Keresés

Részletes keresés

King_of_Giants Creative Commons License 2017.09.13 -2 2 19

Az eu biróság előrta hogy kit kell befogadni és nem lehet válogatni?

Nem irta elő!

Előzmény: Törölt nick (13)
King_of_Giants Creative Commons License 2017.09.13 -2 0 18

Aztán majd a hátadba döfi a hajtűjét!

Előzmény: ewolf (16)
püfffneki Creative Commons License 2017.09.13 -5 3 17

Hülyeség.

Amikor 10 millió fogad be 1200 at az nem ugyanaz, mint amikor 1 valaki egy másik embert.

Ha majd arról lesz szó, hogy 10 milliót kell befogadnunk, akkor jöhetsz elő ilyen felvetéssel.

Előzmény: Mesrine (-)
ewolf Creative Commons License 2017.09.13 0 2 16

Egy ilyen csaj ellene van az európai értékeknek? A zenyimnek nincs.

Kulturális érték számomra egy remek hastáncos.

 

Előzmény: Törölt nick (14)
Mesrine Creative Commons License 2017.09.13 -1 4 15

Ezért kérdem... Nem éppen európai a hozzáállásod.

Előzmény: ewolf (10)
Törölt nick Creative Commons License 2017.09.13 -1 5 14

Te egy csinos rabszolgát akarsz - ez ellene megy az európai alapértékeknek.

Előzmény: ewolf (10)
Törölt nick Creative Commons License 2017.09.13 -2 5 13

De csak nekem tetszőt.

 

Wazze, olyan vagy, mint Orbán, ő is csak a nekünk tetszőt akarja befogadni. De a bíróság ítélete nem arról szólt, hogy válogathatsz, hanem a szolidaritásról - szóval tessék látatlanban befogadni egyet.

Előzmény: ewolf (8)
John Doe(520i) Creative Commons License 2017.09.13 -1 6 12

Tisztára, mint a rabszolgapiacon.

Ájropéer, progresszív demokrata.

S legfőképpen: szolidáris.

Előzmény: ewolf (8)
IVPetya Creative Commons License 2017.09.13 -1 3 11

A befogadottaknak meg kell adni a magyar állampolgárságot és a szavazati jogot. A befogadók biztosan el tudják intézni, hogy vendégeik kikre szavazzanak!

A baloldal máris nyerne 1294 szavazót!

ewolf Creative Commons License 2017.09.13 -1 1 10

Megírtam, nem értelmezted?

 

Ha már ugye az államok is válogatnak. Nekik fiatal jól képzett dolgozók kellenek, nekem meg a leírtak szerinti.

Előzmény: Mesrine (9)
Mesrine Creative Commons License 2017.09.13 -1 2 9

Neked ilyen kell, olyan kell.. hát mire fel válogatsz a menedékkérők közt?

Előzmény: ewolf (8)
ewolf Creative Commons License 2017.09.13 -3 2 8

Katalógus alapján lehet választani?

Mert egy nagy és kemény mellű, jó formájú, szép combú, remekül főző-mosogató-takarító, bármilyen színű migránst csajt befogadnék. De csak nekem tetszőt.

Ha már ugye az államok is válogatnak. Nekik fiatal jól képzett dolgozók kellenek, nekem meg a leírtak szerinti.

Mesrine Creative Commons License 2017.09.13 -1 2 7

Egy már van, de úgy látom külön feltételeket szab. :) Nem igazán európai.

Előzmény: John Doe(520i) (5)
Mesrine Creative Commons License 2017.09.13 -1 3 6

Na! De, hogy jön ide a határon túliak szavazata?

Olvtárs, a nyitó hsz-ben leírtam, hogy mire kell a hangsúlyt fektetni, illetve miért van szükség erre a befogadásra részedről.

Előzmény: Háténimmárkitválasszak? (4)
John Doe(520i) Creative Commons License 2017.09.13 -1 4 5

Nincs nagy tolongás a jelentkezőkből. :P

Háténimmárkitválasszak? Creative Commons License 2017.09.13 -5 1 4

OK!

 

Cserébe pedig töröljék el a határon túliak levelező szavazását és csak valamilyen (1 db) helyszínen lehessen nekik szavazni és az ide tüsténkedő szavazókat meg szállásolják el nálatok (a teljes kampány és az összes forduló idejéig)!

 

Olyan hosszú ideig abból az 1294-ből egyetlen féleszű sem maradna itt.

Előzmény: Mesrine (1)
Mesrine Creative Commons License 2017.09.13 -1 4 3

Szerintem ez egy tökjó ötlet... úúúú.. totál izgulok, hogy végre elindul ez, mint egy civil kezdeményezés. :) Befogadják a balliberálisok az 1294 főt, elvből, dacból, hitből!!! :)))

John Doe(520i) Creative Commons License 2017.09.13 -1 0 2

Meg L0uis.

Előzmény: Törölt nick (0)
Mesrine Creative Commons License 2017.09.13 -1 4 1

Biztos vagyok benne, hogy innen a fórumról is sokan lesznek, akik vállalják. Ezzel igen nagy léket üthetnének Orbán hajójába.

Egy ilyen összefogás a menedékkérők ügyében nagy dobás lenne. Egyrészt a menedékkérők is jól éreznék magukat, másrészt keményen odavágna Orbánnak ezzel a balliberális , harmadrészt nőne a respektünk az EU-ban! Ami a hazai balliberálisok számára elsőrendű kérdés, hiszen hazánk érdeke az, hogy befogadjunk 1294 négert és arabot.

Előzmény: Törölt nick (0)
Törölt nick Creative Commons License 2017.09.13 -1 2 0

Remélem, TGM kartács az elsők közt jelentkezik a nemes feladatra.

Előzmény: Mesrine (-)
Mesrine Creative Commons License 2017.09.13 -1 4 topiknyitó

A napokban döntött az EU bírósága, hogy Magyarországnak 1294 fő menedékkérőt kötelezően gyk. be kell fogadnia, ellátni, stb. Az Orbán kormány ennek ellenáll, évek óta, pedig csak 1294 főről van szó! Itt a fórumon a sokan hangoztatták ezt, hogy csak ennyi, és miért nem tesz eleget az Orbán kormány eme kérésnek, és miért nem szolidáris!

A kormányt nem érdekli, nem fog tenni semmit a menedékérőkért, de vannak itt a fórumon sokak, akik szerint ez semmiség, és pikk-pakk meg lehetne oldani ezen 1294 menedékkérő ellátását akár saját erőből is! Biztos vagyok benne, hogy itt a fórumon is van sok ember, akik szívesen befogadnak mondjuk Olaszországból a 306 fő négerből/arabból 1 főt, vagy kettőt, vagy a Görögországban lévő 988 fő arabból 1-2 főt otthonra! Meg kell mutatni a rezsimnek, hogy van itt 1294 fő demokrata, akik igenis megteszik azt amit ez a kormány nem!

Várom, hogy kik azok, akik az EU szellemében, szolidárisak lesznek, és vállalják, hogy a kormány ellenében igenis befogadnak egy négert/arabot magukhoz! Legyen ez egy magyar Willkomenskultur! Mutassuk hát meg a világnak!

Mutassuk meg, ki hány főt vállal azok közül, akik szerint az 1294 az semmi, és be kellene őket fogadni!

Jöjjenek a felajánlások! Mint nyugaton! Legyünk végre európaiak balliberális olvtársak, tetteket!

http://24.hu/belfold/2017/09/06/kvotaper-az-europai-birosag-elutasitotta-a-magyar-es-a-szlovak-keresetet/

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!