Keresés

Részletes keresés

Pandus Creative Commons License 2013.05.21 0 0 13231

értetlenkedjek is - hát ezért próbáltam meg megmagyarázni. ezen ne kapd fel a vizet.

Előzmény: Nikke (13228)
Nikke Creative Commons License 2013.05.21 0 0 13230

Béke. Nem ér ennyit az egész. Már nekem sem kellett volna erről többet írnom. Inkább beszéljünk erről a  hétről.

Este nem tudtam nézni, de majd ma az ismétlést (azt se tudom, hogy ki főzött).

Nekem is az a bajom pl. hogy "nagyasszonyunk" már vagy hatodjára főz, és hát kis más nyerhetné meg, mint ő, már csak tiszteletből is. De azért most mégis kíváncsi vagyok, mert Margó a másik ász. Ők ketten vajon hogy viszonyulnak majd egymáshoz ? Tényleg szívesen látnék már friss arcokat is.

Előzmény: Evicke (13229)
Evicke Creative Commons License 2013.05.20 0 0 13229

csak úgy mellesleg kérdezném, ki és hol "nyalakodott"?? és ki írta, hogy szívesen nézné?

Előzmény: Nikke (13228)
Nikke Creative Commons License 2013.05.20 0 0 13228

Na-na, azért engedtessék már meg nekem, hogy más legyen a véleményem, és azt akár ki is fejthessem, és hovatovább még értetlenkedjek is. (Bár túl magas röptű fejtegetésbe nem kezdtem, úgymond költői kérdés volt). Nem biztos, hogy itt etalon bárki is, akihez nekem (vagy másnak) igazodnia kell. Mert mitől is lenne az??

Egynémely kinyilatkozás egy adott hozzászólásra, olyan, mintha az ő válasza lenne a szentírás (mondjuk itt nem rád gondolok). 

Ugyan!

Egyik szívesen nézi (v. nézné) a "nyalakodás"-t, más meg nem. Mitől lenne nagyobb igazsága az egyiknek, mint a másiknak? Én elfogadom és akceptálom, hogy Evicke imádja Galluszt, de azt egyáltalán nem, hogy akkor mindenki boruljon térdre előtte. Miért lenne az egyik vélemény méltányolandóbb, mint a másik.

Előzmény: Pandus (13222)
Törölt nick Creative Commons License 2013.05.19 0 0 13227

Tökéletesen leírtad, én is így gondolom, egyetértek!

 

Sőt, az előző hsz.-del is!

 

 

"Viszont tényleg nem tudnak már másokat találni?" -kérdezted.

 

Hát nem!

De engem nem is az zavar már, hogy hányszor szerepel valaki, hanem a szereplők "összetétele".

A világ kincséért sem engednek be "maguk közé fehér embert"! :)))



 

 

 

 

 

 

Előzmény: Mazsola0070 (13224)
Evicke Creative Commons License 2013.05.19 0 0 13226

te nem értesz.

honnan tudod, hogy a TV2 pont ezért hívta most a műsorba? főleg ha már korábban is szerepelt, csak akkor épp nem volt senkije.

honnan tudod, hogy nem pont Niki kérte, hadd legyen benne a kedvese is? pl. mert szeret vele főzni (vagy ha segít neki), és neki ez a természetes, mint egy heteró pasinak a barátjével főzni. nem a nemen van a hangsúly, vonatkoztass el tőle. sztem nem hangsúlyoztak ki semmit, csak egyszerűen egy nő főz a kedvesének, aki éppen történetesen szintén nő. 

csak a mai magyar társadalomban van ennek ekkora súlya, hogy mindent bele kell magyarázni, spekulálni, vajon kinek mi volt a szándéka.... egyre nem gondolunk: egyes embereknek ez a természetes, így szeretnek élni. és mivel mindenkinek az élete része a kedvese, miért ne szerepelne vele együtt akármilyen műsorban, ha akar???

Előzmény: Mazsola0070 (13224)
Anakonda művésznő Creative Commons License 2013.05.19 0 0 13225

Igazad van.

Előzmény: Mazsola0070 (13224)
Mazsola0070 Creative Commons License 2013.05.19 -1 0 13224

Úgy látom neked nem volt érhető amit írtam. Baromira nem vagyok homofób, tőlem mindenki azt csinál, amit akar, csak azt nem értem, hogy egy FŐZŐműsorban miért téma a szereplők szexuális beállítottsága.

