Keresés

Részletes keresés

toloba Creative Commons License 2008.10.24 0 0 136


Forrás?
Előzmény: AstraF16v (133)
ambosz Creative Commons License 2008.10.24 0 0 135
A " leváltani kívánó ellenzék" idősebb tagjai hol éltek a rendszerváltás előtt? Elfogadták a Kádár rendszert, vagy börtönben voltak, mint politikai elítéltek?
Előzmény: AstraF16v (128)
KiforditottSuba Creative Commons License 2008.10.24 0 0 134

Pontosan mit is rontott el az ellenzekben levo Fidesz? Melyik torvenyjavaslatot nem tudta a koalicio megszavazni a Fidesz miatt?

Előzmény: lujo2 (123)
AstraF16v Creative Commons License 2008.10.24 0 0 133
Igen, a mértéktelen lopást már akkor is "reformnak" nevezték kommancs berekekben. Ferkó is a KISZ vagyonból alapozta meg a sajátját. ;)
Előzmény: toloba (126)
ninive_8 Creative Commons License 2008.10.24 0 0 132

én ott kúrtam el, hogy itt maradtam ebben az országban

 

de ezen még javíthatok:)

Előzmény: Ipari-antidepresszió (-)
AstraF16v Creative Commons License 2008.10.24 0 0 131
O.V. szociális demagógiája (a zemberek...) nem is nekünk szólnak, meg nem is nektek, csupán a Ferkó által meghülyített nyuggereknek és lepattant proliknak. ;)
Előzmény: lujo2 (127)
KiforditottSuba Creative Commons License 2008.10.24 0 0 130
Mirol beszelsz? Fejtsd ki bovebben legyszives.
Előzmény: lujo2 (118)
Törölt nick Creative Commons License 2008.10.24 0 0 129

Hagyjuk már nektek neokomcsi-libsiknek felesleges bizonygatnotok........hiteltelenek vagytok.

 

Mi lett volna a garancia, hogy a jóságos TB elosztók 1-2 év múlva nem azzal jöttek volna, hogy hát bizony 300e Ft egy mandula műtét....mert ez nem ingyenkonyha (ismerős liberál-náci szófordulat) és bozony nekijük vannak részvényeseik és ők csak nekik tartoznak elszámolással----- ha nincs pénzed rá vedd ki magadnak vagy dögölj bele a szövödményekbe.

Előzmény: lujo2 (118)
AstraF16v Creative Commons License 2008.10.24 0 0 128
Azt kéne megérteni, hogy az én "kommancsom jobb a te kommancsod" elvvel én sem azonosultam soha. Egy Martonyi, Járai, Mikola, Kövér elvtárssal, vagy egy sutyiban jelentő Vikidál elvtárssal én sem akarnék közösködni semmiben.

Az viszont mégiscsak a pofátlanság határát súrolja, hogy egy Kúrcsány elvtárs, aki a kádernevelés tökéletesen mintapéldánya, volt KISZ elnök (bár ott is csak lopott) kommunistázik itt bárkit.

Tessék már végre megérteni, hogy a Kúrcsányt és bűnbandáját leváltani kívánó ellenzéknek és szavazóinak csak töredék része hozható bármilyen kapcsolatba a kommancsokkal. ;)
Előzmény: Törölt nick (122)
lujo2 Creative Commons License 2008.10.24 0 0 127
ha a fidesznek megbocsátjátok a túlzó csúsztató mondásait, akkor én meg a kormánynak. és kíváncsi vagyok, mondjuk 2012-ben mivel fényezi magát a fidesz, miért kell olyan kurva boldognak lennem? :D
Előzmény: AstraF16v (124)
toloba Creative Commons License 2008.10.24 0 0 126
"a szervezetben a viszonylag radikálisabb reformer vonalat képviselte. "

na, ugye...Gyurcsi reformer volt már akkor is....tökre kiegyezhetnének a Vikikével...
Előzmény: AstraF16v (114)
AstraF16v Creative Commons License 2008.10.24 0 0 124
" GyF majd 2010-ben megy, de a szar itt marad, a mostani ellenzéknek"

