Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

Springfield127 Creative Commons License 2016.11.09 0 0 866

Sziasztok! A segítségeteket szeretném kérni! Tudnátok képet küldeni a vakumcsövekrol, hogy melyik hova megy?

Az a tünet hogy hidegen nagyobb/erősebb gázra torpan. Amint bemelegszik az autó megszűnik ez a probléma de nem teljesen, mert ilyenkor is érezni egy kicsit, hogy nem simán pörög fel, veszi a fordulatot. 

Roadati Creative Commons License 2016.10.16 0 0 865

Már tegnap előtt elindult.Tele fújta  a gyertyákat benzi/víz keverékkel.

főleg víz...Szóval ki lett szellőztetve és indult könnyen.De.. most úgy tünik issza a vizet,de nagyon.Eddig birta a tömítés.Kb mentem vagy 4 ezret vele.A héten le lesz szedve.Csere

Éezi hogy elakarom adni.De így nem adom oda senkinek.csak ha kész lesz.Nekem ne hozza vissza 2 nap múlva senki!

Előzmény: rondaferfi (864)
rondaferfi Creative Commons License 2016.10.15 0 0 864

Roadati en igy jarta par hete. Eppen megittam 2 sert a korcsmaban. Max 1 ora volt amit allt a kocsi. beultem indultam es olyan 200 meter utan leallt a motor. Nem indult. Vettem benzint gondolvan kifogyott. Nem. Jott szerelo, nezte benzint adja, legszuro le, benzin a karbiba es roffent. De hidegen nem. Testverem jot ra, hogy az automata szivato behalt. nem vezerelte a karbi tetejen azt a kis lapkat. Atkototte kezi  szivatora. azota indul.

rondaferfi Creative Commons License 2016.10.15 0 0 863

Sziasztok.

Jo a forum,sok hasznosat latni.

Roadati Creative Commons License 2016.10.11 0 0 862

Volt már valakinek olyan gondja,hogy a hal jeladó adta be a kulcsot? Még nem biztos hogy az a baj,csak találgatok.Szikra,benzin van ,és még rendesen teker is.De nem indul el

Vosseler Creative Commons License 2016.10.10 0 0 861

Többen kérdezték,viccesen, hogy akarok-e róla beszélni. Nem szivesen, ugyanis az történt, hogy nem jutottam el Bagig. Gödöllőnél beadta a kulcsot az új kuplung. (szerkezet, tárcsa, csapágy) 

Szóval utánna telefonáltam a többieknek, hogy valaki jöjjön vissza értem. Otthagytam az út szélén az enyémet és utasként elmentem a túrára. Aztán nagy nehezen hazaevickéltem a sajátommal, (utolsó 7km-en már vontatni kellett) most itt áll a garázsban szétkapva megint az alja. Holnap hozzák a lendkereket. Még nem vettem ki, de nagy valószínüséggel repedt, azért csúszik, amikor bemelegszik. Hidegen minden fasza. Melegen elvetemedik és elkezd csúszni.

Ha evvel sem javul, akkor van itt egy kanna benzin, meg gyufa.  ;-)  

3-4 hét  múlva újabb túra a Mátrába. Csak jelzem!!!

Előzmény: Roadati (860)
Roadati Creative Commons License 2016.10.09 0 0 860

Feroza ügyileg kérdeztem csak.Te ott voltál tegnap?

Mentem volna ma a másik feroza ért,de még mindig nem tudtam átvenni az autómentőt...

Csak holnap tudok menni érte sajnos.Jön velem valaki pécs re?

Előzmény: Vosseler (859)
Vosseler Creative Commons License 2016.10.07 0 0 859

Mindenkire gondoltam, aki szeretné egy kicsit megmérettetni az autóját.

Előzmény: Roadati (858)
Roadati Creative Commons License 2016.10.06 0 0 858

Ha rám gondolsz,sajnos nem, leszünk ott.Be kell fejeznem egy munkát amit a mult szombaton nem sikerült.

Vosseler Creative Commons License 2016.10.04 0 0 857

Nem elfelejteni!!!

Szombat, 9-kor Bag, Dózsa gy. úti OMV kút.

Országúti kerekekkel meg se próbáljátok!

