Keresés

Részletes keresés

Kiss G. Eszter Creative Commons License 2009.06.12 0 0 255
Ezt honnan vetted? En az o cikkuket ideztem, ok allitottak ezt nem en. Most is kitartanak az elso fok utan, hogy de van biznyitekuk. Majd masodfok utan visszaterhetunk ra, addig az all amit mondtak.

Persze ha te is nem olyan sunyi modszerrel elsz mint smafu alabb. :-(
Előzmény: Törölt nick (249)
Ceterum censeo.. Creative Commons License 2009.06.12 0 0 252
A Pb-ben működött a négytagú Ellenzékellenes Operatív Bizottság, melynek vezetője Csehák Judit volt. Az ő asztalára tették le naponta, hetente az ügynökök jelentésének összefoglalóját. Ez a bizottság határozta meg az ellenzékellenes tevékenység fő irányait.

A temetés előtt a békés, nyugodt ünneplés legfőbb szószólója Vásárhelyi Miklós volt, aki később élesen elítélte Orbán Viktor felszólalását.

... és hogy ki is lehetett Kakukk ...


"Május 26-án az MSZMP Politikai Bizottsága hosszasan tárgyalta a temetés várható, számukra kellemetlen következményeinek, illetve azok elhárításának lehetőségét. Ennek során sajnálattal állapították meg, hogy az elhangzó beszédek cenzúrázására nincs lehetőségük, de ha e beszédeket nem tartanák megfelelőeknek, akkor az élő tévé közvetítést még megakadályozhatják. Ennek érdekében viszont előre meg kellene ismerni az elhangzó beszédeket. Nyers Rezső javaslata szerint informálisan meg kell szerezni azokat. Ha ezek a beszédek - mondta Nyers - Vásárhelyi Miklós kezébe jutnak, akkor ezeket megszerezhetjük, de ha nem, -akkor nem tudom, hogy hogy tudjuk megszerezni - ."
Kiss G. Eszter Creative Commons License 2009.06.12 0 0 250
Jaj de sunyi vagy!

Itt beaggodsz elso fok okan is hogy ilyet mondanai, majd parpercre ra Demszkynel a mar jogeros itelet utan elohozod sot sunyin lehagyod a cikk veget!

Van am bor a kepeden, mar meg bocsass!

Előzmény: smafu (226)
mammamija Creative Commons License 2009.06.12 0 0 248
Arra az érzésre én is emléxem - de ma már olyan messze van Orbán az akkori önmagától, hogy szóra sem érdemes.
Előzmény: Törölt nick (239)
Szabadbatthyany Béla Creative Commons License 2009.06.12 0 0 247

Nem vagyok liberális és ezért fogalmam sincs arról ki a fene is lehet ez a nagykakukk!
(Biztos valami NAGYEMBER?!)
:-)
Előzmény: Törölt nick (246)
Szabadbatthyany Béla Creative Commons License 2009.06.12 0 0 245

"Ügynököknek MSZMP KB tagoknak semmi keresnivalójuk a belpolitikai életben."

Helyes.
Ennek szellemében lett anno külügyminiszter Kovács László.
:-)
Előzmény: smafu (244)
smafu Creative Commons License 2009.06.12 0 0 244
Elég nagy baj, hogy egy egykori karhatalmista lehetett minsizterelnök.
Hogy a múltjának csak ennyi következménye volt. Mint ahogy Medgyessy esetében is baj.

Ügynököknek MSZMP KB tagoknak semmi keresnivalójuk a belpolitikai életben. Mert ellenkező esetben az történik, ami történt. Nevezetesen hogy a hálózatuk szétlopja az országot.
Előzmény: Törölt nick (233)
smafu Creative Commons License 2009.06.12 0 0 242
Nem kezelheted a jobboldalt egy masszaként..
Aza megteheted de akkor csak magadat áltatod, ami a hozzászólásaid minőségén és mennyiségén is látszik.

Én speciel minden ügynököt elzavarnék a közéletből, és minden egykori MSZP KB-s tagot is.

Fideszes ügyeknél és MSZP-seknél sem követek semmiféle taktikát én személyszerint, és vagyunk itt ezzel jópáran.
Az összemosás taktikája se segít azon a tényen, hogy a Fideszes és MSZP-s ügyek aránya mind mennyiségileg mind pénzbeni lopás értékében legalább 1:10 Az MSZP javára.


