Keresés

Részletes keresés

apetros Creative Commons License 2008.05.05 0 0 125

Ez a következő utáni rész(nem most hanem azutáni vasárnap lesz) tartalma: Demsa jelentkezik Bordásnál és találkozót kér. Bordás már nem bízik senkiben, és csak Mike-ot avatja be a terveibe. A titkos találkozón Bordás megérti, hogy Demsa megfigyeléséhez és későbbi elfogásához semmi köze a heroinnak, a szálak messzebbre nyúlnak...

 

Hova messzebre ennél???Amúgy most vasárnap még később lesz a film de szerencsére hétfőn nem kell iskolába menni!

Renáta_ Creative Commons License 2008.05.04 0 0 124

Meg állítólag a múltkori hang is.

És most elég egyértelműen Barbinek Pétert írták Bokros ezredesnek.

Előzmény: Nikolka79 (122)
onlyone Creative Commons License 2008.05.04 0 0 123
A port.hun mindig összekeverednek az előzetesek, mint most is.
Nikolka79 Creative Commons License 2008.05.04 0 0 122

Most akkor Bokros ezredest (már tábornokot) Bács Ferenc vagy Barbinek Péter játssza? Mert erre vonatkozóan ellentmondásosak az infók.

 

Az a hang, aki elszámoltatta Kolonicsot az első évad utolsó részében, Barbinek Péter hangja volt.

Renáta_ Creative Commons License 2008.05.04 0 0 121
Ha pesti vagy, szerintem menj el a jegypénztárba. A szerdai adás után meggyőződésem, hogy csak az online eladható jegyek fogynak el hamar. Legalábbis, amikor én voltam, nem volt telt ház. És nem csak 1-2 üres szék volt.
Előzmény: Törölt nick (120)
Törölt nick Creative Commons License 2008.05.04 0 0 120
Nincs :-(((
De, annak azért így is örülök, hogy ezek szerint nem csak a tingli-tanglikra van igény, hanem igenis elfogynak a nemzetis jegyek is)
Előzmény: Törölt nick (119)
Törölt nick Creative Commons License 2008.05.04 0 0 119
Két hét múlva lesz a nagy nap.
Tényleg, viszont meg is nézem, játszanak-e tovább, és akkor nincs-e hely most esetleg a 12 dühösre is ;-)
Előzmény: Renáta_ (118)
Renáta_ Creative Commons License 2008.05.04 0 0 118

Az a helyzet, hogy fel sem merült bennem, hogy a Tűzvonalbant összehasonlítsam a BK-val, meg a Jóban-Rosszbannal.

Így persze igazad van :o)

 

Ui.: És Te végül eljutottál színházba??

Előzmény: Törölt nick (117)
Törölt nick Creative Commons License 2008.05.04 0 0 117
Úgy értem, hogy olyanok jelennek meg sorra epizodistaként v. nagyobb szerepekben is, akik eddig még véletlen sem vállaltak be még egy nyúlfarknyi epizód szerepet sem mondjuk a BK-ban vagy a tv2 féle szappanban csak azért az indokért, amit írsz.
Pedig, nyilván eddig is megtehették volna, hogy "ráfogják a nyuszira", azaz, hogy azzal védik az ilyen megjelenést, hogy milyen remekül eladja az ép aktuális Shakespeare darabot, amiben szerepelnek.
Sokan meg a pénz miatt vállalnak be mindent, kis (nagy) pénz is pénz, ne nézzük, honnan jön alapon. Nyilván ez is egy ok (ahogy Gesztesi nyilatkozta valahol, ő azért folyik a csapból is, mert x db gyereket meg volt feleséget kell eltartania). De, az új megjelenők eddig még ezért a kísértésért sem főztek, vetélkedtek, kerültek pletykalap címoldalára, szóval, talán elmondható, hogy ugyan tisztában vannak azzal, hogy ez nem magas irodalom, de mégis olyanfajta vállalható szintnek tartják, ami belefér a renoméjukba, amolyan kecske is, káposzta is, azaz, hoz némi plusz ismertséget, meg zsét, de azért nem kell prostituálódni érte. (vagy csak idealista vagyok)
Előzmény: Renáta_ (115)
Nikolka79 Creative Commons License 2008.05.04 0 0 116

Hát ez tényleg nagyon jó!!!! Köszi!!!! :)

Alter is feljebb lép a ranglétrán :))))

Előzmény: atomantal (109)
Renáta_ Creative Commons License 2008.05.04 0 0 115

De, egészében véve örülök annak, hogy a trend folytatódik, és tényleg jó színészeket szerződtetnek. Annak is, hogy nekik meg nem derogál elvállalni.

 

Szerintem az ismertség a TV-n át jön, úgyhogy nyilván nem derogál. Aztán meg, ha látsz valakit TV-ben, bemehetsz utána a színházba is, így meg aztán pláne megéri.

Mindenkinek, szerintem.

