Keresés

Részletes keresés

krapek5 Creative Commons License 2006.04.03 0 0 172
mais hisztizik a Sanyi
AgyProTézis Creative Commons License 2006.04.01 0 0 171
Azzal tisztában vagyok ám nagyon, h az üag ktg /üzemanyag költség/ -véredényhaxnálati díj- csak az összköltségvetés 0,01%-a se'. :-)
Előzmény: chiccoka (170)
chiccoka Creative Commons License 2006.04.01 0 0 170
Ja,még annyi hogy természetesen nem az üzemanyag kerül ennyibe te is tudod,szervezés,útdíjak,szállás,kaja,itthoni vágás utómunkák,több tagú volt a stáb is,stb stb stb.
38 forgatási nap volt összesen,többször "megszakították"az utat(pl: Fábry show felvétel),és Wahorn első kimenetelét leszámítva, mindíg első osztályon "repkedtek" :-))))
Előzmény: AgyProTézis (166)
chiccoka Creative Commons License 2006.04.01 0 0 169
Emlékezz vissza mikor komolyan összevesztek, akkor minden híradás beszámolt róla hogy "veszélybe került" az RTL Klub 100 milliós költségvetésű produkciója....Nézegettem én is Wahorn website-ját,egyébként nekem szinpatikus pali.
Nemtudom használja-e véredényt,de április 29-30.-án lesz Budapesten(X.ker Kincsem Park) 2 napos Amerikai autós találkozó,oda szervezik a kettős meghívását!!!!
Előzmény: szabcika (167)
chiccoka Creative Commons License 2006.04.01 0 0 168
Igaz :-)
Előzmény: AgyProTézis (166)
szabcika Creative Commons License 2006.04.01 0 0 167

Végül a film költségvetése több mint 600.000$!!!!

Akkor ez a sorozat a retekklubbnak vagy ráfizetés, vagy nullszaldó.

Jó a műsor de azért 50 rész kicsit sok lenne, főleg így az első néhány adást látva.

Wahornról csak annyit hogy itthon viszonylag magas áron árulják a képeit legalábbis amiket én láttam -megjegyzem elég furcsa látásmódú képek-, tehát lett volna miből hazahozni az autóját, de így mindenképpen jobban járt.

Tényleg.Itthon is használja a "véredényt"?

 

The Official Wahorn website:

http://www.wahorn.com/

Előzmény: chiccoka (165)
AgyProTézis Creative Commons License 2006.04.01 0 0 166
Dízel Cadillac-kel sokkal olcsóbból kijött vón'! :-D
Előzmény: chiccoka (165)
chiccoka Creative Commons License 2006.03.31 0 0 165
A film kiindulását olvashattad te is.
Wahorn hazatelepül 2004? vagy 2005-ben,de annyi pénze nincs hogy hazahozza szeretett autóját.Elujságolja Fábrynak,ő kitalálja az ötletét, elmondja az rtl klub-nak,és indul az előkészület.Végül a film költségvetése több mint 600.000$!!!! 50 részt terveztek,de be kell érnünk kevesebbel.
Előzmény: Hang-ember (163)
AgyProTézis Creative Commons License 2006.03.30 0 0 164
Azért a film maga lehetne kissé érdekesebb is..amúgy maga az igyekezet tixteletreméltó! :-D /A Rosiamontánás-Transgoldos -milyen -paradicsomos is?- Kovácstibi is feltűnt 1 pill.-ra/
Előzmény: Hang-ember (163)
Hang-ember Creative Commons License 2006.03.29 0 0 163

Egy-két érdekes tény:

Fábry 2005-ben forgatta a Cadillac Drive-ot.

Három német srác 2004-ben kihozta a "Route 66 - an American badDream" c. filmet, amely - valamiért - kísértetiesen hasonló elemekkel tálalt, mint az egy évvel utána forgatott Fábry-kaland.

Az autó típusa és évjárata, színe ugyanaz, ugyanúgy lerohad minden sarkon, stb.
Igaz, ők nem Európába akarják hozni az autót, "csak" végigmenni a legendás Route 66-en.


Nem hordoz a film magában különleges történetet,
mondanivalót, nem akar semmiről sem meggyőzni, nem akar baromi
jópofa lenni - de éppen ezért szimpatikus.


Nincs mögöttük profi stáb, TV-adó, befektető kereskedelmi
csatorna - ők csak három srác, akik kitalálták, bejárták, megvalósították.

A film képi világa - két home kategóriás videókamerához
képest - főleg a szenzációs vágásnak és a zseniálisan összeállított,
zenének köszönhetően - döbbenetes.

ÉS!


Hivatalosan(!), INGYENESEN(!) letölthető innen:

http://www.vebfilm.net/content/blogcategory/30/52/lang,de/

No comment - ezt úgyis megteszitek helyettem... :)))


AgyProTézis Creative Commons License 2006.03.29 0 0 162

Igen, talán az lett volna az igazi.

-Frey Tamás is remekül él ezzel a praktikus eszközzel a Frei-dossziéban, a Lánchídhosszanti/~stúdiós/háttérrel, felvezetésként, már helyszíni bevezető képek alatt is, és ki-kiszólva a riportból..Ez így kapcsiból három vari, de annyiféle még több is van, elképzelhető még.-

De valamilyen ok miadt/miatt kimaradt. Arra nem gondolhatunk, h nem jutott volna az alkotók eszébe egyáltalábannsohasem. Lehet, h így akarták direkt/e/ valóságközelibbé, közvetlenélmény~szagúbbá tenni. Hmm..

