Keresés

Részletes keresés

Playerka Creative Commons License 2009.09.13 0 0 59
Sajnos az 56-os hsz-ban feltett kérdésem kérésem még mindig aktuális...
Navon N450 bekapcsolás után csak a zöld hátterű bejelentkező képernyőig jut, tovább nem megy. Számítógéppel összedugva a PC csak ismeretlen USB-s eszközként érzékeli, a fájl és könyvtárszerkezet nem látható, így nem lehet rá másolni USB-n keresztül semmit.
SD kártyás ROM frissítési megoldást keresek!
Előzmény: Playerka (56)
Playerka Creative Commons License 2009.09.13 0 0 58
Lehet hogy nem eredeti az iGO8-asod?
Előzmény: berge (57)
berge Creative Commons License 2009.08.19 0 0 57

Sziasztok

Toolbox-szal történő frissítés után ezt írja:

 Igo8_pna is not a valid WindowsCE application

 

Mit b@sztam el?

Playerka Creative Commons License 2009.07.30 0 0 56
Sziasztok!

Navon N450-hez tud valaki ROM frissítési elérést adni?
cityba Creative Commons License 2009.07.12 0 0 55
Megviccelt a kollegám aki frissitett :-)), a save mappában a system init írta át a mocsok :-))))
cityba Creative Commons License 2009.07.10 0 0 54
Sziasztok! Lenne egy kérdésem, n350-esem van, és a nemtom melyik frissités után fordítva jelenik meg minden de mükődik. Melyik fájl felel ezért?? Mit módositsak hogy jó legyen??
xplod Creative Commons License 2009.07.08 0 0 53

Sziasztok.

Segitségeteket szeretném kérni.

Vásároltam egy navon n470 gps t.

Az lenne a kérdésem hogyan tudom aktiválni a képnézegetőt ,film lejátszókat ,

hogyan tudok zenét feltölteni rá....stb?Ebben a készülékben van bluetooth?Ha tudnátok egy linket adni arról hogy mit is tud pontosan ez a készülék azt megköszönném.Addig keresgélek én is!

Segítségeteket előre is köszönöm!

Xplod

Schaf Creative Commons License 2009.05.27 0 0 52
Na akkor egy kis Navon téma:

http://www.pdacafe.hu/blog/navon-amigo-ujdonsag-hatszellel-vagy-uzlet.html

A TMC ügyben kérdezőknek:

http://www.pdacafe.hu/navigacio/tmc-vegre-itthon-is.html


...és végül a PNA geocachingre egy megoldás készülékkel együtt:

http://www.pdacafe.hu/navigacio/impozans-tronkovetelo-iconx-a410.html
Törölt nick Creative Commons License 2009.05.26 0 0 51
Sziasztok!

Egy olyan problémába estem bele, hogy leformáztam a készülék memóriáját. Ez egy Navon 450-es. Ha valakinek volna egy ilyen készüléke, és tudna nekem abban segíteni, hogy egy másolatot valahogy letöltenénk az övéről, azt nagyon megköszönném. Várom valaki segítségét!
HZoli83 Creative Commons License 2009.04.27 0 0 50
Kerítenem kell valahonnan egy vevőt és kipróbálni. Nem ismerem pontosan a tmc működési elvét, de szerintem a szoftver megvan hozzá, a hardvert meg megvehetem egy mini usb csatis kütyü formájában.

De lehet h hiába gondolkozunk logikusan...?
Előzmény: Gozo (49)
Gozo Creative Commons License 2009.04.26 0 0 49
Mini USB van a 450-en és az iGO 8-ban van TMC.
Akkor ezek szerint egy megfelelő TMC antenna vásárlásával használható a szolgáltatás...
Előzmény: HZoli83 (48)
HZoli83 Creative Commons License 2009.04.26 0 0 48
Üdv!

De igen, a TMCt külön antenna veszi.
De amiket én láttam, nem egy tipikus antennacsatin csatlakoztak, hanem vagy a mini USBn keresztül, vagy a 3,5-es jack aljzaton keresztül, és ugyanúgy vezsik a jeleket, mint a modern MP3 lejátszók a rádiót, a fülhallgató kábelén keresztül.
Előzmény: Gozo (47)
Gozo Creative Commons License 2009.04.26 0 0 47
Lehet hülyeséget kérdezek: TMC-nek nem külön antenna kell?
Mert ezen csak a GPS antennának van bemenet.
Előzmény: HZoli83 (46)
HZoli83 Creative Commons License 2009.04.26 0 0 46
Üdv!

