Keresés

Részletes keresés

Hamster Creative Commons License 2010.10.21 0 0 14176
Az volt a beceneve az első sorozatban, amikor az Alter még hivatalos neve volt. Kész Ságvári Endre ez az ember :)
Előzmény: Traubi (14175)
Traubi Creative Commons License 2010.10.21 0 0 14175

Alter valamelyik részben nemrég asszem Alterként mutatkozott be valakinek, én csak arra figyeltem fel, hogy már nem Vida, vagymi? :)

 

És mikor/miért lett Freeman? Erre nem bírtam még rájönni.

Előzmény: Hamster (14091)
BBéci Creative Commons License 2010.10.20 0 0 14174
De jó lenne tudni, miről folyik a társalgás!
Előzmény: Törölt nick (14173)
Törölt nick Creative Commons License 2010.10.20 0 0 14173
Azt azért tudnunk illene a dolgok megítéléséhez, hogy Joshi honnan szedte azt a cd-t, amit Bordásnak adott. Sőt, egy csomó mindent.
Szóval:
Megvolt neki eleve a lista vagy megszerezte?
Honnan, kitől és miért?
Netán eleve ő bizergálta fel Bordás harci kedvét a listájával? (hiszen Bordás arra jutott, hogy a Demsa-féle listát megsemmisíti, de hirtelen meggondolta magát)
Ha Joshi volt az iniciátor, akkor mi/ki van a háttérben?

Ja, és ne haragudjatok, de a cionista összeesküvésben, meg a New York-Moszkva tengelyben nem hiszek. Azaz, biztos vannak helyzetek, amikor igen, de nem EBBEN a helyzetben.
Száz szónak is egy a vége: illene végre megtudnunk, hogy került Joshi a credoba. Szerintem ez egyike azon dolgoknak, aminek megmagyarázása nélkül nem lehet ésszerűen lezárni nem csak az évadot, de az egész Rózsahegyi szálat.
De szerintem erre kevés esélyünk van, egyrészt nagyon korlátozott az egy résznyi idő, ami alatt mindent meg kéne magyarázni, másrészt, a forgatókönyv írásának idején alighanem még az volt a terv, hogy lesz következő évad, és lehet, hogy nem is akarták ezt túlzottan elvarrni.
Hiszen, már a Demsás évad végén / 3. évad elején-közepén le lehetett volna zárni dolgokat: szépen felidézni Demsa feleségét, és ha le nem is buktatni a listán szereplő árnyék hatalmasokat, de megmutatni az irányt, hogy honnan jön ez az egész...
Előzmény: Motun (14172)
Motun Creative Commons License 2010.10.20 0 0 14172
Ilyen megvilágításban meg érthető a segítsége. Magát is védi.
Előzmény: krysztasz (14170)
BBéci Creative Commons License 2010.10.20 0 0 14171
Kedves rajongótársak segítsetek!
Lemaradtam a pénteki premierről és a hétfői ismétlésről is.
Honnan tudom a lehető legjobb minőségben letölteni, megnézni ???
krysztasz Creative Commons License 2010.10.19 0 0 14170
Még azt sem tudjuk, hogy Bordást ki tüntette el - most hagyjuka valóságot. Szóval, ha a cd miatt és nem a rendőrség szerelte le, akkor Joshinak is van félnivalója, lehet, ő lesz a köv. áldozat.
Előzmény: Motun (14161)
krysztasz Creative Commons License 2010.10.19 0 0 14169
Erre én is felfigyeltem, hogy Joshinak - szerinte - nincs köze a Moszadhoz. Akkor ez becsületbeli ügy, Bordás miatt. De ez sem lehet, hiszen Bordás később került ki a sorozatból, mint ahogy Joshi megérkezett. Már a szervkereskedelemnél itt volt és nemcsak a lánya miatt.
Előzmény: bendeguz90 (14155)
krysztasz Creative Commons License 2010.10.19 0 0 14168
Nekem is hiányozni fog, örömmel várom minden részét, még most is, legfeljebb a nagyobb részét nem értem. :(
Előzmény: Benjy 409 (14159)
krysztasz Creative Commons License 2010.10.19 0 0 14167
Berni is lehet Rózsahegyi lánya, mi meg már el is könyveltük Vandát. Most lesz egy hét szünet, aztán majd meglátjuk, mi fér az uccsó részbe.Én is csak azt gondolom, hogy nem sok minden... Fogunk mi még pislogni a sorozat végén, majd összeülünk a fórumon és kitaláljuk, mit is láthattunk. :(
Előzmény: Adanadhel (14157)
krysztasz Creative Commons License 2010.10.19 0 0 14166
Én nem tudtam, hogy ez az évad 3 minisorozat, nem igazán olvastam cikkeket, hogy előre ne tudjak semmit. De nem is baj, hogy nem tudtam, mert így nem vették el a kedem már az első résztől...
Előzmény: Garbai Sándor (14154)
krysztasz Creative Commons License 2010.10.19 0 0 14165
Nem vagy egyedül. Én is megírtám már kb. 3-szor, hogy ez az évad szinte sötét, én sem tudom már követni, amit látok. A fő vonalat már nem értem, amiért nézem, az a szereplők és az esetleges jó beszólások. De felőlem már kiderülhet akármi a terrorelhárítókról, hogy ki melyik oldalon áll, Herceg a jón vagy a rosszon, már nem is érdekel. Felőlem Kolonics is lehet tégla vagy Herceg a megmentő.
Előzmény: levees (14148)
krysztasz Creative Commons License 2010.10.19 0 0 14164

