Keresés

Részletes keresés

szamárium Creative Commons License 2012.05.28 0 0 23178

Miért költenék itthon a pénzüket, mikor Ausztriában sokminden olcsóbb, mint itt?

Előzmény: Mensikov (23173)
Mensikov Creative Commons License 2012.05.28 0 0 23177

Grat...

Előzmény: Törölt nick (23174)
nemezis 2 Creative Commons License 2012.05.27 0 0 23176

Háromszor is megpróbált kitörni... :))

Előzmény: FreedomTrail (23175)
FreedomTrail Creative Commons License 2012.05.27 0 0 23175

"Gyurcsány a nősüléssel tört ki a KISZ-ből....."

 

Melyik nősülésével? :-)

Előzmény: nemezis 2 (23168)
Mensikov Creative Commons License 2012.05.27 0 0 23173

Rég jártam Skóciában. Mikor voltam kb. 15 éve nekem drágának tűnt.

Dublint nem ismerem. Szerintem az albérlet most sem lehet olcsó. Persze ha az unokahúgod összeállt valakikkel és úgy bérelnek az más. Fiatalon sok mindent kipróbál az ember.

Ausztria a szomszédban van. Azok szerencsések akik ott robotolnak: halottmosás, utcaseprés, pincérkedés, WC pucolás stb. és itt költik a pénzt.

Előzmény: Törölt nick (23159)
Törölt nick Creative Commons License 2012.05.27 0 0 23171

A Mercedes gyárat kihozta ide?

Előzmény: Törölt nick (23164)
nemezis 2 Creative Commons License 2012.05.27 0 0 23168
  • Nősülni, férjhez menni tudni kell és bárki megtehette ezt a múltban és egyféle kitörési lehetőség a jövőben is!

Ja. Ja 

Gyurcsány a nősüléssel tört ki a KISZ-ből.....

Előzmény: Törölt nick (23167)
meret99 Creative Commons License 2012.05.27 0 0 23165

Magának??? És a 3, ill. kitudjamamár mennyi milliárd????

Előzmény: Törölt nick (23164)
meret99 Creative Commons License 2012.05.27 0 0 23163

Érthetetlen ez az egész cirkusz, mindkét oldalról:(((( Amerikában az számít, hogy tudsz e, főleg profitot hozni és nem az, hogy hány és főleg milyen diplomád van!!!

pisztácia elfogyott Creative Commons License 2012.05.26 0 0 23161

Ja! És Kuwaitban is jobban élnek. Felháborító!

Előzmény: Törölt nick (23159)
Patreides Creative Commons License 2012.05.26 0 0 23160

"...v=a1evKw7Jm"

 

Kilenc karakter ide elég kevés, tizenegy már megtenné...

A lényeghez: a lényeg éppen az lenne, hogy az érdektelen dolgokról beszéljen a média, és azzal foglalkozzon mindenki, ne azokkal, amelyek meghatározzák a sorsunkat, és amelyek nyilvánvalóan el vannak **szva.

Előzmény: Törölt nick (23159)
Rana esculenta. Creative Commons License 2012.05.26 0 0 23158

Általában mindenki tudja, de itt konkrétan egy olvtársunk keverte össze. Én én személyszerint neki írtam vissza.

Előzmény: pisztácia elfogyott (23157)
pisztácia elfogyott Creative Commons License 2012.05.26 0 0 23157

Általában tudjuk, mi a különbség a tanító és a tanár között. Valamint azt is, hogy mi a különbség a főiskola és az egyetem között.

 

"A természettudományi oktatás 1948-ban indult a Pécsi Pedagógiai Főiskolán. 1982-től a Tanárképző Kar, majd 1992-től a Természettudományi Kar megalakulásával a képzés egyetemi szintre emelkedett. 2000-től a kar a Pécsi Tudományegyetem részeként működik. A hallgatók bolognai rendszerű képzésekben szerezhetnek diplomát, 2006-tól kezdve alapszakokra (BSc) nyernek felvételt. A legjobbak folytathatják majd tanulmányaikat a mester (MSc) képzésekben majd a doktori iskolákban. A klasszikus természettudományi területek Intézetei (Biológiai, Fizikai, Földrajzi, Kémia, Környezettudományi, Matematikai és Informatikai) mellett a karon működik a Testnevelés- és Sporttudományi Intézet. Jelenleg négy doktori iskola (biológia, fizika, földrajz, kémia) nyújt PhD-képzést."
további információ »

 


Előzmény: Rana esculenta. (23155)
szamárium Creative Commons License 2012.05.26 0 0 23156

Az idő és 0rbán neki dolgozik.:)

Előzmény: Törölt nick (23150)
Rana esculenta. Creative Commons License 2012.05.26 0 0 23155

Csak pontosítottam.

