Keresés

Részletes keresés

toloba Creative Commons License 2007.09.12 0 0 1687
A Hold kereng
A Nap korong....
Előzmény: 33nev (1685)
Festéktüsszentő H. Benő Creative Commons License 2007.09.12 0 0 1686
Szerinted, ha áprilisban voltak a választások, akkor mikor alakult meg a kormány? Még áprilisban? Egy kicsit keveset tudsz Mo. politikai berendezkedéséről, úgy tűnik...
Előzmény: Törölt nick (1684)
33nev Creative Commons License 2007.09.12 0 0 1685
Ennek fuss neki még egyszer. Mihályunk júliusig osztogatott. Áprilisban csak a választások voltak. Az ég meg kék, a fű meg zöld, 2x2=4, ilyenek.
Előzmény: Törölt nick (1684)
Festéktüsszentő H. Benő Creative Commons License 2007.09.12 0 0 1683
No hát tudod, ez is ékes példája annak, hogy halovány lövésed sincs a demokratikus minimumokról. Ez az élethalálharc-vízió meglehetősen bolsevik-ízű, tudod, burzsujok, kulákok, aki nincs velünk, az ellenünk van.
Demokrata más demokratáról nem gondolja azt, hogy az gonosz lenne, egyszerűen csak más valid válaszokat ad ugyanazokra a kérdésekre. De a hangsúly a validon van.
Előzmény: Törölt nick (1680)
33nev Creative Commons License 2007.09.12 0 0 1681
Nem sok értelmét látom, de azért szólok. Egy évben mindössze 12 hónap van.
Előzmény: Törölt nick (1674)
Törölt nick Creative Commons License 2007.09.12 0 0 1680
No jő a buza küzé is bekerül a konkoly, de mégis csak rá lehet ismerni a buzatáblára nem, Vagyi nem lehet össze mosni a dolgokat.Ez is jó meg az se rossz,ez igy gagyi.
Előzmény: Festéktüsszentő H. Benő (1678)
Törölt nick Creative Commons License 2007.09.12 0 0 1679
És te csak ennyit tudsz irni a festéktüsszentő egyenlet levezetésére?Hát a napnál is világosabb a jo és a jelenlegi rossz közötti számszaki lépték.És csak ennyire tellik neked, meg a többiekne?
Előzmény: Törölt nick (1670)
Festéktüsszentő H. Benő Creative Commons License 2007.09.12 0 0 1678
No de hát elvileg tele volt a kassza, amikor átadták :)

Ahhoz mit szólsz, hogy áprilisban már a tervezett hiány 88%-a elköltésre került? Nem kicsit látod egyszerűen a világot, talán egyszer felnősz és kinyílik a szemed, rájössz, hogy itt nem szép és aranyos jobboldaliak menekülnek csúnya és gonosz balosok elől, hanem oldalfüggetlenül lopják ki a szemünket is, látszatcirkusszal takargatva a szabadrablást.
(És hogy ne legyenek kétségeid, nézz körül az önkormis történésekben, nem véletlenül akadt ki pl. Dercze is)
Előzmény: Törölt nick (1670)
Törölt nick Creative Commons License 2007.09.12 0 0 1677
Azt ugye nem gondolod hogy a fark szokta csoválni a kutyát? De mégha igy is lenne ez akkor a kovetendö? Egy maroknyi csapat az Mszp ha jól tudom kb 30000 föt tesz ki .Ezt onnan jegyeztem meg ezt a számot mert az Mszp 40000 tagkönyvet csináltatot de csak 30000 vette át. Sz óval nem rá kell eröltetni egy kissebbség diktaturáját a népre ,még ha beteg gondolatok azok az elvek amik aztán abszolút se nem jók ,se nem használnak az embreknek, de amindig csak a nadrágszij egy lyukkal beljebb szindrómáját nyujtja már csak nekünk.Amit én mint 58 éves ember erősen unok ,mert elegem van belöle, ebböl az egész életem során való etetésböl.Még egy kicsit aztán jobb lesz!Nem beszélve egy hiteltelen hazug csapat, akik átverték az egész népet a választás elött, és azota is is mindig bebuknak, kiderül a hazugságuk lépten nyomon.És egy iléyen csekély réteg és csekély támogatóinak a nyomortanát fogadja el a nagyobb része az egész országnak,és még örüljünk is a növekvö nyomorunknak?Most kivonnak innen 250 miliárdot és befuccsol ugye az egészségügy.Aztán kivonnak az oktatásból és a szegény de értelmes gyerek nem tud iskolába járni és tovább tanulni.Becsapva az egész európa az egész népünk a gazdaságtalan mutatoikkal .1,2 % gdp ,nahát ez aztán a sikeres munka ára.Megkell állitani ezt a pszichopatát,nincs mese! Igy vagy ugy de ez nem mehet tovább,mert gyermekeimnek nem lesz jövöje,és és én nem ezért dolgoztam ,de más se! És mi vagyunk többen ,és nem 30-ezren.
Előzmény: Törölt nick (1668)
bogel Creative Commons License 2007.09.12 0 0 1676
Azóta sok minden történt. Pl. már majdnem megtanultál írni.
Előzmény: Törölt nick (1674)
Festéktüsszentő H. Benő Creative Commons License 2007.09.12 0 0 1675
És ettől miért lenne vége az mszp-nek? Kivennék az alkotmányból a többpártrendszert és csak a Fidesz maradhatna? Annyira gyönyörűen igazolja a sok csökkent értelmű jobbant olvtárs, hogy a bolsevizmus továbbél, hogy az fájdalmas. Teljes foglalkoztatottság, tűnjön el minden nem jobbos párt stb-stb. Szánalmas, rettentően szánalmas...
Előzmény: Törölt nick (1665)
Törölt nick Creative Commons License 2007.09.12 0 0 1672