1. Gozo (druszan)! Az N450 is tudja a TMC-t, fölösleges csak emiatt drágábbat venni.

2. Vanak-e itt geoládázók?

Az a gondom, hogy az N450-nel valami pocsék geoládát keresni. Sajnos a gyalogtúrás gps-em eladtam még azelőtt, hogy kipróbáltam volna hogyan szuperál ilyen helyzetekben egy térképpel rendelkező GPS.

Vagy azt kellene valahogy megoldani, hogy a nyíl ne mindig észak felé mutasson ha megállok, vagy olyan szoftver érdekelne, ami iránytűként kezeli a GPS-em, és mindig a cél felé mutat.

Hiába kapcsolom ki a útraillesztést és váltogatok az üzemmódokat között, a térképet nem lehet annyira felnagyítani, amennyire szükségem volna.

Szóval ha valaki ismer gyalogtúrás szoftvert PNA-ra, kérem válaszoljon!

Köszönöm!




Ilasik Creative Commons License 2009.04.16 0 0 44
Köszi Punto.....
De ennek már utánna néztem...ez lenne a legkevesebb, az elérési ut megadása....
csakhogy a többi parancsra is szükségem lenne...ezért keresgélek még tovább..
Punto GT2 Creative Commons License 2009.04.16 0 0 43
Szia,
ezt írjad be elsőnek a sys.txt-be:

[folders]
app="%SDCARD%/iGO8"

Mondjuk ha tudod pontosan az SD kártya elérését, amit pl az intézőnél látsz, akkor azt írjad be:

nekem pl:

[folders]
app="SD-MMC CARD/iGO8"
Előzmény: Ilasik (42)
Ilasik Creative Commons License 2009.04.15 0 0 42
Sziasztok!

Volna egy kis gondom... Van egy NAVON N450-es készülékem, tavaly vettem. Eddig minden rendben ment....csak én hülye kölcsön adtam..És amikor visszakaptam..megvolt bolondulva a rendszer. Bekapcsoláskor ott láttam a multimédia, beállítás, valamint 2 navigáció gombot. Hogy a rossebbe került az oda. Mindegy..inditom a navigációt...program application database cannot be found....na nesze neked gps...inditom amásik navigációs gombot...ugyanez.
Rátettem a számitógépre..látam az sd kártyát és a készüléket. Csakhogy sd kártyán nem láttam sem sys.txt, sem addons.txt, illetve a készüléken nem láttam az igopath.txt fájlt sem...utánna néztem ezeknek ott kellene lenni. Tudna valaki segiteni, hogy ezekbe a fájlokba milyen parancsot kellene beirni, hogy elinduljon a navigáció?? Az sd kártyán nekem ugy van (ahogy visszakaptam) hogy van egy 2577 és egy igo könvytár, és ezen belül vannak a szüksgesek. Lehet hogy ezeknek sem igy kellene lenni. Egy MIO MOOV 330 asnál már megoldottam egy hasonló gondot, de most elakadtam. Tudna valaki segiteni????

Előre is köszi...István...
hájbrájen Creative Commons License 2009.03.13 0 0 41
Háj!
Még két kiegészítés:
sebesség határ túllépés tűrése beállítható: pl autópályán csak 140-nél figyelmeztessen /ami még nem bűntetendő túllépés/, így egy előzésnél nem azonnal figyelmeztet.
Pontosság: ez függ az adott ország /terület/ térképi feldolgozottságától, úgy tudom teleatlas térképen alapul az igo.
Pl. Ausztriában a sebesség korlátozó tábla vonalában figyelmeztet, mintha a táblától kapná a jelet, ellenpélda Olaszországban: "hajts be a körforgalomba", mégcsak útkereszteződés sem volt belátható távolságban:)
Nekem is gond nélkül működik, csak a stylust hánytam el valahova, de az nem a kütyü hibája és anélkül is használható.
Hb
Előzmény: Gozo (39)
Traubisoda ("u") Creative Commons License 2009.03.12 0 0 40
Eladó egy vadiúj Navon N350, minden tartozékával, jótállási jeggyel, Full EU térképpel.

