Keresés

Részletes keresés

Robotdoc Creative Commons License 2017.02.16 0 0 3835

Szia Stinky14!

 

Ha nem kapott vizet a robot akkor simán lehet, hogy zárlatos a régi motor egyik tekercse, erre a robot lekapcsolja.

Ha raksz bele ujjat kiderül.

 

Üdv:Robotdoki.hu

 

Előzmény: stinky14 (3831)
Robotdoc Creative Commons License 2017.02.16 0 0 3834

Szia Htam!

 

Az új ára:129700Ft kiszállítva, garanciával.

 

Üdv:Robotdoki.hu

Előzmény: Törölt nick (3827)
Robotdoc Creative Commons License 2017.02.16 0 0 3833

Szia Tarantíto!

Miért akarsz régi kefemodult?

Szervizünkben tesztelve, beszerelve, kefékkel az új 700-as modul ára:15900Ft

 

Üdv:Robotdoki.hu

Előzmény: tarantito (3829)
Robotdoc Creative Commons License 2017.02.16 0 0 3832

Szia  KEVIN07!

 

Sajnos nincs olyan megoldás hogy kikapcsoljuk.

Olyan van, hogy áthidaló megoldás van, de csak a szervizben oldható meg.

 

Üdv:Robotdoki.hu

Előzmény: Törölt nick (3828)
stinky14 Creative Commons License 2017.02.12 0 0 3831

Sziasztok!

vasaroltam hasznaltan egy 581-es gépet. 

Az oldal kefe nem forog. Kiszerelve elemről megy a motor. 

Van rá esély, hogy a modul cseréje után sem fog működni? 

m54-b Creative Commons License 2017.02.09 0 0 3830

Nekem "gyárilag" ilyen (Robotdoki a vételkor átszerelte).

Úgy tudom, külsőleg egy fényvisszaverő fóliával megoldható.

Előzmény: Törölt nick (3828)
tarantito Creative Commons License 2017.02.09 0 0 3829

Sziasztok,

 

Tudja valaki merre kapok jó árban új Zöld CHM kefeházat komplett Roomba 581-hez?

 

Köszönöm

Törölt nick Creative Commons License 2017.01.07 0 0 3828

Sziasztok! 

 

Új szőnyeg került a háztartásba, ami a szegélyeknél sötét barna, ezért a Roomba 620-as mélység érzékelője úgy véli leesik a gép azon a ponton ezért arra nem képes felmenni. Nem lehet valahogy kikapcsolni? Vagy egyéb ötlet arra, hogy lenne célszerű leragasztani és mivel? A lakásban nincs olyan pont ahol le tudna esni... Köszönöm!

Törölt nick Creative Commons License 2017.01.06 0 0 3827

milyen áron lehetne meghirdetni egy bontatlan, teljesen új iRobot Romba 651 porszívót?

 

köszönöm

tothkalman Creative Commons License 2016.12.21 0 0 3826

megnéztem sok videót, meg amit csak találtam kitisztitottam, direkt beszereztem cumisüveg mosó kefét, de olyan kisebb változatot amivel a tartályba bele lehet nyúlni, valamint a hátoldalon is minden nyilásba betoltam vagy 20cm-t, kijött egy csomó szotyok, de a hiba továbbrais fenn áll. rázogattam, tiszta, majd mosószeres vizzel is kb. 2 órák keresztül, majd járattam a gépet, utána újra tisztogattam, nem javult meg. a szelepet amin keresztü szivja a vizet a gép azt kompresszorral kifújam, a mellette levő finom fém-szürő (a tartályon belül) is tök tiszta, a használtviz tartályból is már tiszta viz jön ki. nem tudom hol lehet a hiba. a gépen levő szelepet is megtakaritottam kifújtam amit ezzel a gömbülyű pumpával kellene takaritani...

Precíziós Creative Commons License 2016.12.20 0 0 3825

Szia! Nekem 390-él volt hasonló problémám, nálam az volt a gond hogy a víz gyűjtő és a tiszta víz tartály fedelét nyitva hagytam! Gondoltam jobb ha kiszárad, tévedtem mert a tiszta vizes tartály érzékelőjére  (átlátszó kis ablakocska műanyag szűrővel, a tartályt megfordítva látható) rákocsonyásodott a vegyszeres víz (vagy valami) ahogy Robotdoki írta jól be kell áztatni és rázogatni félig feltöltött tartállyal! Nekem ezután rendben működött! Még valami a kerekekkel sokat kínlódtam (túl gyorsan elkoptak) leszedtem a régi futófelületet és hasonló vastagságú gumiból vágtam új gumit és felragasztottam, majd köszörűn kicsi barázdákat csináltam rá! Azóta hibátlan ,nem kapar egy helyben hanem "agresszívan" jár kel! Gondolod akkor ennek a kivitelezésében tudok segíteni!

