Keresés

Részletes keresés

paradiddle Creative Commons License 2006.09.04 0 0 163
Már a bigdog-os időkben is volt lehetőség elég sok meccset megszerezni, ha nem is naprakészen. Pláne egy szakírónak.
Előzmény: kerdojel (162)
kerdojel Creative Commons License 2006.09.04 0 0 162
Mivel valószínűleg elég kevés Bucks meccsen járt....
Előzmény: paradiddle (161)
paradiddle Creative Commons License 2006.09.04 0 0 161
Minden egyes mondata??
Mi ő akkor? Egy vélemény nélküli translator??
Én spec. nem hallottam, hogy figyelmeztetett volna a sztorik előtt: ezt nem ő gondolja, hanem csak olvasta vhol...
Egyébként pedig nyilván az ember onnan építkezik, hogy olvas másokat, de nem tételezném fel Török Péter-ről (aki egyébként egy nagyon intelligens és tájékozott ember), hogy beérné mások sztorijainak citálásával.
Előzmény: kerdojel (160)
kerdojel Creative Commons License 2006.09.04 0 0 160
Török többször elmondta, hogy amit a műsorban elmond, az nem a saját különbejáratú véleménye, hanem amerikai szakembereké, szakújságíróké.
Előzmény: paradiddle (159)
paradiddle Creative Commons License 2006.09.04 0 0 159
Igen, óriási hülyeség, hogy legalább háromszor hallottam ezt tőle.
Előzmény: kerdojel (158)
kerdojel Creative Commons License 2006.09.04 0 0 158
Aztán a hülye legendák, amiket ő talál ki (a bucks-ban annak idején a nagy hármas dobóversenyt tartott minden meccsen és karl edzőnek szartak a fejére)...

Érv? Pl. itt is hülyeségeket beszélsz.
Előzmény: paradiddle (157)
paradiddle Creative Commons License 2006.09.04 0 0 157
Amennyiben?
Érvek esetleg?
Előzmény: kerdojel (156)
kerdojel Creative Commons License 2006.09.04 0 0 156
Szomorúan azt kell hogy mondjam, hogy tényleg kár hallgatnod, ha egy szót sem vagy képes felfogni belőle.
Előzmény: paradiddle (155)
paradiddle Creative Commons License 2006.09.04 0 0 155
Egyetértek ;)
Nem olvastam vissza a topikot, de:
Török Pétert nagyon bírtam az elején, mikor feltűnt a sport1-en az nba ""közvetítések""-ben...
Aztán kezdett egyre idegesítőbb lenni...
Kezdte az állandó önismétléseket...
Ugyanaz a sztori minden héten...
Aztán a hülye legendák, amiket ő talál ki (a bucks-ban annak idején a nagy hármas dobóversenyt tartott minden meccsen és karl edzőnek szartak a fejére)...
A szánalmas foci (!!!!) pólók/mezek/márkák...
És az állandó fanyalgás mindenen. A faxnak nézi/kommentálja, ha utálja az egészet???
Vagy ha álmos, akkor ne menjen kommentálni (finals -live)...
Inkább nézem az eredeti közvetítéseket, ott legalább nem veszik el az ember kedvét azokkal a fájdalmas "beszélgetésekkel" közben.
Előzmény: szenyo12 (152)
Dormas Creative Commons License 2006.09.02 0 0 154
Ez a mez dolog szerintem is nagyon király, sokkal hangulatosabb, mintha öltönyben vagy pulcsiban ülne ott vki!:-) Gratula az ötletért!
Előzmény: Pistons (153)
Pistons Creative Commons License 2006.09.02 0 0 153
Nekem rendkívül szimpatikus az idei VB-n, hogy TP minden közvetítésnél más csapat mezében van, bár jobban örülnék ha a kommentátor mellett is ott ülne:) Nah szóval egy újabb aranyköpés (jelzem nálam TP abszolut favorit, és egyetértek az előttem szólóval, egyénisége viszi el a közvetítést, illetve igazi harcos, Let's Go TP! - the force be with u!!) szóval az aranyköpés:

