Keresés

Részletes keresés

sztanyik20 Creative Commons License 2018.05.05 0 0 2958

Szia csak azt tudnám javasolni hogy ezt a digi kábeles szolgáltatásánál tudnád használni mert a diginél szintén csak a koax kábelt kell bedugni és jön rajta digitálisan a jel nem kell hozzá box csak a régi analog tévénél és ezt a kábelt két fele osztod a tv -re és a másik felét a dvd felvevöre és már megy is a t-hom egy szar lehuzos cég mindenböl csak  az ö hasznát minnél kevesebbet szarabbat ad csak ö járjon jól én a szolgáltatást lemondtam 25 év után egyedül a vezetékes telefont hagytam meg a két szál drotom az megéri azon nemtudnak el ba..ni semmit a többi szolgáltatásuk számomra kuka és méregdrága amióta itt van a digi már 3éve már önáluk van az internetem a tv szolgáltatásom és nem bántam meg mert nagyon jo és olcso  a diginél a 3 szolgáltatásért fizetek 4500 1000megás nettel ami müködik is 120darab digitális tv adoval és oszthatom sokfelé és nem ugy hogy mint a Té különben a diginek is van felvevös boksz a bérleti dijja csak 300forint egy penddrire vagy külsö mer lemezre fel lehet venni de ezt is csak a boxon lehet megnézni számitogépen  nem vaggy tévébe bedugva megnézni lehet  ki irni kinyerni itt sem lehet de még mindig jobb olcsobb mint a Té 

Előzmény: dyz (2956)
Proart Creative Commons License 2018.05.05 0 0 2957

Lehet, csak scart csatlakozón keresztül lejátszva a felvett műsorokat. Én is így mentettem le anno néhány ritka, máshol nem elérhető koncertfelvételt a Mezzoról.

Előzmény: dyz (2956)
dyz Creative Commons License 2018.05.05 0 0 2956

Ezt akartam én is, csak időközben tönkrement a merevlemezes felvevőben a dvd egység, és - az egyébként jónevű gyártó - márkaszervize közölte, hogy már nem gyártanak ilyet (se alkatrészként, sem új készülékként). Digitális kimenet kellene...

Mondjuk ha működne a felvevő, akkor is mérges lennék, mert amíg kábeles tévém volt, addig nagyon hasznos eszköz volt, IPTV esetén viszont eredeti funkcióját nem tudná betölteni. Ezért kértem felvevős boxot, de eszembe nem jutott volna, hogy nem lehet belőle archiválni a felvett műsorokat.

Előzmény: v_lacika (2955)
v_lacika Creative Commons License 2018.05.05 0 0 2955

szar kinai az egész.mondjuk nekem azt mondta a szerelő hogy san franciscoban gyártják.:D amúgy az az usb-ténleg nem jó semmire.:D kősd rá merevlemezes dvd-felvevőre scart-al.ugy kevesbe van esélye hogy elvesznek a dolgaid.legalább is én azt csinálom.

Előzmény: dyz (2954)
dyz Creative Commons License 2018.05.05 0 0 2954

Ez elég szomorú... én megkérdeztem a szerelőt, amikor szerelték be nálunk, hogy mire való az USB csatlakozó az elején. Valami olyasmit mondott, hogy semmire, mert ez egy szándékosan lebutított médialejátszó. Azóta is azon gondolkozom, hogy miért jó az, hogy azzal foglalkoznak emberek a T-nél, hogy lebutítsanak valamit :-)

Előzmény: sztanyik20 (2953)
sztanyik20 Creative Commons License 2018.05.04 0 0 2953

Sajnos nem lehet semmiféle modon a rögzittet felvételt kinyerni a boxbol már mások is kérdezték itt ugyan ezt  

 

Előzmény: ÖregMackó (2951)
ÖregMackó Creative Commons License 2018.05.04 0 0 2952

Köszönöm, megtaláltam...

