Keresés

Részletes keresés

barkorka Creative Commons License 2008.10.28 0 0 13912

gandi a macisak igazán édesek. Az arany cérnát nem szedte szét nagyon a lyuk pereme varrás közben?

A lepkésnek is ötletes a sarok megoldása. Lyukasztóval csináltad?

 

czkriszti ez a harangsablon a kedvencem lett már korábban is! Tetszik, ahogy a "maradék" matricákat ilyen ötletesen felhasználod hozzájuk. :)

Előzmény: gandi1977 (13894)
ildu Creative Commons License 2008.10.28 0 0 13911
Összhatásában szép,de a kivágások lehetnének pontosabbak.
Előzmény: Törölt nick (13905)
ildu Creative Commons License 2008.10.28 0 0 13910

Jópofák ezek a harang-variációk,szép pontosan varrsz.

Előzmény: Törölt nick (13896)
ildu Creative Commons License 2008.10.28 0 0 13909

Nagyon kellemes rájuk nézni! Szépségesek.

Súgjátok már meg,hogy a ménkűbe' tudjátok a pirinyó likakat rácsinálni a CD-re a lukat a hímzéshez!

Előzmény: gandi1977 (13894)
Szidónia55 Creative Commons License 2008.10.28 0 0 13908
Most mit mondjak? Nagyon szépek a fonalgrafikás lapok, és köszönöm a dicséretet. Én csak arra próbáltam utalni, hogy óriási a különbség, ha Ti mondtok véleményt az én munkámról, míg fordítva, hát hogy is mondjam, az nagyképűség lenne tőlem. Senkit nem akartam ezzel megbántani, legkevésbé Hangyát. Egyszerűen rosszul fogalmaztam. Ha valakit mégis megsértettem, elnézést kérek. Megpróbálok én is pozitívan gondolkodni :-)))) Állítólag még a vérnyomásnak is jót tesz :-)))
Előzmény: Törölt nick (13896)
ildu Creative Commons License 2008.10.28 0 0 13907

Igen,ennyi mindenfélével foglalkozom.(kert,foltvarrás,képeslapozás,pergázás,dekupázs többféle variációban,babakészítés,tojáskarcolás,tanulgatom az üveggravírozást,üvegfestést)És igen,jól láttátok,gravírozó-maró-fúró gép az!

Csoda,hogy nem férek el?! És mellé van egy baromi sokat tűrő férjem.

Előzmény: Hangyaboly6 (13901)
Törölt nick Creative Commons License 2008.10.28 0 0 13906

Hópihe 13021hsz

Auchanban vette, 720 Ft-ért, most ne üssön meg a guta?

Előzmény: macs69 (13903)
Törölt nick Creative Commons License 2008.10.28 0 0 13905

Az a helyzet, hogy mire megtanultam, hogy mire jó egy saroklyukasztó a saroklyukasztáson kívül, már sehol nem lehet kapni ilyet. MarcsiV is, meg én is hetek óta saroklyukasztót keresünk, de ami van, az nagyon csúnya, vagy pedig nagyon drága. Én is kérek mindenkit, ha lát ilyet, és elfogadható áron, jelezze! Köszönöm.

 

És ez a mai egész napos munkám:

Mondjátok már meg, mi a technikája, a több színű cérnával varrásnak? Rengeteget szenvedtem vele, ráadásul nem is nagyon látványos, mert közvetlen egymás melleti színeket vettem. Lehet, hogy nagyobb színkülönbség kellett volna? Most lérném szépen az építő kritikát, de ne a kivágást nézzétek, mert azt tudom, hogy randa, most gyakorlom :-)))))

Kösz a segítséget

Előzmény: macs69 (13903)
macs69 Creative Commons License 2008.10.28 0 0 13903

Szép napot mindenkinek!

Most,hogy túl tettem magam az irigységen a jó kis alkotó kuckók láttán(panelban sajna nincs ilyen helyem :(() a segítségeteket szeretném kérni(már megint;))

Égen-földön keresek 1 féle lyukasztót.Pihőce 13871-esben ilyet használt.A Magnában azt mondták a gyártó leállt már vele nem tudnak rendelni.Ha valakine van elfekvőbe vagy lát ilyet,létszi,létszi utánvéttel vagy bárhogy küldjetek nekem.

Előre is köszi !