(egy Feroza már van a csapatban)

keszi66. Creative Commons License 2016.10.03 0 0 856

Nem egészen de kis átalakítással befaragható nekem sem sikerült de komplett szelepfedelem van ami esetleg jó lehet neked.

Én komplett motort raktam át de ez se ment simán.

Előzmény: Krisztina Faragó (851)
Vosseler Creative Commons License 2016.09.29 0 0 855

Szerintem is bőségesen elég 8-10 autó, (tán még sok is) de ez egy baráti társaság, akikkel együtt szoktunk túrázni és ebből a csapatból érnek rá kevesen most Szombaton. 

Előzmény: Roadati (854)
Roadati Creative Commons License 2016.09.29 0 0 854

Mi a kevés? Mint érdeklődő, 10-15 autó szerintem nehezen kezelhető.Főleg ha különböző felszereltséggel rendelkeznek.nem a belső részre és klímára gondolok,nyilván.

jöv héten meg az lesz a baj,hogy sokan lesznek..

Vosseler Creative Commons License 2016.09.28 0 0 853

Rögtön a Dunának rohanok.

Egész héten fetrengtem a verda alatt, hogy minden patent legyen szombatra, erre most szólnak, hogy kevés a jelentkező, eltoljuk egy héttela bulit. 

Fhaszom! 

Lemondtam miatta egy 3 napos Balatonzóval bocs Urak! Nem rajtam múlott.

Jövő hét szombatig még van idő a turbókat hegyezni.

Előzmény: Vosseler (852)
Vosseler Creative Commons License 2016.09.27 0 0 852

Aki jön Szombaton Bag-ra, annak mondanám:

Reggel 9 körül, Bag, Dózsa Gy. úti ÖMV kúton van a gyülekező.

Krisztina Faragó Creative Commons License 2016.09.27 0 0 851

Sziasztok!

Az egyik kérdésem az lenne, hogy az applause motor stimmel-e a ferozába?

A másik kérdésem pedig az, hogy amikor hideg még az autó akkor egy ideig nem veszi jól a fordulatot (fullad kicsit), de amint elkezd melegedni, tökéletes lesz. Nemrég cseréltem üzemanyagszűrőt, de nem lett sokkal jobb. Még mindig nem az igazi. :) Remélem tudtok segíteni. 

További szép napot mindenkinek!!

Vosseler Creative Commons License 2016.09.21 0 0 850

Uraim!

Jövő hét szombaton, (Okt. 1) Bagon, dagonyázunk egy kicsit. Nem verjük nagy dobra, de engedélyt kaptam a szervező sráctól, hogy szóljak Nektek is.

Akinek van kedve, dobja föl a Simexeket és csapasson velünk!

Pontos helyet és a találkozó idejét majd írom, ha pontosításra kerül.

(zárt pálya, lehet tréleren is hozni a papírnélkülieket )

Rocky 01 Creative Commons License 2016.09.21 0 0 849

Köszönöm a segítségeteket. Nem tudom sajnos hogy mennyire típus azonos utána járok és ha jó hozzá akkor kell egy kevés motyó!

BT Tomi Creative Commons License 2016.09.18 0 0 848

Szia a ferozáé nemjó hozzá? az van

Előzmény: Rocky 01 (844)
BT Tomi Creative Commons License 2016.09.18 0 0 847

Sziasztok 
Eladó Feroza cuccok:

-hátsó híd
-féltengelyek
-első difi
-ajtók
-üvegek
-motor kompletten bontatalan minden sallangal
-kormánymű
-kormányoszlop
-gyujtáskapcsoló
-váltó
-Kardánok
-első stab rúd
-laprúgó
-bukócső
-műszeregység
-levegőszűrő ház
-csonkálvány agyastól féktárcsával nyereggel
-devander
-generátor
lehet lemaradt még valami...
Tel.:06309976176

001Adi Creative Commons License 2016.09.18 0 0 846
Előzmény: keszi66. (833)
001Adi Creative Commons License 2016.09.18 0 0 845

Szia.

Sajnos nekem most nincs bontott, de a szélvédő viszonylag olcsó és egyszerű. Esetleg kérdezz rá itt: http://www.alfaautoglass.hu

A pécsi bontóban szerintem biztos találsz sok alkatrészt.