Előzmény: Kiss G. Eszter (235)
atlantikk Creative Commons License 2009.06.12 0 0 241
És gerinces! ;-) Hihetetlen életút mi? Akivel csak kapcsolatba került, mindenkit eladott
Előzmény: nemtaggyűlésViktor2 (234)
Törölt nick Creative Commons License 2009.06.12 0 0 240
Azért egy kicsit szerintem túl van lihegve ez a lista, bár kétségtelenül jó promo az említett intézetnek. Szerintem annyira nem nagy bűn pl. összeszedni a külföldi tv-sek listáját akik bejelentkeztek forgatásra, valószínűleg adott esetben egy titkárnő is továbbította volna. Ráadásul a világ minden országa él ezzel az eszközzel, sok helyen jóval durvábban, mint itthon. Az biztos, hogy aktuális hisztikeltésre nagyon jó.

Előzmény: Szabadbatthyany Béla (228)
Törölt nick Creative Commons License 2009.06.12 0 0 239

Nem véletlenül lett belőle a fősátán.

Milyen derék és felszabadító beszéd volt, még ma is emlékszem arra az érzésre, ami  akkor fogott el, mikor hallgattam a téren.

Előzmény: Regisztrált ingyenél (165)
Szabadbatthyany Béla Creative Commons License 2009.06.12 0 0 238

"Horn Gyulának sem ártott meg a pufajkázás, az érintettségének a nyilvánosságra hozatala 1994-ben. Az egész ügynek annyi jelentősége van, hogy témát ad a közbeszédnek egy pár napra, aztán mindenki elfelejti."

Annyiban rosszul emlékszel, Horn maga írta meg a Cölöpök címet viselő könyvében, hogy karhatalmista volt. Ez úgy 1990- táján jelent meg, megért két kiadást -ami legalább 60 000 pld.-t jelent- itthon és egyet Németországban. (Az egy más kérdés, hogy mindent beleírt-e a könyvébe.)
:-)
Előzmény: Törölt nick (233)
Kiss G. Eszter Creative Commons License 2009.06.12 0 0 237
http://www.mno.hu/portal/214920

Előzmény: kábelbúvár (217)
nemtaggyűlésViktor2 Creative Commons License 2009.06.12 0 0 236

ja. csak honnan lehet olyan mezei befolyása valakinek, hogy fia is jogászként az elitben mozog (sőt igazságügy-miniszter), unokája is prominens főjogász, parlamenti szakértő?

Miért mindig ők akarnak a csapból is folyni? Menjenek már el pihenni!

azért olyan fullasztó ebben az országban élni, mert ha felülre születik valaki, akármilyen korrupt, apuka-anyuka benntartja a hatalomban. a törvény távol áll az igazságtól, és ezen változtatni kell.

Előzmény: Törölt nick (233)
Kiss G. Eszter Creative Commons License 2009.06.12 0 0 235
Az a kulonbseg hogy en nem vedek ugynokoket!

Ha Bajnai az, akkor o is egy mocskos ugynok es kesz. En nem fogok azzal jonni, hogy jaj az mas, ot megfenyegettek csak azert, vagy o nem is jelentett igazabol senkit, vagy az mas., mert o most jooldalon all.

Ha masodfokon is az lesz, akkor nyugodt lehetsz nem fogja senki azt mondani. Akkor be fogom azt masolni a megfelelo topikba, hogy nem igaz. Addig meg all az a cikk amit a Hirszerzo allitott!

Allandoan ezt az elvet kovettetek itt minden fideszes ugynel, hogy aaa az nem jelent semmit csak elso fok, az nem szamit semmit.
Előzmény: smafu (226)
nemtaggyűlésViktor2 Creative Commons License 2009.06.12 0 0 234

ebből is látszik, hogy teljes ügynöki átjárás volt a csoportfőnökségek között.

nagyon korrupt család lehet.

fia B. Péter intézte el, hogy a 2x-szeres közlekedési gyilkos tobin cioran pár milla óvadék ellenében szabadon távozhatott az országból. 1 napot sem ült börtönben.

ne mondja nekem senki, hogy egy mezei ügyvéd ilyet megcsinálhat...  

Előzmény: atlantikk (214)
Kiss G. Eszter Creative Commons License 2009.06.12 0 0 232
En nem irtam, hogy az. A Hirszerzo irta. Elso fok, es kitartanak, hoigy van bizonyitekuk.
Ha masodfokon is az lesz akkor nem lesz az.

