Keresés

Részletes keresés

kis cica Creative Commons License 2006.03.10 0 0 88

bari sorozat

bari1bari2bari3
Előzmény: Nira-chit (78)
Marinn Creative Commons License 2006.03.10 0 0 87
Ma nem megyek edzésre, m beteg lettem! Puszilok mindnekit! :) Mariann
paneldroid Creative Commons License 2006.03.08 0 0 86
csumigumicumi. boldog nonapot lanyok!!!! go wolves, go baranyz
Mao Black Knight Creative Commons License 2006.03.08 0 0 85
Csatlakozva Garyhez, szintén kellemes nőnapot kívánok és azt, hogy sok mecccsen nézhessük a Báránykák és az Angyalok produkcióit!
Nira-chit Creative Commons License 2006.03.08 0 0 84

koszonom a tobbi bari neveben is. :)

 

S.Z.I.: igy van,es raadasul ugy tudta ezt elintezni,m a 40 nap-40 ejszakaban... h hozzam se ert! :P :D

 

na,udv

 

Előzmény: gary74 (82)
S.Z.I. Creative Commons License 2006.03.08 0 0 83

Anabolic... teljes respect!

 

képes voltál elintézni, hogy Nira 15 percig "menjen el"??? Siráály! :DDD

 

csúúúcs! :DD

Előzmény: Nira-chit (71)
gary74 Creative Commons License 2006.03.08 0 0 82

Boldog Nőnapot a Bárányoknak!!!

egy Fekete Lovag...

Nira-chit Creative Commons License 2006.03.05 0 0 81

kepzeljetek,lett eredmenye a dolognak! jupi! elinditottak az eljarast a telep fenntartoja ellen. :) koszonom annak,aki alairta.

 

pusza!

UI:johetnek a regi temak...;) 

Nira-chit Creative Commons License 2006.03.03 0 0 80

figyelem, akinek van 1 perce,nezze meg ezt az oldalt,es ha lehet,az alairasat is csatolja... sztem ennyit tehetunk. remelem eredmenye is lesz.

 

www.petitiononline.com/soproni/petition.html

 

este meg ezdzes laaanyok! jupi! :) jonnek a tancosok is... h fogunk elferni? :)

pusza

paneldroid Creative Commons License 2006.03.02 0 0 79

barany:)

:)
Nira-chit Creative Commons License 2006.03.02 0 0 78
naaaaaaaaa,mer nem latszik a bari? ;(kisbari
Nira-chit Creative Commons License 2006.03.02 0 0 77
csajok, keressunk mar vmi cuki baranyt! lehetoleg olyat,ami nem copyrightos... :) mert ez cuki,de...
Loki8888 Creative Commons License 2006.02.27 0 0 76

én?

mert?

nem én meséltem a "Csokialagút csodálatos megismerése" címü gyermekmesét éppen táplálkozó edzőtársamnak...:P

Előzmény: Anabolic (75)
Anabolic Creative Commons License 2006.02.27 0 0 75
Teeeeeee, vadbarom...
Előzmény: Loki8888 (74)
Loki8888 Creative Commons License 2006.02.27 0 0 74
félliteres kommersz vodkát?:P
Előzmény: Anabolic (72)
Nira-chit Creative Commons License 2006.02.26 0 0 73
:D oks,az meg belefer...;)
Anabolic Creative Commons License 2006.02.26 0 0 72
No problemo Nira! Folytatjuk.. ;)

Az egy dolog hogy ki melyik csapathoz került, de azért elvárom Tőletek hogy ti legyetek a legjobbak!! Mi is azok vagyunk-leszünk, szal gyerünk Hölgyeim!

Jó edzéseket, kólásüveget meg csak emelgessétek, mert ha megisszátok olyan pufifánkok lesztek mint mi! :))) Bár én speciel inkább fél literes üveket emelgetek. ;)
Előzmény: Nira-chit (71)
Nira-chit Creative Commons License 2006.02.26 0 0 71

jol van! :) orulok lanyok,h ilyen szepen megbeszeltetek! ki tudja,lehet,h amugy tok jo kapcsolta is lehetne  kozottunk... vegulis mindannyian ugyanazt szeretjuk...  h ki melyik csapathoz kerult,szinte lenyegtelen. en pl szemelyes okokbol. mas lehet,h veletlensegbol kerult oda,ahol epp van.

 

mellesleg en nagggggyon onzo vok,ugyh lecci,hadd legyen ebben a temaban enyem az uccso szo! ;)

 

hajra csajok,hnap edzes! ma mar sulyzoztam 2 2 literes colaval... meginni ugyse tudom... :)

anabol,bocs,amig elmentel 3 percre,addig en is... 15re...:) majd folytassuk. ;)

 

pusza!

CSAK KEMÉNYEN!

Loki8888 Creative Commons License 2006.02.25 0 0 70
Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeee......itt is megy a MŰBALHÉ!!!!!!!!!!!!!
cheer_girl Creative Commons License 2006.02.25 0 0 69

na még egyszer télleg bocs, félreértés volt szntem az egész, én se sértőnek szántam a hozzászólásomat, a jelzőket se gondoltam ám komolyan...

Előzmény: Törölt nick (68)
Törölt nick Creative Commons License 2006.02.25 0 0 68

Cheer_girl: jogos az észrevételed. Ezzel kapcsolatban csak annyit, hogy a honlapon található szöveg még májusban készült (akkor sem az Angels lányai írták), és már egyszer lekerült az oldalról, éppen a pontatlansága miatt. A legutóbbi dizájnváltás során nem kérdeztek meg minket, hogy a szöveg felkerülhet-e, de biztosíthatlak, át lesz írva nagyon hamar.

