Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

[Endroo] Creative Commons License 2011.07.24 0 0 6997

Csatlakozom, sajnálhatja aki kihagyta. Épp csak egy kicsit volt párásabb a levegő a szokottnál. :)

 

Két burgonya és két bálna:

Előzmény: Törölt nick (6996)
Törölt nick Creative Commons License 2011.07.23 0 0 6996

Én itthon!

Remélem mindenki más is!

Köszönöm a mai gurulást,jó volt!

nugyi Creative Commons License 2011.07.23 0 0 6995

Üdv!

 

Szerencsétek volt! Remélem ma nekünk is az lesz!

 

Reggelni szerintem nem hogy engedélyt kell kérni hanem kötelező neked!:-D A motorunkban ugyan az a szív dobog csak a ruha kicsit más.... Ha gondolod egy kis beszámolót is feltehetnél, én nem bánnám szívesen olvasok a túrákról.

Tervezem, hogy felteszem a szerelési könyveket az új fórumban mindenkinek elérhetően, csak halkan jegyzem meg, hogy abban benne lesz az X9-esé is.

 

 

 

 

Előzmény: bestdriver (6993)
mzet Creative Commons License 2011.07.22 0 0 6994

Irigyellek a mai túra miatt!Sajnos én a holnapira sem tudok menni!:(

Engedélyezve!:D

Előzmény: bestdriver (6993)
bestdriver Creative Commons License 2011.07.22 0 0 6993

Allah növessze nagyra a szakállatokat Effendik.Kár,hogy nem ért rá senki ma közületek,jót mociztunk.Baromi nagy mázlink volt kb mint az Erdélyi túrán.Az eső hol előttünk,hol utánunk volt de az esőruhát nem kellett elővenni.Egyedül akkor szakadt le az ég ránk amikor már Cserkeszőlőn áztattuk magunkat a kénes vízben.De akkor már mindegy volt annál vizesebbek úgy sem lettünk.Remélem holnap benneteket is elkerül eső Isten.Jól néz ki az új fórum.Megengeditek,hogy reg.-eljek én is?

Törölt nick Creative Commons License 2011.07.22 0 0 6992

Szia!:)

 

Renddicsek én ott leszek időben!

Lehet jön még Ádám is a Majával meg Matáék is.

 

 

 

Előzmény: nugyi (6985)
mzet Creative Commons License 2011.07.22 0 0 6991

Uraim!

 

Tessék beregisztrálni az ÚJ fórumra!!!!Én mondom ez a Nugyi király oldalt rakott össze nekünk!:D

Ezentúl ott leszünk elérhetőek,illetve még egy darabig még itt, is amíg teljesen kialakul az oldal!

mzet Creative Commons License 2011.07.22 0 0 6990

Cecy 68!

 

Itt találod!: http://www.aprilia-atlantic.hu/phpBB3/

Előzmény: cecy 68 (6989)
cecy 68 Creative Commons License 2011.07.22 0 0 6989

Szia!

 

Érdekelne hogy hol és hogyan lehet elérni ezt az új forumot? Lehet hogy hülye kérdés de nagyon nem értek a számitógéphez meg a nethez sem!

Előzmény: nugyi (6982)
[Endroo] Creative Commons License 2011.07.22 0 0 6988

hacsak nem esnek cigánygyerekek én ott leszek :)

Előzmény: nugyi (6985)
Törölt nick Creative Commons License 2011.07.22 0 0 6987

Nugyi!

 


Gratula az új Oldalhoz/Fórumhoz! Zseni vagy!!

Döfi!! :)

 

mzet Creative Commons License 2011.07.22 0 0 6986

Én már "beköltöztem" az új fórumunkra!:D

nugyi Creative Commons License 2011.07.22 0 0 6985

Üdv!

 

 

Akkor a találkozó legyen a Hősök terén 9óra 30perckor! Ha az eső esik akkor halasztunk! Én a fórumot még reggel megnézem így ha kérdés van akkor egyeztetünk.

 

 

 

Törölt nick Creative Commons License 2011.07.21 0 0 6984

Természetesen így van,minden attól függ mi hogy tudunk majd ott "élni".