Előzmény: blg (2949)
ÖregMackó Creative Commons License 2018.05.04 0 0 2951

Három egyformám van, de közben megtaláltam. A rendszerinformációban az egyiknél merevlemez: "jelen" van, és azt ujraindítva helyreállt a családi béke...

 

Legalább megtudtam melyik a felvevős.. Természetesen nem az amelyikre a szerelő mondta :-)

 

59 felvétel van rajta, és 86%-os a felhasznált terület. Nem lehet más gépről hozzáférni a hálózaton belül? Valamilyen médiatárként nem funkcionál?

 

 

Előzmény: Proart (2948)
Proart Creative Commons License 2018.05.03 0 0 2950
Nekem van még 2011-es felvételem is. :)
Előzmény: blg (2949)
blg Creative Commons License 2018.05.03 0 0 2949

Ilyen előfordul, persze bosszantó. Felvételek hosszú távú tárolására az IPTV box nem alkalmas, hiszen bármikor előfordulhat ilyen törlődős eset. Meg akkor is bukod a felvételeket, ha elromlik a felvevős boxod, és ezért kicserélik az eszközt egy újra. Nekem volt már ilyen esetem (kb. 5 év után kellett cserélni a felvevős boxot)

 

A Rendszerinformációban megnézhető, hogy van-e a box-ban merevlemez, ehhez nem kell szétszedni...

Előzmény: ÖregMackó (2943)
Proart Creative Commons License 2018.05.03 0 0 2948
A merevlemezes nagyobb mint a többi.
Előzmény: ÖregMackó (2947)
ÖregMackó Creative Commons License 2018.05.03 0 0 2947

Három boxom van de azt mondta a szerelő, hogy a főbox a nappaliban van és ott néztem meg de abban nem találtam. Lehet, hogy összecserélte? Levettem a tetejét de csak egy nagy panel van benne meg egy hűtőborda...

Előzmény: Proart (2946)
Proart Creative Commons License 2018.05.03 0 0 2946
Kéne lenni benne merevlemeznek, mert a felvételek nálad tárolódnak. Ha több boxod van, akkor az egyiknek merevlemezesnek kéne lennie.
Előzmény: ÖregMackó (2945)
ÖregMackó Creative Commons License 2018.05.03 0 0 2945

Ó már újraindítottam többször is, nem akartam elhinni, hogy jól látom és tényleg nincs meg semmi amit korábban felvettem.

 

Még szét is szedtem a STB-t, hogy belenézek abban van-e a merevlemez de láttam, hogy semmi sincs benne.... akkor kezdtem gyanakodni arra, hogy  délelőtt kapott SMS talán ezt jelenti hogy a felvétel funkcióban van hiba és azt javítják.

 

 

Előzmény: Proart (2944)
Proart Creative Commons License 2018.05.03 0 0 2944
Box újraindítást próbáld meg menüből. Ja így sem lesz jó, akkor 1414-en hibabejelentés, hogy nem megy a felvétel opció.
Előzmény: ÖregMackó (2943)
ÖregMackó Creative Commons License 2018.05.03 0 0 2943

Sziasztok!

 

Szeretnék kérdezni, mitől lehet és mit lehet csinálni akkor, ha tegnapra minden felvett filmem - volt vagy 70 - eltünt és a felvétel opció nem is működik. Egyáltalán hol tárolódik a felvett műsor? A szolgáltatónál?

Kaptam tegnap egy SMS-t hogy a szolgáltatásban hiba jelentkezett de az elhárítást megkezdték, viszont és egészen addig amíg vissza nem akartam volna nézni este egy két napja felvett műsort semmit hibát nem tapasztaltam.

Akkor vettem észre hogy semmim sincs meg és nem lehet sem felvenni sem megállítani az adást...

 

Kicsit pipa vagyok, megmondom öszintén. Nem gondoltam, hogy garázdálkodnak a felvett dolgaimmal..

 

Köszi a segítséget és a tanácsot 

 

Üdv

 

ÖregMackó 

Proart Creative Commons License 2018.04.27 0 0 2942

Május 8.-tól az alábbi HD csatornákkal bővül a kínálat.