Előzmény: tothkalman (3822)
tothkalman Creative Commons License 2016.12.20 0 0 3824

köszönöm! kipróbálom!

Robotdoc Creative Commons License 2016.12.19 0 0 3823

Szia Tothkalman!

 

A Scooba 390-en tartály hiba általában az, hogy belül erősen szennyezett,  így az érzékelő azt hiszi egy kis víztől hogy tele van.

Ideiglenesen a tartály kiálló érintkezőjét szigeteld le és úgy próbáld ki. Ez talán segít, de a tartály beáztatása vagy cseréje is megoldja a jelenséget.

 

Üdv:Robotdoki.hu

 

Előzmény: tothkalman (3822)
tothkalman Creative Commons License 2016.12.16 0 0 3822

Tisztelt Hozzáértők,

 

egy Scooba 380 boldog tulajdonosa lassan 3 éve kis családom, de a géppel már sajnos korábban is voltak problémák, most pedig egy újabb gyötör: a tartályt feltöltöm vizzel, kitakaritok mindent ahogy kell, kompresszorral is kifujogattam a portól és a beragadt szutyoktól mindent, de a gép folyton vizhiányt jelez. amennyiben az egyik oldalra kicsit medöntöm a gépet, majd újra a padlóra helyezem akkor a jelzés eltűnik, és a gép elindul, felmos ahoy elő van irva, majd 3-4 perc működés után rájön, hogy átvertem, és vizhiányt jelezve újra leáll.

Azt gyanitom, hogy valami érintkezési hiba lesz a dolog mögött, mivel amennyiben a tetőt nem csukom tejesen a gépre, akkoris elindul, és takarit rendesen.

 

Hol van ez a vizérzékelő, és mit kellene vele tennem????

Törölt nick Creative Commons License 2016.12.15 0 0 3821

Bocs, MCII- nek szantam :)

Előzmény: Törölt nick (3820)
Törölt nick Creative Commons License 2016.12.15 0 0 3820

Szia! Elnezest, hogy belekoty, de mint kiegeszito informacio:

Nekem annak idejen fontos volt, hogy idozitheto legyen (regebbi 650). Ha minden nap megy siman tobbet tud mint Te hagyomanyos porszivoval. Miota meg van (4 eve) nekem kezemben csak akkor volt hagyomanyos, ha lyukat kellett furni a falba, vagy nagyobb mas, nem napi szintu koszolas volt.

A kuszobokkel 1.5cm magassagig elbanik, bar nem a kedvence, viszont pl. az akar kisse vagy akar jobban, de csak pupos burkolatvaltokat eszre sem veszi. Erdemes az egesz kecot Roomba kompatibilissa tenni (zokni, gatya, drotok, jatekok, kuszob :) stb.)

Ha nem particionalod a szobakat, de minden nap megy (valamerre), akkor is egy szinten biztosan, hogy 130nm-ig tisztan tartja, illetve abban nem vagyok biztos, hogy a 616 kezel-e virtualus falat, de ha igen, akkor annak jo elhelyezesevel nagyon jol szabalyozhatod a mozgasteret.

Ugy latom, hogy abban is aerovac szuro van. Ha nem vagy(tok) erzekenyek szor, pollen, por stb. ez tok jo, mert ezt egy-ket hetente langyos vizzel ovatosan el kell mosni, szarazon visszatenni es evente cserelni, tavasz elejen szoktam. Szeretheto darab lesz! :)

Előzmény: Robotdoc (3817)
Robotdoc Creative Commons License 2016.12.13 0 0 3819

Szia Csak1user!

 

Most már van készleten iRobot Roomba 960-as készülék a szervizünkben és bemutatótermünkben.

Ára:265000Ft

 

Üdv:Robotdoki.hu

Előzmény: csak1user (3800)
Robotdoc Creative Commons License 2016.12.13 0 0 3818

Szia Csabi782!

 

Bocsi, most vettem észre a posztodat. Hívj ha még nincs kijavítva a hiba!

 

Üdv:Robotdoki.hu

Előzmény: csabi782 (3804)
Robotdoc Creative Commons License 2016.12.12 0 0 3817

Szia MCII!

 

Kérdéseidre a válasz:

1. A Roomba 616 és felette mind jó választás!Cica nem gond!

2. Még többet is kivált.

3. A küszöb annyiból ellenség hogy ha sokat mászkál rajta akkor elkoptatja a kereket.

4. A kopás fogja megmutatni hogy mit kell cserélj, de kb 1 év múlva szűrő csere.

 

Bátran hívj!

Üdv:Robotdoki.hu

Előzmény: mcll (3816)
mcll Creative Commons License 2016.12.11 0 0 3816

Szia Robotdoki!

