Keresés

Részletes keresés

arnyekxxx Creative Commons License 2010.02.23 0 0 285
Én tisztán hallom, hogy nem is parasztot mond hanem azt, hogy "minden egyes jobbik és mszp szavazót le kell vinni a pincébe és kötéllel a nyakán fel kell lógatni egy gerendára"



Milyen hihetetlen elborult agyhalál kell ahhoz, hogy valaki egy bajusz alól artikulált "választónkat" szót "parasztnunk"-nak értsen. Az agyam elszáll. Nincs vizitdíj, ha valakinek nem politikai célból van hallássérülése, és parasztozást hall ezen a felvételen, az hamargyorsan kérjen egy alapos fülészeti kivizsgálást.
Ponta Zire Creative Commons License 2010.02.23 0 0 284
Igen, a te felfogásod szerint én hülye fideszfan vagyok.

Az hogy a ballib politikai pöcegödör a parasztot negatív jelzőként alkalmazza és te is csak ezt az értelmét ismered, emiatt nem kéne a fideszt azzal megvádolnod hogy kigyót-békát kiált a saját szavazóira.

Voltam olyan nagylelkű hogy megnéztem a videót, semmi sértő nincs benne. Hozod a tipikus kifordítom, megvágom, átértelmezem gyurcsányi-egyenlítőtévébeli ferdítés és hazugság mechanizmust. Dehát a ballib tábor szarkeverésben és trükkök százaiban világbajnok.

Szerintem te is a bögrére hajtasz, mert épelméjű ember az elhagzott mondatból nem azt értelmezi aminek te láttatni akarod.

Előzmény: főelőadó (281)
BATobacco Creative Commons License 2010.02.23 0 0 283
Azért felejtitek el folyton hogy egy csomóan exfideszesek vagyunk mert kényelmetlen? 2006 ősze előtt meg főleg!
Előzmény: Törölt nick (282)
főelőadó Creative Commons License 2010.02.23 0 0 281
ezek szerint te a hülye fidesz-fan lennél.
amúgy nem kell a kifogás lusta vagy! elvárod, hogy helyetted dolgozzon a nép.
Köszönd az önzetlen kollegának.
Előzmény: Ponta Zire (279)
BATobacco Creative Commons License 2010.02.23 0 0 280
Én betettem valahol a topik elején is de itt van újra hogy ne kelljen keresgélni.
Valahol a negyedik perc után beszél róla.

http://www.youtube.com/watch?v=6xm_YbmU3PA&feature=player_embedded
Előzmény: Ponta Zire (279)
Ponta Zire Creative Commons License 2010.02.23 0 0 279
Figyuka, ha már topikot nyitsz... leszel szíves te magad berakni a linket és nem felocsúdni hogy a hülye fideszfanok nem kérnek a csicskáztatásodból. Na több szót is vesztegettem rád mint amennyit megérdemeltél a témáddal együtt.
BATobacco Creative Commons License 2010.02.23 0 0 278
Azért az hogy maguktól az túlzás:

"„Szemtanuk szerint a Fidesz belvárosi aktivistái bontatlanul, csomagban vették át a házmesterektől az ajánlószelvényeket. A Fidesz azzal zsarolta a ház lakóit, felügyelőit, hogy nem lesznek fejlesztések a házban, de ha oda adják az ajánlószelvényeket, akkor minden szép és jó lesz, így olyan állampolgároktól is támogatást kaphatott Rogán, aki még nem is látta a kopogtató céduláját”- közölte lapunkkal Hegedűs Lórántné..."
Előzmény: Törölt nick (269)
BATobacco Creative Commons License 2010.02.23 0 0 277
Szabad a gazda... Légyszi.
Előzmény: Kiss G. Eszter (275)
Kiss G. Eszter Creative Commons License 2010.02.23 0 0 276
Mi ebben a megtlepo?

Mar regen mondtak, hogy a videk(iek) tespedt(ek)! mert nem akarnak rajuk szavazni menni.
Előzmény: főelőadó (-)
Kiss G. Eszter Creative Commons License 2010.02.23 0 0 275
a fidesz megbecsüli a szavazótáborát, olyanok mint egy nagy család

Ki is mondta ezt?

Értetlenségének adott hangot azzal kapcsolatban, hogy hol is van az a szavazóréteg, aki jobboldali, ám nem ment el a december 5-i népszavazásra. Hiába veregetik a hátát, szeretik és kívánnak neki kitartást, buzdítják további munkára mégis keserű a szájíze. Nem hátbaveregetni kell, hanem 2004 decemberében el kellett volna menni szavazni és akkor ma minden erdélyi magyarnak kettős állampolgársága lenne.

...Azt mondta, a magyar társadalom fele proletármentalitással él. „Az pedig nem más, mint a magabiztos, feltörhetetlen ostobaság. Olyan hülye vagyok mint a föld, ellenben rettenetesen magabiztos - jellemezte.” Gyurcsány Ferencről azt mondta, mióta az ország többsége megválasztotta, ő már nem hisz semmiben. „Ha őt meg tudta választani a magyar nemzet, akkor ez az ügy menthetetlen.”

