Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2007.09.28 0 0 94

Bocsánat, rosszul tudtam.

GRATULÁLOK Bodrogi Lászlónak.!

Előzmény: otterlo (91)
Árpi Creative Commons License 2007.09.28 0 0 93
Aztán jól elcseszte! :o( Vereség.
Előzmény: Árpi (92)
Árpi Creative Commons License 2007.09.27 0 0 92
Közben Lékó meccse Kramnyik ellen kezd izgalmassá válni!
http://partidas.chessmexico.com/

Épp most cserélt egy futót egy bástyáért. :o)
otterlo Creative Commons License 2007.09.27 0 0 91
Milyen "évi összesített" van - szerinted - az országúti kerékpár VB-n?
Előzmény: Törölt nick (90)
Törölt nick Creative Commons License 2007.09.27 0 0 90
Így van, de ez egy futam volt sajnos, nem az évi összesített.
Előzmény: otterlo (89)
otterlo Creative Commons License 2007.09.27 0 0 89
Ma este meg valami olyasmit hallottam, hogy a kerékpáros VB-n ezüstérmes lett a Bodrogi! Remélem nem hallottem semmit félre.
Árpi Creative Commons License 2007.09.27 0 0 88
Ahogy mostanában játszik, azt hiszem, a nemzetközi sajtót sem lepné meg túlzottan, ha így lenne. :o)
Előzmény: Érd Emese (86)
Érd Emese Creative Commons License 2007.09.27 0 0 87
akarom mondani Szávay
Előzmény: Érd Emese (86)
Érd Emese Creative Commons License 2007.09.27 0 0 86
...és remélem závay nyeri a tornát! :o)
Előzmény: Árpi (85)
Árpi Creative Commons License 2007.09.27 0 0 85
Szávay Ági közben fölényesen hozta a következő győzelmet. Az azért nem semmi, hogy a szöuli tornának már a beharangozóján két név volt olvasható: Venus Williams és Szávay Ágnes. :o) Már WTA tornát is reklámoznak vele. Remélem, együtt döntőznek.
Árpi Creative Commons License 2007.09.24 0 0 84
Kicsit sajnáltam, hogy Lékó nem bírt Svidlerel, hiszen ha nyer a világossal, akkor váratlanul előreugrott volna a 2. helyre (Gelfand és Kramnyik is kikapott éppen), de ne legyünk telhetetlenek. :o)
Előzmény: otterlo (83)
otterlo Creative Commons License 2007.09.24 0 0 83
Ez tényleg egy sikeres sporthétvége volt! Eddig még nem került szóba, de a Varga-Hirling evezős páros európa bajnoki aranyáról se feledkezzünk meg!
Előzmény: Törölt nick (79)
utkocsi Creative Commons License 2007.09.24 0 0 82
A vasárnapi Eurosport a magyarokról szólt!
Inkább ilyen hirverések kellenének ennek az országnak!
Előzmény: Árpi (81)
Árpi Creative Commons License 2007.09.23 0 0 81
És az a pekingi döntő... 6:7, 1:5-nél már nem hittem, hogy lesz belőle valami. (Nem mintha a második hely nem lett volna csodálatos!) Aztán csak azt láttam, hogy 2:5...3:5... ... 7:5!!!! Majd a 3. szetben 3:0!!! Egyszerűen hihetetlen küzdeni tudás! Az akaratával törte meg a világranglista 3. helyezettjét! És még csak 18... Ha ezt képes így folytatni, és tovább fejlődni... Minden elismerést megérdemel.
Előzmény: Törölt nick (79)
Árpi Creative Commons License 2007.09.23 0 0 80
Magát a versenyt nem tudom, én a tévéközvetítés mellett a formila1-com livetiming-ját szoktam figyelni. Sokkal informatívabb, mint amit a tévében kapsz.
Előzmény: Ertet Lenke (78)
Törölt nick Creative Commons License 2007.09.23 0 0 79

Gratula a tenisz új magyar csillagának!!!!!!!!!

Gratula Talmának is a mai ésszel, türelemmel, hihetetlen rutinnal megszerzett 2. helyéért. A nagy rivális spanyol fél perc(!!!!) hátránnyal lett harmadik. Mindenki esett- kelt, mint a nyeretlen kétévesek a nyenyős, vizes flaszteron.

Negatív gratula a gyújtogató, verekedő mocskos csőcseléknek a vidéki produkciójához.

