Keresés

Részletes keresés

nyílt_irányzék Creative Commons License 2020.02.02 -3 18 4657

Nem követem a fórumot, kb.hetente benézek főleg az autós topikokba!

Fogalmam sincs kit, és miért tiltottak miattam. Ha így van ,nem akartam!

A HFT-versenyeket ne emlegesd, mert messzire kerülöd, és nem tudsz semmit. Ha hívlak, rohamot kapsz.

Azt mindenki tudja, hogy engem egyvalami zavar; ha valaki trükkel nyer, nem tudással.

Ha ezért egyesek rám haragszanak, az őket minősíti.

Teljesen összefüggéstelenül írogatsz, mert privátban az ellenkezőket állítod.

Bevágjam ide miket írogatsz Gyuláról, magadról, és másokról? Csak szólnod kell, és meglátjuk ki lesz hiteles!

Találnod kell egy gyakorlati pótcselekvést, mert ez a virtuális acsarkodás maga alá gyűr nemsokára!

A valós világ odakinn van, nem a gépeden!

 

Bocs a vicces képért,ellenkező hatást szerettem volna nálad kiváltani, nem ezt!

Előzmény: python 357 (4656)
python 357 Creative Commons License 2020.02.02 -22 1 4656

🤣🤣🤣...Mivel követed a fóromot,-tudnod kell,-hogy októberben eltört a lábam Csabesz!..

Most is gyógytornára járok,-mert 6 hétig volt gipsz rajtam!!

Szorongás!!...🤣🤣🤣

Csak szeretnéd!. 

Mindenesetre putyesz egyik nickjét miattad tiltották,és ezért hálás köszönet neked!!!..🙏🙏🙏

Amit meg a Versenyidőpontok topicban műveltél az szánalmas és undorító!...

Ezért állsz te a HFT versenyeken úgy egyedül,-mint a "Magányos Cédrus"

Gyulus szépen lerendezett,-olvastad biztosan gondolom!...:))))

Előzmény: nyílt_irányzék (4655)
nyílt_irányzék Creative Commons License 2020.02.02 -2 20 4655

Nem semmi,mennyire unatkozol!

Ismerősök között egy ilyen vicces képtől miért kell ennyire kiakadni?

Amióta nyugdíjas vagy, még kevesebbet jársz ki, és csak nőtt a szorongásod.

Egy szóval sem utaltam rá, hogy a kép téged ábrázol, te fedted fel magad itt!

Menj emberek közé, és tanulj meg nevetni, mert így egyre mélyebbre jutsz!

Nem bánt senki!

Előzmény: python 357 (4650)
python 357 Creative Commons License 2020.02.01 -22 0 4654

Az tény,-hogy most a moderáció engedékenyebb felfogásban működik mint anno Murder Inkorporated idejében!...

Akkor ha valaki egy trollal szóba elegyedett,akkor azt is tiltották egyből..

Ha valaki törölt hsz-t visszamásolt,-elvesztette  nickjét.

Ha valaki IRL-t követett el azt rootolták!...

Ha nekimentek a moderációnak durván,-azt is rootolták!..

Most először figyelmeztetik az usert,-aztán "szóltam" felszólítás, aztán két hét- egy hónap,-és ha az user folytatja,-akkor tiltás meghatározatlan időre!...

És legvégül rootolják az usert meg az összes nickjét...

Szótlan Joe idejében a kettő közt volt a szigorúság,-de ha a moderációt támadták vagy utasítgatták,-azt mindig szigorúan vették!........

 

 

nememecsekk Creative Commons License 2020.02.01 -1 19 4653

T.Moderáció!

Nem lehetne esetleg az Index leírt szabályai szerint törölni,tiltani-MODERÁLNI,nem pedig pillanatnyi hangulat,vagy valami nem nyilvános ideológia szerint?

Szerintem és a nyilvános szabályok szerint Nektek moderálni és nem oknyomozni kéne.

Ha van valami moderációs szabályoktól eltérő  utasítás ,módosítás felétek,kérlek ismertessétek!Sok félreértést,haragosdit elkerülhetnétek vele.

 

python 357 Creative Commons License 2020.02.01 -21 0 4652

Kedves Putyesz!..

Azért tiltották Papapapapapapapapapapát,-mert provokáló sértő szándékú gúnyolódó volt a hozzászólása!!!

