Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

phillipo654 Creative Commons License 2019.10.26 0 0 210
Sziasztok!
Már megint vacakol a 18.3.2 build. WayteQ x995 max 4.4.2
Nagyon fagy, kilép. Ráadásul nincs megint live traffic. Fél éven belül 2x.
Vissza álltam 17.7 re. Traffic itt sincs. A support által régebben küldött 3 linkből csak 1 működik.

Telefonon Android 9.0.1 minden jó.
Vizsgálják.
jegenye77 Creative Commons License 2019.10.26 0 0 209
2014 es, 1.6 Diesel autóba mennyi km nél kell vezérműszíjat cserélni?
És ilyenkor miket szoktak még mellé cserélni?
grandegabor1 Creative Commons License 2019.09.23 0 0 208

Nos, igen. Nem kioktatásképpen, de már ott tartunk, hogy 5-10 EUR-ért már legálisan hozzá lehet jutni ehhez az alkalmazáshoz, és elvileg......működik is. Az szokott lenni a baj a mankecolt programmal, hogy hajlamos rendre összeakadni az alap programokkal. Nyilván nem mindig, mert akkor senki nem töltené le az eredetit, de ha igen, akkor jön a fórum, ahol nem lehet mást olvasni csak azt, hogy ez a program ilyen, meg olyan szar. Használhatatlan. Pedig nem az csak éppen a letöltött - esetleg átalakított - egyedi programmal van a baj.

Na, de mindegy is....

Előzmény: toltogetek (205)
Smíró Creative Commons License 2019.09.23 0 0 207

Szerintem írj a Sygic Team-nek. Nekem telefonon fut, és vettem hozzá egy-két kiegészítőt. Nagyjából naprakész is. Azt nem tudom, hogy az előre telepített eszközökön mit van fent konkrétan. Lehet, hogy van, akinek hasonló módon van meg a progi, közülük talán tud és fog valaki segíteni, de szerintem általában mások is telefonhoz töltik le. Manapság PDA-t szerintem kevesen vesznek.

Előzmény: Tomi771 (204)
Smíró Creative Commons License 2019.09.23 0 0 206

Szokták ilyenkor mondogatni, hogy erről nem akarunk tudni... és ez így is van. (oké, arról ne nyissunk vitát, hogy bezzeg nekem is vannak biztos zenéim, filmjeim, netán programom, de ha már nincs, akkor korábban biztos volt... ha volt sem kérdezősködtem fórumon.) Szóval így nem tudunk és nem akarunk segíteni.

Előzmény: toltogetek (205)
toltogetek Creative Commons License 2019.09.21 0 0 205

Köszi

azt írja ki:

Nem létesíthető internetkapcsolat

mondjuk nem "teljesen" legális a program

t.

Előzmény: vjano (193)
Tomi771 Creative Commons License 2019.09.21 0 0 204

Sziasztok!

 

Egy kezdő sygic-os kér egy kis segítséget.

Vettem egy eszközt, amin a Sygic navigáció fut. 

Tudja valaki, hogyan lehet a magyar traffipax listát frissíteni? Mert az eszköz hiába írja, hogy naprakész, nincsenek benne 

a legújabb VÉDA traffik. Hogy lehetne feltölteni rá?

 

előre is köszi

 

T.

vjano Creative Commons License 2019.09.19 0 0 193

Beállítások->Térképek kezelése->Európa és Oroszország->  és innen letöltöd ami tetszik....

Előzmény: toltogetek (192)
toltogetek Creative Commons License 2019.09.19 0 0 192

Sziasztok

Szeretném kipróbálni a Sygic navigációt

Sygic Car Navigation Androidos verziót telepítettem, 

van hozzá Magyarország térkép,

szeretnék még pár Európai országot rátölteni.

Hogyan tegyem?

Tök süket vagyok hozzá, eddig IGO-tam az a rendszer ment ország térkép traffi stb

Előre is köszi a segítséget

t.

grandegabor1 Creative Commons License 2019.09.17 0 0 201

Hát ne gondolj egetverő dologra. Ha a travelen nézelődsz, keresgélsz, vagy programot szervezel, akkor ha az oldalmenűt megnyitod ott megtalálod a navigálási lehetőséget. Ott csak ráböksz és autómatikusan indítja a navigációt. Nem kell külön indítani a sygic-et és ott bepötyögni hová akarsz menni. A webes meg azért jó, mert a monitoron nagyba megtervezed az utad és azt eltudod küldeni emilben. Az emailt megnyitod, ráböksz és egyből a Sygic navit indítja. 