Ajánlatokat várom email-ben. traubisoda kukac vipmail pont hu
Gozo Creative Commons License 2009.02.27 0 0 39
A kérdéseid nem közvetlenül a Navon N450-el áll összefüggésben, mivel ezek a funkciók az iGo8 szolgáltatásai:
1. Ki lehet kapcsolni a 3D-t
2. Olyan pontosan navigál mint a többi hasonló készülék (katonai okokból nem hajszál pontosan). Figyelmeztet a forduló előtt is és a fordulásnál is.
3. Egy ikonnal jelzi az aktuális sebességhatárt. Tehát az iGo8 térképe szerint a lakott területeket is de pl. a sebesség korlátozó táblákat is.
4. Igen figyelmeztet, de ez ki is kapcsolható
5. Az enyém tökéletes, igaz én ha hosszabb ideig nem használom kikapcsolom a főkapcsolójával. De vannak itt olyanok akik panaszkodtak az aksira.
6. Számomra tökéletes. Én meg vagyok vele elégedve

Egy javaslat, ha van rá pénzed vegyél nagyobb típust (pl. N550) TMC-vel. Az idővel nagyon hasznos lesz.
Előzmény: druszan (38)
druszan Creative Commons License 2009.02.27 0 0 38
Hello én is szeretnék venni egy Navon N450 - es tipusu navigációt,ezért lenne néhány kérdésem a készülékkel kapcsolatosan....
1) ki lehet - e kapcsolni a 3D-t
2)mennyire navigál pontosan....pl adott egy útkereszteződés ahol balra kell kanyarodni,a kihangositó jelzi-e pl hogy 100 méter múlva kanyarod balra,50 méter múlva kanyarodj balra,20 méter múlva kanyarodj balra,és amikor odaérek...MOST KANYARODJ BALRA
3)ha lakott területre érek figyelmeztet-e a sebesség csökkentésére
4)figyelmeztet - e ha túllépem a megengedett legnagyobb sebességet
5)mit szóltok az akkumulátorához?
6)és összegezve mi a véleményetek a készülékről....kezelhetőség,stb....

Előre is köszi a segitséget
993bela Creative Commons License 2009.02.25 0 0 37
Üdv,
hasonló problémám van,Te találtál rá megoldást?
Előzmény: Törölt nick (10)
Törölt nick Creative Commons License 2009.02.08 0 0 36
végül nekem is sikerült adatkábellel usb-n, kártyaolvaso valamiért nem látta. ez egyébként tudjuk hogy miért van?
Előzmény: Gozo (35)
Gozo Creative Commons License 2009.02.08 0 0 35
Én tudtam másolatot készíteni a 450-esemről, még kártyaolvasót sem használtam, csak adatkábelt.
Előzmény: Törölt nick (33)
dvk71 Creative Commons License 2009.02.08 0 0 34
Sziasztok!
Én jan 10-én vetem egy Navon 550-t, alig használtam és egyik bekapcsoláskor azt vetem észre,hogy nem működik a 4. gomb a navigáció:(
A kártyát nem érzékeli ,laptopba téve is semmi és az 550-t sem érzékeli ha ráteszem a gépre...Olvastam ,hogy egy páran már jártak így.. Ha van vmi ezzel kapcsolatos infó, szívesen veszem!! Mindenesetre visszavittem ahol vettem (MM) ahol mosolyogva elvették,hogy majd 3hét múlva hívnak...
Törölt nick Creative Commons License 2009.02.07 0 0 33
sd kártyáról szerettem volna biztonsági másolatot késziteni kártyaolvasoban, a rémsztorikat olvasva (eltűntek konyvtárak másolásra, stb.) LOCK-olva raktam be a kártyát. a windows látja a meghajtót, de azt irja hogy nincs megformázva, akarom-e.
ezek szerint nem lehet biztonsági másolatot csinálni kártyaolvasóval vagy csak én csinálok rosszul valamit? köszi
Gozo Creative Commons License 2009.02.01 0 0 32
Akkor nekem volt szerencsém és kifogtam azt az egyet ami jól működik.
Előzmény: Minekidecim (31)
Minekidecim Creative Commons License 2009.01.31 0 0 31
De 3-t itt már a gyártónál valami nemkóser :/
Gozo Creative Commons License 2009.01.30 0 0 30
Nekem ősz óta van meg a 450-esem. Nem fagy, nem veszti el a jelet, nem merül magától. Egyszóval tökéletes. Már frissíteni is lehetett a térképeket a naviextras-on.
Ezeket csak azért írom ,mert minden gyártmány esetén kifoghatsz rossz darabot!
Előzmény: Minekidecim (29)
Minekidecim Creative Commons License 2009.01.30 0 0 29
Én 3 Navon N350 vittem vissza a boltba mert lefagyot vagy kiesett a gps vagy pedig nem töltötte.Ez mind 1hét alatt történt.Vissza kértem a pénzt és vettem 1 Mio-t amit azóta használok és nem bántam meg hogy nem kértem a 4-ik Navon-t

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!