Érdekes, nem úgy volt, hogy lendületben vagyunk és ránk irígykedik Európa? :)
Előzmény: lujo2 (123)
lujo2 Creative Commons License 2008.10.24 0 0 123
természetesen a kormány felelőssége nagyobb, de önmagában csak őket felelőssé tenni, felelőtlenség. Az ellenzék szerepe is jelentős, és arról megfeledkeznek a politikai váltógazdaság miatt a saját szarukba lépnek majd bele. GyF majd 2010-ben megy, de a szar itt marad, a mostani ellenzéknek
Előzmény: lujo2 (120)
AstraF16v Creative Commons License 2008.10.24 0 0 121
"Bocs a Fidesz rendszerének pont ez a következménye amit te írsz, mert a szegényebb "normális" lendő szülőket teszi padlóra, akikról te írsz annak mindegy."

MERT???
A segélyezés helyett inkább adókedvezményeket adnának? (értsd dolgozni is kell azért, hogy állambá finanszírozza a szaporulatodat)
Mert a minimál segélyezés mellett elvárták, hogy a "hátrányos helyzetű" szülő legalább iskolába járassa gyerekét? (megyóék óta ez ismét nem elvárás)
Előzmény: Törölt nick (115)
lujo2 Creative Commons License 2008.10.24 0 0 120
és persze nem kell ilyen kérdést feltenni, hol basztuk el
Előzmény: lujo2 (118)
lujo2 Creative Commons License 2008.10.24 0 0 118
a 300 ezer Ft mandulaműtét smafu? Ha szerinted ez a szemlélet maradhat, az ellenzék bármit mondhat, akkor nem kell csodálkozni, ki nyeri a választást.
Előzmény: KiforditottSuba (113)
AstraF16v Creative Commons License 2008.10.24 0 0 117
Itt van egy jó videó Fletó hazudozásairól:

http://www.bestofgyurcsany.hu/news.php?item.9.4

Csak erős idegzetű felnőtt nézőknek, mert Lendvai Ildikó is látszik.
Előzmény: KiforditottSuba (113)
AstraF16v Creative Commons License 2008.10.24 0 0 114

"Flezó nem volt a Demisz elnöke"

Csak az alelnöke:


"KISZ, Demisz [szerkesztés]

1981-ben a főiskolai Kommunista Ifjúsági Szövetség (KISZ) bizottság tagja lett, elsősorban rendezvények, diákprogramok szervezésében vett részt. Később a főiskola KISZ-titkárának választották meg, ami a tudományegyetem és a tanárképző főiskola összevonása után egy jól fizető állást jelentett számára. 1984 és 1988 között a KISZ Pécsi Városi Bizottságának titkára, majd 1988–1989-ben a KISZ Központi Bizottság Egyetemi és Főiskolai Tanácsának elnöke lett. 1989-ben a KISZ jogutódjának, a Demokratikus Ifjúsági Szövetségnek (DEMISZ) az alelnöke volt, a szervezetben a viszonylag radikálisabb reformer vonalat képviselte. Két hónap után kilépett a DEMISZ-ből, és kb. harminc támogatójával megalakították az Új nemzedék nevű ifjúsági szervezetet, melynek elnöke lett. A szervezet rövid ideig állt fenn, észrevétlenül szűnt meg, ezzel jó ideig befejeződött Gyurcsány Ferenc politikai pályafutása."

http://hu.wikipedia.org/wiki/Gyurcsány_Ferenc
Előzmény: Törölt nick (105)
KiforditottSuba Creative Commons License 2008.10.24 0 0 113

"nézd, a fidesz 2006-ban úgy hazudott, hogy az hiteltelen volt,"

 

Valoban, de a hiteles MSZP megcafolta es kinyilvanitotta az igazsagot, miszerint nem lesz gyogyszerfelirasi dij es gazaremeles.

Előzmény: lujo2 (101)
Or Kán Creative Commons License 2008.10.24 0 0 112
Aki hihetően hazudik, az nem nézi hülyének a választókat?
Előzmény: lujo2 (108)
AstraF16v Creative Commons License 2008.10.24 0 0 110
"+ a rendszer magas jövedelem 2 gyereknél jutotta legtöbbet (3 gyerek és a fölött érdemben nem segít + itt egy kereső van általában)"

Nem is az a cél, hogy két munkanélküli szülő összedobjon 6-8 potenciális munkanélküli, bűnöző gyereket. (mint itt) Hanem az, hogy állambá számára hasznos, kiaknázható munkaerő keletkezzen.

