Keresés

Részletes keresés

akeber Creative Commons License 2007.12.07 0 0 1420

Sziasztok!

Ahogy ígértem, kipróbáltam Rebussal a babakocsis futást ma reggel 9-10-ig, csak itt helyben, nem akartam a szoktatást rögtön a Margitszigettel kezdeni. Bár tehettem volna, mert annak ellenére, hogy éjjel 11 órát aludt, reggel 7-kor kelt, szinte azonnal elaludt.

 

Még a hétvégén, ha az idő olyan, megyünk egy párszor, auztán jövő hét pénteken akkor "szigetelhetünk".

 

A wellness terem nagyon jó, de úgy látom, Rebus mostanában "büntet", hogy sokat voltunk, és egyedül hagytam. Aranyosan játszott, jól érezte magát, de heti több (4-5) alkalom még lehet, hogy sok volt egy ilyen pici lánynak. Durcáskodott itthon, nem is akart látni, soha nem volt ilyen. (20 hónapos)

 

Esetleg volt valakinek ilyen tapasztalata? 3 napja nem voltunk, azóta szemlátomást javult a helyzet, már hagyja magát ölelgetni. :-)) Egy kicsit off-topik, de mégiscsak összefüggésben van a baba-mama sporttal.

 

(ja, és senki ne gondolja, hogy egy szívtelen anya vagyok, sőt.... csak szeretek magammal is foglalkozni, bár aki ezt a fórumot olvassa, valszeg hasonlóan gondolkodik.) ;-)

Előzmény: BTimea (1412)
bors! Creative Commons License 2007.12.06 0 0 1419
Képzeld Timi, tegnap csak fél 12-re sikerült az autót bebikázni, elindítani. Ma elvittem szervizbe. Mindenesetre, elmentünk tegnap a környéken futni egyet, nagyon jó volt ebben a kellemes, napos-hűs időben. Andris is aludt egy rövidet. Ahogy szoktam mondani: nem ígérek semmit a jövő hétre, de remélem, ott leszünk.
Törölt nick Creative Commons License 2007.12.06 0 0 1418

Agica gyere nyugodtan, ha az ido megengedi mindenkepp hozd zsofit , a futobabakocsi nem kovetelmeny, neki meg jot tesz a jo levego. Persze ha tul hideg van az mas. Timea egyebkent szivesen vallal bertolast is (ez praktikus mert igy a sebessegkulonbseg is csokkentheto:-)) , de akar en is tolom ha baba nelkul jovok.

 

Az a "ha Andika nem beteg" kitetel nem volt veletlen, mult heten csutortokon elkezdett nathas lenni, szombatra ram ragasztotta, es o mar reg meggyogyult nekem meg rament az arcuregemre. De miota feladtam hogy meggyogyulok termeszetes eszkozokkel, es szedem az antibiotikumot sokkal jobban is vagyok.

Jovo szerdan ha a korulmenyek engedik jovok!

Előzmény: BTimea (1417)
BTimea Creative Commons License 2007.12.05 0 0 1417
Szülés után két hónappal nem is kell ész nélkül rohangászni. Némi felesleg meg hozzátartozik a babaváráshoz, kell valami tartalék a szoptatáshoz, idővel majd szépen leolvad. Akár 7 perces vagy azon kívüli tempóban is tudunk futni, vagy akár gyalogolni is lehet. Babakocsis és babakocsi nélküli "versenyzőket" is szívesen látunk. Szerdánként 10 óra körül szoktunk találkozni az Árpád hídnál, vagy 10.15-10.30 körül a Margit hídnál. Biztonság kedvéért azért szoktunk előtte sms-en egyeztetni.
Előzmény: aagica (1413)
akeber Creative Commons License 2007.12.04 0 0 1416

Sziasztok!

A bérlet dec19-ig jó, aztán meg nem tudom mi lesz, Rebus mostanában teljesen elszokott a babakocsitól. Majd edzem rá egy kicsit.