Ezért felesleges volt megint kérdőre vonnod  a moderációt,-mert

ha átlépsz egy határt,(ami már igen közel van a cipőd hegyétől) akkor rootolva leszel a számtalan aktív, alvó  és fikanickeddel együtt!!!!

 

 

 

lexhighand Creative Commons License 2020.02.01 -1 17 4651

A zöldön nem emlékszem semmilyen törlésre. Ott annyi történt, hogy némelyik topic olvashatóságát úgy változtattuk meg, hogy csak belépve lehessen olvasni. 

python 357 Creative Commons License 2020.02.01 -22 0 4650

Már törölték is hsz,-t meg azt is,-ahol Csabika odamontírozta a fotómat!..🤭🤣🤣

Ennyike.

Ja,-jó szolgálatot,- ideje egy kört menned!!...;)

Előzmény: python 357 (4649)
python 357 Creative Commons License 2020.01.31 -22 0 4649

Mi van Putyesz, hiányzik a fórum?..🤣🤣🤣

Most egy harmadik nickkel jössz sértegetni engem?

Megy a  tiltásba ez a nicked is,-csak szólok!!...

Nézz rá a modis topicra.:)))

 

 

 

ZoliD65 Creative Commons License 2020.01.31 -16 2 4648

Jah nincs moderáció ,,fenét nincs,  csak egy halom írás hiányzik ott is .. :D 

Előzmény: lexhighand (4642)
python 357 Creative Commons License 2020.01.31 -22 0 4647

:)..Válaszolnék,de mégse!..

Megint a levegőbe írtál az üldözési mániád miatt,és bizonyára

le is mentetted a hsz-eket az utókornak!..🤭🤭🤭

Igazam van,-vagy igazam van?...

Ne válaszolj,úgyis tudom!...😉

Előzmény: lexhighand (4646)
lexhighand Creative Commons License 2020.01.31 -1 19 4646

Hangsúlyozottan a csendes olvasók kedvéért:

Ha a tiltott nick kilép ( bal oldalt menü alsó), akkor mindent tud olvasni az Index-en a klubfórumokon kívül. Ez csak egy már megszokott tévedés attól, akitől megszoktam, hogy szinte mindig téved a velem folytatott vitái során. 

 

Az olvtárs bizonyára alá tudja támasztani a Gépház közleményével a rám rossz fényt vetítő fixa ideáját az exhighand nick sokszori évekre tartó kitiltásáról.


De ahogy írtam: ő egy ilyen ember, van aki őt szereti ezzel együtt. És ez így van jól.

python 357 Creative Commons License 2020.01.31 -21 2 4645

:)))...Hát én amikor tíltva voltam,be sem tudtam lépni a fegyveres topicokba,.."Sajnos nem rendelkezik belépési jogosultsággal" ezt az üzenetet kaptam piros betűkkel...

Más: Nem az ujjamból szoptam,-hogy perrel fenyegetőztél,-és hogy hosszú időre tíltva voltál,-mindenki emlékszik rá a régiek közül!..

Ez a nicked is azért lett,-mert a másik tiltva volt!!!!!..

 

Ha engem szólítasz meg,-akkor légyszí ne a levegőbe írkáljál, hanem a nickemnek!!!... :))

Ahogy én is neked......Face to face!!!..:))))

 

Az őszinteség fontos,hogy a hitelesség dicsfénye vetüljön az emberre!!!..:))))

 

De én be is fejezném veled ezt a "nagyon élvezetes" eszmefuttatást,-fárasztónak tartom a negatív kisugárzású energiákat!!!!

 

Előzmény: lexhighand (4644)
lexhighand Creative Commons License 2020.01.31 -4 18 4644

Kiigazitanek néhány tévedést. A tiltás csak a hozzászólás jogára korlátozódik, olvasni tud a tiltott Nick  Soha nem fenyegettemaz index felületen a moderáciot perrel. Soha nem volt tiltva évekre általam használt Nick. 

python 357 Creative Commons License 2020.01.31 -21 2 4643

Tiltakozom Csabi!..😅😅😅

Én kígyó vagyok itt,nem ember,hanem -Szikla Python..

Putyesz tíltva van,-úgyhogy nem jut el hozzá az írásod!...:)))

 

Ha jól emlékszem,-te is zsarolni próbáltad a moderációt

birósági perrel pár éve,-amiért  aztán évekre tiltották is a másik nickedet!..