Mindig ezt az elvet kepviseltetek, hogy elso fok nem szamit. Most miert nem?
Előzmény: Törölt nick (223)
Törölt nick Creative Commons License 2009.06.12 0 0 231
Megismétlem csodálkozásomat, hogy egy negyven éves már ismert ügyvéd "főnöke" egy könyvelő volt.
Nem baj. Nekem sokminden furcsa, ami másnak nem, vagy legyint, és nem érdekli.
Előzmény: atlantikk (214)
kábelbúvár Creative Commons License 2009.06.12 0 0 230
Nógrádi bejelentkezett má hétfőre a Napkeltébe ??
Törölt nick Creative Commons License 2009.06.12 0 0 229
Így jobban értem, mit mosolyogtál. Azt hittem, te nem lepődtél meg Droppán. Én igen.
Ennyi volt.
Előzmény: Szabadbatthyany Béla (228)
Szabadbatthyany Béla Creative Commons License 2009.06.12 0 0 228

Tudod nálam az a helyzet, hogy amióta a "rendszerváltó" Csurkáról kiderült az ügynökmúltja, de ő mindezek után és ellenére:

- maradhatott országgyűlési képviselő,
- büntetlenül ellophatta a 28 millió Ft- ot,
- pártot alapíthatott,
- a Hösök terén kétszázezres tömeg élette; "nem baj Pista, nem baj Pista!" kántálták ügynöki múltjára utalva :-) ,
- mindezenközben folyamatosan a parlament pulpitusáról a magyar népnek a gaz kommunistákról és az erkölcsökről papolt,
- aki Demszkyről (akit a rendőrség a 70- es évtizedtől kezdődően minden okt. 23. és márc. 15.- előtt begyűjtött) megírta a "Mit keresett Demszky a gyorskocsi utcában?" c. cikkét és ő, éppen ő írta ezt aki 40- évig volt besúgó,
- stb., stb., stb......

Szóval ugyan még érnek meglepetések amikor újabb- és újabb közismert nevek nyilvánosságra kerülnek, egyeseken alaposan meg is lepődök mint most éppen Droppán is, de őszintén megmondom neked, hogy Csurka óta én már csak mosolyogni tudok az ügynök témán.

Merthogy ez a dolog már nem is mosolyt érdemel, mert ez már kész röhej!

És most Te is kapsz tőlem egy széles smiley-t;

:-)))))))))))))))))
Előzmény: Törölt nick (199)
atlantikk Creative Commons License 2009.06.12 0 0 227
az is eladná az anyját kétruppóért
Előzmény: kábelbúvár (216)
smafu Creative Commons License 2009.06.12 0 0 226
Ez ugyanolyan, mintha én azt mondanám, hogy Bajnai egy büdös kis besúgó volt, az MN, meg a Gondola megírná, Bajnai pereskedne, nyerne, de azért én csak mondom tovább.

Tényleg ennyire ostoba lennél ?

Rendben legyen.. Bajnai egy büdös kis besúgó volt, Szitával dolgozott együtt.
Előzmény: Kiss G. Eszter (219)
Törölt nick Creative Commons License 2009.06.12 0 0 225
...És mitől féltek 89 tavaszán?...

...A radikális rendszerváltástól...

Ettől most is félhetnek. Jelenleg hány ügynök lehet?!
Előzmény: Törölt nick (208)
Konfederátka Creative Commons License 2009.06.12 0 0 224
Nem, hát persze, hogy nem! Szita a mi komcsink, ergo nem büdös.
Előzmény: kábelbúvár (215)
Kiss G. Eszter Creative Commons License 2009.06.12 0 0 222
Az ő feletteseik pedig az MSZMP megfelelő osztályvezetői voltak. Azoknak a neve is ismert.

Mint Pozsgai meg Szuros KB/PG tagok?

Előzmény: Törölt nick (211)
kábelbúvár Creative Commons License 2009.06.12 0 0 220
Kiss G. Eszter Creative Commons License 2009.06.12 0 0 219
Elso fok miota szamit? Allandoan ezt mondjatok. Majd ha jogeros lesz, akkor.
Előzmény: Törölt nick (213)
,V.. :D Creative Commons License 2009.06.12 0 0 218
id. Pokorny, Csurka, mint két, prominens MSZP tag. :)
Előzmény: smafu (210)
kábelbúvár Creative Commons License 2009.06.12 0 0 217
Dejkó + fenyeget.
Előzmény: Kiss G. Eszter (206)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!