Keresés

Részletes keresés

Big Show Creative Commons License 2013.02.13 0 0 4220

Kedves Lakok! Javaslom a következő kötgyülésen legyen az első napirendi pont a Kamerák Megszavazása, múszály kamerát felszerelni mert ez türhetetlen ami itt folyik az ember már az útcán sincs bitonságban úgy hogy javaslom szavazuk meg a kamerák felszerelését

Levinen Creative Commons License 2013.01.24 0 0 4219

Kedves Lakótársak!

 

Télen mindig visszatérő problémánk a párásodás. Az lenne a kérdésem, hogy tudtok-e olyan valakiről, aki valamilyen megoldással ezt megszüntette. Alapvetően az ablakok alján gyűlik össze a víz, így ha nem veszem észre és nem törlöm le, akkor elkezd a fa penészedni. A nem teljesen bezárt ablaknál, a sűrű szellőztetésnél valami hatékonyabb dolog érdekelne. Én is tudom milyen technológiák léteznek, de olyan valaki véleménye érdekelne, ahol ez a bizonyos megoldás 100%-an működik.

 

köszi

Big Show Creative Commons License 2013.01.01 0 0 4218

Szia egyettet értek veled és nem értem mért nem lehet meg adni az úriember telefonszámát olyan fontos emberke talán?jó lenne tudni hogy ki ki csoda mert itt folyton változnak az emberek ki tudja ezt követni? ja és jó lenne egy két kamerát is fel szerelni mert el szaporotatk a betörések

 

Előzmény: KavicsSR2 (4217)


KavicsSR2 Creative Commons License 2012.12.31 0 0 4217

Szia, most olvastam a hóeltakarítással kapcsolatos megjegyzésedet. Elég "vicces" a Faraone! A Sasad 2-ben szeptember óta tevékenykednek, ami azt eredményezte, hogy egy lelkiismeretes gondnokot elküldtek, viszont a mostani gondnok kilétét homály fedi. Állítólag van ilyen ember, de a számát nem adhatják ki a lakóknak !!!!!!!

Előzmény: Big Show (4216)
Big Show Creative Commons License 2012.12.23 0 0 4216

Szégyen szemre lakoknak kell lapátolni a havat? nincs pénz hómunkásokra?

moler Creative Commons License 2012.12.16 0 0 4215

Szia.

A problémád megoldására a  visszacsapó szelep a megoldás, a páraelszívót kell kissé visszaszerelni, hogy lásd a bekötő cső átmérőjét.

Barkács áruházban lehet kapni megfelelő visszacsapó szelepet, beépítése a párom szerint egyszerű.

üdv.

Előzmény: Faor (4212)
Csigez Creative Commons License 2012.11.29 0 0 4214

Nagyon vicces. Gondolom ezt táblát azért rakta ki egy kedves lakótársunk, hogy nyomatékosabban figyelmeztesse a kapucnis fiatalembert, aki az épületből kilépve kávé kortyolgatás közben hagyja, hogy a kutyája össze...on mindent SRI B és D épületek között.

Előzmény: Big Show (4213)
Big Show Creative Commons License 2012.11.28 0 0 4213

TESSÉK MONDANI HOL A KUTYA WC?

Faor Creative Commons License 2012.11.21 0 0 4212

Kedves Lakóktársak,

 

 

a következőben kérnék segítséget, tudom, hogy többeknél is előfordult már a probléma, azonban

hogyan sikerült orvosolni azt nem: a fölöttem/mellettem/alattam lakó (nem tudom) amennyiben

a étel szagelszívóját használja nálam köt ki a szag. Olvastam a visszacsapószelep illetve a  fordítva

bekötésről, is szinte biztos vagyok benne, hogy nálam is ez a helyzet, azonban hogy kihez kell

ezügyben fordulni (szakember?) ill. mekkora munka (két perc, vagy bontani kell) azt már nem.

Kérem akinek volt ezügyben "tapasztalata" vagy hallott a problémáról tegye meg h segít.

Köszönöm szépen előre is, elég kellemetlen egy probléma.

 

SRI Csaba

Pocok-e Creative Commons License 2012.10.22 0 0 4211

 

Szerintem kevés az olyan macsek, aki félbesakítja a bóklászást, csak hogy haza menjen az alomba üríteni. Jó mondjuk az én cicám pont ilyen! :)

Nem Neked szólt amúgy a hozzászólásom, hanem az utánad szólónak aki a macskatáblát hiányolta a kertből! :)

Előzmény: Sevenmo (4210)
Sevenmo Creative Commons License 2012.10.22 0 0 4210

Sziasztok,

 

valóban nem lehet fegyelmezni egy macskát. Értem. Viszont lehet kapni csodás dobozokat amibe macskaalmot lehet tenni és a gazdi vagy kitakarítja rendszeresen vagy szimatolhatja ezt a lakásában , ha lusta kitakarítani. Kb 1 hónapja találni macskaürüléket a játszótéren. Eddig hol végezték a dolgukat ezek a cicák? De igazából csak a kisgyerekeseket szerettem volna figyelmeztetni és nem a cicásokat bántani.

