Keresés

Részletes keresés

Huszas Creative Commons License 2012.01.12 0 0 494

Sziasztok!

Szóval ez a 32004 hibaüzenetre senkinek semmi tippje sincsen?

(előzmény)

Frissítés sikertelen, anélkül pedig nem játssza le a gyári lemezeket sem.

( Chippelt gép, bár írott játékom nincs hozzá)

dr. Lópici Gáspár Creative Commons License 2012.01.11 0 0 493
Előzmény: ymokus (490)
dr. Lópici Gáspár Creative Commons License 2012.01.11 0 0 492

Én az ebayen vettem.

Itt például egy darabot szállítási költséggel bruttó kb ezresért vehetsz. Ha kettőt veszel, szerintem kombinált szállítással olcsóbb.

 

http://www.ebay.com/itm/Brand-New-Zapper-Gun-Nintendo-Wii-Controller-GUN-/250572048385?pt=Video_Games_Accessories&hash=item3a57420801

Előzmény: Törölt nick (491)
ymokus Creative Commons License 2012.01.11 0 0 490

Hello Mindenkinek.

A kerdesem az lenne,hogy a Wii-n lehet-e online filmeket nezni.A szamitogeppel nincs osszekotve.A nappaliba(TV-be) wirelessen keresztul lehet bongeszni a neten ,youtubot lejatsza,de az online filmeket nem nitsa meg,mert keri a dvx playert vagy a flash playert.Lehetseges programot telepiteni a Wii-re,vagy vessem el a gondolatat,hogy online filmeket lehessen nezni vele?

kosz

dr. Lópici Gáspár Creative Commons License 2012.01.08 0 0 489

Annyira sajnálom, tényleg, de én nem tudok ezekre a kérdésekre válaszolni. :(

 

Tegnap volt wii buli, teniszeztünk (nyertem), bowlingoztunk (3. hely), boogie superstar és műlesiklás értékelhetetlen lett, mert már túl részegek voltunk. :)

 

Van, aki nyomja az rtl winter sportban a jégtáncolást? Mert mi igen. :)

fidodidododo Creative Commons License 2012.01.08 0 0 488

Sziasztok!

 

Karácsonyra megvettem az unokaöcsémnek a zelda legújabb részét.

Sajnos bizonyos idő után a játékban nem lehet kontrollálni a mozgást, vagy magától megy előre, vagy nem hat rá a kontroller.

Minden más játékkal szuperül működik minden, csak a zeldával van ez a probléma.

Van valakinek ötlete, tapasztalata, hogy mi a fene lehet a baj?

 

Előre is köszi!

Huszas Creative Commons License 2012.01.04 0 0 486

Sziasztok!

Karácsonyra vettem a lányomnak egy használt Wii készüléket, ami chippelve vagyon.

Írott játékunk ugyan nincs, de a gondom az, hogy az eredeti gyári játékokat sem akarja frissítés nélkül lejátszani.

A frissítés hiába van net kapcsolat, nem sikerül.

Ha eredeti játékot teszünk bele frissítést kér, ami elindul, de kis idő múlva 32004 hibaüzenetet ír ki, és hogy próbálkozzunk később.

Két játék megy rajta, a sport csomag és egy Márió, sajnos a többi frissítés nélkül nem.

(Az előző tulaj minden adatát, mentett játékát, stb, törölt, tehát a gép merevlemeze, mint az új.)
Ha van valami ötlete előre is köszönöm!

 

koncsik Creative Commons License 2012.01.04 0 0 485

Bocs, de ez nagyon :-)))

a wiihacks-es linkeket javaslom

Előzmény: bossistu (483)
koncsik Creative Commons License 2012.01.04 0 0 484
Előzmény: bossistu (483)
bossistu Creative Commons License 2012.01.04 0 0 483

Üdv.!

 

Köszönöm, wbfs fájlrendszert használ, ezért nem kezeli. Köszönöm a segítségedet!

Előzmény: meoindil (482)
meoindil Creative Commons License 2012.01.04 0 0 482

Feltételezem nem a Windows által ismert fájlrendszert használ. Kell valamilyen segédprogram, vagy beépülő a TC-hez hogy lássa a Windows. WII-s oldalakon biztos találsz leírást mi kell hozzá. Semmi esetre se formázd le!

Előzmény: bossistu (481)
bossistu Creative Commons License 2012.01.04 0 0 481

Sziasztok!

