Szerinted, ha áprilisban voltak a választások, akkor mikor alakult meg a kormány? Még áprilisban? Egy kicsit keveset tudsz Mo. politikai berendezkedéséről, úgy tűnik...
No hát tudod, ez is ékes példája annak, hogy halovány lövésed sincs a demokratikus minimumokról. Ez az élethalálharc-vízió meglehetősen bolsevik-ízű, tudod, burzsujok, kulákok, aki nincs velünk, az ellenünk van. Demokrata más demokratáról nem gondolja azt, hogy az gonosz lenne, egyszerűen csak más valid válaszokat ad ugyanazokra a kérdésekre. De a hangsúly a validon van.
No jő a buza küzé is bekerül a konkoly, de mégis csak rá lehet ismerni a buzatáblára nem, Vagyi nem lehet össze mosni a dolgokat.Ez is jó meg az se rossz,ez igy gagyi.
És te csak ennyit tudsz irni a festéktüsszentő egyenlet levezetésére?Hát a napnál is világosabb a jo és a jelenlegi rossz közötti számszaki lépték.És csak ennyire tellik neked, meg a többiekne?
No de hát elvileg tele volt a kassza, amikor átadták :)
Ahhoz mit szólsz, hogy áprilisban már a tervezett hiány 88%-a elköltésre került? Nem kicsit látod egyszerűen a világot, talán egyszer felnősz és kinyílik a szemed, rájössz, hogy itt nem szép és aranyos jobboldaliak menekülnek csúnya és gonosz balosok elől, hanem oldalfüggetlenül lopják ki a szemünket is, látszatcirkusszal takargatva a szabadrablást. (És hogy ne legyenek kétségeid, nézz körül az önkormis történésekben, nem véletlenül akadt ki pl. Dercze is)
Azt ugye nem gondolod hogy a fark szokta csoválni a kutyát? De mégha igy is lenne ez akkor a kovetendö? Egy maroknyi csapat az Mszp ha jól tudom kb 30000 föt tesz ki .Ezt onnan jegyeztem meg ezt a számot mert az Mszp 40000 tagkönyvet csináltatot de csak 30000 vette át. Sz óval nem rá kell eröltetni egy kissebbség diktaturáját a népre ,még ha beteg gondolatok azok az elvek amik aztán abszolút se nem jók ,se nem használnak az embreknek, de amindig csak a nadrágszij egy lyukkal beljebb szindrómáját nyujtja már csak nekünk.Amit én mint 58 éves ember erősen unok ,mert elegem van belöle, ebböl az egész életem során való etetésböl.Még egy kicsit aztán jobb lesz!Nem beszélve egy hiteltelen hazug csapat, akik átverték az egész népet a választás elött, és azota is is mindig bebuknak, kiderül a hazugságuk lépten nyomon.És egy iléyen csekély réteg és csekély támogatóinak a nyomortanát fogadja el a nagyobb része az egész országnak,és még örüljünk is a növekvö nyomorunknak?Most kivonnak innen 250 miliárdot és befuccsol ugye az egészségügy.Aztán kivonnak az oktatásból és a szegény de értelmes gyerek nem tud iskolába járni és tovább tanulni.Becsapva az egész európa az egész népünk a gazdaságtalan mutatoikkal .1,2 % gdp ,nahát ez aztán a sikeres munka ára.Megkell állitani ezt a pszichopatát,nincs mese! Igy vagy ugy de ez nem mehet tovább,mert gyermekeimnek nem lesz jövöje,és és én nem ezért dolgoztam ,de más se! És mi vagyunk többen ,és nem 30-ezren.
És ettől miért lenne vége az mszp-nek? Kivennék az alkotmányból a többpártrendszert és csak a Fidesz maradhatna? Annyira gyönyörűen igazolja a sok csökkent értelmű jobbant olvtárs, hogy a bolsevizmus továbbél, hogy az fájdalmas. Teljes foglalkoztatottság, tűnjön el minden nem jobbos párt stb-stb. Szánalmas, rettentően szánalmas...
Igazán nem akarom romba dönteni a világképedet, de rossz helyen választottad el az adatokat. A 2002. év költségvetését még a fidesz rakta össze (biztos emlékszel még a 2 éves költségvetésre), úgyhogy azokat az adatokat még oda sorold.
Ajjaj, itt is van valami bibi, 3%-ról 9%-ra ugrik (Hogy is állt 2002 áprilisában a költségvetés felhasználása?)