Ami pedig a többi csapat degradálását illeti, ez nem állt szándékunkban - mindössze az egyediségünket szerettük volna hangsúlyozni. Ismerjük ÉS elismerjük a többiek munkáját. Ha elkészül a saját honlapunk, remélhetőleg elkerülhetőek lesznek a félreértések.

Előzmény: cheer_girl (67)
cheer_girl Creative Commons License 2006.02.24 0 0 67

ezt irtad:

A Budapest Angels tényleg az első és egyetlen csapat, akik nem a különböző, itthon fellelhető sportágakból (akrobatikus rocky, sportakrobatika) állítja össze a programját,

ez van a honlapon:

A koreográfiák összeállításában sok segítséget nyújtanak a profi oktatók, akik a balett, a hastánc, az akrobatikus rock and roll, illetve a hip-hop elemeit felhasználva irányítják a felkészülést.

Előzmény: Törölt nick (60)
cheer_girl Creative Commons License 2006.02.24 0 0 66

elnézést kérek a black nightstól, nem a csapatot kellett volna szidnom. az angyalos témáról még annyit, hogy nem tudom ők mennyire ismerik a többi létező cheerleader csapatot, és ez alapján az első és egyetlen kicsit túlzás szerintem. a szöveg szerintem degradálja a többi létező csapatot, és semmisnek tekinti a munkájukat.

(engem sértett)

Anabolic Creative Commons License 2006.02.24 0 0 65
Nira! Majd megkereslek MSN-n, beszélgessünk. :)
Előzmény: Nira-chit (64)
Nira-chit Creative Commons License 2006.02.24 0 0 64
he-he, nyugi,nem kell elszabadulnia az indulatoknak. termeszetesen mi is fogjuk udvozolni a tobbi pompon lanyt. fair play. nem itt kell megmutatni,h ki mit tud... jo lesz ez az ideny. mi elszantak vagyunk, es ennyi. :) mindenkinek jo hetveget! pusza
gabrielH Creative Commons License 2006.02.24 0 0 63
Anabolic, ez nagyon jó öttlet, a két félidő között ugyis van 20-30 perc, és hát akkor a csajok beleadhatnának anyait-apait, megmutathatják hogy mit tudnak. Egyébként a meccseken még nem nagyon láttam hogy a lányok buzdították volna a közönséget, inkább a meccsel voltak elfoglalva, és a fiukat buzdították. Kár hogy ők ebből nem sokat látnak.
Anabolic Creative Commons License 2006.02.24 0 0 62
Songi! :) Én meg akarom ölni az ellenfélt, tudod hogy megyek pályára, de attól még tiszta a fejem. Ahogy Vader apánk mondaná: "Járjon át a hideg gyűlőlet, érezd meg a sötét oldal erejét...." :) Amúgy a szünetben nyomhattok egy versenyt cheercsapatok, bár sajna én megint nem látok belőle majd semmit.. :( illetve francokat sajna, ha látnék, akkor nem játszanék. :) Na megyek inni, sok volt nekem már ez a mai hét. Mindenkinek jó mulatást!
Előzmény: Songoku#24 (58)
paneldroid Creative Commons License 2006.02.24 0 0 61

csumi. a ponyvaregenybol ideznek:

'azert ne kezdjuk el 1mas faszat szopni!!!'

gondolom ertetted songi. amugy meg lanyok, rajtunk nem fog mulni.

go wolves, go baranyz

 

Előzmény: Songoku#24 (58)
Törölt nick Creative Commons License 2006.02.24 0 0 60

Cheer_girl: nem tudom, azon mi a beképzeltség/önteltség/bunkóság, hogy egy pompomcsapat a bemutatkozásában valós tényeket közöl.

A Budapest Angels tényleg az első és egyetlen csapat, akik nem a különböző, itthon fellelhető sportágakból (akrobatikus rocky, sportakrobatika) állítja össze a programját, hanem az UCA szabályai szerint - azt hiszem, ezt tekinthetjük klasszikus amerikai cheerleadingnek. A koedukáltság a mi esetünkben azt jelenti, hogy az edzéseinken mindig van 3-4 fiú, és egy hivatásos férfi cheerleader edzett velünk nyáron három hónapon át. Az all-star pedig nem mást takar, minthogy a tagok közül mindenki komoly sportoló vagy táncos volt, mielőtt a csapatba lépett.

 

Leszámítva azt, hogy itthon ennek a sportnak nincs hagyománya, nincs kultúrája sem: külföldön ha két amerikai focicsapat meccset játszik, akkor a pompomlányaik ugyanúgy üdvözlik egymást, és a játék elején kölcsönösen buzdítják az ellenfél szurkolóit is. Ha veszít a csapatuk, megtapsolják az ellenfél játékosait is, ha pedig győz, akkor megköszönik az ellenfél szurkolóinak is a buzdítást.

Talán nem a Hajrá, csajok! - tipusú lányfilmek rivalizálásából kellene kiindulni, és minimális szinten nem ártana, ha az a félmaréknyi magyar pompomlány, akik tényleg őszintén és elhivatottan űzik ezt a sportot, legalább előítéletek nélkül tudna viseltetni egymás felé.

Előzmény: cheer_girl (54)
PalEE.phd Creative Commons License 2006.02.24 0 0 59

Kell ezért a BK fiait beképzelt, öntelt bunkóknak nevezni?

A hölgynek illene gondolkoznia, mielőtt ilyesmit leír.

Előzmény: Songoku#24 (58)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!