Tudod, vannak olyan pereskedni imádó "képződmények"(N.Müller után szabadon..Sic 😅),-akik túltolt mega egójuk miatt nem tudjàk elviselni,-ha valami nem az elképzelésük szerint alakul...

Az ilyen emberek mindenkinél okosabbnak tartják magukat,

és ezt éreztetik is mindenkivel akivel kapcsolatba kerülnek!!!

Ezért is szigetelődnek el rendszerint,-és kialakul bennük a "meg nem értett zseni" komplexus..

Ők rendszerint megkeseredett emberekké válnak,-mert a normális emberi kapcsolatok kialakításában komoly nehézségeik vannak,-ezért beszűkül a nyitási képesség az új kapcsolataikat tekintve!...

 

 

 

 

 

 

Előzmény: lexhighand (4642)
lexhighand Creative Commons License 2020.01.31 -2 20 4642

Sajnos Putyi te rosszul látod az Index célját. Kb. ugyanaz mint a Való Világ stb. műsoroknak. És működik is. Az emberek többségének tényleg ez kell és így ebben a formában kell, ahogyan működik. Teljesen értelmetlen fellépned ellene. Mondanám, hogy át kell menni másik felületre, de nem mennek át úgysem. Mi létrehoztunk és a mai napig fenntartunk egy másik fórum felületet, ahol kihirdetetten nincsen moderáció és törlés, valamint csak valós adatokkal lehet írni. Ez nem lett népszerű. Az emberek szeretnek név nélkül véleményt írni másokról, szeretnek gonoszkodni kicsit. 

Python is egy ember, olyan amilyen. 

Az emberek többsége felfelé nyal, lefelé meg tapos. Ezt is jól meg lehet figyelni. Mindannyian szeretnénk azt hinni, hogy mi különbek vagyunk, de az igazság az, hogy ha bárki visszaolvassa a saját hozzászólásait évekre -- önmagát is tetten érheti.

Előzmény: Putyika007 (4636)
python 357 Creative Commons License 2020.01.30 -22 2 4641

Nézed a mínuszokat?....🙏🤭

Hirtelen jöttek, egyik pillanatról a másikra!..

Vajon ki állhat emögött?....🤣

Nem csak itt,-a tech.modisban is!..

Valaki tekereg küzd,-mint giliszta a kotlós csőrében....:)))

 

Előzmény: Blekk Rájgó (4640)
Blekk Rájgó Creative Commons License 2020.01.30 -20 2 4640

Rám is. Respekt a modiknak!!!

Előzmény: python 357 (4639)
python 357 Creative Commons License 2020.01.28 -22 2 4639

:)....Rám írtak privátban többen is!.....

 

Előzmény: Blekk Rájgó (4638)
Blekk Rájgó Creative Commons License 2020.01.28 -19 2 4638

Én már csak egy sört kérek :))))).

Előzmény: python 357 (4637)
python 357 Creative Commons License 2020.01.28 -21 2 4637

🤣🤣🤣..........Jó fórumozást!

Előzmény: Putyika007 (4636)
Putyika007 Creative Commons License 2020.01.28 -5 16 4636

Van egy olyan érzésem, hogy hamarosan le fogsz szállni a magas lóról!:-DDDDDDD

Csúnya dolgot indítottál el azzal amit írtál, utólag már magyarázhatod!

Semmi ilyen jellegű információt nem kaphattál volna a Moderátortól, ne feszegesd tovább a témát újabb elmenthető bizonyító erejű írásokkal!

Nekem fontos az index tiszta működése, te meg csak ártasz neki!

 

Előzmény: python 357 (4635)
python 357 Creative Commons License 2020.01.28 -22 0 4635

🤣🤣🤣....Én már lezártam a témát Putyesz,-továbbbi jó fórumozást drága barátom!....

Én bízom a moderáció értékítéletében,- helyesen döntöttek,-

elgurult a gyógyszered,-ezért tiltották mindkét nickedet..

Pihenj kicsit,-aztán majd megenyhülnek, remélem tanulságos volt számodra ez az eset..

A moderáció nem azonosította név szerint a nickjeidet-tehát hiába erőlködsz,-csak magadat kompromitálod egyre jobban!....