Pusz:macs

Hangyaboly6 Creative Commons License 2008.10.28 0 0 13902
Gyönyörű habosak csipkések! Milyen ügyes vagy már!!!!!
A perga is képeslap! ;-)
Előzmény: ildu (13882)
Hangyaboly6 Creative Commons License 2008.10.28 0 0 13901
Ildu, Delfinke, bizony én is "irigykedem" :-)) a hobbysarkotokra! :-))) Én is úúúgy szeretnék egy íróasztalt! Mindenem dobozokban van, és a térdemre tett lapon alkotok.....
Ildu! Ahogy elnéztem a holmikat, azon törtem a fejem, te ennyi mindenfélét csinálsz? Az üveget pl. gravírozod? Vagy dekuzod? Van ott még valami szerszám is, az mi?:-) (nem a varrógépre gondolok :-)))) )
Előzmény: ildu (13883)
Hangyaboly6 Creative Commons License 2008.10.28 0 0 13900
Már megint tökéletesek...:-DDDD
Ugye milyen jó ez a 4 sarkos sablon???? Annyi féleképpen lehet használni!
Előzmény: gandi1977 (13894)
Hangyaboly6 Creative Commons License 2008.10.28 0 0 13899
Variációk egy sablonra....Egyik jobb mint a másik! Nagyon tetszenek!:-)
Előzmény: Törölt nick (13896)
Hangyaboly6 Creative Commons License 2008.10.28 0 0 13898
Pihe! Az előző lapod is nagyon szép, harmonikus, de ez tán még jobban tetszik! Csodás ez a kör! Azért jó, hogy mondtad a színét, mert én itt barnának látom:-)))) Milyen csipkét varázsoltál ezzel a két lyukasztóval!
Előzmény: 4Hópihe (13877)
Törölt nick Creative Commons License 2008.10.28 0 0 13896

Szia Szidónia!

Nagyon szépek a képeid, ismerem, nekem is megvan, én a katicásat csináltam meg, de csak simán ráragasztottam a kartonra, ez a kifordítós dolog eszembe sem jutott. Igy sokkal nehezebb. És milyen gazdaságosan csináltad, hogy 4 db lett!

Mindenkinek: egy kicsit várjatok, elöbb-utóbb lesz szkenerem, és küldöm. Lehet, hogy idén már nem, de azt beszélik, hogy jövőre is lesz Karácsony :-)

Ha már kérdezted, hogy mit csinálunk a sablonokkal,én ezt:

Előzmény: Szidónia55 (13878)
Törölt nick Creative Commons License 2008.10.28 0 0 13895
OK Hangyusz! Megigérem, nagyon pozitív leszek, bár ehez meg kell erőszakolnom magam :-), de menni fog!
Előzmény: Hangyaboly6 (13880)
gandi1977 Creative Commons License 2008.10.27 0 0 13894
Én megrendelésre csináltam most két cd-set, a lepkék, macik és a lila szín kívánság volt.
gandi1977 Creative Commons License 2008.10.27 0 0 13893
Szépek lettek! Én bele sem merek fogni a pergába, mert még a képeslapnál is annyi minden van amit még nem próbáltam.
Előzmény: ildu (13882)
gandi1977 Creative Commons License 2008.10.27 0 0 13892
Itt egy kicsit jobban figyelj a lyukasztásra, hogy ne csússzon el. Tudom milyen nehéz pontosan, én is elég sokat szenvedtem, mikor a csillagos saroklyukasztóval küzdöttem.
Előzmény: 4Hópihe (13877)
gandi1977 Creative Commons License 2008.10.27 0 0 13891
Nagyon szépek lettek az új lapok! Most már szép a varrásod is! :-) A belső kivágós technikát már nagyon szeretném én is kipróbálni, de még annyi ötletem van a már kivágott 3d-khez, hogy idő, mire odajutok.
Előzmény: 4Hópihe (13871)
gandi1977 Creative Commons License 2008.10.27 0 0 13890
Nagyon jó a kis vackod! Nekem sajna csak az ebédlőasztal, és mellette egy polc jutott. :-)))
Előzmény: Kardszárnyú (13859)
gandi1977 Creative Commons License 2008.10.27 0 0 13889
Nagyon édi! A betűk megoldása igazán jó, kézzel csináltad? Vagy valami speciális eszközzel?
Előzmény: Hangyaboly6 (13840)
gandi1977 Creative Commons License 2008.10.27 0 0 13888
Nagyon jók lettek Szidónia! Leginkább a kétszínűek tetszenek! Nekem is megvan a sablon, de sajnos nincs hozzá 3d-m. :-( Én nagyon szívesen venném, ha elküldenéd nekem az egyik ilyen 3d-t, szívesen beszkennelném, de félek, hogy mire ideérne Siklósra, összegyűrődne.
Előzmény: Szidónia55 (13813)
gandi1977 Creative Commons License 2008.10.27 0 0 13887
Szpidi!
Nagyon jók lettek a pop-osak! Én csak irigykedek, mert ilyenhez szerintem soha nem lesz energiám nekiállni (összeválogatni, összerakni, stb.)
És szükség van rád itt! :-)))
Előzmény: Szpidi99 (13808)
4Hópihe Creative Commons License 2008.10.27 0 0 13886
az utolsó hóembernél ahol arany és kék a varrás. ott nem két  kék cérna hanem DMC 121.
Előzmény: barkorka (13885)
barkorka Creative Commons License 2008.10.27 0 0 13885