 

Borsi: Lengyelországban voltunk Szcavnyica városban, a hotel Batory-ban. De ha a téli túrára gondolsz, az Donovalyban volt, a hotel Donovaly-ban. Szerintem a neten igy rátalálsz.

Jó futást Nektek!

Előzmény: BTimea (1412)
bors! Creative Commons License 2007.12.04 0 0 1415
Akeber: meg tudnád adni annak a szlovákiai szállodának az elérhetőségeit, vagy legalább a nevét, ahol idén voltatok? Előre is köszi!
Előzmény: akeber (1404)
bors! Creative Commons License 2007.12.04 0 0 1414

Mi 10-kor ott leszünk, hacsak nem szakad az eső/jég, ja és a kocsi/Andris is elindul. :-) Már alig várom.

 

aagica Creative Commons License 2007.12.04 0 0 1413
Olvaslak hát, futni még kevésbé. :)
Nem futottam, mióta megtudtam, hogy terhes vagyok, vagyis január vége óta. Van rajtam egy csomó felesleg, szerintem most még a 7 perces sem menne.
Hol szoktatok találkozni? (Ez csak érdeklődés, nem ígéret arra, hogy megyek. Futóbabakocsink sincs még, szóval csak egyedül tudnék menni vagy babysitterrel.)
Előzmény: BTimea (1412)
BTimea Creative Commons License 2007.12.04 0 0 1412
Sziasztok! Ma igazán nagyon szép, futni való idő volt, hátha holnap is így lesz.
Akeber, meddig tart a wellness bérleted? Ha lejárt, akkor gyere velünk futni, nekem továbbra is jó a péntek is. Többiek esetleg? Aagica, ha olvasol minket, akkor várunk téged is a csapatba.
bors! Creative Commons License 2007.11.27 0 0 1411

Ha a maihoz hasonló csodás-szeles idő lesz és Andris és az autó is hajlandó elindulni itthonról (mostanában ez problémás), akkor mi is ott leszünk 10.10-kor az Árpád hídnál.

Timi: 10.10-nél tovább ne várj ránk, vagy késünk vagy nem megyünk. Késés esetén utánatok futunk.

Előzmény: BTimea (1410)
BTimea Creative Commons License 2007.11.27 0 0 1410
... és ugye nem lett beteg Andika? 10.30 Margit híd jó lesz?
Előzmény: Törölt nick (1409)
Törölt nick Creative Commons License 2007.11.21 0 0 1409

jovo heten ha Andi nem beteg jonnek futni! Nem erek oda 10 30 elott, szoval majd meglatjuk hogy tudok bekapcsolodni.

 

Bolcsirol majd meselek bovebben, a kezdeti lelkes  napok utan mutatkozik egy kis visszaeses. (vagy csak en aggodom tul magam?) Mar az ujdonsag ereje muloban van, es megis mindennap kell menni! De tegnap egesz nap jol erezte magat konnyen elaludt odabenn , es egesz delutan itthon is kiegyensulyozott volt es vidam. Egyelore iden meg szabin vagyok, igy csak 10re viszem , deltol alvas es mire felebred ott vagyok erte, szoval csak 2 -2,5 orat kell ebren kibirnia es abban meg a kaja is benne van.  Remelem hamar megszokjuk mind a ketten:-)

Előzmény: BTimea (1408)
BTimea Creative Commons License 2007.11.20 0 0 1408
Hát sajnos ezen a héten én sem tudok futni. Nyílt napok vannak az iskolában, és meg lehet nézni, hogy mit csinálnak a gyerekek, amíg nem itthon vannak. Engem érdekel a dolog, így ezen a héten a délelőttöket az iskolában töltöm. De jövő héten aztán mindent bele. Csiga, veletek is jó lenne még találkozni, mielőtt végképp elragad téged a munka. Andika hogy barátkozik a bölcsis élettel?
Előzmény: bors! (1407)
bors! Creative Commons License 2007.11.20 0 0 1407

Sziasztok!