Béke veled,-én nem haragszom rád,-bízom abban hogy ezután nem kerülsz ilyen kellemetlen helyzetbe!...:)

Ez a postás sztori csak egy üdítő kis intermezzo volt,-hogy oldja a feszülségedet,-ne vedd komolyan,-miért pofozna fel egy postás téged ok nélkül?...🤣🤣🤣

 

Előzmény: Putyika007 (4634)
Putyika007 Creative Commons License 2020.01.28 -3 16 4634

Hazudozol össze -vissza, vagy a forrásaid nem hitelesek.

Nem hiszem, hogy a testalkatomat nézve bárki is olyannak írna le, mint akit csak úgy felpofozgat egy postás!:-DDDD

Azt hiszem neked kell lassan egy másik nicken gondolkodni, ha beindul a verkli, amit a Moderáció rágalmazásával generáltál!:-)

Senki nem fog annak örülni ha elhíresül a neten, hogy az index fórumon a moderátorok csak úgy kiadogatnak személyes adatokat!

Előzmény: python 357 (4631)
python 357 Creative Commons License 2020.01.28 -20 2 4632

"Remélem van még igazi és igazságszerető ítélőképessége valamelyik moderátornak, aki nem elfogult, nem csicskása a topiktársnak, hogy a hivatalos fórum és topik-szabályzatnak megfelelően visszaállítja a tiltásomat és a megfelelő személyt bünteti!"

Ezt írtad a tech. modisban a 16490-es hsz-ben!!!

Ezt mindenki tudja értelmezni,ez bizony vastagon azt bizonyítja,-hogy aki tiltott,-azt megrágalmaztad!!!

No comment!........

 

python 357 Creative Commons License 2020.01.28 -20 1 4631

🤭🤭🤭🤭....

Kis hamis!

Az egyik fórumtárs üzletelt veled,ő írt le téged.

Más: Hazudsz folyamatosan,de ami tény,- tiltva lettél,-és nem lesz módod jelentgetni a topictársaidat ezután...🙏🙏👍

Nem ismerős a folyamat?..

Valaki ugyanígy nekiment a moderációnak mert törölték az indulatos hozzászólásait,aztán az lett a vége hogy ki lett tíltva az összes topicból évekre..

Tanúlhatnàl a példájából!!

Mit gondolsz,-a moderátorok majd igazat adnak neked,amikor megrágalmazod őket?...

Szánalmas,-hazug minden állításod, most különösen a tiltásod után..Mint a veszett kutya,acsarogsz!.,,😅😅😅

Ne feledd, ezt a topicot is olvassák a modik,-és  csak igazolva látják,-hogy jól döntöttek amikor kitiltottak!....

És a felsőbb szinten is ezt látják...

Nézd meg,-én hogy kommunikálok veled?.

Nem sértegetlek,próbálom normalizálni a helyzetet,

nem hazudozom,nem rágalmazlak mint te...

Tulajdonosi ráhatásról hablatyolsz!..😅😅😅.

Szegénykém!....

A modik ismernek jól,az altatott nickjeidet a tucatnyi aktívat, 

hidd el tele a .hócipőjük veled!....De erre céloztak pár hete a fegyveres modisba,ha emlékszel rá!....:)

Kezdj el egy új nicken gondolkodni,vagy az egyik altatottat

aktiválni...

De azt is  eljátszod majd,-mert az ember nem tud kibújni a bőréből.

Hát még te!!.....😉😉😉

Tényleg feküdj le,-még egy vérnyomás csökkentő egy nyugtató,es reggelre rendben leszel....

De ezt a dialógot nem folytatom veled a  továbbiakban,- a közönséges alpári hangnemed miatt!......🤐🤐🤐🤭

 

 

Előzmény: Putyika007 (4630)
Putyika007 Creative Commons License 2020.01.28 -2 16 4630

Személyeskedés...... hmmmm inkább nálad érzékelhető, nem beszélve a hamis forrásaidról.

194 cm magasság 90 kg testsúly és folyamatos edzés, plusz havonta 1-2 hivatalos ketrecharc mérkőzés a munkám mellett (a youtubon is találhatsz belőle, ha érdekel)! Eddig már lassan nyugdíjba kellene vonulnom, de mit csináljak, ha szeretem.

Kíváncsi lennék arra a postásra aki bepróbálkozna egy-két pofonnal:-DDDDDDDD

Ne terelj, a csicska te vagy, nem a Moderátor!

