Keresés

Részletes keresés

Vokálpatrióta Creative Commons License 2006.01.20 0 0 3
Egyszer egy pár éve egy kollégám vadul zsidózott: hogy a budapesti kaftános zsidók már mindent kézben tartanak...
Mondtam neki: ugyan egyszer vigyen ki engem a pesti utcákra, és mutasson rá egy kaftános zsidóra, vagy akár csak egy zsidóra is, hogy tudjam, honnan ismerhetők fel...
Nem jött zavarba, azt mondta: látod! Látod! Ez a baj: úgy elbújtak, hogy már fel sem lehet őket ismerni, de ott vannak azok...

Mindig mindent meg lehet magyarázni azzal, hogy "ott vannak azok.."

Miattuk van minden, ami nekünk nem sikerül, a hiba nem a tisztavérű nemzetfiakban van, hanem 'azokban', akiket már megtalálni sem lehet...

Mi Magyarok mindent jól csinálunk, mi nem nézünk magunkba, hogy elronthattunk e valamit, amit mi mondunk, az úgy van, kinyilatkoztatásszerűen...ha nem úgy van, akkor 'azok' úgy intézték, hogy ne úgy legyen, de attól még úgy van.

Mi Magyarok vagyunk Isten elveszett gyermekei, kik egyszer majd felemeltetnek 'azok' elnyomása alól...addig pedig tiszta könnyeket könnyezve kisebbségként élünk összeszorított foggal, de kitaszítva Édes Hazánkból...

...ezt a fajta sírás-rívást kivétel nélkül MINdIG olyan szájakból hallottam, akiknek két merdzsó állt az udvaron, a budafoki Rózsadomb II.-n, Nagy-Magyarország matricával a csomagtartófedélen...
Törölt nick Creative Commons License 2006.01.20 0 0 1
szerintem teljesen igaz: nálunk semmi más veszély nincs, mint az újjászerveződő nácik anti szemitizmusa.
Wic Creative Commons License 2006.01.20 0 0 0
0
Előzmény: fuchsia (-)
fuchsia Creative Commons License 2006.01.20 0 0 topiknyitó
Részletek a gondolán, a polgári fórumon megjelent interjúrészletből:

Valamikor még nyolcvankilencben kaptam egy félórányi időt a tévétől élő egyenes adásban, és akkor többek között azt mondtam: Magyarország zsidó hódoltsági terület, és hogy nincs más megoldás sem a magyarok, sem a zsidók számára, mint elfogadni Jézust: Krisztusnak, vagyis Isten egyszülött Fiának. - mondja Balczó András.

A riporter Kocsis L. Mihály ezt szemrebbenés nélkül hallgatja, majd idéz egy Balcsó cikkből:

Visszatérve a kiinduláshoz, vagyis a te cikkedhez, amit „a sikerről” írtál. Ebből idézem: A faji alapon elkülönült zsidó kisebbség – hitetlenségükre méltán alapozva – úgy megoldotta a magyar kérdést, hogy le a kalappal. Önvédelmi harcaikban lassan a mi nemzetünk pusztul. A legyőzetést szimbolizálni kellene. Ahogy József Attiláról, Bajcsy Zsilinszky Endréről csak ülő szobrot engedtek készíteni annak idején, az Aradi Vértanúkról mai napig semmit, úgy a jószándékú magyar szenátoroknak vásárolhatnának száz-kétszáz fehér botot.

És így tovább, egy hosszú oldalon át, aminek során Balcsó persze tiltakozik azellen, hogy őt antiszemitának nevezik.

Ez ebben a formában, kommentár nélkül jelent meg a magát mainstream jobboldalinak tartó portál főoldalán 2006. január 18-án. Nincs szerkesztőségi kommentár, amiben legalább túlzottnak, elfogódottnak neveznék az idézett részleteket. Nem. A szöveg pőrén áll a portál cikkei között.

(http://www.gondola.hu/cikk.php?szal=46072)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!