Előzmény: mouser (160)
mouser Creative Commons License 2006.03.29 0 0 161
...ahogy kepes is narrálta a világfalut :-)
Előzmény: mouser (160)
mouser Creative Commons License 2006.03.29 0 0 160
miért kéne más? narrálhatott volna ő maga is.
Előzmény: AgyProTézis (159)
AgyProTézis Creative Commons License 2006.03.29 0 0 159

Igen, csak szerintem Fábry egója eleve, direkt nem tűrte volna, h valaki megmondja őhelyette az aktuális frankót: az egyébként tudnivalókat. :-))))

Előzmény: mouser (158)
mouser Creative Commons License 2006.03.28 0 0 158
én valami komolyabbra gondoltam :-) mondjuk a meglátogatott helyekről, és a filmben épp nem szereplő, de érdekes történésekről. ahogy kepes is narrálta a világfalut.
Előzmény: AgyProTézis (157)
AgyProTézis Creative Commons License 2006.03.28 0 0 157
Tényleg nem ártana egy kevés../narráció, pl. hőseink most megéheztek, ezért megállnak tankolni../
Előzmény: mouser (151)
AgyProTézis Creative Commons License 2006.03.28 0 0 156

Az lehet, h kiélezett szituban FS hirtelen kiesett az angoljából.. :-))

Kanada tényleg szépséges tájakban bővelkedő..

 

 

Előzmény: Cooper ügynök (149)
MrMoJo Creative Commons License 2006.03.28 0 0 155
Ami nagyon tetszett:
Wahorn mondott valami olyasmit, hogy mindíg megakadályozza magát abban, hogy élvezze az életet. Pl. a benzinkútnál vett egy paradicsomos babkonzervet és a kalapjára tűzött egyik kanállal megette, majd ráküldött 1 L tejet. Ez bizony nagyon meghatározta az egész éjszakáját. Mindezt nyugodtan, fapofával mesélte el.
Ezen röhögök még most is.
:-)))
arnoczi Creative Commons License 2006.03.28 0 0 154
én se láttam, brühühühühühü:((((
Előzmény: AgyProTézis (148)
xmilarepaverziox Creative Commons License 2006.03.28 0 0 153
az első reklámblokk előtti részben nem láttam rajta semmi pirosbahajlót. meg is ijedtem, hogy mi lesz a felállított teóriánkkal. később viszont a cipő, meg a zakó megnyugtatott.
Előzmény: chiccoka (146)
xmilarepaverziox Creative Commons License 2006.03.28 0 0 152

nono:-)

rögtön az elején, mikor megátkozták az autószerelőt? (motorháztetőn laptop, a monitoron josé vigyorog. wahorn egy alkatrészt verve kántál, fábry átkoz. mindez indiánosan.)

gonooosz hozé

gonooosz hozé

 

maci szobor?

 

és megint volt egy wahorni örökbecsű, ha nem lenne tele a fejem minden ronda váladékkal, talán eszembe jutna pontosan. valami olyasmit mondott, hogy attól fél, hogy ha elfelejtkezne magáról, akkor képes lenne még  élvezni is  az életet. vagy valami hasonló.

Előzmény: Cooper ügynök (149)
mouser Creative Commons License 2006.03.28 0 0 151
állítólag ebből lesznek is később konfliktusok. nekem legalábbis úgy rémlik, hogy láttam egy ezirányú bejátszást.

egyébként tegnap rájöttem, hogy mi zavar a műsorban leginkább. hogy nincs narráció. emiatt érzem az egészet olyan sutának, esetlegesnek.
Előzmény: ovits (150)
ovits Creative Commons License 2006.03.28 0 0 150
Engem kicsit zavar, hogy Fábry nem vezet. Az első részben volt, hogy Wahorn megkérdezte, akar-e vezetni, de azóta szóba sem került a téma. (Vagy csak nem vágják be azokat a részeket). Fog vezetni vajon? Vagy végigalussza/dumálja Wahorn mellett az utat.

ovits
Cooper ügynök Creative Commons License 2006.03.28 0 0 149
Semmi: Kanada 'stoled the show'. Max. annyi, hogy Fábry időnként fogta magát és elfelejtett angolul és ilyenkor W.-nak kellett neki tolmácsolnia. Érdekes jelenség. Vagy talán elkapott valami furcsa, az agy beszédközpontját meg-meg támadó vírust?

Eddigi legszebb (legjobb?) rész amúgy.
Előzmény: AgyProTézis (148)
AgyProTézis Creative Commons License 2006.03.27 0 0 148
Volt valami a fiúktól függőleg érdekes is? Mostan ki kellett, h haggyam..
chiccoka Creative Commons License 2006.03.27 0 0 147
hazuttolta=hazudtolta bocs.
Előzmény: chiccoka (146)
chiccoka Creative Commons License 2006.03.27 0 0 146
Amit a mai részből leszűrtem: Canada SZÉP,Fábry monnyon le.Wahorn nem hazuttolta meg magát"öltözékügyileg". Jó éjt.
Váradi Március Creative Commons License 2006.03.27 0 0 145
Na nézzük.
AgyProTézis Creative Commons License 2006.03.27 0 0 144
Szerbhorváth Gy. jól lehúzta a Népszabóban az egészet, érdekes, h észre sem vettem, h nem szórakozom, csak asszisztálok..Tényleg, igazán önfeledten szórakázhattunk, habzsolhattunk volna, ha lett vón' mit a műsorba. Amúgy 'USAmerika' valahogy tényleg erről szóll. Hamvas is már megírta..,szal tényleg..
AgyProTézis Creative Commons License 2006.03.25 0 0 143

Emléxtek a részletre: W.Bandy megmutatta azt a helyet -adót-, ahonnan először sugároztak a fogyasztó nagyközönség számára FM /frekvenciamodulációs/ rádiótechnikával..

Antenna Head -ZZ TOP

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!