Keresés

Részletes keresés

eMM Creative Commons License 2006.02.08 0 0 19
andzsin szan még be sem írtad a Sógunt!:)
Előzmény: andzsin (15)
Mindent tudó Creative Commons License 2006.02.08 0 0 18

Sziasztok!

 

Írjátok már be a BMX banditákat.

Hurkabogár Creative Commons License 2006.02.08 0 0 17
Azaz, ilyen holfényes címe van:) Közben meglett:) Köszi a segítséget:)

Ja! Én láttam azt az endoros filmet, valamikor még nagyon törpe koromban. Csak egyszer, de imádtam:) Soha többé nerm láttam és nem is találkoztam olyannal, aki ismerte volna.
Előzmény: guestro (13)
andzsin Creative Commons License 2006.02.08 0 0 16
A generáció 90%a Ratkó-gyerek. Te vagy kivétel:)
Előzmény: Wolfhauser Ottokár (8)
andzsin Creative Commons License 2006.02.08 0 0 15
Harc az Endor bolygón, erre nem emléxem, nekem mindig a Krull bolygó ugrik be vagy mi a szösz és rendesen össze is kevertem mindig a végtelen történettel.
Előzmény: cerebrum (11)
guestro Creative Commons License 2006.02.08 0 0 14

Ez jó!

Elképzeltem Edward-ot motorozni :)

Előzmény: eMM (12)
guestro Creative Commons License 2006.02.08 0 0 13

Ha jól emlékszem, Brad Pitt a főszereplő, és nemrég adta a film+ is, de a címe nem ugrik be. (talán valami holdfénnyel kapcsolatos)

Előzmény: Hurkabogár (10)
eMM Creative Commons License 2006.02.08 0 0 12
Ollókezű Edward!.)
Előzmény: Hurkabogár (10)
cerebrum Creative Commons License 2006.02.07 0 0 11

Harc az Endor bolygón, Labirintus, illetve volt egy film, nem emlékszem a címére, valami olyasmi volt benne, hogy egy srác fut a szőlősorban, és mikor kiér a végén egy másik korban találja magát, a vikingek közt, és egy viking srác tanítgatja parittyázni. Esetleg valakinek nem rémlik a címe?

Hurkabogár Creative Commons License 2006.02.07 0 0 10
Sziasztok!

Egy barátom nemrég mesélt nekem egy filmről, amit még régebben látott. Én még nem is hallottam róla, de remélem, ti igen. Segítsetek nekem lécci, mert nem tudjuk se a címét, se főszereplőt, se rendezőt...
Bemásolom ide azt, amit a barátom írt róla:
"Na, ezt a filmet nem tudom, hogy játszották -e a mozik.
Van egy gazdag csávó, és fényallergiája van. De éjjel mindig kiszökik a mocijával..meg szerelmes lesz egy lányba..a vége szomorú, mert meghal a fiú! És be van valamibe pólyázva a feje, és látni lehet, hogy rohad, vagy foszlik, vagy mi a bőre. Úgy megnézném, csak akivel láttam, ő nem emléxik rá. Még arra se, hogy együtt néztük meg. Nagy hatással lehetett rá.Pedig tényleg jó film volt. Vagy esetleg a családba valaki ismeri??"
Segtsetek nekem lécci, ha tudtok! Nagyon köszi:)
eMM Creative Commons License 2006.02.07 0 0 9
Meg a Hattyúdal a Páger Antallal4:)
Tizedes meg a töbiek,Kloss kapitány(most megint megy a filmúzeumon) és persze a Tavasz 17. pillanata.(na ezt bezzeg nem adják)
Ja és persze az Alfa Holbázis ötletszerűen játszott részei.(azt adják, de minek)
Meg a minden lében 2 kanál.És az Angyal kommunistagyalázósástól mentes darabjai.James Bond persze nem volt.
Elég kimerítő voltam?
Előzmény: Wolfhauser Ottokár (8)
Wolfhauser Ottokár Creative Commons License 2006.02.07 0 0 8

Speciel szüleim a II. VH után és a Ratkó-korszak előtt születtek, szóval nem teljesen. A nyugdíjat meg már elintéztem magamnak. Rokkantat, persze, de akkor is.

Viszont, hogy onilag is hozzászóljak, nekem a Megáll az idő ugrik be kapásból az eddig felsoroltakon kívül, ami persze először a lázadása miatt tetszett, aztán később a kocsmai jelenet, amire azt mondtam, hogy hoppá, ez a kulcsjelenet.