 

Gallusz több főzőműsorban is szerepelt, érdekes módon ezen az egyen kívül soha nem volt téma a szexuális beállítottsága, meg hogy kivel él, így elég valószínű, hogy ez szerkesztői/rendezői koncepció volt. Csak nem értem, miért gondolják a TV2-nél, hogy egy műsor az "ismert színésznő Gallusz főz" koncepció helyett (ami pl. egy korábbi műsorban már nagyon jól működött) jobban eladható a "leszbikus Gallusz főz" koncepcióval.

Előzmény: Evicke (13223)
Evicke Creative Commons License 2013.05.19 0 0 13223

talán azért, mert neki ez a természetes, azzal él és azzal főz, annak hálás a segítségéért, akit szeret. ennyi. Bárdossi a nőjével, vagy a feleségével, nem tudom, más pasi meg megint a nőjével főzött. az miért nem volt felháborító? pasik a pasijukkal meg nyilván nem fognak meg se jelenni, mert az már végképp belegázolna a hozzád hasonlók végtelenül homofób lelkébe. :-/

tényleg nincs más, amibe beleköthetsz? irigyellek.

 

Előzmény: Mazsola0070 (13214)
Pandus Creative Commons License 2013.05.19 0 0 13222

én azt nem értem, te mit nem értesz. minden meleg párnál van férfi és női szerep. leszbikusoknál nyilván olyan játssza, akit az előbb leírtál, homokosknál meg a vékony, fiatalabb, lányos fiúé a női szerep. ez ennyire egyszerű.

Előzmény: Nikke (13213)
Mazsola0070 Creative Commons License 2013.05.19 0 0 13221

A HAT legemlékezetesebb showja volt (Damu kiakadása - hogy finoman fogalmazzak - mellett), amikor Bangó Margit teljesen felbaszott aggyal kiosztotta Bódyy Syylvyyt és Sóbert Norbertnét, úgy jó romásan..:))

Nekem úgy tűnt, hogy nem is volt megrendezett, mert ha igen, akkor Bangó akkora színésznő, hogy a Nemzetiben kellene fellépnie. Az a lebaszás úgy igazán, szívből jött, de szerintem már eleve nem lehetett a szíves csücske a két szanaszétszolizott .......

De sajnos (??), a gárda összetételét elnézve itt ilyen nem lesz, úgy tűnik a szerkesztők most nem a botrányra gyúrnak.

 

Viszont tényleg nem tudnak már másokat találni? Kicsit uncsi már pl. Bangót vagy tizedjére nézni, de volt már Zsidró és a többiek is. Tudom, kis ország-kevés celeb, de hogy mindíg ugyanaz a szűk kör forogjon a HAT-ban és a VCS-ben is....

Más színész, énekes vagy egyéb celeb tényleg nem vállalja, mint akik folyton-folyvást főznek? (Pl. írt már szakácskönyvet Kulka, meg Hegyi Barbara is, ők ilyen celebfőzőműsort nem válllanak?)

 

 

 

 

Előzmény: Törölt nick (13219)
Anakonda művésznő Creative Commons License 2013.05.18 0 0 13220

Jajnemár!

 

De köszi:-))

Előzmény: Törölt nick (13219)
Törölt nick Creative Commons License 2013.05.18 0 0 13219

Bangó Margit, Bódy Margó, Dopeman, Zsidró Tamás,  és Fásy Ádám lesznek a jövő héten.

Előzmény: Anakonda művésznő (13218)
Anakonda művésznő Creative Commons License 2013.05.18 0 0 13218

Kik lesznek?

Előzmény: Törölt nick (13217)
Törölt nick Creative Commons License 2013.05.18 0 0 13217

Lezárult a hét, Csepregi Éva nyert, örülök neki.

Gallusz Niki menüsorától nem voltam elájulva, főleg, hogy annak  nagy részét a társa készítette, és tálalta fel.

Talán a szép panorámát pontozták a vendégei?!

 

Én a jövőhéten is maradok a HAT-nál, az "igényességet" szem előtt tartva, nézem majd a kisebbség főzöcskézését.

 

 

 

Evicke Creative Commons License 2013.05.18 0 0 13216

Nagyon-nagyon jó volt a tegnapi este, ez vitte el a hetet sztem. Egyedi, igényes volt a produkció, igazi kuriózum, valódi haB a tortán Dunai Tamással. (a Kasza-féle baromkodás, meg az eddigi többi estén elbújhat mögötte, szegény Csepregi is olyan egyszerű, mint a faék, én biztos nem adtam volna ennek a sznob nőnek az első helyet....)

 

Nekem Niki mindig is szimpatikus volt, nagyon tehetséges színésznő és énekesnő, ezt tegnap is felvillantotta. Szerény, önazonos, hiteles személyiség.

