Keresés

Részletes keresés

takacsi Creative Commons License 2009.03.27 0 0 323
És akkor mi miatt jelölhették?

Ha még elképzelései sincsenek? Vagy neki elég lesz Gyurcsányi elképzelése?
Előzmény: harisnyas_pippi (314)
harisnyas_pippi Creative Commons License 2009.03.27 0 0 322
Na és?:(
Előzmény: Törölt nick (306)
Regisztrált ingyenél Creative Commons License 2009.03.27 0 0 321
Nem értem.

Akkor hogy lehet miniszterelnök.
Előzmény: Derek (315)
Törölt nick Creative Commons License 2009.03.27 0 0 320
holnapra lesz, de midegy mert úgy sem valósíthatja meg.
Előzmény: Regisztrált ingyenél (305)
Derek Creative Commons License 2009.03.27 0 0 319
Marhasag
Előzmény: int21h (312)
Magic Horse Creative Commons License 2009.03.27 0 0 317
Vazze hónapok óta az a maszop programja, hogy a zorbánnak nincs programja, most meg az ebben az ezredmásodpercben érvényes jelöltnek sincs, most mi lesz?
Előzmény: Regisztrált ingyenél (305)
lilaköd mámor Creative Commons License 2009.03.27 0 0 316
Minek? Majd Veres jani ad neki.
Előzmény: Regisztrált ingyenél (305)
Derek Creative Commons License 2009.03.27 0 0 315
Honnan lenne ?
Előzmény: Regisztrált ingyenél (305)
harisnyas_pippi Creative Commons License 2009.03.27 0 0 314
"A felvetésre, hogy van-e már konkrét elképzelése arról, hogy mit tenne miniszterelnökként, Takács János azt mondta: nincs még semmiféle elképzelése."
Még szerencse, nem az elképzelései miatt jelölték basszus.
Előzmény: kibéd (304)
Brummogo Creative Commons License 2009.03.27 0 0 313
Grippen.
Előzmény: kibéd (304)
int21h Creative Commons License 2009.03.27 0 0 312
"A Ft es a tozsde ugy nez ki xarik a kormanyvalsagra:-)) jarja mindketto a maga utjat"

 

Még tart az aufória ami Gyurcsány lemondását követte.

Amikor az a dinnye megszólalt, a forint rendszeresen gyengült 8-10 forintot az euróhoz.

Előzmény: Derek (297)
marmota Creative Commons License 2009.03.27 0 0 310
minek kell még történni, hogy legyenek elképzelései? Nem ebben az országban él?
Előzmény: kibéd (304)
Magic Horse Creative Commons License 2009.03.27 0 0 307
a CHF is kezd erősödni, pedig jópár napja jóformán stagnál

Előzmény: Brummogo (301)
Törölt nick Creative Commons License 2009.03.27 0 0 306
*

Ismét magyart vertek Délvidéken - boxerrel


Kedden este 7-8 szerb fiatal megtámadta Balog Emil 16 éves bezdáni fiút a zombori buszállomáson, aki súlyos sérüléseket szenvedett.


A sértett édesanyja elmondta: fiát 18 év körüli szerb fiatalok támadták meg, akikkel egy műszaki középiskolába jár. A támadás előtti héten az egyik szerb megkérdezte Emiltől, hogy magyar-e. Az igenlő válaszra akkor csak annyit feleltek, hogy: „Dobro, dobro”. (Jól van, jól van). Néhány nappal később lökdösődés támadt a fiatalok között. Az incidens után a szerbek azt tanácsolták neki, hogy iratkozzon ki az iskolából, majd megfenyegették: „Sutra si gotov”! (Holnap véged van!).
Másnap a fenyegetéstől tartva Emil osztálytársától egy gázsprayt kapott.

Kedden este a támadók hátulról közelítettek, és amint a magyar fiú megfordult, egy boxerrel megütötték. Sikerült megszöknie a támadói elől, s amikor utolérték, gázspray-vel le tudta fújni őket. A támadás következtében a fiúnak eltört az orra és az arccsontja. Sérüléseit meg kellett műteni.

Az édesanya véleményére, miszerint Emilt magyarsága miatt támadták meg, a rendőrök úgy reagáltak: hagyják ezt a „nemzeti alapon történt támadás” mesét.

A szenttamási székhelyű Emberi Jogi Központ munkatársai az eset kapcsán elmondták: a szerb diákok szinte naponta sértegetik a magyar társaikat.


A szervezet közleményében felszólítja a Magyar Koalíció vezetőit, ítélje el a történteket, és tegyenek konkrét lépéseket az ügyben, hogy javuljon a nemzetek közötti viszony a Délvidéken. Az EJK ugyanis úgy ítéli meg, hogy nem javult a magyarság helyzete a Délvidéken.