Pocok-e Creative Commons License 2012.10.20 0 0 4209

 

A kutyusokat tényleg lehet fegyelmezni, meg felügyelni, el kell vinni őket sétálni. De senki nem várja egy macskagazditól, hogy zárja be a cicáját, azért mert a cica ott végzi el a dolgát ahol neki tetszik. Sajnos őket nem lehet fegyelmezni, megértem hogy bosszantó a játszótéren a macskaürülék, sajnos ez van.

montekukk Creative Commons License 2012.10.20 0 0 4208

Egyik SZB tagunk kutyuskája is itt szaladgál a kertben. Neki lehet. Sajnos nincs ideje elvinni 100-200 m-t, le vagy fel.

A cicák is rendszeresen itt kergetőznek, igaz, nekik nincs táblájuk...

Előzmény: Sevenmo (4207)
Sevenmo Creative Commons License 2012.10.19 0 0 4207

Sziasztok!

 

 

A játszótéren elég gyakran macskaürülék van a kavicsban. Az éppen járogató, csúszó mászó gyerekekkel figyeljetek erre. A kinnmaradó lapátokkal elképzelhető, hogy előző nap valaki épp valamilyen ürüléket takarított el. Kérjük a cicák tulajdonosait, hogy erre is gondoljanak amikor kiengedik őket a  kertbe.

Köszi

keroppi Creative Commons License 2012.10.18 0 0 4206

Sziasztok!

 

Tud valaki angol tanárt a lakóparkban vagy a környéken?

 

Köszi előre is!

budapestgirl Creative Commons License 2012.10.17 0 0 4205

Szia!

 

Az SRII-ben már pár hete  be van kapcsolva a fűtés. Szerintem meg kéne nézned, hogy a folyosón, a lakáshoz tartozó fűtéscsap nincs-e zárva. (Tavaly én is így jártam... ) Remélem ezzel megoldódik a probléma! :-)

 

Előzmény: haloween79 (4204)
haloween79 Creative Commons License 2012.10.16 0 0 4204

Sziasztok!

 

Valaki tudja esetleg, hogy mikortól lesz fűtés, mert bevallom mi már kicsit fázunk, és a gyerekek sem szeretnek nagyon beöltözni.

Ha kinyitom a radiátort csak sziszeg, de nem melegszik.

Remélem már nem sokáig kell várni a fűtésre, mert lassan egyre hidegebb lesz.

nincs kecmec Creative Commons License 2012.10.03 0 0 4203

Helyes a dörgés oroszlán. Tégy a szóban forgó készülékre figyelmeztető táblát 

" Figyelem , életveszély "

ahogy soraid végén is utalsz rá. Sz.tem még télen sem fogja senki használni.

Előzmény: Big Show (4202)
Big Show Creative Commons License 2012.09.29 0 0 4202

Valaki fázik? az SR1 D Épület Fölcintjén? mert folyton be van dugva a radiátor  meg kérném a kedves iletékest hogy ne dugja be.talán nincs a lakásában radiátor? mégecer meg látom hogy be dugja föl fogom jelentetni a közösképviletnél. Ne más pénzén élösködjön  elegem van már meg tudom ki az komolyan meg tépem.

 

üdv Big Show

 

Ui :      Be ne merje dugni mert akkor baj lesz!                                                                 

_splash_ Creative Commons License 2012.09.26 0 0 4201

Sziasztok!

 

Tudja esetleg valaki, hogy a Faraone hogy áll az SRII nyilvántartásba vételével és mikor osztják ki a webes felülethez tartozó hozzáféréseket?

 

Egy másik fontos kérdés. Olvastam, hogy volt, aki jelezte a tárolók feltörésének tényét a Faraone felé. Mondtak valami konkrét időpontot arra nézve, hogy mikor cserélik le a zárakat a már több mint egy éve erre a célra befizetett összegből? Ez a sok lopás kezd aggasztó méreteket ölteni, sürgősen szükség lenne a zárcserére, amit a Mekdan 1 éven keresztül sem volt képes megtenni. A másik, amire szerintem fontos lenne felhívni a figyelmet, hogy a korábban a munkások számára fenntartott kapukódokat is változtassák meg, hogy már a házba se juthasson be illetéktelen személy olyan könnyen.