Azért gondoltam, hogy van jelentősége a 2 profi és 3 lúzer szövegnek Kolonicstól, mert akkor szerintem Kolonics igencsak át-át lép a másik oldalra, ha a KMCS-t, az embereit lúzerozza... De ez szigorúan az én véleményem.

Előzmény: Alpári Gnác (14139)
Motun Creative Commons License 2010.10.19 0 0 14163
Én is így tudom. Ebben az esetben akár lehetett Moszados is.
Előzmény: bendeguz90 (14162)
bendeguz90 Creative Commons License 2010.10.19 0 0 14162

Egyébként azt valaki tudja ,hogy Yoshi kitől lopta el a jelentés másolatát?

Mert mintha ez kimaradt volna ........

 

Motun Creative Commons License 2010.10.19 0 0 14161
Ravasz fogas kérdés.........

Lehet hogy Joshi sem tud (tényleg nem) arról hova lett daemonhillBordás. Bordásnak Joshi adta oda a cd-ét. Aztán mikor Bordást eltüntették, Joshi úgy gondolta hogy van egyfajta bajtársi betyárbecsület is van a világon(vagy nincs), és "maszekba", Bordást megbosszulandó kezdett "ámokot" futni.

Aztán az is lehet hogy Rózsahegyivel lesz kapcsolatban Joshi segítsége. Hogy ki is eredetileg Rózsahegyi még egy szó szem volt. Csak hogy ügyvéd, oszt csinált egy dokumentumot. Az hogy zsidó, tuti. Hogy Moszados....lehet. Hogy valami izraeli nagykutya valakije .... már kevésbé, de nem elképzelhetetlen.

Belecsöppenni végül is a szervkereskedelem kapcsán csöppent. Akkor jött a lánya felkutatására, és Bordás akkor beszélt vele a Rózsahegyi dokumentumokról.

Még az is lehet hogy Izrael vastagon benne van a dologban.
Végül is hogy a Moszadnak(Joshinak) és Izraelnek mi érdeke fűződik ahhoz hogy Rózsahegyi életben maradjon, és a szarságokra fény derüljön, a fickók bukjanak.....hmmmm jó kérdés. Dolgozom rajta.


Viszont ha gazdasági vonalon nézzük akkor már kevésbé homályos. Az ugye tudott hogy a zsé a zsidóknál van. A dokumentumokban szereplő személyek lehet ellene mentek a pénzvilág zsidóinak. Oszt most az az érdek hogy bukjanak, majd jön a következő garnitúra.
Hogy Bordás miért hirdetett keresztes hadjáratot a dokumentumban szereplők
ellen, hmmmm.....

Ha Kolonics benne van a szarban,(ahogy meg van rémülve nem kizárt) sőt ő keverte a ruszkikkal karöltve a nyugati világ pénzügyi zsidói ellen a szart, akkor Bordás a tisztogatás elve miatt hirdetett hadjáratot.
Mert ugye most a számonkérés divatját éljük.


Előzmény: Törölt nick (14160)
Törölt nick Creative Commons License 2010.10.19 0 0 14160
De minek keveredett bele, ha semmi köze nem volt hozzá? Mert Bordás kérte? A profi titkosszolgálatosok ritkán szoktak csak úgy belecsöppenni valamibe... Vagy Bordás Joshi fia, aki megvallotta neki, hogy "Luke Attila, én vagyok az apád...." (és akkor tényleg nem az Joshi, akinek látszik ;-))))
Előzmény: Motun (14158)
Benjy 409 Creative Commons License 2010.10.18 0 0 14159
Nemtom ki hogy van vele, sokan írtátok hogy csak becsületből nézitek már, a sorozat eleje szerintem is jobb volt, főleg Bordással, de én már hozzászoktam hogy hétvége környékén tűzvonalban van.

Hiányozni fog.
Előzmény: Adanadhel (14157)
Motun Creative Commons License 2010.10.18 0 0 14158
Joshi azt mondta Bordás belebukott, így lehet hogy Bordásért is teszi amit tesz, csak úgy a maga szakállára.
Rózsahegyi lánya megvan nem????? Nem a Berni.
Pircsi egy nagy talány. Még az is lehet hogy Herceg van a dologban, bár ezt nem hiszem. Bár azt hozzá teszem Májki nem nagyon lepődött meg Pircsin.
Előzmény: Adanadhel (14157)
Adanadhel Creative Commons License 2010.10.18 0 0 14157

Hú Bammeg. Ez nagyon rossz volt. Bizony sűrű lesz az utolsó rész. Félek, hogy valami nagyon nagy blődség fog kikerekedni belőle.