"Elég jó lenne ha Magyarország Debrecen lenn...de ha már Mo nem lehet Debrecen...az se lenne utolsó ha nem lenne egy ilyen BÜDÖS PROLI FŐVÁROS..."..."Egy hét múlva vasárnap Magyarország nem fogja engedni azt, hogy a vízfejű Budapest, ezen belül Pest lumpenprolijai döntsék el, mi történjék ezzel az országgal"


Előzmény: Regisztrált ingyenél (6)
főelőadó Creative Commons License 2010.02.23 0 0 274
és milyen érzés nímandnak lenni kövér szemében?
Előzmény: Törölt nick (269)
főelőadó Creative Commons License 2010.02.23 0 0 273
de igen, olvastam a bolsizásodat.
Előzmény: Törölt nick (272)
főelőadó Creative Commons License 2010.02.23 0 0 270
te még mindíg nem érted, hogy nem a szó maga a lényeg!?
Előzmény: Törölt nick (267)
Törölt nick Creative Commons License 2010.02.23 0 0 269
Ettől vannak ezek úgy beszarva, hogy még a bögréseket is bevetik.
Ugyanis MINDEN parasztemberünket el fogjuk vinni.
Mi több, jönnek azok maguktól is. És már nincs az a demcki, aki megtilthatja nekik.
főelőadó Creative Commons License 2010.02.23 0 0 266
szerinted mely része a problémafelvetésnek hit kérdése???
talán magad sem hiszed, amit látsz a videón.
megértem.
Előzmény: Törölt nick (265)
főelőadó Creative Commons License 2010.02.23 0 0 264
egy kicsit
főelőadó Creative Commons License 2010.02.23 0 0 263
most komolyan erre voltál úgy oda?
ez lenne az analitikus gondolkodás?

ez a bolsizás?
még jó hogy nem kezdtem el gondolkodni rendes érvek után....
fölösleges is lett volna.

gyönyörű példáját adod a fidesz-szavazónak!

sajnállak.

Előzmény: Törölt nick (253)
sin x Creative Commons License 2010.02.23 0 0 262
Ja. Kérdés, hogy kikhez csapódnak a kövér által leamortizált szavazók. Ha a jobbikhoz, akkor csak hajrá laca. De azt azért nem bírnám, ha a maszop maradna még 4 évig emiatt a marharépa miatt.
Előzmény: halkergető (260)
halkergető Creative Commons License 2010.02.23 0 0 260
És még csak bemelegít. Mi lesz, ha pályára küldik? :)))))

(Mellé még a nemzet orvosát, és akkor nemcsak a 2/3, de az 50 % is füstbe megy.) :-))
Előzmény: sin x (257)
ZSOTYESZ Creative Commons License 2010.02.23 0 0 259
Történelmietlen a kérdés, mi lett volna, ha nem visznek el magyar zsidókat és cigányokat munkatáborba.
Elvitték őket, és ezt az elvitelt az idézett kijelentéshez hasonlók készítették elő.
Előzmény: prepakombakabaré (216)
O. Kán Creative Commons License 2010.02.23 0 0 258

Igazad van! Nehogy már egy jobbos ne parasztozhassa le szabadon, minden gátlás nélkül a választóit!

 

A termburáját nekije.

Előzmény: Törölt nick (253)
sin x Creative Commons License 2010.02.23 0 0 257
Kétségtelen tény, hogy nem volt egy szerencsés kiszólása Kövérnek ez a paraszt.

És ez már hányadik ilyen "nem szerencsés kiszólása" volt ennek a marhának?? Nem igaz, hogy nem tudnak már végre szájkosarat rakni rá, és félreállítani végleg. Még hány választást akarnak elveszteni miatta?
4 évig a hírét se hallottuk, erre a kampány ideje alatt szabadon engedik. A fideszben már mindenki idióta?
Előzmény: kerende (98)
züllött életű Creative Commons License 2010.02.23 0 0 256

Igazad van, és egyetértek abban, hogy ki nem szarja le az ilyen kis egyenlítőtévés taknyokat, senkiháziakat.

De még (a neten kívüli világban legalábbis) van olyan, aki a köteles beszédnek csak a gyurcsányék készitette ferdítését ismeri, és nem tudja az eredeti hogy is volt.

És ezek az elferdített megszólalások eljutnak a legtávolabbi helyre is, de a valóság már valamilyen oknál fogva nem, legalábbis kétséges.

 

Előzmény: Törölt nick (253)
halkergető Creative Commons License 2010.02.23 0 0 255
Persze. Tettem is szmájlit az első böfim után.
Előzmény: O. Kán (252)
O. Kán Creative Commons License 2010.02.23 0 0 252

Most te viccelsz?

Előzmény: halkergető (251)
halkergető Creative Commons License 2010.02.23 0 0 251
A HörrTV-re, mint hiteles hírforrásra.
Előzmény: O. Kán (248)
Zottjoghurt Creative Commons License 2010.02.23 0 0 250

Az összes amwajost az urnákhoz? :))

Előzmény: Tafkó Birgut (0)
főelőadó Creative Commons License 2010.02.23 0 0 249
lehet, már fáradok és nem tudom követni ezt a sok subthreadet.
Előzmény: Törölt nick (245)
O. Kán Creative Commons License 2010.02.23 0 0 248
Mire gondolsz?
Előzmény: halkergető (246)
főelőadó Creative Commons License 2010.02.23 0 0 247
ezt most miért mondod??
megpróbálod a probléma igazságtartalmát netán kétségbevonni??


...
én 135-el azt hiszem, jogosan...
és az már régen vót.
Előzmény: Törölt nick (242)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!