Előzmény: andzsin (3)
eMM Creative Commons License 2006.02.07 0 0 7
Na és a keménykalap és krumpliorr?(majomteve,bagaméri ki a fagyit ingyen méri stb) Meg az utánam srácok a sárga villamossal?
És a le a cipővel?(alsótörökverő)
Előzmény: adsr (6)
adsr Creative Commons License 2006.02.06 0 0 6
Akkor már hamarabb is beszivárgott, mert az Új reményt és a Birodalom visszavágot is játszották moziban.

Gyerekkoromban sok csehszlovák ifjúsági film ment a tévében, azokat mindig néztem, és tetszettek is. Ilyen volt pl. a lakótelepi gyerekek:)
Előzmény: MazdaGazda (4)
MazdaGazda Creative Commons License 2006.02.06 0 0 5
(vagy hogy a hortyogása ne zavarja a néző elvtársakat a film élvezetében)
Előzmény: MazdaGazda (4)
MazdaGazda Creative Commons License 2006.02.06 0 0 4

Kérem szépen.

 

A JEDI VISSZATÉR, 1983. augusztus, balatonkenesei Honvéd Üdülő, a Czinege-villától legtávolabb eső (hogy ne zavarja a békésen hortyogó hadseregtábornok elvtársat) kertmoziban, 20 Ft-ért, kis üveg Coca Colával a kézben, zöld spagetti-szívószállal.

 

Na, ekkor szivárgott be a rohadt amerikai imprprrprpprpririririlizmus a mi békés kis barakkunkba, de véglegesen ;-)

andzsin Creative Commons License 2006.02.06 0 0 3
A Ratkó-korszak gyermekének a gyermeke vagy. A korfa ebben a generációban a legszélesebb. Ezért nem lesz neked se, meg nekem se nyugdíjam 30 év múlva:((((
Előzmény: Wolfhauser Ottokár (2)
Wolfhauser Ottokár Creative Commons License 2006.02.05 0 0 2
Én a második nagy generáció tagja vagyok? Jó tudni.
Előzmény: andzsin (-)
LegottTegel Creative Commons License 2006.02.05 0 0 1
Belfegor a pokolból, ha jól emlékszem a címére...

meg Segítség felszarvaztak (danny devitoval, asszem)...

és Brave Star (bár ez rajzfilm, és csak a zenéje volt jó)
eMM Creative Commons License 2006.02.05 0 0 0
Az a halál archívuma volt,és 0 értelme.Ez bugyuta NDK-s 2vh-s filmsorozat volt.
Gojko Mitic a fehér indiánus szerepében brillírozott inkább,de az is röhejes volt.Már akkor.
Előzmény: andzsin (-)
andzsin Creative Commons License 2006.02.05 0 0 topiknyitó
Igazából azért nyitottam ezt a topikot, mert van néhány olyan elmaradása a kiadóknak, TV-knek stb., amely a második nagy generáció (szül.1971-1978) alapélményeit meghatározó filmekből semmit sem sikerült kiadni, ill. a televízióknak, ahol nem mennek ilyen filmek. Persze néhányat elővadásztak (lsd. Sandokan), ami inkább csalódás volt, lehet bele se kellett volna néznem, mások viszont ma is nézhetők (lsd. G. Mitic-filmek), most Bud Spencerről már nem is beszélve, de neki úgy is van külön topikja, mint ahogy, gyermekkorunk kedvenc meséinek is, azok jó része mostanában kijött DVDn, már csak Jamie and a Magic Thorch-ot hiányolom:)

Viszont van néhány film, amit gyerekkorom óta nem láttam, de majd írtok ti is hozzá egy jópárat. Van néhány, amit mostanában kiadtak lsd. Végtelen történet, Szexmisszió:) van olyan , amit ki fognak adni reméljük (lsd. Hóbortos népség) és van olyan, amit még nem sikerült. Ilyen pl. az Ember az Atlantiszról, vagy ennek orosz változata, ha jól emlékszem, a Kétéltű ember. Emlékszem egy sorozatra a nyolcvanas évek közepéről, ami azóta eltűnt pedig szívesen megnézném: a Halál Irattárosa, G.Mitic egy másik szerepben és akit nem lehet elfelejteni "Beizel" az irattáros, akinek asztala előtt megnyílt a föld és ott végezték a szerencsétlenek.

Foltyassátok...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!