Keresés

Részletes keresés

varsányii Creative Commons License 2013.09.12 0 0 23

Ucka (Ucska) A Tengermmeléken, Fiumétől pár kilométerre.

 

Előzmény: molnárné 53 (22)
molnárné 53 Creative Commons License 2013.09.12 0 0 22

Nyárju  hg. (Bükk)

 

Előzmény: Sallai Gabri (21)
Sallai Gabri Creative Commons License 2013.09.09 0 0 21

Lny  hg.  (Bükk)

 

Előzmény: Törölt nick (20)
Törölt nick Creative Commons License 2013.09.09 0 0 20

Dzsebel Túbkal - az Atlasz hegység legmagasabb (4161 m) csúcsa Marokkóban.

 

Előzmény: Sallai Gabri (19)
Sallai Gabri Creative Commons License 2013.09.05 0 0 19

Szuhard  hg. (Románia)

 

Előzmény: Törölt nick (18)
Törölt nick Creative Commons License 2013.09.05 0 0 18

Olümposz (Olympos) - Görögország legmagasabb hegysége (legmagasabb csúcsa 2918,8 m) - Zeuszék lakhelyeannak idején :)

 

Előzmény: Sallai Gabri (17)
Sallai Gabri Creative Commons License 2013.09.05 0 0 17

Ojos del Salado  (Argenzina)

 

Előzmény: Törölt nick (16)
Törölt nick Creative Commons License 2013.09.05 0 0 16

Chimborazo - egy kialudt rétegvulkán az Andokban, magassága 6267 m.

 

Előzmény: Sallai Gabri (15)
Sallai Gabri Creative Commons License 2013.09.04 0 0 15

Szia Miklós! Kösz,hogy itt vagy és , hogy felhívtad a figyelmemet a hibámra.

 

Rasac   (Peru)

 

Előzmény: Törölt nick (14)
Törölt nick Creative Commons License 2013.09.04 0 0 14

Szia Gabica!

Most fedeztem fel ezt az új topikot és sajnálattal látom, hogy már megint vita van. Szerény véleményem szerint varsányii kérdőjele most jogos, hiszen ő utoljára a "Sólyom-bérc" megoldást adta, amire vagy az m-mel, vagy a c-vel kellett volna kezdened valamit. Viszont Te ez helyett j-vel kezdted a válaszodat. Bocsi, hogy beleszóltam, anélkül, hogy ezidáig játszottam volna.

 

De ha már itt vagyok:

 

Reventador - egy úgymond félgőzzel működő vulkán Ecuadorban, ugyanis mérsékelt gáz- ill. hamukibocsátás történik és tiszta

                      időben folyamatos gőzölgés figyelhető meg a kráter fölött.

 

Előzmény: Sallai Gabri (13)
Sallai Gabri Creative Commons License 2013.09.01 0 0 13

Kedves varsányii! Azért jelöltem meg az r betűt, mert majdnem mindenütt szerepel a hegység elnevezés és ezért mindig G betűvel kellene kezdeni a következő feladványt.

Előzmény: varsányii (12)
varsányii Creative Commons License 2013.09.01 0 0 12

?

Előzmény: Sallai Gabri (11)
Sallai Gabri Creative Commons License 2013.09.01 0 0 11

Jézer  hegység  (Románia)

 

Előzmény: varsányii (10)
varsányii Creative Commons License 2013.09.01 0 0 10

 

 

Sólyom-bérc (Zemplén)

Előzmény: Sallai Gabri (9)
Sallai Gabri Creative Commons License 2013.08.31 0 0 9

Kaukazu

 

Előzmény: varsányii (8)
varsányii Creative Commons License 2013.08.31 0 0 8

Máramarosi-havasok (Ma, nagyrészt Kárpátlaja, kisrészt Oláhország.)

Előzmény: Sallai Gabri (7)
Sallai Gabri Creative Commons License 2013.08.31 0 0 7

ÖrdökoroM  (szikla a Budai hegyekben)

 

 

Ha lakóhelyeteken van egyedi elnevezésű domb, írjátok ide.

Előzmény: varsányii (6)
varsányii Creative Commons License 2013.08.31 0 0 6

Őr-kő (Bükk)

Előzmény: Sallai Gabri (5)
Sallai Gabri Creative Commons License 2013.08.31 0 0 5

Istállós-kŐ  (lehet folytatni Ö betűvel)

 

Előzmény: varsányii (4)
varsányii Creative Commons License 2013.08.31 0 0 4

Ilosvai hegység (Ma, Ukrajna, Kárpátalja.)

Előzmény: Sallai Gabri (3)
Sallai Gabri Creative Commons License 2013.08.30 0 0 3

SzaláncI -hegység  Szlovákia)

 

 

 

Előzmény: Törölt nick (2)
Törölt nick Creative Commons License 2013.08.30 0 0 2

Elbrusz

Előzmény: Sallai Gabri (1)
Sallai Gabri Creative Commons License 2013.08.30 0 0 1

Ocelasu Mare  (Románia)

 

Előzmény: Törölt nick (0)
Törölt nick Creative Commons License 2013.08.30 0 0 0

Kilimandzsáró

Előzmény: Sallai Gabri (-)
Sallai Gabri Creative Commons License 2013.08.30 0 0 topiknyitó

Hegyek, hegységek, hegyláncok, kisebb nagyobb dombok nevei szóláncban. Ha lakóhelyeteken van egyedi elnevezésű domb, hegy írjátok ide. A kevésbé ismert hegyek megtalálási helyét kérem feltüntetni. Sarapo (Peru).Képek felrakása kivánatos, de anélkül is jó.

 

Kezdés: Andok

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!