 

Kaptam kölcsön egy Wii-t. A játékok futtatása külső merevlemezről történik (tehát már vannak rajta játékok). Igen ám, de haza hoztam, és az aztali pc-m ugyan felismeri a külső vinyót, de ezt az üzenetet írja ki:

 

 

Namost ugye, nem kéne, hogy formázzam, mert akkor a rajta lévő összes játék törlődik, de viszont így nem tudok új játékokat felmásolni a vinyóra. Ebben kérném a segítségeteket.

 

    Köszönöm

tsoky Creative Commons License 2012.01.03 0 0 480

sziasztok!

keresek wii party cimu jatekot. csak a jatek es a remote-os csomag is erdekel. a gmail-es cimem kovacsj600  koszi!

sheldon Creative Commons License 2012.01.02 0 0 478

Köszi, este megnézem mindkettőt.

Előzmény: heAdsho (477)
heAdsho Creative Commons License 2012.01.01 0 0 477

Üdv a Wii tulajok körében!

 

A remote hangerőt a home gomb lenyomására előbukkanó menüben a remote képére kattintva tudod beállítani.

Szoftvert mindenképpen érdemes frissíteni, az új játékok amúgy is kérni fogják, és minden Channelhez szükséges általában.

Ha esetleg felmerül még néhány kérdés az Online lehetőségekről, ajánlom a néhány üzenettel lejjebb olvasható hozzászólásomat.

 

Előzmény: sheldon (475)
dr. Lópici Gáspár Creative Commons License 2012.01.01 0 0 476

A hangot a beállításokban lehet módosítani, én csak kicsit lehalkítottam, nem kapcsoltam ki teljesen.

Előzmény: sheldon (475)
sheldon Creative Commons License 2012.01.01 0 0 475

Sziasztok!

 

Friss wii tulajként lenne pár kérdésem, amivel nem tudtam megbírkózni.

Első, hogy a remote-ok hangját ki tudom valahogy kapcsolni?

Második, hogy érdemes-e, kell-e rajta szoftvert frissíteni? A keresésre ezt írta ki: "wii support code 73412". A google nem igazán a barátom ebben a kérdésben.

 

Köszönöm!

heAdsho Creative Commons License 2011.12.30 0 0 474

Ez teljesen normális, minden online szolgáltatás igénybevételéhez el kell fogadnod a felhasználói feltételeket, nem csak a Wii esetében, de bármelyik site-on.

Nem frissít automatikusan szoftvert a Wii.

Előzmény: koncsik (472)
kishatos Creative Commons License 2011.12.30 0 0 473

A Balance boardhoz tartozó Fit edzéseknél a magasság és a kiló....

Előzmény: heAdsho (471)
koncsik Creative Commons License 2011.12.30 0 0 472

Wii shop channel-nélé azt akarta, hogy vmi network user agreement-be menjek bele, azt hiszem utána a system update is automatikus lenne, úgyhogy inkább lemondok erről...

Előzmény: heAdsho (467)
heAdsho Creative Commons License 2011.12.30 0 0 471

Még mindig nem támogatják Magyarországot. Ha átállítod Ausztráliára, elvesznek a megszerzett vagy vásárolt Wii Shop Channel pontok. A letöltött játékokat illetően nem vagyok biztos benne, hogy játszhatóak maradnak-e. Egyébként milyen mértékegységekre gondolsz? Én is az Egyestült Királyságot állítottam be, és minden magyar Wii tulajdonos, akit ismerek.

Előzmény: kishatos (469)
csincsa74 Creative Commons License 2011.12.30 0 0 470

Sziasztok!!!

 

Vennék chippelt wii-hez játékot!!!Kérek szépen segítséget!!!

 

Köszi!!!

kishatos Creative Commons License 2011.12.30 0 0 469

Az internet még mindig csak akkor megy, ha nem Magyarországot írunk be? Én anno emiatt úgy állítottam be, hogy Anglia, de át kellett rakni Ausztráliára, hogy a mértékegységek stimmeljenek. Most pedig ha akarok valamit vásárolni, kiírja, hogy megváltozott az országom és akarom-e jóváhagyni.... attól félek, hogy ha igent válaszolok, akkor a beállítésok elszállnak. Vagy felesleges a para?

Előzmény: heAdsho (465)
koncsik Creative Commons License 2011.12.29 0 0 468

Köszönöm, megnézem a verziómat.

Előzmény: heAdsho (467)
heAdsho Creative Commons License 2011.12.29 0 0 467

Nem találtam olyan forrást, ami azt állított volna, hogy bármiféle módon okozhat brick-et.

A programhoz való csatlakozás semmiképp, hiszen nem tölt le semmit a Wii-dre, nem telepít és a Nintendonak sem küld a szoftver verziódra utaló információt.