Ööööö... nem nyert...

 

Előzmény: Törölt nick (1670)
toloba Creative Commons License 2007.09.12 0 0 1671
Újabb fideszes hazugság, terelés, félrevezetés lepleződött le...
Előzmény: Festéktüsszentő H. Benő (1667)
Törölt nick Creative Commons License 2007.09.12 0 0 1668

"Árpádsávos Zászló"

 

Ő ki?

Amúgy kit érdekel, hogy a te kukagyújtogatós, kockakődobálós "többséged" mit akar?!?

 

Előzmény: Törölt nick (1651)
Festéktüsszentő H. Benő Creative Commons License 2007.09.12 0 0 1667
Igazán nem akarom romba dönteni a világképedet, de rossz helyen választottad el az adatokat. A 2002. év költségvetését még a fidesz rakta össze (biztos emlékszel még a 2 éves költségvetésre), úgyhogy azokat az adatokat még oda sorold.

GDP
2000 = 6%
2001 = 4,5%
2002 = 4%

Ajjaj, zavart érzek az erőben :)

Államadósság
2000 = 2,8%
2001 = 3%
2002 = 9%
2003 = 8 %
2004 = 6,5%
2005 = 7,3%
2006 = 9-10%
2007 = 6,8% (tervezet-előrejelzés)

Ajjaj, itt is van valami bibi, 3%-ról 9%-ra ugrik (Hogy is állt 2002 áprilisában a költségvetés felhasználása?)

Nohát, lehet, hogy mégsem valami balos ármány van itt, hanem alapos, össznemzeti elkefélés, 17 év teszetoszasága és teljes inkompetenciája? Lehet hát :)
Előzmény: allompolgar (1488)
zyzzyva Creative Commons License 2007.09.12 0 0 1664
Az SZDSZ az Alkotmány és a törvények keretein belül képvisel számodra ellenszenves dolgokat. A szélsőjobb egy része átlép ezeken a kereteken, de a Fidesz ilyenkor sem ítéli el őket. Nyugat-Európában ez nem így van; ott a középbal és középjobb közösen ítéli el a rasszista stb megnyilvánulásokat. Ez lenne jó itt is.
Előzmény: Törölt nick (1657)
toloba Creative Commons License 2007.09.12 0 0 1663
földszint...
nemtom mi van, raktárak, vagy csak díszlet...
Előzmény: Törölt nick (1660)
toloba Creative Commons License 2007.09.12 0 0 1662
off
jut eszembe, 4 épület négyzet alakban...
Előzmény: Törölt nick (1658)
Törölt nick Creative Commons License 2007.09.12 0 0 1661

"MONDTA"

 

Én is csak annyit mondok rólad, hogy te egy há-í-em tag vagy. :)))

 

Előzmény: Törölt nick (1610)
toloba Creative Commons License 2007.09.12 0 0 1659
Nem, majd az egész alatt kaszinó van, legalább 2, de inkább 3 focipálya nagyságú...
Előzmény: Törölt nick (1658)
Heartbreaker Creative Commons License 2007.09.12 0 0 1656
Mé'? Télleg hallottam! Te nem is tudtál ezekről a sátáni tervekről? :-DDD
Előzmény: Törölt nick (1654)
zyzzyva Creative Commons License 2007.09.12 0 0 1655
Miért nem arról szól a dolog ami sok ember életét meghatározza, hogy milyen lesz a holnapja, hogyan fog ezekután élni, miböl fizeti a gyermekének az iskoláját és a sok befizetni való csekkek után mire telik a családnak.