 

Üdv,

splash

asztalos.david Creative Commons License 2012.09.24 0 0 4200

Kedves Sasad Resort lakók!

 

60-100m2 albérletet keresünk október elejétől 2 felnőttből és 3 gyermekből (4-6 évesek) álló családunk számára.

 

Befogadási nyilatkozatot és állapotvisszaállítási garanciát adunk.

 

Ha tud valaki segíteni, kérem írjon ide a fórumba vagy az email címemre.

 

Köszönöm!

Dávid

Big Show Creative Commons License 2012.09.14 0 0 4199

kedves Kuka hordók! elmondanám hogy Sr1 D épület 5 Kuka G épület 4 kuka ez olyan nehéz kiszámolni ha nem megy a számtan fogadunk fel egy matek tanárt .

Big Show Creative Commons License 2012.09.14 0 0 4198

leközelebb mit visszenek el hogy törne le a keze akki elvite

Előzmény: Padre 999 (4197)
Padre 999 Creative Commons License 2012.09.13 0 0 4197

NEWS UPDATE:

Tegnap vissza jöttek a betörők és elvittek még egy biciklit de most a garázsból...

Faravan -nak írtam remélem volt értelme...

 

most csak gyorsan ennyit.

Előzmény: Pocok-e (4196)
Pocok-e Creative Commons License 2012.09.11 0 0 4196

 

Kedves Padre!

Azt javaslom, hogy írj az új közös képviselőnknek a Faraone-nak, mert ez ügyben ők tudnak segíteni Neked. Mint D épület lakó én is támogatom, hogy ez minél előbb megtörténjen!!!

Előzmény: Padre 999 (4195)
Padre 999 Creative Commons License 2012.09.10 0 0 4195

Kedves Lakótársak!

 

Mára virradóan feltörtek pár tárolót az SRII D-épületében és elvittek pár értékes dolgot... Többek közt a képen látható kerékpárt is...

 

Az igazán bosszantónak azt tartom, hogy közel (vagy több mint) egy éve befizettem egy összeget (gondolom többed magammal) hogy lecserélik a zárakat ill. zárhatóvá teszik a garázst a tárolót és a bejáratot. Ez azóta sem történt meg! Ez azért is sajnálatos mert a zárható tároló ajtó már elég lehetett volna a mai betörés elkerüléséhez... Így viszont igen jelentős kár ért!

Remélem legközelebb nem a garázsban álló autókat kezdik el felnyomni... (mint ahogyan azt 2 éve már egyszer megtették...)

 

Ez ügyben kérek segítséget, kiből lehet kihajtani a már kifizetett zárcserét?

 

Eddig az volt az indok, hogy amíg nem fizeti ki mindenki a zárcsere árát addig nem csinálják meg... de úgy gondolom ezt meg kellene fordítani aki még nem fizette ki a zárcserét azt tegyük érdekeltté azzal hogy nem kap kulcsot amíg nem fizeti ki a részét. Aztán hogy addig az utcán parkol vagy nem használja a kocsit, esetleg a távirányítóval jár be a garázsba az már nem igazán érdekel.... de pár renitens miatt nem szeretnék több kárt szenvedni!

Big Show Creative Commons License 2012.08.26 0 0 4194

Figyelem! Találtunk egy kamerát igazoltan jogos tulajdonosa érdeklögyön  +36-30-5-250-250. telefonon

gale44 Creative Commons License 2012.08.19 0 0 4193

Kedves SR2 lakótársak,

 

milyen jogi lépéseket kívánunk majd tenni a kamuszámlás kiadási tételek esetében a mekdannal szemben? értem ezalatt pl. az alpintechnikával történő ablaktisztításokra felszámított több100e ftokat, stb.

Lesz még közgyűlés az átadásig?

 

üdv,

g

Pocok-e Creative Commons License 2012.08.18 0 0 4192

 

És igen, végre új közös képviselőnk van!!! :) Most ismét mindhárom ütemben ugyanaz a közös képviselőm Faraone sok sikert, reméljük sokkal jobb munkát végeztek majd mint a Mekdán, bár ebben szinte biztos vagyok mert a semminél könnyű többet és jobbat csinálni! :)

montekukk Creative Commons License 2012.07.26 0 0 4191

Reggel 8 óra előtt a közös képviselet dolgozói több esetben kiabálással, telefonálással és mellékesen cigarettafüsttel ébresztettek. Úgy látszik, a házirend rájuk nem vonatkozik. Jó lenne tudatosítani, hogy nem otthon vannak...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!