Keresés

Részletes keresés

kavicsos1964 Creative Commons License 2026.03.03 0 0 14666

Nagyon úgy néz ki !

Előzmény: triplaharom (14665)
triplaharom Creative Commons License 2026.03.03 0 0 14665

Ki van az találva elég jól, ha tönkremögy, vögyed a másikat.

Előzmény: triplaharom (14664)
triplaharom Creative Commons License 2026.03.03 0 0 14664

Nem tudom, abba még nem jártam, nem volt ra szükség. 😁

Előzmény: kavicsos1964 (14662)
kavicsos1964 Creative Commons License 2026.03.03 0 0 14663

Meglepő de a valóságban házkörüli munkában 4 évnél kuka ez a fajta motoros akkus fex ! A motort nem lehet szétszedni házilag ,össze van nyitolva . Speedmaster RS 987-20 V a motor típusa . és szénkefés motor ,csak ami hozzám került az már a kefél totál megette és a kefetartó csúszáse hevítette be annyira a kis kommutátorát hogy kivált egy szegmens belőle ! Csere motort még az alin sem találtam ilyen számokkal . Akinek ilyen van az csak akkor használja ha olyen helyen kell vele vágni ahol nincs áram és semmi más munkára se használja . Szénkefe tartó is 5000 forint de szétszedni a motort én nem tudtam az össze van nyitolva ,roncsolás nélkül lehetetlen szétszedni a kefe csere miatt . 

Előzmény: kavicsos1964 (14662)
kavicsos1964 Creative Commons License 2026.03.03 0 0 14662

https://hornos.hu/product/pwsa20lib3-mot/ Ilyen motor van a fexben !

Előzmény: triplaharom (14661)
triplaharom Creative Commons License 2026.03.02 0 0 14661

Van ott kulcsot nélkülöző szorító anya a sarokcsiszolóra, az mög éri a majdnem 900 pénzt.

Neköm van és használom is, igaz kicsit bucibb.

Előzmény: Mnagy (14655)
triplaharom Creative Commons License 2026.03.02 0 0 14660

Majd holnap fölhívlak.

Előzmény: kavicsos1964 (14659)
kavicsos1964 Creative Commons License 2026.03.02 0 0 14659

4 éves .

Előzmény: triplaharom (14658)
triplaharom Creative Commons License 2026.03.02 0 0 14658

3 évnél régebbi már ?

Előzmény: kavicsos1964 (14654)
ali kis Creative Commons License 2026.03.02 0 0 14657
Előzmény: kavicsos1964 (14653)
abnm Creative Commons License 2026.03.02 0 0 14656

Mennyiért adják a gépet és az utánfutót?

Előzmény: Mnagy (14651)
Mnagy Creative Commons License 2026.03.02 0 0 14655
Előzmény: kavicsos1964 (14653)
kavicsos1964 Creative Commons License 2026.03.02 0 0 14654

Ja ez lemaradt Parkside !

Előzmény: kavicsos1964 (14653)
kavicsos1964 Creative Commons License 2026.03.02 0 0 14653

Segítség !!!!! Zöld akkusflex 125 korongos ,megadta magát a motorja a kommutátorból egy szelet levált ,mert túlhevült és a kis szeletkéje kiolvadt és kirepült belőle . Lehet-e venni hozzá ilyen motort . Szétszeni nemlehet össze van nyitolva örökre .

Mnagy Creative Commons License 2026.03.02 0 0 14652

A kistraktoros fórumon láttam pár képet a kalapos ember pótos szerelvényéről, amivel vitte a jószágnak az ennivalót és némi fa rakományt is szállított. Megirigyelve :-) a jódolgát, elkezdtem keresgélni hasonló jóság után.

Előzmény: triplaharom (14649)
Mnagy Creative Commons License 2026.03.02 0 0 14651

Ugyan ez a gép van, cseh, hecht, román, rurid, olasz, media line ... güde sőt honda változatban is szerintem ez az eredeti kinai rato cég néven futó változat is jó lehet. A lehajtás egy darabból van öntve, felül a váltó és lánccal hajt le, a motorról 2db 17- es bordás szíj hajt át a váltóra.

 

Előzmény: kavicsos1964 (14648)
Mnagy Creative Commons License 2026.03.02 0 0 14650

Köszönöm!

Előzmény: vaz05 (14647)
triplaharom Creative Commons License 2026.03.02 0 0 14649

Volt neköd kocsid is utána ...

Előzmény: Mnagy (14646)
kavicsos1964 Creative Commons License 2026.03.02 0 0 14648

És úgy látod hogy megfelelően stabil a gépes rész és maxív is ? Elég vaskos anyagokból van hogy strapabíró legyen ?

Előzmény: Mnagy (14646)
vaz05 Creative Commons License 2026.03.01 0 0 14647

Gratula a kis pótoshoz :) 

Előzmény: Mnagy (14646)
Mnagy Creative Commons License 2026.03.01 0 0 14646

Te kis te, van a gépesbe gyí meg curikk, a lehajtást lekoppintották a honda Fc 500- 600 ról, nem az F sorozat mint a tied és a drótszamié.

Előzmény: triplaharom (14644)
kavicsos1964 Creative Commons License 2026.03.01 0 0 14645

Majd húzgálja a motor !

Előzmény: triplaharom (14644)
triplaharom Creative Commons License 2026.03.01 0 0 14644

Ezt azért nehezebb lössz kicsit, húzni -vonni ! 🤔😁😂🤣

Előzmény: Mnagy (14639)
Mnagy Creative Commons License 2026.02.28 0 0 14643

Köszönöm!
Az a terv, a kazán mellett van 4-5 légköbméternyi hely lerekesztve félig a föld alatt. Oda hordom a fal mellé és az ablakon ledobálom mikor kifogy újra hordom.

Előzmény: kavicsos1964 (14642)
kavicsos1964 Creative Commons License 2026.02.28 0 0 14642

Jól tippeltem !

Előzmény: Mnagy (14639)
kavicsos1964 Creative Commons License 2026.02.28 0 0 14641

Használd egészséggel ! Gratulálok ! Ezzel hordod a fát !

Előzmény: Mnagy (14636)
kavicsos1964 Creative Commons License 2026.02.28 0 0 14640

Adj neki egy kockát ((::!!

Előzmény: triplaharom (14633)
Mnagy Creative Commons License 2026.02.28 0 0 14639

Köszönöm!
A szállítás hosszadalmasra sikeredett ezért telefonáltam. A hölgy elsorolta, három dobozba van a pót és hogy a GLS három csomagként hozta volna el sok pénzért. Nekem még 11000 volt a szállítás (most 13500) amit előre fizettem a csomaggal együtt. Végül a Kova trans hozta. Még magasítót akarok csinálni rá, darabolt tüzifát fog szállítani a kis kézi kocsi helyett.

Előzmény: triplaharom (14638)
triplaharom Creative Commons License 2026.02.28 0 0 14638

Használd sokáig baj nélkül, jó egészséggel !

Előzmény: Mnagy (14634)
triplaharom Creative Commons License 2026.02.28 0 0 14637

Tudom, van ott egy jó kis üzlet, a legtöbb gépet kibontás nélkül küldik tovább, külön van egy depójuk. Az üzlet rész jó hlyön van abuszmögálló mellett. Jó kis csaladi vállalkozás.

Előzmény: Mnagy (14635)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!