Joshi mit kavar itt, ha nem a Moszad nevében? Csak úgy, kedvtelésből? Játsza a megmentőt?

Gregor Bernadett ki lehet? A lánya Rózsahegyinek, vagy egy beépített embere Joshinak, akit ráállított Mike-ra?

Kolonics azt se tudja hol van. Még annyira se, mint mi.

Pircsi valami nagyobb gépezet alkotóeleme, amit még nem látunk teljesen. De szerintem nem Mike utasította. Ő a sötétben tapogatózik. Lehet a parafenomén utasította álmában Joshi parancsára, hogy mit kell tennie majd. Na jó ez csak vicc, de még ezt is kinézem a sorozatból.

 

Szóval becsületből még egyszer leülök a tv elé, de ezt így ne folytassuk kérem.

 

Alpári Gnác Creative Commons License 2010.10.17 0 0 14156
Hát mert az nyilván úgy van a Moszadnál, hogy az ügynökök privát hakniban bábkormányokat állítanak fel és döntenek meg, kirobbantanak kisebb forradalmakat, aztán hazamennek, hogy na mi van? Kit kell megölni?
Előzmény: bendeguz90 (14155)
bendeguz90 Creative Commons License 2010.10.17 0 0 14155
Azért azt is vegye figyelembe mindenki ,hogy a 12 részes epizód számot a Duna tv rendelte meg : szerintem a készitők arra ,hogy ugyanúgy 17-20 részes lesz mint  az elöző évadok és nyilván a sztorit is úgy lett megtervezve. Az évad történéseit  2 kivételével  nem értem : Herczeg vissza helyezését a NBH-hoz ,  valamint Yoshi azon mondatát,hogy ez nem egy nemzetközi akció , nem Moszad akció ,akkor tulajdoképpen Yoshinak mi a szerepe?
Garbai Sándor Creative Commons License 2010.10.17 0 0 14154
Azért is írhatom ezt, mert még Stohl balesete előtt beharangozták, hogy nem egybefüggő lesz a sorozat, hanem három epizódonként lesz egy mini történet.

Na most három részenként egy új bonyodalom, Rózsahegyivel, parafenoménnal, Józsi baráttal, Hertczeggel, szerbekkel és a nem tudom még kikkel megpakolva elég necces.
Előzmény: Garbai Sándor (14153)
Garbai Sándor Creative Commons License 2010.10.17 0 0 14153
Benne van a pakliban, hogy rosszabb lett volna, benne van, hogy ugyanilyen rossz lett volna, azt viszont nem érzem, hogy jobb is lehetett volna.
Előzmény: Törölt nick (14152)
Törölt nick Creative Commons License 2010.10.17 0 0 14152
+1 szavazat
Szerintem, max annyi a változás, hogy valóban Mike kapta meg a hozzá (vagy csak Schmied Zéhez) nem nagyon illő Bordás karaktert, de a többi szvsz ez lett volna.
Előzmény: Garbai Sándor (14150)
Törölt nick Creative Commons License 2010.10.17 0 0 14151
Félreértettél. Pont azt mondtam, hogy most nem szeretnék fordulatot, hanem azt, hogy ők maradjanak azok, akik eddig voltak.
A többi meg csak ötletelés Gregor Börni jelenlétének és szigorú nézésének megmagyarázására.
Előzmény: Motun (14147)
Garbai Sándor Creative Commons License 2010.10.17 0 0 14150
Szerintem a mostani állapotnak már semmi köze ahhoz, hogy Stohlnak távoznia kellett, szerintem ez vele is sz@r lett volna.
Előzmény: Traider (14149)
Traider Creative Commons License 2010.10.17 0 0 14149
Kajakra ugyanígy érzek én is!!
Sztem ezzel a valóban nagyszerű színészgárdával egy hozzájuk, és persze hozzánk nézőkhöz is méltatlanul szégyenletes évadot forgattak, sokkal jobbat ki lehetett volna hozni ebből! Nagyon sajnálom, hogy ilyen keserű szájízt hagy maga után a sorozat...
Előzmény: levees (14148)
levees Creative Commons License 2010.10.17 0 0 14148
Nem tudom, ti hogy vagytok vele, de én visszasírom a régi részeket. Eddig többé-kevésbé kitartó voltam a sorozattal, de most már eljutottam odáig, hogy ezt heti szinten nem tudom követni. Összevissza megy minden, és fogalmam sincs, hogy mi van, mi történik... érdekel az utolsó rész, azt még megnézem, de szerintem ez egy nagyon gyenge hattyúdala lesz a sorozatnak. :(
Motun Creative Commons License 2010.10.17 0 0 14147
Na basszus ezt meg mire alapozod hogy nem történik gyökeres fordulat Joshinál?
Még nincs levetítve az uccsó rész.
Akkó meg?????
Előzmény: Törölt nick (14146)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!