És ugye nem volt semmi "enyelgés", ugye, hogy rákészültetek? És ha lett volna 1 puszi, mint egy heteró párnál, akkor az fujjj lett volna??! Miért? Mert nemrég felvállalta, hogy leszbi?? És csendben, ugyanúgy élnek, mint bárki más?

Hát én meg ezt az előítéletességet utálom. :-P

 

Jövő héttől meg a Vacsoracsatát nézem, talán több a remény hasonló igényesebb adásokra....

Nikke Creative Commons License 2013.05.17 0 0 13215

Nem tudom, hogy korábban mikor főzött, de azt hiszem - bár az időérzékem néha megcsal - hogy nem olyan nagyon régen tette közé a nemi  hovatartozását, mert hirtelen rájött, hogy mégsem jók a pasik, mert több kapcsolata is tönkrement. Legalábbis ez volt a hivatalos verzió. Elképzelhető, hogy az előző főzéskor még ez nem került napvilágra, de jó amit írsz, nagyon. :)

Előzmény: Mazsola0070 (13214)
Mazsola0070 Creative Commons License 2013.05.17 0 0 13214

Én azt nem értem, hogy ez a téma egyáltalán hogy kerül egy főzőműsorba? Viszont ha téma, akkor a többi szereplőnél ez miért nem kerül elő, pl. olyanra nem emlékszem, hogy bármelyik férfiszereplő bármikor előadta volna, hogy ő a legjobban 18 éves kiscsajokkal szeret dugni, lehetőleg egyszerre hárommal...:)

Illetve nyilvánvaló - ez is rendezői/szerkesztői koncepció, Gallusz szerepelt már másik főzőműsorban is, ott érdekes módon fel sem merült, hogy este nővel vagy férfival bújik-e ágyba....

A TV2-nél biztos úgy gondolják, hogy a főzőműsor önmagában már nem elég, le kell bulvárosítani, ehhez meg jól jön a leszbikusság téma.

Gondolom hamarosan lesz buzi, cigány, hülyeszőkepicsa, irritáló agyatlan köcsög, stb. is...:)

 

 

Előzmény: Nikke (13213)
Nikke Creative Commons License 2013.05.17 0 0 13213

Nem mondanám, hogy a topic témájába illik, amit felvetek, de ha érintőlegesen említettük, akkor mondja meg már valaki nekem, hogy mitől szeret egy nő jobban - elvileg - egy másik nőt, ha az nem is nőnek néz ki? Ha tökre úgy néz ki, mint egy pasi (nincs melle, fiús a haja, fiús az öltözéke, a járása, a mozdulatai szögletesek, stb.). Ha ez vonzza, akkor mégiscsak a "pasi" tetszik benne, és nem a nő. Szóval, akkor nem leszbikus, mert nem a nőt imádja benne. Dögöljek meg, ha értem. Amúgy is inkább kamaszfiúnak néz ki a Lali-Laura, és akkor meg minek is nevezhhető a jelenség? Pedofil-koron már túl van, a leszbiséget az előbb már levezettem... Akkor mi? Divat?

A főzés és a túláradó hála a főzőtársnak nekem nem jött be annyira, kissé elvontak voltak a kaják, és a desszert ... na annak nem nevezném. Igaz, a vendégeknek ízlett a vacsora és itt ez a lényeg.

(Lehet, hogy mégis befolyásol valamilyen szinten a mássága?? Vagy annak hirdetése. Azt hiszem kritikusabb vagyok vele, mint esetleg mással.)

Törölt nick Creative Commons License 2013.05.17 0 0 13212

Ez is igaz!

A tudósok, azok tudósok!

Viktor pedig, akár ki-, akár bevádorolt nem tud... (ós!) :)))

Előzmény: Nikke (13210)
Törölt nick Creative Commons License 2013.05.17 0 0 13211

Engem sem zavar Gallus Niki "mássága", azért nem is említettem.

Csak úgy az egész nő, a megnyilvánulásai, és hogy idézzelek a "kinézete taszít" engem is.

Előzmény: Nikke (13209)
Nikke Creative Commons License 2013.05.16 0 0 13210

Ja még annyi, hogy ahhoz képest, hogy már jó ideje Magyarországon élnek Király Viktorék, és magyar az anyja, apja, családja, k.rva nehezen akara megtanulni magyarul. Mindig nyivákol, hogy ez neki milyen nehéz. Tudom, hogy gyerekkorát Amerikában töltötte, de csak megtanították a magyar nyelvre, érdekes, hogy száz éve kivándorolt tudósok, stb. akcentus nélkül tudják beszélni az anyanyelvüket. Némely felnőtt bevándorló jobban beszél magyarul, mint ő. Azért neki mégis nehezebb elvileg.

