Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2008.12.24 0 0 1451

Sajnos a természettudomány semmibe vétele. it ugye emberi fajok létének feltételezése folyik ami röhejes 0 biológia-ismeret a géntérkép korában (mammutot fognak hamarosan klónozni) ...tehát kész középkor. Ez ugye mindkét részről, Nekem ez fáj, mikor egyenes ökörséget ir valaki arról, ami tudományosan nem létezik.

VISSZA az iskolába 8. osztály embertan! Kendének és Lovasnak is.

 

Előzmény: Törölt nick (1424)
nemezis 2 Creative Commons License 2008.12.24 0 0 1450
A mostani trendet elnézve, erre hamarabb is sor kerülhet.
Előzmény: hatodikk (1442)
pikdáma Creative Commons License 2008.12.24 0 0 1449

Te még a kevésbé elfogultak közé tartozol.

Az igaz zsigeriek már Fridi nem poiltikai fellépéseit sem ismerik el -- aki baloldali, az számukra nem lehet jó még akkor sem, ha világbajnok, vagy Nobel-díjas.

Előzmény: [virgo] (1448)
[virgo] Creative Commons License 2008.12.24 0 0 1448
Szóval, visszatérve a topik témájához: számomra F. S. véleménye politikai kérdésben nem számít, így az sem, amit Orbánról írt.
Szomorú, hogy amíg tudósokkal, művészekkel beszélget, addig Friderikusz " Éles Eszű És Jól Kérdező" Sándort láthatjuk, amint politikáról van szó, megtörténik a metamorfózis és hirtelen Friderikusz " Tv Elnök Akarok Lenni" Sándor tűnik fel a képernyőn.
Ilyenkor elkezdek mást nézni, mert ebben a műfajban (tetszik tudni. mikor a kormányproragandát kérdéseknek és válaszoknak álcázzuk, ellenzékiek viszont szívós kötözködésre számíthatnak, némi rosszindulattal megspékelve) a Napkelte még mindíg verhetetlen, és az ráadásul közpénzből készül...

Szul Creative Commons License 2008.12.24 0 0 1447

a tipikus gyurcsányista nem dolgozik

 

segélyből, nyugdíjból él

 

és hálás hogy tengődhet...

 

kicsit álmodik, kevesebbel is beéri

 

igénytelen és irigy

 

szocialista

Előzmény: hatodikk (1445)
pikdáma Creative Commons License 2008.12.24 0 0 1446

Válasszuk inkább a 14. havi nyugdíjat, adó-, járulék-kamat- józan ész-csökkentést?

OK!

 

Előzmény: hatodikk (1445)
hatodikk Creative Commons License 2008.12.24 0 0 1445

Ne nagyon reménykedj, mert ha bejön a várakozásod, akkor neked annyi. Még egy ballib ciklus után Magyarország lehúzhatja a redőnyt. Te meg mehetsz Romániába munkáért ácsingózni.

 

De az ilyen nagyszájuak kumenyistáknak  már ott se nagyon lesz esélye.

Előzmény: Törölt nick (1441)
hatodikk Creative Commons License 2008.12.24 0 0 1444
Sugalmazzuk, hogy a kormány zürzavart akar az országban, elterelve ezzel a valódi problémákról a figyelmet.
Előzmény: damm (1440)
hatodikk Creative Commons License 2008.12.24 0 0 1443
Akkor hajrá, beszéltessétek az m1-en, vörös kettesen, retekklubon.
Előzmény: Libera nos, Domine! (1437)
hatodikk Creative Commons License 2008.12.24 0 0 1442

Már megírtuk itt a "megellett" sztorit. Neked ez nem elég mélyen van.

 

Most akkor mi kell még? Oda már biztosan nem tudlak követni.

Csak abban bízok, kirugnak 2010-ben, akárhol is dolgozol...

Előzmény: alto (1431)
Törölt nick Creative Commons License 2008.12.24 0 0 1441
"Szerinted Bayer jól reprezentálja a magyar jobboldalt?"

Szerintem Bayer JOBBAN reprezentálja a (valódi) Fideszt (na NEM a jobboldalt!!) mint Orbán maga!
Ő nem képes a valódi gondolatait és Orbánék valódi szándékait olyan hatékony rókamosollyal leplezni, mint a főnöke!
Kimondja, amit (Orbán) gondol, majdnem úgy, mint Kövér.
Ők ketten, meg Mikola tartják bennem a reményt: hátha a következő választást is sikerül elbukniuk?
Előzmény: [virgo] (1322)
damm Creative Commons License 2008.12.24 0 0 1440
Sugalmazunk, hogy a kormány saját magát akarta letámadni??? Kis ravasz... :-)))
Előzmény: shag (1423)
Libera nos, Domine! Creative Commons License 2008.12.24 0 0 1437
Aki hagyja Morvait beszélni, az lejáratja.
Előzmény: alto (1436)
alto Creative Commons License 2008.12.24 0 0 1436

hagyta Morvai Krisztinát háromnegyed órán keresztül folyamatosan hörögni és egyszer se szólt közbe

 

Aki Morvai Krisztina szóömlenyébe bele tud szólni, az minimum Demoszthenész kell legyen. De legalább egy Kossuth Lajos. És neki is csak akkor sikerülhet, ha beszéd közben a fülén tud lélegezni.

 

Mire Bolgár belekezdett volna a válaszba, vagy egy kérdésbe, a nacsasasszony már hat bekezdéssel odébb járt.

 

 

Előzmény: Törölt nick (1354)
alto Creative Commons License 2008.12.24 0 0 1435

Terepjárója van, miközben másoknak dübörög a nemzethalál?