Ezekről sok más topik szól. Ez itt arról szól, hogy ki mit gondol Semjén parlamenti beszédéről. Egyszerre lehet többféle dologról is beszélni, kevésbé fontosakról is.

... orvosi kezelésükre egyre nehezebben tudnak költeni ... eladni a fiatalok lakás ügyeivel foglalkozó MFB bankot suba alatt ... lesz e még sirhelyhez való földecske ...

Ez szintén egy másik téma, a "másik oldal szándékosan rosszat akar az országnak" című; (sajnos) erről is sok topik van.

Ezek az emberket igazán mozgató kérdések ,és nem a helyette beerőltetett,Magyar Gárda, Árpádsávos Zászló

Ez már inkább tartozik ide, én is így értem Semjén beszédének az első (svarcbácis és vejsznénis) részét, tehát hogy a baloldal csak azért várja, hogy a Fidesz egyértelműen elítélje a szélsőjobbot, mert el akarja terelni a figyelmet az ország szörnyű helyzetéről és a saját üzelmeikről. Ezt persze nem lehet bizonyítani se pro, se kontra; de tényleg nem világos, hogy miért nem tudja a Fidesz egyszer végre egyértelműen meghúzni a vonalat saját maga és a szélsőjobb között. Ha másért nem, azért, hogy a baloldal ne tudja ezzel támadni.

És volt annak a beszédnek még másik három, szintén nagyon necces része is.
Előzmény: Törölt nick (1651)
Törölt nick Creative Commons License 2007.09.12 0 0 1654
Több az eszed mint kellene...:))
Előzmény: Heartbreaker (1653)
Heartbreaker Creative Commons License 2007.09.12 0 0 1653
Én még azt is hallottam, hogy a szadesz kötelezővé teszi  napi 3X-i seggbekukizást  férfinaknak (ezért propagálják a meleg életmódot), és az óvodákban bevezetik a reggeli kakaó mellé a marijuanas sütit. Mindezt csakis azért, hogy kiírtsák a magyarságot, mert helyet kell csinálni a "magukfajtának". Ezért lesz NEMZETHALÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁL!!!!!!!!!!!!!
Előzmény: Doppelstangel (1652)
Doppelstangel Creative Commons License 2007.09.12 0 0 1652
Én is úgy hallottam, hogy nem lesz többé föld az ország alatt, mert mindent eladnak, aki tehát temetkezni akar pár év múlva, az kénytelen lesz kilőni magát a Jupiterre, és ott nagy felületen szétszóródni.
Előzmény: Törölt nick (1651)
Törölt nick Creative Commons License 2007.09.12 0 0 1651
Most akkor mond meg mire ez a hisztéria? Miért nem arról szól a dolog ami sok ember életét meghatározza, hogy milyen lesz a holnapja, hogyan fog ezekután élni, miböl fizeti a gyermekének az iskoláját és a sok befizetni való csekkek után mire telik a családnak.Vagy milyen perspektiva várható a nyugdijasoknak? Most akkor már vegyék meg a koporsójukat, mert orvosi kezelésükre egyre nehezebben tudnak költeni.És miért kellet eladni a fiatalok lakás ügyeivel foglalkozó MFB bankot suba alatt ,valamint ez a bank foglalkozik a földek értékesitésével, azon földekkel ami a nemzeti vagyon nagyrészét képviseli?Lesz e még sirhelyhez való földecske ,marad-e még?Ezek az emberket igazán mozgató kérdések ,és nem a helyette beerőltetett,Magyar Gárda, Árpádsávos Zászló ,Semjén zsidózott,.Igen ezen sokáig el lehet csámcsogni, de nem ebböl élünk meg,És ettöl még Magyarország egyre jobban ki lesz fosztva ezen kormány álltal.Ezért kellenek a különböző függöny trükkök, hogy ne lássunk semit csak a nagy kiárusitás ,és a csend mindenki legyen csenben ,mert a békés többség erre vágyik .Egy frászt vágyik erre.
Előzmény: 33nev (1620)
toloba Creative Commons License 2007.09.12 0 0 1650
off
bezony ám!


on
Előzmény: Törölt nick (1648)
Törölt nick Creative Commons License 2007.09.12 0 0 1647
Semjén zsidózott, hát már ezt sem lehet tőle elvárni?
toloba Creative Commons License 2007.09.12 0 0 1645
off

on
Előzmény: Törölt nick (1611)
cren Creative Commons License 2007.09.12 0 0 1643
off
tudod én még gumikesztyűben, csipesszel se venném ki a szájából a szót :-))))
on
Előzmény: alfredoo (1640)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!