Pihe látom, tényleg bejön neked mostanában ez a "belül lyukas" típus. A hóemberesnél is nagyon jól sikerült az ollóval körbevágni a belsejét. Azt most nem tudtam eldönteni, hogy a kéknél a cérnád volt színátmenetes, vagy most is a két tűs megoldással kísérleteztél varrás közben? Mindenesetre jól sikerült! Mindig csodálom, ahogy a különböző színű cérnákat összeválogatod. :))

Nekem a dermesztően hideg lapod is bejön! Először rácsodálkoztam, hogy milyen tuti új fenyős saroklyukasztód van, még ilyet nem is láttam, meg vajon még milyen mintával lehet ilyet kapni, stb.....aztán jobban megnézve rájöttem, hogy 2 lyukasztót variáltál. Üggggyessss!!! :)

 

Ildu nem mondom, szépek! Az alsón (bevallom, nem tudok rájönni, milyen virág, talán tátika?) nagyon tetszik, hogy a virág szárait a perga minta ívéhez illesztetted. (neked is van diagonál rácsod? ....irigységtől sárguló smile... :))))

A felsőn meg nagyon tetszik, ahogy a tündérkét összeillesztetted a perga kerettel, így igazán jó térhatású lett. Talán a sarkaiba kicsit ívesebb matricát tettem volna, hogy visszaadja a perga keret ívét. :)))

Egyébként nem semmi kis műhelysarkod van! Lehet, hogy jól látom, hogy üvegcsiszoló gép van ott az egyik alsó polcon? vagy csak papírdoboz? :))  Egyébként a konyha másik nagy előnye szerintem, hogy ott könnyebb feltakarítani a követ, mint a szobában a szőnyeg szálaiból kiszegedegetni a papírdarabkákat (kb., mint karácsonykor a fenyőleveleket :DDD)

Előzmény: 4Hópihe (13871)
4Hópihe Creative Commons License 2008.10.27 0 0 13884

ildi ha még idehozol ilyen hátterü képeslapokat lefordulok a székemröl.

azért nagyon eltitkoltad,hogy ennyire megy ez neked...na de most már nem lesz kiskert ha a faleveleket összeszedegetted,, jön a hosszó tél.. remélem lesz több idöd alkotni..

 

kreativ kuplerájokat meg sorra irigylem..nekem továbbra is csak egy rajztáblányi hely az ölemben vagy a földön van lehetöségem.

de tapasztalokat gyüjtöttem és a következö éltemben ha halvány szikráját is látoma kretivitásomnak akkor tuti erre fogok hajtani,hogy legyen nekem  kis kuplerájom, ajtóval elzárható.

-------------------------------------------

 a beszélgetésre meg visszatérve lehet,hogy én vagyok a hülye és nem tudom hol  a pont,további problémát sem akarok gerjeszteni nem is szoktam,inkább alszom egyet, de az elkövetkezendöre néznve azért jó lenni kicsit világosabbnan látni mitöl is könnyü levegöjü a topik.

hangya  a bevezetö topiknyitó gondolatban  azt irtad mutassuk meg beszéljük meg...

akkor pontositsd kérlek ,mert évek óta mozog a topik ,és eddig müködött, szerintem remekül toleráltuk eddig- is a fönökömet idézném aki mindig azt mindja mindenki másképp hülye -egymást emberileg is. senki nem feltételezett a másik sorai mögött rosszindulatot..alapvetöen igy álltunk hozzá a beszélgetésekhez,családdá nöttünk össze, adni akartunk egymásnak mankókat ilyen -olyan értelemben  -akkor most hogyan tovább???

Előzmény: ildu (13882)
ildu Creative Commons License 2008.10.27 0 0 13883
 Itt van a hobbifalam a hálószobában.Nyáron került bővítésre...és már kinőttem.A fehér lap az elején felhajtható asztallap.De csak varrásnál vagyok itt,mert a konyhaasztalnak van egy óriási előnye:onnan látom a tévét :-DDD
Előzmény: ildu (13882)
ildu Creative Commons License 2008.10.27 0 0 13882

Tegnap szerver-hiba miatt elszállt az Index nálam,nem tudtam folytatni.

Delfinke,szép kis helyed lett,de nem lesz kicsi? Nekem egész falnyi van,de már kinőttem...(ha férjem bejön kintről,átvarázsolja a fotót a fényképezőről a szgépre)

Szidonia,szépek lettek a lapjaid.Kár,hogy nem tudsz szkennelni. (erről jut eszembe,nem felejtettem el,amit igértem,csak lassan megy+lányom is rátelepszik esténként hol a szkennerre,hol a nyomtatóra,éjjel meg már nincs idegem)

Hangya,Pihe,a megszokott színvonal...Csudaklasszak ezek a Joy sablonok.(sárga irigység-smile helye :D )

Nálam most a perga a menő,magában,vagy 3D-vel kombinálva.

Szorgos Creative Commons License 2008.10.27 0 0 13881
Ja és 5. nem gondolod, hogy ezzel beletiportál a Hangyusz lelkivilágába?
"de kicsit unalmas minden alkalommal leírni, hogy jaj de szép, gyönyörű, csuda szép, "
Előzmény: Szidónia55 (13878)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!