 

Remélem is hogy nem fog esni hétvégén!

 

Egy tali/indulás pontot ki kéne találni!

Előzmény: nugyi (6981)
Törölt nick Creative Commons License 2011.07.21 0 0 6983

Szia!

 

Valami hasonló kopírozás lenne mint az a fórum. :)

Rendezett,egyszerű,átlátható,topicokra bontva minden! Így könnyen lehetne rátalálni dolgokra.

Ez a fórum is jó,könnyű de átláthatatlan sajnos! Ömlesztve van minden. Vannak dolgok/hibák amiket havi szinten kérdés/válasz kérdik/megválaszolják. Azaz ismétlődik minden majdnem.

Egy fórum ezt kiküszöbölné!

 

Ebbe ilyenbe vágta bele a fejszéjét Nugyi. :)

 

Remélem holnap nem fog esni!

És hétvégén sem fog..

 

Jó utat nektek!

 

 

Előzmény: bestdriver (6980)
nugyi Creative Commons License 2011.07.21 0 0 6982

Remélem én nem járok így! Ha nem lesz használatban akkor megszüntetem. De, ha nem csinálom meg nem tudom meg hogy volt e értelme és nekem ennyit megért amennyiben idáig van.

Én megnéztem a régi fórumot amit használtok és ugyan az a bajom vele mint itt! Szerintem átláthatatlan, és ugyan beleolvastam, de alig találtam meg ami érdekel pedig nem tartom magam tök bénának. Az hogy ez működni fog-e csak rajtunk, rajtatok múlik. Én megteszem ami tőlem telik.   

 

Előzmény: bestdriver (6980)
nugyi Creative Commons License 2011.07.21 0 0 6981

Üdv!

 

Az hogy a fórum milyen lesz teljesen rajtunk múlik! Minden ötletet szívesen veszek. Én nyitot vagyok a változtatásokra, az alapot elkészítem és a többit pedig együtt kitaláljuk, megalkotjuk majd.

 

Remélem szombaton nem lesz ilyen ratyi idő!

 

 

Előzmény: Törölt nick (6977)
bestdriver Creative Commons License 2011.07.21 0 0 6980

Hali Aprilia-sok.Mi megyünk a Feszty körkép-hez hacsak már kora reggel nem szakad az eső.Reggel 8 kor indulunk a XXII.-ker Nagytétényi úti Plus elől azután kb 10-kor talizunk a motoros csajjal kecsón a malommal szemben lévő kagylós kúton.Ott ahol a versenyed volt Grafikus.Ha valakinek van kedve és persze nincs ítélet idő jöjjön nyugodtan.Összefuthatunk máshol is de akkor csörgess meg 06202425777.Már reggel 6-tól be vagyok kapcsolva,sajna szar alvó vagyok .-((.

Az új fórumotokhoz annyit szólnák,hogy nem tudom megéri-e a fáradtságot.Igazán nem akarok bele vau,és lehet,hogy nálatok jobban működik majd mint nálunk hisz összetartóbbak vagytok.Nálunk amikor a Moto Italia ki akart tiltani minket a Piaggio.hu-ról,mondván ne rontsuk a boltjukat pofátlanul az alkatrész buisniss-el meg hogy mit honnan lehet occóé beszerezni azt meg pláne,hogy van pofánk leírni,hogy a filléres hiba hogyan javítható otthon házilag (amiért ők 100 rugót elkérnek) na akkor egy srác csinált egy új fórumot.Az X9 Baráti klubot.Ami tényleg nagyon jó szerintem mindennek saját témaköre van minden hiba,javítás külön topic-ban keresni is könnyű szóval very fasza.Szerintem.Először mindenki rávetette magát de az első lelkesedés nagyon gyorsan elhalt.Nekem ez bonyolult,nem értek hozzá.megszoktam a régit...ezek a visszhangok jöttek.Ma már szinte alig irkálnak rá.Én szoktam,bezz meg talán még egy srác.Söt szégyenszemre talán még Mosq is többet van rajta mint egy X9-es tulaj.Persze ez nem Mosq szégyene hanem a miénk ő  csak jókat ír. Na bocsi az eszmefuttatásért.Szép időt mindenkinek.