Nohát, lehet, hogy mégsem valami balos ármány van itt, hanem alapos, össznemzeti elkefélés, 17 év teszetoszasága és teljes inkompetenciája? Lehet hát :)
Az SZDSZ az Alkotmány és a törvények keretein belül képvisel számodra ellenszenves dolgokat. A szélsőjobb egy része átlép ezeken a kereteken, de a Fidesz ilyenkor sem ítéli el őket. Nyugat-Európában ez nem így van; ott a középbal és középjobb közösen ítéli el a rasszista stb megnyilvánulásokat. Ez lenne jó itt is.
Miért nem arról szól a dolog ami sok ember életét meghatározza, hogy milyen lesz a holnapja, hogyan fog ezekután élni, miböl fizeti a gyermekének az iskoláját és a sok befizetni való csekkek után mire telik a családnak.
Ezekről sok más topik szól. Ez itt arról szól, hogy ki mit gondol Semjén parlamenti beszédéről. Egyszerre lehet többféle dologról is beszélni, kevésbé fontosakról is.
... orvosi kezelésükre egyre nehezebben tudnak költeni ... eladni a fiatalok lakás ügyeivel foglalkozó MFB bankot suba alatt ... lesz e még sirhelyhez való földecske ...
Ez szintén egy másik téma, a "másik oldal szándékosan rosszat akar az országnak" című; (sajnos) erről is sok topik van.
Ezek az emberket igazán mozgató kérdések ,és nem a helyette beerőltetett,Magyar Gárda, Árpádsávos Zászló
Ez már inkább tartozik ide, én is így értem Semjén beszédének az első (svarcbácis és vejsznénis) részét, tehát hogy a baloldal csak azért várja, hogy a Fidesz egyértelműen elítélje a szélsőjobbot, mert el akarja terelni a figyelmet az ország szörnyű helyzetéről és a saját üzelmeikről. Ezt persze nem lehet bizonyítani se pro, se kontra; de tényleg nem világos, hogy miért nem tudja a Fidesz egyszer végre egyértelműen meghúzni a vonalat saját maga és a szélsőjobb között. Ha másért nem, azért, hogy a baloldal ne tudja ezzel támadni.
És volt annak a beszédnek még másik három, szintén nagyon necces része is.
Én még azt is hallottam, hogy a szadesz kötelezővé teszi napi 3X-i seggbekukizást férfinaknak (ezért propagálják a meleg életmódot), és az óvodákban bevezetik a reggeli kakaó mellé a marijuanas sütit. Mindezt csakis azért, hogy kiírtsák a magyarságot, mert helyet kell csinálni a "magukfajtának". Ezért lesz NEMZETHALÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁL!!!!!!!!!!!!!
Én is úgy hallottam, hogy nem lesz többé föld az ország alatt, mert mindent eladnak, aki tehát temetkezni akar pár év múlva, az kénytelen lesz kilőni magát a Jupiterre, és ott nagy felületen szétszóródni.
Most akkor mond meg mire ez a hisztéria? Miért nem arról szól a dolog ami sok ember életét meghatározza, hogy milyen lesz a holnapja, hogyan fog ezekután élni, miböl fizeti a gyermekének az iskoláját és a sok befizetni való csekkek után mire telik a családnak.Vagy milyen perspektiva várható a nyugdijasoknak? Most akkor már vegyék meg a koporsójukat, mert orvosi kezelésükre egyre nehezebben tudnak költeni.És miért kellet eladni a fiatalok lakás ügyeivel foglalkozó MFB bankot suba alatt ,valamint ez a bank foglalkozik a földek értékesitésével, azon földekkel ami a nemzeti vagyon nagyrészét képviseli?Lesz e még sirhelyhez való földecske ,marad-e még?Ezek az emberket igazán mozgató kérdések ,és nem a helyette beerőltetett,Magyar Gárda, Árpádsávos Zászló ,Semjén zsidózott,.Igen ezen sokáig el lehet csámcsogni, de nem ebböl élünk meg,És ettöl még Magyarország egyre jobban ki lesz fosztva ezen kormány álltal.Ezért kellenek a különböző függöny trükkök, hogy ne lássunk semit csak a nagy kiárusitás ,és a csend mindenki legyen csenben ,mert a békés többség erre vágyik .Egy frászt vágyik erre.