Ha már valaki fikáz, akkor legalább pontosan tegye azt, egyébként kicsit nevetségessé válik az illető.

 

Tanító=/= tanár

 

És azért én megnézném a tanítókat, tanárokat leszóló olvtársakat, mennyire állnák meg a hylüket ezekben a szakmában. (nem vagyok érintett sem én, senm senki a családban nem pedagógus)

Előzmény: pisztácia elfogyott (23154)
pisztácia elfogyott Creative Commons License 2012.05.26 0 0 23154

"Tanárképző."

Yes! - diploma.

Előzmény: Rana esculenta. (23153)
Rana esculenta. Creative Commons License 2012.05.26 0 0 23153

Te sem vagy igazán képben.

Tanárképző.

Előzmény: Törölt nick (23150)
KanapéKözgazdász Creative Commons License 2012.05.26 0 0 23152

hát ha egyszer nem érdekelte a dolog

Előzmény: Törölt nick (23150)
Nero Bianco Creative Commons License 2012.05.26 0 0 23149

"Tény, hogy kettő van neki hivatalosan, de hogyan ? Na ez a rejtély..."

 

Pont akkora rejtély, mint hogy hogyan van még százezreknek diplomája.

 

Előzmény: Mensikov (23146)
Mensikov Creative Commons License 2012.05.26 0 0 23148

És még sok mindent....

Előzmény: Törölt nick (23147)
Törölt nick Creative Commons License 2012.05.26 0 0 23147

A feltételes mód azt se zárja ki, hogy holnap eső lesz.

Előzmény: Mensikov (23145)
Mensikov Creative Commons License 2012.05.26 0 0 23146

Tény, hogy kettő van neki hivatalosan, de hogyan ? Na ez a rejtély...

Előzmény: Törölt nick (23135)
Mensikov Creative Commons License 2012.05.26 0 0 23145

9. Tény, hogy a feltételes mód még nem zárja ki a plagizálást.

Előzmény: Törölt nick (23134)
FreedomTrail Creative Commons License 2012.05.26 0 0 23142

Engem még mindig érdekel!

Előzmény: alpesikefir (23124)
newnikk Creative Commons License 2012.05.25 0 0 23140

Azt, hogy van-e ennek a gyökér imádkozó/bérmálkozó (gyakran!) sáskának diplomája.

Előzmény: Törölt nick (23139)
newnikk Creative Commons License 2012.05.25 0 0 23138

Ki nem szarja le?

dorongoló Creative Commons License 2012.05.25 0 0 23137

volt (fuit)

Előzmény: Törölt nick (23136)
Törölt nick Creative Commons License 2012.05.25 0 0 23134

8. Tény, hogy Mensikov szeretné, ha Gyurcsány plagizált volna.

Előzmény: Mensikov (23133)
Mensikov Creative Commons License 2012.05.25 0 0 23133

Tények most is vannak.

1. Tény, hogy a címek azonosak.

2. Tény, hogy bizonyos pontokon a dolgozatban és a bírálatban vannak egybeesések.

3. Tény, hogy eme tények alapján még nem mondották ki, hogy Feri plagizált.

4. Tény, hogy nem mondták, azt sem hogy nem plagizált.

5. Tény, hogy egyelőre nem eldönthető.

6. Tény, hogy Feri már nem keresi dolgozatát.

7. Tény, hogy ez neki kedvez.

Előzmény: Törölt nick (23126)
Patreides Creative Commons License 2012.05.25 0 0 23132

Úgyhogy le lehet szállni a Ferencről... most már nyilvánvaló, hogy a vizitdíj is Toto ötlete volt.

Előzmény: Patreides (23131)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!