Én nem írtam olyat, hogy a Moderátor csicska lenne, ezt maximum te sugallod, amiért szvsz repülni fogsz, ha nem a manipulatív hozzászólásid miatt, amikor kicsit is átértékelik az olvasottakat.

Előbb utóbb rájönnek a Moderátorok is (ha másként nem a tulajdonosi ráhatásból), hogy éppen az ilyenekre nincs szükség, mint te vagy.

Az ilyenek uralni és nem szolgálni, élni akarják a fórumot és előbb utóbb elüldözik, kiirtják az érdeklődő topikot éltető tagokat, ami a fórum és az egész oldal halála. Márpedig a bevétel abból van, ha minél több a fórumozó, nem pedig 3-4 törzstag agymenéséből.

A jellemhiba meg inkább az, hogy bárkivel (még a legádázabb trollal is) összeállsz, hogy király lehessél. Ezt maga a troll írta privátban.

Most akkor hol is a jellemhiba???????:-DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Előzmény: python 357 (4629)
python 357 Creative Commons License 2020.01.28 -20 0 4629

Személyeskedünk személyeskedünk!..🤣🤣🤣

 

Csak szólok,-hogy a párom válópere február 14-én lesz

közös megeggyezéssel!...

Soha nem volt jobb a kapcsolatom vele,- mint mostanában.❤

Más...annyira lüke vagy,-hogy csicskának nevezed a moderátort a tech modisban,- aki kitiltott a dühödt hazug szájmenésed miatt a fegyveres moderációból?

A koromra meg ne appelálj putyesz,-mert egyrészt bunkóság,-másrészt jobb formában vagyok mint te,-rendszeresen edzek

hetente többször,de mint a közös ismerősünk leírt téged külsőre,-neked fel kéne szedned pár kilót,hogy a postás ne pofozzon fel,-ha találkoztok!....🤭

Szánalmasak erőltetettek a hozzászólásaid ma,-

átmentél vastag sértegetésekbe,-ezt a modik látták,és megkaptad amit megérdemeltél!!!.

Csicskának nevezni moderátort nagy hiba volt,erre rá fog menni a nicked!...

De jobb is,-ilyen userekre nincs szükség itt a fórumon!

 

Jó éjszakát putyesz, vigyázz magadra,-jó egészséget!...🤭🤭🤭

Ja, és tényleg nem beszéltem össze senkivel,semmilyen tuggggyukkivel,nincs összeesküvés,-túlzott jelentőséget tulajdonítasz magadnak..De ez csak szimplán jellemhiba!...:)))

 

Előzmény: Putyika007 (4628)
Putyika007 Creative Commons License 2020.01.28 -3 17 4628

Gusztustalan az egész, amit művelsz és nevetséges az a hatalomvágy, amiért mindent, még a becsületed és a szavahihetőségedet is képes vagy beáldozni!

Szvsz el kellene menned egy lélekbúvárhoz, talán segíthetne!

Nem akar itt senki a babérjaidra törni, elismerjük, hogy te vagy a király, te lősz a legjobban, neked vannak a legjobb, legfaszább fegyvereid, csak nyugodj már le!

Nem véletlen, hogy a nemrég oly nagy hévvel beharangozott új kapcsolatod is hanyatlik!

Ezen még nem gondolkodtál el, hogy miért?

Fogadj meg egy baráti jó tanácsot!!!!!!!!

Ne áldozd már be ezt is, mert ha figyelembe veszed a korodat, nem fog túl sok új lehetőség mutatkozni számodra a kapcsolatok terén, ha ezt is elcseszed!

Ragadd meg és próbálj meg az életedben legalább egyszer nem te lenni a domináns, hanem próbálj meg kicsit másokhoz is alkalmazkodni.

Öreg korodra legalább ne maradj egyedül, a hülye természeted miatt, mint korábban!

Nem tanultál az életből még eleget?

Nehéz a felfogásod?

Előzmény: Putyika007 (4627)
Putyika007 Creative Commons License 2020.01.28 -2 16 4627

Ne örülj túl korán!

Mint írtam, elmentettem az ámokfutásodat és a Moderáció lealjasítására szánt hozzászólásodat is!

Lehet, hogy lesz még föntebb, aki a megfelelő helyen fogja értékelni!:-)

Előzmény: python 357 (4626)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!