 

Erősen gondolkozom a Roomba 616-os porszívón, de lenne pár kérdésem.

1. Mennyire hatékony? Értem ez alatt hogy egy családi házban ahol van pl. hat helység (némelyik között küszöb, pontosabban földszinten 2, emeleten 3 plusz egy előtér és a szobák között küszöb van), és arra gondoltam hogy "rotációban" minden nap áttenném másik szobába, akkor képes-e a szobákat így "rendben" tartani. Így minden nap dolgozna ugyan, de a szobák rendben lennének. Persze tudom jól hogy vegyek többet vagy nagyobbat, de sajna a keretem csak ennyi, nem tudok nagyobb, vagy okosabb gépet venni. Még annyi infó, hogy van egy cicus is a lakásban (d enem hosszúszőrű). :)

2. A fentiek tükrében kiváltja-e egy ilyen gép a heti "nagy"lakásporszívózást, vagy ez csak egy kiegészítés?

3. Mennyire képes ez a gép a küszöbökön átmászni, azaz max milyen magasságú lehet a küszöb?

4. Mik az "extra" költségek? Értem ez alatt hogy mennyi időnként kell benne alkatrészeket cserélni? Gondolok itt kefékre, vagy nem tudom mik vannak még. És ezek a kellékek milyen árban elérhetőek?

Hirtelen ezek lennének az első kérdéseim. :)

 

Köszönöm előre a segítséget.

Üdv

Laci

Robotdoc Creative Commons License 2016.12.08 0 0 3815

Szia Lucas8!

 

Köszönöm hogy jelentkeztél!

Az első pár alkalommal igen, kell a felügyelet. De alapvetően sokan úgy használják (80-90%), hogy bevásárlás előtt elindítják és mire hazaérnek a robot kész a takarítással.

Kisállatok mellé a 800-as sorozat még jobb hatásfokú és persze csendesebb, finomabb műszer.

Ha van lehetőséged, gyere be az üzletünkbe és megmutatjuk az összes modellt.

Várunk szeretettel!

Üdv:Robotdoki.hu

Előzmény: Lucas8 (3814)
Lucas8 Creative Commons License 2016.12.05 0 0 3814

Igazabol azt szeretnenk, hogy akkor dolgozzon a porszivo, amikor nem vagyunk otthon. Nem akarok semmit sem elokapni. :)

 

Inkabb ko és parketta a lakas (80/20 aranyban), de en nem szeretnek ezzel foglalkozni. Vagy a robot porszivo eseten is ott kell allni felette?

Előzmény: Varshi (3813)
Varshi Creative Commons License 2016.12.04 0 0 3813

Szerintem egy száraz moppal könnyebb körbeszaladni a szőrökért a kövön és parkettán, mint a porszívót elővenni, bohóckodni vele stb. Persze feltételeztem, hogy a területed kb. fele a szőnyeg.

Előzmény: Lucas8 (3812)
Lucas8 Creative Commons License 2016.12.04 0 0 3812

Szia Robotdoki!

 

Mi irobotban gondolkodunk. A lakás kb 100m2 szőnyeg, parketta, kő. A fő probléma a kutya szőr, ami miatt szeretnénk vásárolni.

 

Melyik tipust és kiegészítőd ajánlod?

 

ELőre is köszönöm a választ.

semmipanick Creative Commons License 2016.12.04 0 0 3811

Ok, megkaptam. Feltörlő csak új van

Előzmény: Robotdoc (3810)
Robotdoc Creative Commons License 2016.12.03 0 0 3810

Szia Semmipanick!

Még1* küld el...ha nem válaszoltam...

 

Üdv:Robotdoki.hu

Előzmény: semmipanick (3807)
Robotdoc Creative Commons License 2016.12.03 0 0 3809

Szia Peter_F!

 

Az iRobot Roomba 900-as széria esetén 1,5 óra után törlődik a térkép. Így ha máshol szeretnéd használni akkor ezt a folyamatot a készülék magától megteszi.

Mivel csak az egyszeri indítás befejezése után 1,5-órával törlődik. Ez így a jó.

 

Üdv:Robotdoki.hu

Előzmény: Peter_F (3808)
Peter_F Creative Commons License 2016.12.02 0 0 3808

Térképező robotok esetén érdemes törölni a térképeket a készülék memóriájából például lakás átrendezés esetén? 

 

A válaszokat előre is köszönöm!

semmipanick Creative Commons License 2016.12.02 0 0 3807

A robotdoki.hu-n található mail címre

Előzmény: Robotdoc (3806)
Robotdoc Creative Commons License 2016.12.01 0 0 3806

Szia Semmipanic!

 

Hova írtál?
Nem kaptam mail-t....

De hívhatsz is nyugodtan....

 

Üdv:Robotdoki.hu

Előzmény: semmipanick (3805)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!