AMC HD, Eurosport2 HD, NatGeo Wild HD, Paramount Channel HD és Viasat3 HD.

 

https://dtvnews.hu/hirek/30-fole-emelkedik-a-hd-csatornak-szama-a-telekomnal

merczelt Creative Commons License 2018.04.24 0 0 2941

Úgy néz ki hogy a szolgáltató távolról megoldotta a problémát.  Bejeletettem a hibát, kivizsgálták és hibát találtak a modemben amit kijavítottak távolról.

Egyelőre megszűnt a hiba, játék és iptv megy egyszerre fagyás nélkül.

Előzmény: kovvikt (2937)
lambiel Creative Commons License 2018.04.19 0 0 2940

Sziasztok!

 

Tudja valaki, hogy ha a költözés során elveszett a set top box, mennyit kell fizetni ezért?

Törölt nick Creative Commons License 2018.04.18 0 0 2939

 Google Chromecast-tal mit szeretnél ? Amiről írtál azt nem tudom hogyan lehet megvalósítani vele.

Előzmény: kszedni (2932)
kovvikt Creative Commons License 2018.04.17 0 0 2938

A sávszélhez nincs köze. Az 1 és a 2Gb-es hozzáféréseknél is ez jelentkezik. Az pedig már nem kevés.

Előzmény: sztanyik20 (2935)
kovvikt Creative Commons License 2018.04.17 0 0 2937

Ez ismert hiba. Ha elindítod a játékot szinte biztos, hogy meg fog állni a kép. Ez igaz bármelyik felhasználóra. Úgy tudom a tankos is okoz ilyet, meg még vagy 2-3 játék. Valahol írták, hogy a Windows-ban kell valamit átállítanod, hogy jó legyen.

Előzmény: merczelt (2934)
kszedni Creative Commons License 2018.04.09 0 0 2936

De igen ezt ajánlották fel. Havi 5-6000Ft-ért és több mint 50 csatornával vagy ki tudja mennyivel, nem is érdekel. A mostani csomagom kb 3000Ft összesen és a koktélban van vagy kb 20 csatorna de csak 4-5 az amit tényleg át szoktam nézni nagyjából heti egyszer hogy beállítsam mit vegyen fel az stb.

Az a mérhetetlen időmegtakarítás ami a felvétel opcióval adódik nagyon jó volt az elmúlt 8-9 évben, de a nagyobb csomag már csak pénzkidobás lenne, ezért nem váltok, hagyom megszűnni és keresek valami nagyon hasonlót kb ugyanennyi havi költségkerettel.

Előzmény: blg (2933)
sztanyik20 Creative Commons License 2018.04.09 0 0 2935

Szia szerintem ha másnál is ugyan ez van akkor nem nálad van a hiba hanem a t -nél lehet hogy kicsi a sáv szél a t -nél hiba van náluk mert ha nálad jelentkezne akkor érthetöen nálad kéne keresgélni a hibát 

 

Előzmény: merczelt (2934)
merczelt Creative Commons License 2018.04.09 0 0 2934

Üdv! 

 

A következő problémám lenne.  Egy bizonyos online számítógépes játék (Fortnite) játszása közben, az tv adás megáll. Biztos hogy ez a játék a hibás, volt kint szerelő is, a bejövő jellel, modemmel, set-top boxokkal mindent rendben talált, ezután kezdtük el figyelni mi hogy mi lehet akkor a hiba, illetve egy ismerősömnél is ugyanez a hiba+játék kombináció lépett fel.

Távirányitó programváltó gombjával fel és visszalépve az adás megy tovább, de elég bosszantó hogy 5-10 percenként ez a lefagyás mindig előjön. Van valakinek tippje a megoldásra? Köszönettel, Tamás

 

 

 

 

 

blg Creative Commons License 2018.04.09 0 0 2933

Szuper Családi HD csomagra nem tudsz átváltani?

Előzmény: kszedni (2932)
kszedni Creative Commons License 2018.04.08 0 0 2932

Sziasztok!