Előzmény: Rocky 01 (844)
Rocky 01 Creative Commons License 2016.09.18 0 0 844

sziasztok! Vettem 1évvel ezelőtt egy daihatsu Rockyt és nem nagyon kapok hozzá féltengelyt, szélvédőt...senki nem tud esetleg segíteni?

Roadati Creative Commons License 2016.09.17 0 0 843

M+S van az oldalán,de nem hiszem hogy télen jó lenne.Télre majd kap 4 télit.Nincs valakinek olcsón 4 db 16" os felnije?

Előzmény: Vosseler (842)
Vosseler Creative Commons License 2016.09.16 0 0 842

Most adtam el egy ilyen garnitúrát a Patrolról. 

Öregek voltak, kicsit repedeztek már, meg vágva is volt egyszer. 

Mindevvel együtt meglepően jól fogtak még a ganéjba. (aszfalton viszont ráztak mint az állat és beszélgetni alig lehetett a hangjuktól)

Szóval jó kis gummák ezek, bár kicsit letaposott hóban a négy évszakosaim jobbak voltak.(de már azok is kukába vannak, jövő héten jön a másik garnitúra)

Előzmény: Roadati (840)
Coldprof Creative Commons License 2016.09.16 0 0 841

Sziasztok, segítséget kérnék, hátha valaki találkozott a problémával. Az én ferozám karburátoros és nagyon ingadozik az alapjárat, sokszor le is áll az autó. Korábban is volt ez a hibajelenség, akkor rájöttem, hogy a - könyv szerint szolenoid tekercs- kábele nem érintkezik, néha kicsúszik, ezt javítottam, egy darabig jó is volt. Aztán újra előjött a hiba, de mostmár a kábel jól a helyén van, lehetséges e, hogy ez a tekercs a hibás, illetve, hogy lehetne megállapítani, ha nem ez a baj, akkor mi más lehet, a karburátoron a vákumcsövek és a benzinszint is rendben van. Égenföldön kerestem ilyen solenoidot, de nem találok sehol, azt se nagyon értem, hogy hogy működik:) Csatolok egy képet is, hogy egyértelmű legyen miről beszélek, a service manuálból néztem meg, hogy ez a neve

Másik problémám, hogy bizanytalanul billeg az autó kanyarokban, a stabilizátor szilenteket már cseréltem, kormányösszekötőket is, jó sok pénz elment rá már így is:), mi lehet még, a lengéscsillapítók okoznak ilyen problémát? Még egy ettől független hibajelenség, hogy balra teljesen kitekert kormánynál egy nagyot koppan valami az első futóműben, néztem a szervízkönyvet, hogy nem valamilyen határoló gumi hiányzik e, de látszólag minden a helyén van, bárkinek bármivel kapcsolatban van ötlete kérem írjon, köszönöm 

Roadati Creative Commons License 2016.09.09 0 0 840

Régi gumik eladva,meg vannak az újak.Sokkal magasabbak...

Roadati Creative Commons License 2016.09.04 0 0 839

Tegnap veterán japán autók közöttvoltam.Nyxúlott a szám...Voltak szépek és érdekesek

Roadati Creative Commons License 2016.09.01 0 0 838

Sziasztok. 3.an szombaton a Japtimers közösség találkozót kirándulás t szervez. Minden kladdzokus japán autót szeretettel várnak. Gyülekező a Budakeszi auchan parkoloban 9 ora korul. Cél a Dunakanyar. De a neten keressetek rá! Mi megyünk

Roadati Creative Commons License 2016.08.31 0 0 837

Azért lenne még ott 1-2 nagy autó.Pont a mentés miatt.

Eladnám ezeket a gumikat,kerekeket.Kb 1 500 km et mentem vele.Új gumik,nem futózottak! Semmi bajuk nincs.Ferózára tökéletes.Csak én szeretnék nagyobb átmérőt,ebből a mintából.Nekem alacsony arra ,amire használom...

Gumik 18 ezer/ db.Felnik homokszórtak ,alapozva és festve vannak.felnivel együtt-24 ezer/db

Előzmény: Vosseler (836)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!