"1998-2002 semmivel sem kevésbé (sőt) mint 2002 után a születések száma pedig 2004 körül elkezdett nőni a halálozások pedig csökkeni (idén méár jelentősen eddig) a népesség fogyás az utóbbi 10 év legalacsonyabb szintje lesz."

Persze, a megélhetési hátrányoshelyzetűek szaporodnak, mint a nyulak. Szerinted ők inkább adóbevételt hoznak az államnak, vagy költséget?
Előzmény: Törölt nick (97)
Ákos70 Creative Commons License 2008.10.24 0 0 109
"Ha egy párt a Rákosi Mátyás által 1949-1950-ben megálmodott a magyar halálozási statisztikákak az élmezőnybe repítő TB rendszert és annak haszonélvezői védi akkor az a párt egy bolsevik párt."

Te, nem gondolkoztál még azon, hogy iroi vénádat a szépirodalomban is megcsillantsd?
:)
Előzmény: Törölt nick (24)
lujo2 Creative Commons License 2008.10.24 0 0 108
hazudtak, de kisebbet, hihetőbben
a Fideszben még az önkritika szikrája sincs
Előzmény: Or Kán (106)
tbando Creative Commons License 2008.10.24 0 0 107
Na ugye mondtam, hogy irónia.
Előzmény: Törölt nick (24)
Or Kán Creative Commons License 2008.10.24 0 0 106
"a fidesz 2006-ban úgy hazudott, hogy az hiteltelen volt, ezért is veszített, ha nem nézték volna hülyének a választót, akkor talán nyernek is."

Merthgy az mszp hiteles volt? Azok nem hazudtak a 2006-os választásokkor? Az mszp-elnök valami mást mondott a választás megnyerése után...
Előzmény: lujo2 (101)
tbando Creative Commons License 2008.10.24 0 0 104
Én meg azt hittem, hogy irónia volt.....
Előzmény: Törölt nick (23)
Törölt nick Creative Commons License 2008.10.24 0 0 103
Érzi Gyurcsány hogy kezd szétesni minden és nincs tovább talán már a párttársai készülődnek és lesz itt még neki te is fiam brutusz. most próbálja szétmaszatolni a felelősséget játsza a pentitot de nem sokra megy vele kb. annyit ér mint a 700 milliárd dollár az amerikai pénzügyi szektorban csak elodázza kicsit amivel nem mer szembenézni. Észnél kell lenni Gyurcsány csak a hidra egyik feje azzal nincs megoldva semmi ha lapátra teszik új választások kellenek.
AstraF16v Creative Commons License 2008.10.24 0 0 102
Én is abban bízom, hogy 2010-ben, vagy még elötte eltakarodik a Gazpromhoz, vagy valmelyik másik ruszki multihoz. Ott majd az első sunnyogásánál megkapja a ricin szurit vagy néhány gramm ólmot. ;)
Előzmény: Reménytelen_ (96)
lujo2 Creative Commons License 2008.10.24 0 0 101
nézd, a fidesz 2006-ban úgy hazudott, hogy az hiteltelen volt, ezért is veszített, ha nem nézték volna hülyének a választót, akkor talán nyernek is. 2010-ben valószínűleg veszít a mostani kormány, de nem vagyok benne biztos, 2014-ben is nyer a Fidesz, mert kiderül, amit most ellenzett azt ő lépi meg. Elhitette el magáról, ha ő van hatalmon, sokkal jobb lenne, pedig nem. Ha ezt a kormányt hagyta volna, hogy a reformokat végrehajtsa, amelyekben biztosan van/volt rossz, lehetne rajta tökéletesíteni, de akkor előbbre lenne mind az emberek szemléletében, mind gazdaságilag is
Előzmény: Or Kán (81)
Rangun Creative Commons License 2008.10.24 0 0 100
Meg normális pártban is leváltják a főnököt egy választási vereség után.
Előzmény: Reménytelen_ (96)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!