Nem megyünk (sajnos) holnap futni: Andrist túl sokat nyúztam a héten, nem akarom holnap is cibálni. Jó futást mindenkinek!

VKOrsi Creative Commons License 2007.11.16 0 0 1406
köszi az infót :) pont 2vel tuti nem :) 1gyel csak.
Most egy BBC high trekem van amúgy. (mondjuk ez sem dönthető vízszintesbe, de most olyankor futunk - jah, most még gyaloglunk -, amikor ébren van és nincs alvásidő)
Előzmény: lujzett (1405)
lujzett Creative Commons License 2007.11.16 0 0 1405
Szerintem a phil&teds akkor jó, ha tesókocsinak akarod használni. Egyszemélyesnek vannak sokkal egyszerűbbek, kényelmesebbek (és olcsóbbak) is - mármint a mamának kényelmesebbek. Ha jól gondolom, nem szoktál pontosan 2 gyerekkel babakocsizni :)
Előzmény: VKOrsi (1401)
akeber Creative Commons License 2007.11.16 0 0 1404

Timi! Gratulálok Katicának a jó beilleszkedéshez. Végül nálunk is jól sült el a dolog, de én rászántam kerek egy órát, hogy megbarátkozzon a gondozó nénikkel. Ki-kimentem, de mindig vissza is tértem hozzá, aztán 1 óra után felpattantam a futógépre és meghajtottam magam, 12,5 km/h-val futottam 40 percet. Gondoltam, ha már lehet, hogy csak rövid ideig lehetek ott, akkor legalább legyen intenzív. Utána még 1 órát együtt játszottunk, és végül a nénik öltöztették és cuppanós puszit is kaptak. Most gyakran megyünk, lehet csak játszani is, a szoktatás idejére. Szerintem megéri a befektetett időt, így jó szívvel hagyom ott, és egyre több időm lesz tornázni. (és nem csak futni... :-)) Csak átvészeljük így a telet. Amíg pici volt, könnyebb votl bárhová magammal hurcolászni. "Nagylányként" már Rebusnak is vannak és lehetnek is igényei...

 

Mára ez jobb program volt, mint babakocsival futni, itt olyan jeges és havas volt minden! Egyébként gyönyörű!

Előzmény: BTimea (1403)
BTimea Creative Commons License 2007.11.16 0 0 1403
Kellemes wellness-ezést neked! Ma én is voltam egy ilyen intézményben, de kissé tartottam tőle, hogy Katicabogaram mennyire marad meg a számára ismeretlen nénikkel. Néhány hónapos kora körül járt már ugyan arrafelé, de nem valószínű, hogy emlékezne bármire is. Torna után igyekeztem vissza hozzá, de legnagyobb megdöbbenésemre egyáltalán nem akart hazajönni, remekül érezte magát, boldogan rajzolt, és be nem állt a szája. Azért mire végül hazaértünk, láttam rajta, hogy nagyon kihajtotta magát, 10 perc alatt mély álomba merült. Rebus hogy bírta?
Előzmény: akeber (1402)
akeber Creative Commons License 2007.11.14 0 0 1402

Sziasztok!

Kaptam egy bérletet az Eurocenter Wellness sznob klubjába, amit le fogok járni, így részemről a pénteki futások a szigeten elmaradnak. Tudom, hogy én vetettem fel, de hát így alakult, ilyen időben ez kellemesebb és Rebusra vigyáznak a nénik addig. Már voltunk játszani a héten, teljesen odavolt, rám se hederített 1 órán keresztül.

 

Off: csak addig nem tudom hogy leszek olyan szoláriumozott plázacica! :-))

On:

jó futásokat Nektek, azért olvasgatom a topikot. Meg hát lassan tényleg gyorsabban fut Rebus, mint én... ;-)

VKOrsi Creative Commons License 2007.11.14 0 0 1401
mi nem Pesten lakunk, de szoktunk Pesten is járni és aludni is, szóval idővel -ha én is kicsit formábalendültem - akkor majd úgy időzítünk, hogy tudjunk csatlakozni.

lenne egy kérdésem még közben: van olyan futókocsi, aminek meg lehet fordítani az ülését??
nekem még manó kicsi és nem szeret előrefelé lenni, sír ha nem lát, viszont amiket néztem kifejezetten futókocsikat mind előrefelé nézett.