Ertet Lenke Creative Commons License 2007.09.23 0 0 78
A Forma-1 versenyt lehet valahol látni on-line?
Árpi Creative Commons License 2007.09.23 0 0 77
MEGNYERTE!!!!
Előzmény: Árpi (76)
Árpi Creative Commons License 2007.09.23 0 0 76
Összesen 9 játékot nyert zsinórban Szávay. Jankovics valószínűleg összeomlott.
Előzmény: Árpi (75)
Árpi Creative Commons License 2007.09.23 0 0 75
Első szet 6:7, rövidített játszmában 9:7 Jankovicsnak. A második szetben Jankovics már 5:1-re vezetett, Szávay onnan jött fel 6:5-re! Lehet, hogy Jankovicsnak tényleg megsérült a háta? Visszaadja a sors, amit Kuznyecova ellen elvett?
Előzmény: Árpi (74)
Árpi Creative Commons License 2007.09.23 0 0 74
Ha valaki szeretné a Kína Open női döntőjét on-line követni:
http://www.protennislive.com/frameset.asp?year=2007&wkno=38&lang=en&tabno=1&eventid=1020&ref=www.sonyericssonwtatour.com
Elkezdődött Szávay meccse.
Árpi Creative Commons License 2007.09.22 0 0 73
Megtört a jég! Megvan Lékó első győzelme! Mivel a többi parti döntetlen lett, egy fél ponttal közelebb került az első helyen állóhoz, és jelenleg egyedül a 4. helyen áll 4 ponttal. A parti értékelését azokra hagynám, akik jobban értenek hozzá, de nekem úgy tűnt, most végig jobban, keményebben játszott, mint a korábbiakban.
Előzmény: Árpi (60)
rebondo Creative Commons License 2007.09.21 0 0 72
Előzmény: rebondo (69)
Árpi Creative Commons License 2007.09.21 0 0 71
Szávay a négy között Pekingben! Ott viszont a hazai versenyzővel került szembe, akivel eddig kétszer játszott, és mindkétszer a kínai nyert. De ez rég volt, közben Szávai jócskán elékerült már a világranglistán (Szávay 23. a kínai 49. jelenleg).
Törölt nick Creative Commons License 2007.09.19 0 0 70

Az a baj, hogy a vezetői tehetség nem mindíg jár együtt az emberi jó tulajdonságokkal. Tudom, kemény szellemi küzdelem ez is. de mégis. Nem élethalálharc. Vannak persze fordított hapsik is, akik világi figurák, mindenki szereti őket, csak épp középszerűek a csatákban. Erre ideális példa Coulthard. Sose lesz már belőle nyerő versenyző, de jól elvan, még a nagy rutinja is jó "untermanként" egy csapatban. Pezsgő, édes élet, stb. Néha egy kis száguldás.

Alonso viselkedése se egy angol úriemberhez méltó. Schumit se választották volna be a Lordok Házába. Neki is volt nemegy buktája technikai "újítások" miatt. Mert akit nem szeretnek, az gyakrabban is akad fenn a rostán. Mindíg van aki befújja.

Viszont mindkettő zseniális pilóta.

A mostani F1 buliban a kedvencem a kis francia csücsörítő. Jean Todt csinált világbajnokot a Ferrariból. Persze Schumival együtt. De nélküle egyik se lett volna a csúcson. Ő csinált sokszoros Dakar győztest a Peugeot, majd a Citroenből.

Személyes kedvencem a kis Professzor volt. Nem tudom miért, de Sennát nem kedveltem. Valóban egy zseni volt, Schumi kaliberű. De talán a túlzott  akarása miatt nem volt személyes kedvencem.

Szegény Baumgartner Zsolt is egy aranyos jópofi volt. Szerették a többi versenyzők, jókat buliztak. Csak kevés volt a tehetsége ekkora falathoz. Hogy magyar vonatkozása is legyen a dolgoknak. Talán Kesjár Csaba érhetett volna fel az F1-ig.

rebondo Creative Commons License 2007.09.19 0 0 69

naaa...fogadjunk,hogy Gerát nem mentik fel !
Érd Emese Creative Commons License 2007.09.19 0 0 68

Báááár...

 

Nekem van szerencsém személyesen is ismerni az urat.... (igaz "csak 2x találkoztunk.)

 

Hááát...

 

http://www.youtube.com/watch?v=h1LOO4_V7qo

 

http://www.youtube.com/watch?v=f6ofdXDykqw&mode=related&search

 

és egy érdekesség, mielőtt mindenki Sennával jön majd!:

 

http://www.youtube.com/watch?v=OrpYIq0NbFM&mode=related&search

 

 

Érd Emese Creative Commons License 2007.09.19 0 0 67

Igaz, de mégse. Nem tesz jót senkinek ez a cirkusz. Nem jó a sportnak, nem jó a csapatnak. Magam Ferrari fan vagyok, de nem tetszik nekem sem ez a cirkusz. Ha megbuktak, bünhődjenek. De....

 

 

Igaz, hogy ue. csapat alkalmazta ezt a nímandot is: http://www.youtube.com/watch?v=nGlTo0w8ReM

aki nálam cca. = Alonso-val. Aki szintén egy .......ar alak!

Előzmény: Törölt nick (66)
Törölt nick Creative Commons License 2007.09.17 0 0 66

Most egy fél centtel drágább lesz a szponzorok minden terméke, mert kicsit nőnek a reklámköltségek. Itt minden a főnök/tulaj zsebében köt ki végül.

Meg a hajcihő még a nézettséget is emeli. Ha teljesen kicsukják a 2 versenyzőt is, drámain esett volna a nézőszám. Így az is megmarad, a zsé meg még több a kis zseboroszlán zsebében.

Előzmény: Érd Emese (65)
Érd Emese Creative Commons License 2007.09.17 0 0 65
Bizony. Mert levonták a 100 millióból azt a 70-et, amit a csapatvilágbajnoki pontokért kapott a McLaren. Na most ezt értsd meg. Megbüntetik, 100, és csapatpontok elvétele. Ezután a már nem létező csapatpontokért járó pénzt, levonják a büntiből. Azért ott is van ám zűrzavar! (Nem mintha egyet értenék az összeg nagyságával.)
Előzmény: Törölt nick (56)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!