hamar elélvezett.Jól estt neki, mondta akkor én is érezzem jól magam felkeltem az ágyból ő felült szájába vette a farkam és a kezével is besegített kis idő múlva éreztem ,hogy élvezni fogok kivettem a szájából és az arcára élveztem......Nagyon jó volt ez még párszor megismételtük .

CraStLov Creative Commons License 2020.08.14 -1 0 165

--- off topic ---

Akkor is beteg. Egy felvigyázó rokon, aki gyakorlatilag példaképnek kellene lennie, és akire (ha nem is apjaként) de felnéz egy fiú, utánozni akarja, elhiszi neki...

Erről az az indiai sztori jut eszembe, hogy egy pasi sorban erőszakolta meg a kislányokat, de mindig lefizete a rendőröket Indiában, ezért sorra szabadon engedték.

Míg a legutolsó alkalommal 50 nő várta a tárgyalásra érkezvén, konyhakésekkel és chilliporral halálra vagdalták.

 

Én amúgy felnőtt férfiként nem szoptam faszt, nem is kívánom. A saját első élméényemet, amit lány okozott nekem elmesélhetem ha érdekel vallakit, de itt szerintem a másik oldal a téma. 

 

Offtopikot befejeztem. 

Előzmény: Oralkaland (164)
Oralkaland Creative Commons License 2020.08.14 0 1 164

Akkor is simán becsukták volna, de hát hol voltam én ahhoz olyan kicsiként, hogy ilyeneket tegyek. Nem éreztem rossz dolognak, mert nem éreztette, hogy ez rossz lenne. Kedves volt és magabiztos. Mondta, hogy ebben nincs semmi rossz és én elhittem neki. S mivel nem éreztem rossznak soha nem szóltam senkinek sem erről. (Nem amúgy nem lány vagyok). 

Előzmény: tegnapi srác (162)
egykéthár Creative Commons License 2020.08.14 0 1 163

Nálam az első szopással nem volt gond, mert kényszerítve voltam. Pontosabban tehetetlen voltam, mert megpofozott a pasi, és odakötözött a heverőjéhez. Nem volt választásom. Huszonéves voltam már akkor, és egy kicsit ittam, de nem voltam részeg. Sok éve volt ez már, és akkor sírtam szégyenemben, aztán néhány év múlva meg már kerestem a megfelelő pasikat.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!