***
láttam volt szó a phil&teds kocsiról. Én is nézegetem, mert nagyon szimpatikus, különösen, hogy az új modell vízszintesre döntető, így a lányka hason is tudna benne aludni (nálunk ez elég kritikus pont, mert sokat alszik sé csak hason)
Előzmény: BTimea (1400)
BTimea Creative Commons License 2007.11.14 0 0 1400
Üdv a fedélzeten :-)
Van esetleg kedved/lehetőséged néha velünk futni? Ha valamiért nem megy, akkor várjuk a beszámolódat.
Előzmény: VKOrsi (1399)
VKOrsi Creative Commons License 2007.11.13 0 0 1399
mi most vágnánk bele a futásba. Apróság 5 hós.
Edzéstervem van. Majd jövök beszámolni.
bors! Creative Commons License 2007.11.13 0 0 1398
Mi megyünk, ha nem esik/fúj/szakad valami.
Előzmény: BTimea (1397)
BTimea Creative Commons License 2007.11.13 0 0 1397
Lenne kedve valakinek holnap futni? Én szívesen mennék. Bors, Csiga? Ha Kiscsiga már úgyis ilyen ügyes bölcsis nagylány, esetleg nélküle? Vagy annyira azért még nem komoly a helyzet?
Joana_ Creative Commons License 2007.11.10 0 0 1396

Akkor biztos nem az a tied, és ha te azzal futsz, akkor máris megválaszoltad a kérdésemet. :)

 

 

Előzmény: Törölt nick (1395)
Törölt nick Creative Commons License 2007.11.09 0 0 1395

en eddig nem tudtam h a babakocsiknak fujhato a kereke:-) Akkor az enyem biztos nem  olyan:-)

 

borsi, orulok nagyon , de annak nem hogy megis szukseg volt ra. Remeljuk megtalaljak hamar az okot es gyorsan elmulik a problema 

Tegnap Andi a bolcsiben egyedul jatszott es nem hianyolt engem!!! En kozben a folyoson megettem egy fel zacsi tokmagot idegessegemben. Mikor belestem irto elegedett pofikaval ult Jutka neni olemebn es burkolta befele a zoldbabfozit:-)

Előzmény: Joana_ (1393)
Joana_ Creative Commons License 2007.11.08 0 0 1394

OFF

Jé! :) Utólag is gratula!

 

ON

Előzmény: aagica (1380)
Joana_ Creative Commons License 2007.11.08 0 0 1393
"Keskeny" kerekü, azaz nem felfújható kerekü babakocsival futásról van valakinek tapasztalata? èrdemes megpróbálni, ha lenne felfújható is? (csak az messzebb)
bors! Creative Commons License 2007.11.08 0 0 1392

mi nem megyünk holnap, viszont remélem a jövő szerda összejön.

Rohamcsiga: voltunk a dokinéninél. Tényleg nagyon aranyos, az eddigi vizsgálatok negatívak, de a tejcukor még hátra van. Szerintem az lesz a hunyó. Köszi még egyszer a telefonszámot, a gyerekklinika egyébként is tetszett. Ez volt az első hely, ahol nem gorombáskodtak velem, amiért nem tudom az üvöltő Andrist kellőképpen lefogni. Ennek hatására Andris is jobban viselte a megpróbáltatásokat.

Előzmény: akeber (1387)
aagica Creative Commons License 2007.11.08 0 0 1391
Öt hetes? Ezt nem is olvasom el, mert akkor nem marad mentségem a nemfutásra:). Zsófi egyelőre üvölt, ha babakocsiztatni akarom, aztán kis idő után abbahagyja (vagy én adom fel).
Előzmény: Törölt nick (1388)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!