grafikus todaytom Creative Commons License 2011.07.21 0 0 6979

Tök jó kis táskát találtam a vaterán robogóra, hátha érdekel valakit ennyiért.

http://auto-motor.vatera.hu/alkatresz_felszereles_motor_robogo_quad/egyeb/louis_moto_detail_robogos_taska_1467691060.html

 

grafikus todaytom Creative Commons License 2011.07.21 0 0 6978

Sajnos a rossz idő miatt elmarad a vezetéstechnikai képzés.

Ha vizes az út nem lehet bólyákat kerülgetni és vészfékezést gyakorolni és hasonlók.

Jövő hét péntekre csúsztatták az oktatást és tartanak augusztus 5-én is. Valamelyikre mindenképpen megyek ha valakit érdekel valamelyik időpont szóljon.

Előzmény: grafikus todaytom (6957)
Törölt nick Creative Commons License 2011.07.21 0 0 6977

Szia!

 

Ezt most nem leaxás képpen!!

Meg lehet mindent találni/keresni csak akarni kell/ene!

Pl; itt van a Kereső ebben a topicban bal oldalt. Lehet használni ezt is.

Havi szinten ugyan azok a kérdések merülnek fel..

Egy új fórum ami részekre lenne bontva/szedve azt mindenki díjazná! :)

Előzmény: FZ_Atlantic (6975)
Törölt nick Creative Commons License 2011.07.21 0 0 6976

Az jó!

Ha akarsz még egy kis feszkót akkor vegyél előre/hátra helyzetjelzőbe/rendszámvilágításba smd fehér ledet.

Előzmény: [Endroo] (6973)
FZ_Atlantic Creative Commons License 2011.07.21 0 0 6975

NAGYON JÓ ÖTLET ! Nekem a bálna előtt RSV millém volt és regisztráltam a http://www.rsvforum.com/forumHUN/ oldalra , amely szerintem nagyon szuper. Beszéltem a fejlesztőjével (Kenyér) és szívesen csináltak volna egy „Atlantic” topicot. Ezt itt fel is vetettem , de lebeszéltek róla – jogasan , mivel nem találtak volna meg az új fórumozók . De sok jó ötletet lehetne átvenni és talán még segítenének is.

Előzmény: nugyi (6961)
[Endroo] Creative Commons License 2011.07.21 0 0 6974

jól hangzik, csak az idő is kegyes legyen

Előzmény: nugyi (6965)
[Endroo] Creative Commons License 2011.07.21 0 0 6973

egyenlőre csak a beépített műszerem van, 13,9 lámpa nélkül, 12,8 lámpával

Előzmény: Törölt nick (6966)
Törölt nick Creative Commons License 2011.07.20 0 0 6972

Elfogadva! :)

 

Találka/indulás,mikor/hol?:)

Előzmény: nugyi (6965)
mzet Creative Commons License 2011.07.20 0 0 6971

Kis segítséget te is adhatnál!Mi az elképzlésed?Ha van valami ötleted,azon már tudunk csiszolgatni!

Talán meg kellene nézni pár fórumot és elcsenni ami ott jó.:)

Előzmény: nugyi (6961)
Törölt nick Creative Commons License 2011.07.20 0 0 6970

Ezt jó dolognak tartom!

Remélhetőleg nem szerviz topic hanem a túra/gurulás/találka topicok lesznek többségben. :)

Küldök emilen egy oldalt majd. Kb: olyan simán jó lenne.

Előzmény: nugyi (6961)
mzet Creative Commons License 2011.07.20 0 0 6969

Főleg a pizzát!:)

Előzmény: Törölt nick (6967)
mzet Creative Commons License 2011.07.20 0 0 6968

Jajj!Most hogy mondod,nem is gondoltam erre!:)De beszámítok!Többet is!:)

 

Hogy miért!Szeretnék átülni erre:

 

Hát nem gyönyörű?!

Előzmény: bestdriver (6964)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!