Persze ezeket mind tudja a gugli is, de ha már a Sygic-nél tartunk. :-)

Előzmény: Smíró (200)
Smíró Creative Commons License 2019.09.16 0 0 200

Na a S.Travelt még nem használtam, bár le van töltve és frissül is rendesen. Hogy lehet összekötni?

Előzmény: grandegabor1 (199)
grandegabor1 Creative Commons License 2019.09.16 0 0 199

Ok. Így már világos. :-)

Én alapból megvettem a Traffic -os licencet, mert az online navi igazándiból így éri meg. Az, hogy letöltök egy ofline térképet, azt más navi is tudja. Az útnavigációt, iránymutatást, jelzéseket én is nagyon szeretem benne. Szerintem még jó is. Hát sok külföldi tapasztalatom mincs, de a horvátországi nyaraláson ezt használtam. Megvoltam vele elégedve. Jelzett, mondont mindent.  Az más kérdés, hogy az online navi miatt jobban oda kell figyelni, mert  - szerintem sokszor - indokolatlan utakra akar vezetni. Volt pl. a horvát pályán leakart vinni egy torlódás miatt róla. Nem mentem le,mert amit javasolt az nekem bonyolult volt, de  jól is tettem, mert egy kisebb lassított szakasz ellenére semmi nem volt az úton. Persze nemtartom kizártnak, hogy ez azért van mert nincs jól beállítva. Gondolok itt arra, hogy a tervezésnél nem mindegy, hogy gyors, gazdaságos, vagy jólkövethetőre van-e állítva. Ezt szerintem ki kell tapasztalni. Én nem megyek vele olyan sokat, hogy ezt tudjam pontosítani. 

Én inkább azért szeretem, mert van web-es útvonaltervezője és össze lehet kötni a Sygic Travel-el. Nekem azok tetszenek. 

Előzmény: Smíró (198)
Smíró Creative Commons License 2019.09.14 0 0 198

Bocs, nem voltam fórum közelben. Nekem a Premium World van meg évek óta. Ehhez töltöttem korábban a Real View Navigationt, most pedig a Traffic öröklincencet. Teljes ez is, tehát az összes ország, 5,99 euro volt, e hó 22-ig van ezen az áron. Amit írtam, azon kívül szóban jelzi a vasúti átjárót is, és sebességhatárokat is. Oké, kint van a tábla, meg látom a sínt, de volt, amikor fáradt voltam, köd volt, stb. és váratlanul rázta ki a belem a sín. Most előre szól, mondja, hány méterre a traffi, vagy a sín. Néha sok a duma, de hasznos, na meg le lehet halkítani. Még szokni kell. De tény, hogy az útépítéseket nagyon jól jelzi, és a nagyobb forgalmat is. Jelzi a várható késést, szóval alakul rendesen.

Előzmény: grandegabor1 (197)
grandegabor1 Creative Commons License 2019.09.13 0 0 197

Üdv. Te most a "Európa+Traffic" - ra gondolsz, az androidos verzióban?

Előzmény: Smíró (194)
kormos* Creative Commons License 2019.09.13 0 0 196

Ez melyikhez lehet megvenni a Sygic prémiumhoz?

Előzmény: Smíró (195)
Smíró Creative Commons License 2019.09.12 0 0 195

Válasz: megvettem, rohadt jó. Pontos, bemondja az előre telepített radarokat. Napra kész a felbontások terén, jól is saccol. Pesten csúcsban simán visz az egérutakra. Ami nem tetszik: folyamatosan szövegel, ha más irányba akarok menni, hogy tud egy frankóbb utat. Dobja, hogy mennyivel rövidebb, mondja, hogy mennyi időt nyernék vele. Mint az asszony: nem qssol, pedig láthatja, hogy mi a szándék. Amikor már nincs visszaút, na akkor abbafejezi. (Accony még akkor sem.)

Előzmény: Smíró (194)
Smíró Creative Commons License 2019.09.07 0 0 194

Valakinek fent van az útvonal információ? Most ugye olcsósítva van, de nem tudom, hogy itthon müxik-e? Ha meg külföldön vagyok, nyaralok, ott nem sok értelmét látom.

grandegabor1 Creative Commons License 2019.09.05 0 0 193

Amikor beállítod, hogy honnan hová mész és elindítod, hogy indulás, akkor a jobb alsó sarokban lévő 3 pontra kattintasz. Ott feladja 3 sorban a lehetőségeket ott a középső sor közepén van az "útvonalpont hozzáadása" vagy valami ehhez hasonló. Na ott.