 

Igaz, valahogy el kell mennie a szegény emberekhez, mikor azt tanítja nekik, hogy a Fletó mindenkit kizsigerelt. Mégsem mehet busszal, vagy vasúttal!

Előzmény: sabba1 (1346)
alto Creative Commons License 2008.12.24 0 0 1434

Ha idézel Orosztól egy jó kis zsidózósat - ami Bayernál nélkülözhetetlen tartozék - elfogadom az egyenlőségjelet.

 

De ha nem tudsz - mert ez sincs - akkor rohanj a mea culpába, de üstöllést!

Előzmény: Reménytelen_ (1320)
alto Creative Commons License 2008.12.24 0 0 1433

A szátokra nem vennétek ferit.

 

Te bizonyára nem olvastál az elmúlt években ballib (vagy legalábbis nem jobboldali) sajtót. Amit a Fletó azoktól kapott... és kap még most is.

 

Orbánról tudsz csak EGY MaNem cikket említeni, ahol úgy istenesen nekimennek?

 

Nem tudsz. Mert nincs. A jobboldal sajtója kb. annyi kritikával illeti Orbánt, mint amennyivel a Szabad Nép illette Rákosi pajtást.

Előzmény: Reménytelen_ (1253)
alto Creative Commons License 2008.12.24 0 0 1432
Minek elolvasni az ilyeneket! Megmondta a pártközpont, hogy mit kell gondolni, aki nem ezt teszi, az baloldali elhajló, trockista, vagy Zinovjev híve. Majd a Koba elintézi.
Előzmény: Törölt nick (1249)
alto Creative Commons License 2008.12.24 0 0 1431

Lebőgtél, fiam. Nem tudsz idézni, mert nincsenek ilyen idézetek.

 

Bayerzsóci és bűntársai überelhetetlenek.

Előzmény: Reménytelen_ (1246)
alto Creative Commons License 2008.12.24 0 0 1430

Bocsánat, nem tudtam, hogy egy Szabad Nép szintű "interjúról" volt szó :)

 

Aszittem, valami pipogya ballib riporterrel hozta össze a sors.

Előzmény: damm (1208)
[virgo] Creative Commons License 2008.12.24 0 0 1428
Nincs, és én itt be is fejeztem.
Előzmény: pikdáma (1427)
pikdáma Creative Commons License 2008.12.23 0 0 1427

No belenéztem az irományokba, de itt egy rohadt szó nem esik a topik témájáról.

Csak a szokásos ócska csapkodás, személyeskedés, nácizás-ellennácizás, gyülölködés.

 

Halkan megkérdezem: van ennek az értelme?

Előzmény: [virgo] (1426)
[virgo] Creative Commons License 2008.12.23 0 0 1426
Én értem, de most még egyszer: H a történelemre tekintek, akkor nem ugyanaz a kettő.
Ha a mai belpolitikai helyzetre tekintek (vagy akár csak erre a fórumra) akkor ugyanaz.
Az ellenérdekeltek sarat dobálnak egymásra.

akire ráfogják, hogy náci (vagy annak variánsa), azt rendszerint nem ok nélkül teszik

Tényleg nem ok nélkül. Az ok az, hogy ellenségnek tekintik, mert a másik oldalhoz tartozik. ennyi bőven elég sok ballibnek (tiszt. kiv.). Ritka az, hogy valódi nácit találnak meg ezzel a jelzővel.
De említhetném még, hogy egy egész népet rasszistáznak rendszeresen, ez is nagyon sértő.
Előzmény: Törölt nick (1425)
shag Creative Commons License 2008.12.23 0 0 1423
"..... kivitelezték a lökdösődést"
Kik voltak?
Ha, tudod a rendőrség, ügyészség, bíróság téged vár!
Előzmény: damm (1410)
hatodikk Creative Commons License 2008.12.23 0 0 1422
Mélyen alattuk van.
Előzmény: Törölt nick (1414)
[virgo] Creative Commons License 2008.12.23 0 0 1421
Tényleg csak azokat nyilasozzák le manapság, akik zsidóznak?
Előzmény: Törölt nick (1418)
[virgo] Creative Commons License 2008.12.23 0 0 1420
Olvasd el még egyszer amit írtam.
A rágalom szintjén ( a zsidók ilyenek meg olyanok, illetve nyilasnak, nácinak titulálni embereket) nincs különbség.
Démonizálás. Vagyunk "mi", és vannak "ők".
Én így gondoltam, ha máshogy értetted, sorry.



Előzmény: Törölt nick (1415)
Törölt nick Creative Commons License 2008.12.23 0 0 1419

Sajnos mind a 3 ujságiró szélsőséges. A legkárosabb Kende, aki a magyar zsidókat izraelinek állitja be, és néhány hülye bőgését felnagyitja és csendőrért kiált.  Népbutit erősen.

Lovas és .... természetesen szintén rossz megvilágitásban néz a dolgokra, és nagyon károsak mert rontják a magyar sajtó szinvonalát, ám nem hiszem hogy valaki érti is amit irnak, tehát népbutitást nem végeznek. 

Előzmény: Törölt nick (1414)
Törölt nick Creative Commons License 2008.12.23 0 0 1418

Api ha nem zsidózik, nem nevezik fasisztának?

A magyar zsidók mindig is magyarok is voltak...na ezt kell a természetesnek venni.

Előzmény: [virgo] (1405)
Magic Horse Creative Commons License 2008.12.23 0 0 1417
"dehogy fölényeskedem"

:DDD
Előzmény: Törölt nick (1416)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!