 

Nagyon régi iptv koktélom van felvétel opcióval.  Élő adást nem igazán szoktunk nézni, több mint 95%-ban felvételek mennek.

Ez most megszűnik májustól.

Mit ajánlanátok helyette?

Gondolkodom ilyenekben:

HBOGO-ra regisztrálni vagy/és Google Chromecast beszerzése.

Ami fontos hogy legyenek mesesorozatok de úgy, hogy kb azt nézhessek amit akarok és akkor amikor akarom mint eddig, és hetente legyen 1 jó film.

 

Most az HBOGO tűnik a legjobb megoldásnak, de nem ismerem az egyéb lehetőségeket.

 

sakál.napja Creative Commons License 2018.03.31 0 0 2931

>elég rosszakat olvasok itt a fórumon a T-Home IPTV-ről. Valóban ilyen kritikus a szolgáltatás minősége? Függetlenül attól >ilyen rossz, hogy réz vagy optika? 

 

Nekem kezdetektől van IPTV -m! KOAX kábelen keresztül kapom a jelet. Akik szerelték nálam az IPTV -t, azok éppen betanítás alatt voltak. Lehet, hogy ennek köszönhettem, hogy a házam előtti oszlopon nem húzták meg rendesen a koax csatlakozó menetes részét. Így népmesei alapon hol jó volt az érintkezés, hol nem. Ennek eredményeként szaggatott az IPTV vétel. Percekre kimaradt az adás kimerevedett képpel, majd utána ismét ment. Néha napokig nem volt vele gond. Sokszor bejelentettem a hibát, minden szerelő piszkált rajta valamit, mikor elment, a hiba újra visszajött. Végül, amikor kezdett letelni a hűségidőm, bejelentettem, hogy meg akarom szüntetni az előfizetést, azt is hogy miért. Erre ismét kijött egy szerelő, semmit nem tudott csinálni. Újabb telefon a T -hez, ismét egy szerelő, de az már méricskélt. Ezzel kimérte, hogy rengeteg az eldobott csomag. Irány az oszlop, ahol eddig még egy szerelő sem volt. Meghúzta a koax csatlakozót, és ezzel egy csapásra megszűnt a hibajelenség! Tehát nem az IPTV a rossz, hanem a trehány szerelők! Addig kell ütni a vasat, amíg meg nem csinálják, vagyis meg nem találják a hiba okát. Onnantól kezdve, már csak vihar, vagy egyéb katasztrófális események miatt hibásodhat meg, de ekkor nemcsak nálam, hanem az egész körzetben. Azt pedig hamar megjavítják, mert nagyon rontaná a hibastatisztikát. Tehát nincs baj az IPTV -vel! Egyébként ismerem az INVITEL -es IPTV -t is, egy barátomnak az van! Ég és föld a különbség a T-Home javára! Már maga a menű megjelenése is olyan, mintha Windowsból egy DOS -os programba lépnék! A billentyűlenyomásokra adott reakcióidő is katasztrófálisan hosszú! Persze nem csoda, hiszen optikai- vagy koax kábel helyett, szimmetrikus telefonkábellel dolgoznak. Annak pedig az eredeti átviteli sávja: 300 Hz -től 3400 Hz -ig! Magasabb frekvencián bődületes a csillapítása! Tehát alkalmatlan a feladatra! Persze ahol már optikai kábelük van, ott valószínű egészen más a helyzet!

 

 

 

Előzmény: psg73 (2914)
v_lacika Creative Commons License 2018.03.29 0 0 2930

Szerintem ahhoz a márkához nincs,de hátha innen műkődik valamelyikkel,bár nem hisszem.:(https://www.telekom.hu/static-la/sw/file/univerzalis_taviranyito_hasznalati_utmutato.pdf

Előzmény: GTI100 (2927)
aas Creative Commons License 2018.03.28 0 0 2929

A PowerLAN nem lenne jó megoldás ?

 

https://goo.gl/tnZvMV

 

Előzmény: kiccsy (2928)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!