Előzmény: Crogen (192)
Crogen Creative Commons License 2019.09.05 0 0 192

A Sygic navigációban ha megyek A-ból Bé-be hogy tudom megjelőlni hogy milyen helységeken keresztül vigyen

vegso79 Creative Commons License 2019.08.20 0 0 191

sziasztok,vásároltam egy tristan auron BT1D7005GPS autósrádiót és sajnos nincs meg hozzá a gyári sygic navigációs szoftver ami sd kártyán volt,tudna valaki segíteni ezt hogyan tudnám potólni?

9M31 Creative Commons License 2019.08.18 0 0 190

Megoldódott!

 

Előzmény: 9M31 (189)
9M31 Creative Commons License 2019.08.18 0 0 189

Üdv mindenkinek!

Párom lecserélte a telefonját, átmentette a dolgait, programjait...

Viszont a SYGIC újból kéri hogy vásárold meg a Pro verziót?!

Van valami mód arra hogy a régi telóról átvigyem az újra a, valahova elmentett infót?

 

Fischi Creative Commons License 2019.08.08 0 0 188

Hoppá, motorra nem is kell matrica náluk? Akkor megmenekültem  😊

Előzmény: vjano (187)
vjano Creative Commons License 2019.08.07 0 0 187

Itt a szlovák hivatalos lapon.

Előzmény: Fischi (184)
Smíró Creative Commons License 2019.08.07 0 0 186

De ebből ne csináljatok gondot, irány be, és amikor látjátok a táblát, akkor elég filózni, hogy valahol vesztek-e matricát, egyáltalán kell-e, vagy nem. Én keletről, Miskolc felől támadtam. Kassa mellett el, Eperjes, Poprád és észak.

Előzmény: Smíró (185)
Smíró Creative Commons License 2019.08.07 0 0 185

Pár éve!!! voltam utoljára Lengyelországban, és emlékezetből: TALÁN valahol Poprád környékén volt. Még a városban, a határ felé volt útdíj tábla eléggé értelmezhetetlenül, alatta valami szláv - nem odavaló -nyelven. Kérdeztem néhány embert, de repkedtek össze-vissza, nem értették az őseik nyelvét, vagy nem akarták. Így nem vettem matricát, de számítottam a büntire. Igazság szerint az út mellett lévő benzinkút is zárva volt, valahogy arra hivatkoztam volna, ha megállítanak. Nagy zuhé is volt, így részben annak tudtam be, hogy nem állítottak meg. Nem pálya volt, hanem sima főút tábla volt kint.  Autóútnak sem nevezném, de szélesebb út volt, arra gondoltam, hogy mint nálunk, Ferihegy után - sarcolják a népet. De ott még korlát sem volt a két sáv közt. Lehet, hogy nem kell fizetni, de több tucatszor vettem ki én is az útdíjat és a pályát, amire folyamatosan vissza akart fordítani, mint ha előttem autópálya lett volna. Ahogy túljutottam a szakaszon, helyreállt a rend és vitt tovább normálisan. Szóval érthetetlen dolog. Ráadásul a Sygic is szlovák fejlesztés, szóval legalább ott rakhatnának rendet a házuk táján. 

Előzmény: Fischi (184)
Fischi Creative Commons License 2019.08.07 0 0 184

Köszi a választ de - valóban hol találom hogy hol vagyis hova kell váltani matricát? 

Előzmény: Smíró (182)
vjano Creative Commons License 2019.08.07 0 0 183

...és hol van ez a 20km ?

Előzmény: Smíró (182)
Smíró Creative Commons License 2019.08.07 0 0 182

Ja, lehet, hogy a Maps meg nem tudja, hogy azért a 20 km-ért fizetni kell... Csendben jegyzem meg, hogy nem autópálya... csak egy szélesebb út és elég félreérthetően útdíj tábla kint van az elején.

Előzmény: Fischi (179)
Smíró Creative Commons License 2019.08.07 0 0 181

A tótoknál van egy rövid fizetős autóút rész. Sajna arra rátervez valóban.

Előzmény: Fischi (179)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!