Nikke Creative Commons License 2013.05.16 0 0 13209

Nekem sosem volt szimpatikus a Gallusz. A viselkedését még olyan nagyon nem is tudtam lecsekkolni, nem láttam még főzni sem, de az egész arcberendezése, kinézete taszít, és ez a "leszbikus lettem, hujjé" sem vonzó. Sőt, ha holnap túlzásba viszik az "enyelgést", tuti elkapcsolok. Távolról nincs bajom a mássággal, de a kapcsolat ilyen-olyan megnyilvánulását közelről ne kelljen már néznem. Sajnálom, de ez már a too much kategória ilyen műsorban, ezen a szinten. Úgyhogy árgus szemekkel fogok figyelni, és kíváncsian várom hogy esetleg elborzadjak. :)

Előzmény: Törölt nick (13208)
Törölt nick Creative Commons License 2013.05.16 0 0 13208

Szimpatikus, jópofa a társaság, kellemes a hét.

Szeretem Kasza Tibi humorát. Tegnapi főzésénél, sokat mosolyogtam, ahogya konyhában testvérével poénkodott.

Tetszik az is, hogy "megtalálta" magának Király Viktort, aki a maga csendességével

"veszi a lapokat".

Gallusz Niki  azonban valamiért, nem lopta be magát a szívembe, pedig már másodszor látom Őt ilyen műsorban.

Nem látnám szívesen vendégül, és vendégsébe sem mennék Hozzá.

Igaz, nem is hívott! :))))

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nikke Creative Commons License 2013.05.15 0 0 13207

Most egyelőre nem tudok belekötni semmibe, olyan nagyon szupernek sem minősítem, de azért elég jó a hét. Kasza Tibi dala a végén viszont csúcs volt. Bírom az ilyeneket. Most még a poénjai is elég tűrhetőek voltak. Egyik ételreceptért sem verekednék, egyszerűek, de azért még lehetnek finomak Kicsit visszafogott most az egész, de ez nem baj.

Evicke Creative Commons License 2013.05.13 0 0 13206

igen, régebbről nekem is ez rémlik, de aztán sokáig egyiket se néztem. most meg a HAT élő indult hamarabb. de ma belenézek a Vacsoracsatába is.

Előzmény: Mazsola0070 (13204)
Pandus Creative Commons License 2013.05.13 0 0 13205

azé is , igen

Előzmény: Evicke (13202)
Mazsola0070 Creative Commons License 2013.05.12 0 0 13204

A Hal a tortán egészében sokkal bulvárosabbra van véve, mint a Vacsoracsata. A VCS-ből sokkal inkább lejön a "főzőműsor" jelleg, pl. lehet látni részleteiben a főzést is, sőt néha egész jó recepteket is el lehet csípni (nekünk pl. Kaszás Géza egyik étele azóta a kedvencünké vált), a HAT-ban általában nem is lehet követni, hogy az ételt hogyan készítik el.

 

A műsorok eltérő koncepciója jól lejön már a szereplőválogatásból és a csapatok összeállításából.

De nyilvánvaló, hogy kapnak instrukciókat is, ugyanis jónéhány olyan szereplő, aki a VCS-ben tök normálisan viselkedik, jókat főz, a HAT-ban - hogy finoman fogalmazzak - idomul az eltérő koncepcióhoz.....:)

 

Előzmény: Nikke (13203)
Nikke Creative Commons License 2013.05.12 0 0 13203

Igazából az a baj ezekkel az idétlen és poénosnak hitt szerkesztői ötletekkel, hogy a béka segge alatt van a színvonaluk. Elcsépelt, sokszor ismételt gagyik. Ezer %, hogy nem a "celebek" találják ki ezeket az agyamentségeket. Nem tudom, miért nézik óvódai szintűnek a nézőket (lehet ez még az óvódásokra nézve is ciki).

Szóval a kreatív csapat harmatgyenge. Jó, nem azt mondom, hogy ez a lényege az egésznek, és hogy emiatt esetleg nézhetetlen lenne, de baromi szegényes.

 

A remegő kéz nekem is feltűnt, kár volt, nyugodtan kihagyható lett volna, ráadásul egyáltalán nem hihető, hogy a vendégek maradékából eszik. Az ilyenekre mondom, hogy hihetetlen bugyuta, de ezzel most még inkább szegény Kordát is rosszabb színben tüntették fel. Na nem a maradék evése miatt, hanem a kézremegés premier plánja miatt.

Mire volt ez jó?

Előzmény: Evicke (13200)
Evicke Creative Commons License 2013.05.11 0 0 13202

inkább a Parkinsoné. 

Előzmény: Pandus (13201)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!