Ha még nem használtad a Wii Shop Channelt, és nem a legfrissebb rendszer van a gépeden, elképzelhető, hogy frissíteni kell a szoftvert, de ezt neked kell jóváhagynod. Magától tehát semmit nem telepít a Wii Shop Channel sem. Továbbá elméletileg a legrosszabb dolog, ami történhet veled szoftverfrissítés után, hogy elveszik a soft-modod, de ezt természetesen újratelepítheted. 

Különböző fórumokon azt olvastam egyébként, hogy a 3.2-es rendszerről való frissítés csak az Internet Channel-t birizgálja, így a soft mod sem vész el.

 

Ha bármi más kérdés felmerül, írjatok nyugodtan!

Előzmény: koncsik (466)
koncsik Creative Commons License 2011.12.29 0 0 466

Soft-modos wii brick lesz, ha részt vesz, ugye?

Előzmény: heAdsho (465)
heAdsho Creative Commons License 2011.12.29 0 0 465

Sziasztok!

 

Ha bárkinek gondja van a Wii internetes szolgáltatásaival, vagy a Wii Shop Channellel, nyugodtan kérdezzetek e-mailben is akár!

headsho kukac gmail pont com

 

Továbbá szeretnék mindenkit tájékoztatni arról, hogy van a Nintendonak egy programja, aminek célja az internetes lehetőségek népszerűsítése. A programban pontokat lehet szerezni, amiket játékokra vagy programokra lehet elkölteni a Wii Shop Channelben. Mindenféleképpen javaslom, hogy vegyetek részt benne, mert nagyon egyszerűen és gyorsan lehet pontokat gyűjteni.

 

A program lényege, hogy van egy "segítő" és egy "segített" felhasználó. A Wii Shop channelbe való regisztrálás után 30 napig megadhatod, hogy ki segített neked beüzemelni a Wii online szolgáltatásait. Ezután mindkét felhasználó 500 ponttal lesz gazdagabb. Ezután már te is lehetsz segítő, és 20 embert aktiválhatsz a profilod.

 

10 megsegített felhasználó után az összes NES játék, 20 után az összes NES, SNES, N64 játék ingyenes lesz a számodra, valamint összesen 10500 ponttal leszel gazdagabb. Természetesen a pontok minden regisztráció után jóváírásra kerülnek, tehát rövid távon is kifizetődő ez a lehetőség.

 

Ha kételkednél a dologban, itt a Nintendo közleménye a programról:

http://www.nintendo.co.uk/NOE/en_GB/news/2009/nintendo_launches_connection_ambassador_promotion_14834.html

 

Amennyiben segítségre szorulsz tehát nyugodtan kérdezz a már említett e-mail címen, ha pedig sikerült regisztrálnod, kérlek add meg, hogy én segítettem neked. Ennek menetéről részletes leírást ezen az oldalon találsz. (A leírásért köszönet illeti a wiihungary.hu szerkesztőit.)

 

Az én Wii-m azonosítója: 7007 - 1626 - 5394 - 1734

 

Ha pedig már ezen is túl vagy, szerezz egyszerűen új embereket, akik most regisztrálnak a programba, hogy még több pontot kapj.

 

http://wii.cooltre.com/?r=zcf8

 

Ez az oldal összefogja azokat, akik segítetteket keresnek és a segítségre szorulókat, így hamar összejön neked is a 20 ember!

kishatos Creative Commons License 2011.12.27 0 0 464

úgy rémlik, hogy először a Shop-ból le kell töltened az internet opciót. Ha ez megtörtént, akkor a kezdőlapon az egyik ablakocska az internet lesz én csak arra kell kattintani.

Előzmény: Törölt nick (463)
kishatos Creative Commons License 2011.12.26 0 0 462

Igaz, mi két éve állítottuk be, de azóta is működik. Egy egyszerő Opera böngészővel megy, de talál le lehet tölteni hozzá magát a böngészőt... Eléggé nehézkes, csak akkor használom, hogy nem tudok géphez jutni a pasiktól és meg kell néznem egy e-mailt.

 

Előzmény: Törölt nick (459)
koncsik Creative Commons License 2011.12.26 0 0 460

Igazából csak egymással való kommunikációban (Friends kód, asszem, nem használtam), shop channel, weather(forecast) meg news channelnél, system update-nél. A softmod wii-knél internet rádió (shoutcast) is megy talán, homebrew cuccok közül - utóbbiakban talán több lehetőség is van: http://www.wii-softmod.net/utmutato

Bár itt is többről van szó: http://www.gamestar.hu/wii-internet-channel-mostantol-ingyen.html

 

Előzmény: Törölt nick (459)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!