A zombori esettel kapcsolatban elvárják, hogy a magyar pártok ingyenes jogi képviseletet biztosítsanak a megvert fiú családjának. Ezt az Emberi Jogi Központ - noha a feladata lenne -, nem teheti meg, mert immár két éve nem kapnak támogatást a Szülőföld Alaptól.

(Duna TV nyomán)

*
Regisztrált ingyenél Creative Commons License 2009.03.27 0 0 305
" Takács János azt mondta: nincs még semmiféle elképzelése"

Nincs semmi programja?????
Előzmény: kibéd (304)
kibéd Creative Commons License 2009.03.27 0 0 304
A felvetésre, hogy van-e már konkrét elképzelése arról, hogy mit tenne miniszterelnökként, Takács János azt mondta: nincs még semmiféle elképzelése, "hiszen nem történt még semmi".

Az MTI úgy tudja, Gyurcsány Ferenc már 2006-ban is tárgyalt a közgazdásszal. Akkor miniszternek kérte fel, de Takács János végül ezt személyes okok miatt nem vállalta. A távirati iroda információi szerint a szakembert az elmúlt napokban több politikus is megkereste.

Az MTI értesülései szerint az MSZP elnöksége után az SZDSZ ÜT is tárgyalhat Takács János jelöltségéről.

A közgazdász tavaly novemberben felszólalt a kormányfő által kezdeményezett gazdasági csúcson. A Magyar-Európai Üzleti Tanács (MEÜT) elnökeként akkor arról beszélt: a nagyvállalatok és a kisvállalkozások egymás nélkül nem lehetnek sikeresek, ezért mind a két szektort támogatni kell. Arról is beszélt, hogy egyetért a Bajnai Gordon által javasolt kis- és középvállalkozókat (kkv) támogató programmal.

Takács János 1960-ban született a romániai Nagyszebenben. Egyetemi tanulmányait a Babes-Bolyai Tudományegyetemen és a Budapesti Közgazdaságtudományi Egyetem Továbbképző Intézetében végezte.

Volt az IBM Magyarország Kft. gazdasági igazgatója, a Kőbányai Sörgyár Rt. gazdasági vezérigazgatója, 1998-tól pedig az Electrolux Lehel Kft. vezérigazgatója. Alelnöke a Munkaadók és Gyáriparosok Országos Szövetségének, s elnöke a Svéd Kereskedelmi kamarának.
MTI
Magic Horse Creative Commons License 2009.03.27 0 0 303
Igen, az örökös villalakó :D
Előzmény: ex_lx (296)
bean Creative Commons License 2009.03.27 0 0 302
Nekem az tetszik, hogy a 90-es évek elején pénzügyi asszisztens volt
Előzmény: lilaköd mámor (298)
Brummogo Creative Commons License 2009.03.27 0 0 301
302.5->304
Előzmény: Törölt nick (288)
szutyok Creative Commons License 2009.03.27 0 0 300
Semmit. Az egész régió zuhan, a forint relatíve még jól tartja magát.
Előzmény: Törölt nick (288)
lilaköd mámor Creative Commons License 2009.03.27 0 0 298
és ahogy átjött a tungsramba csöppent...

durva.
Előzmény: kibéd (284)
Derek Creative Commons License 2009.03.27 0 0 297

A Ft es a tozsde ugy nez ki xarik a kormanyvalsagra:-)) jarja mindketto a maga utjat

 

http://index.hu/gazdasag/penzbeszel/2009/03/27/a_piacot_nem_igazan_erdekli_a_kormanyvalsag_/

Előzmény: Törölt nick (288)
ex_lx Creative Commons License 2009.03.27 0 0 296
Egy biztos, az igazi jelölt a végén a villában marad.
Előzmény: Magic Horse (289)
mennyenabusz Creative Commons License 2009.03.27 0 0 295
304.12
harisnyas_pippi Creative Commons License 2009.03.27 0 0 294
Attól függ mennyire nagy baromfiakról volt szó, hacsak néhány kapirgáló tyúkocska, akkor de:)
Előzmény: kibéd (284)
Törölt nick Creative Commons License 2009.03.27 0 0 293

eddig a február volt a bajusz hónapja, de mostantól nyugodtan lehet a március.

Előzmény: Törölt nick (281)
hátmagát Creative Commons License 2009.03.27 0 0 292
Az egyedüli kiút a Román-Magyar monarchia.
Előzmény: kibéd (284)
harisnyas_pippi Creative Commons License 2009.03.27 0 0 291
Igen, ma nem olyan pörgősek a fiúk.
Előzmény: Törölt nick (266)
mennyenabusz Creative Commons License 2009.03.27 0 0 290
sün-sün!
Előzmény: Törölt nick (281)
Magic Horse Creative Commons License 2009.03.27 0 0 289
vagy a vesztes?
Előzmény: Magic Horse (285)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!