Előzmény: Törölt nick (113)
Törölt nick Creative Commons License 2008.05.04 0 0 114
Na, csak egy kicsit kellett volna várnom és olvasnom, hogy a Móriczos kérdésem is megválaszolódjon ;-)))
Viszont, a felvázolt dolog nagyon tetszik így elsőre, a Malek szál után nagyon nagy hiányérzetem volt, most Demsával is vannak kérdéseim, még, ha tart is az aktuális szezon.
De legalább a remény megmaradt, hogy akkor lesznek válaszok, a kivitelezést meg kíváncsian várom...
Előzmény: atomantal (109)
Törölt nick Creative Commons License 2008.05.04 0 0 113
Viszont akkor ő beszélt Koloniccsal a múlt évad végén, meg a meglövése utáni kihallgatáson is.
Kálid Artúrnak örülök, kedvelem, viszont Pindrochon csodálkoztam.
Na, nem azon, hogy ebben is szerepelnie KELL, hanem, hogy őrsparancsnok helyettesnek érkezik. Mert, mi lesz akkor Móricz-cal????
De, egészében véve örülök annak, hogy a trend folytatódik, és tényleg jó színészeket szerződtetnek. Annak is, hogy nekik meg nem derogál elvállalni. Bár, nyilván mindig VAN az a pénz, amiért elvállalnak valamit, azért ez a névsor nem a kertévéken és bulvárokban állandóan szereplők névsora, akikről ma, mint "sztárokról" szokás beszélni.
Ennek persze az a negatív oldala, hogy a sorozatot megint csak nem adja el a szereplők névsora önmagában, de legalább az ínyenceknek is marad valami ;-)))
Előzmény: Nikolka79 (108)
Rossy Creative Commons License 2008.05.04 0 0 112
Köszönet a linkért. :)
Előzmény: atomantal (109)
Rossy Creative Commons License 2008.05.04 0 0 111

Ha ennek csak a fele igaz, már akkor is klassz évad lesz. :)

 

 

Előzmény: Renáta_ (110)
Renáta_ Creative Commons License 2008.05.04 0 0 110

Ezdejómár, bakker :)))

Na, valami feldobja a napomat :)

 

Köszönet a linkért!!!

Előzmény: atomantal (109)
atomantal Creative Commons License 2008.05.04 0 0 109

Megabrutál spoiler a Fonyódi honlapjáról. Bordásék átmennek kommandósba a harmadik évadban!:)

 

http://www.fonyoditibor.hu/index.php?1123,0

 

Előzmény: Nikolka79 (108)
Nikolka79 Creative Commons License 2008.05.01 0 0 108

Na a 3. évadról szóló Moziplusszos cikkben vannak érdekességek!!!

http://www.moziplussz.hu/hir.php?id=3183

Bokros tábornokot illetően vakvágányon haladtunk!

 

Előzmény: Renáta_ (107)
Renáta_ Creative Commons License 2008.04.26 0 0 107
Én is sajnálom. Olyan kis esetlenke. Kár érte.
Előzmény: Nikolka79 (105)
onlyone Creative Commons License 2008.04.26 0 0 106
Most láttam én is az előzetest. Aki csalódott az előző 2 részben(így vmennyire én is), az most kárpótolva lesz, az biztos.
Előzmény: Nikolka79 (102)
Nikolka79 Creative Commons License 2008.04.26 0 0 105

Én is sajnálom azért....Már az elején sejteni lehetett, hogy így lesz vége.

"Természetesen" a Videótárban nem leltem rá az előzetesre.

Előzmény: Renáta_ (104)
Renáta_ Creative Commons License 2008.04.26 0 0 104

m1-en... Én félig lemaradtam róla, de a cingár kölyök haláláról nem :(((

Jaj, szegény.

Előzmény: onlyone (103)
onlyone Creative Commons License 2008.04.26 0 0 103
Hol láttad az előzetest?
Nikolka79 Creative Commons License 2008.04.26 0 0 102

Atombrutál előzetes volt!!!

Nagy lövöldözés, fogolyszöktetés, jó sok hangtompitó!

Ahogy sejtettük, a cingár és értetlen rendőfiúcska is elhalálozik....

Renáta_ Creative Commons License 2008.04.21 0 0 101
Mondjuk az asztalbaszögezős jelenet se volt kispálya...
Előzmény: Nikolka79 (100)
Nikolka79 Creative Commons License 2008.04.20 0 0 100

Én sose nyavajogtam, csak mostmár direktben keresem az előzeteseket, mert hiányom van...na :)

A kezdéssel korábban se, most se volt bajom.

Az eddigi legdurvább jelenet szerintem a kisujjlevágós volt, valóban, jobb a 16-os karika.

Egyébként ma is tetszett Bordás szókimondása: "Na az baszna be, Dénes...." :))

Előzmény: Renáta_ (99)
Renáta_ Creative Commons License 2008.04.20 0 0 99

Nikolka. Eddig azon nyavalyogtak páran, hogy minden poént ellőnek az előzetesben. Most nem volt előzetes, nem volt mit ellőni :o)

 

Kicsit úgy érzem mostanában, mintha megpróbálnának a kedvünkre tenni, de nekünk semmi se jó :)

 

Szerintem amúgy jobb ez a 9-es kezdés, főleg mióta fé 8-kor sötétedik, 8-kor még nincs Tűzvonalas hangulatom.

Panaszkodtunk a korhatárra, ma már 16-os karikával ment.

Az előzeteseket én szoktam szeretni, de ha nincs, hát nincs. Az Alter meg vagy elírás a szöveges előzetesben (hollétéről csak Alter Bordás tud...), vagy még jövő héten kiderül valami.

Előzmény: Nikolka79 (98)
Nikolka79 Creative Commons License 2008.04.20 0 0 98

Megint egy apró, de bosszantó momentum a sorozattal kapcsolatban, hogy az ajánló se jó.

Sőt, előzetest sem láttam fent az MTV Premier részén.

Előzmény: onlyone (96)
Rossy Creative Commons License 2008.04.20 0 0 97
Vagy csak egy kissé előre szaladtak, és a kövi részben lesz róla szó.
Előzmény: Nikolka79 (95)
onlyone Creative Commons License 2008.04.20 0 0 96
Összekeverték sztem az eseményeket, Kálmán bá gondjai is ebben a részben voltak.
Előzmény: Nikolka79 (95)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!