USA-Német meccsen:
"Itt már kőkemény atletizálás folyik vonaltól vonalig. Nem tudják követni a németek, akik úgy sétálgatnak a védekezésben, mint anno Podmaniczky Endre a Duna-korzón miközben rágyújtott egy szivarra." :):):):):):):)
szenyo12 Creative Commons License 2006.08.02 0 0 152
Amúgy nálam NBA közvetítésben (anno TV3) ifj. Knézy-Új Péter páros az abszolút legjobb....
szenyo12 Creative Commons License 2006.08.02 0 0 151
A Spiller Istvánra gondolsz? Két lábon járó NHL lexikon.... Ő tényleg ott van...
Előzmény: dundee jordan (150)
dundee jordan Creative Commons License 2006.08.02 0 0 150

skacok!

 

tudjátok ki a jó? persze nem olyan dallamos meg ilyenek, de van az a csávó, aki úgy néz ki mint austin powers, csak szemüveg nélkül, aki hoki meccseket szokott közvetíteni. az elején még amcsifoci meccseket is kommentált, de aztán levették, de nem tudom miért.....szerintem totál jó volt....

őt akarjuk! :)

 

 

Törölt nick Creative Commons License 2006.07.18 0 0 149
:D
Előzmény: polanyijanos (147)
Doktor Toka Creative Commons License 2006.07.16 0 0 148
LOL.

Kösz, hogy megosztottad velünk ezt a baromságot, mester.
Előzmény: polanyijanos (147)
polanyijanos Creative Commons License 2006.07.16 0 0 147
Török Péter lexikális tudása nagyobb, mint az ebbe a rovatba írogatóké együttvéve...X100
vodadave Creative Commons License 2006.07.09 0 0 146
Helloka.NBA rajongo vok,és sztem Török Péter egy igazi harcos:)Szal egyike a kevés amolyan "spontán hülye" kommentárnak,szinesebb lesz töle a meccs:)Hajrá TP:)Üdv
kerdojel Creative Commons License 2006.07.06 0 0 145
Így van, csak pár irigykedő nyifog itten...
Előzmény: woodo1 (144)
woodo1 Creative Commons License 2006.07.06 0 0 144
szerintem török péter kifejezetten szórakoztató és jópofa! magam részéről nagyon bírom és szeretem ha ő meg a méhes gabi közvetít!! iiiigen királyok eggyütt!!:))))
Edwinke Creative Commons License 2006.06.27 0 0 143
Itt a petíció linke: http://www.peticio.hu?module=6&pdid=3850
Előzmény: Edwinke (142)
Edwinke Creative Commons License 2006.06.27 0 0 142
El lett indítva egy petíció annak érdekében, hogy Török Péter ne közvetítsen több NBA mérkőzést. Egyszerűen lehangoló, ahogyan kommentál, irónikus, cinikus, nagyképű, folyton negatív beszólásai vannak, falsch, légbölkapott infókat közöl, egyszerűen nem oda való. Egy frusztrált öregember.
Legyen szíves mindenki, aki nagyjából egyet ért velem, az klikkeljen alábbi linkre és írja alá a petíciót!
dundee jordan Creative Commons License 2006.06.16 0 0 141

TP beszólása pete maravichrol "fehér létére minden néger gyerek őt utánozta"

 

egy TP hogyan mondhat olyat, hogy "néger" ?

 

TP elszámolt végtelenig.....háromszor, jóóóó? :D

 

izirájdör Creative Commons License 2006.06.01 0 0 140
főleg h nem értem mit mondanak:)
Előzmény: Konnektororrú (138)
Rukawa Creative Commons License 2006.05.27 0 0 139
a rendőrös sztori egyszer JOval is előtte
Előzmény: Pistons (137)
Konnektororrú Creative Commons License 2006.05.27 0 0 138
"De mindegy, nekem tetszik amiket közbeszól!"

Így is van! A "szakkommentálásra" szót se érdemes vesztegetni, de aki ismeri a kosárlabdát, az nem is igényli. Török viszont kimondottan szórakoztató csávó, igen jól tud mesélni, függetlenül attól, hogy hülyeség-e vagy nem az, amit dumál. Én örülök, hogyha ő is kommentál. Élőben nézve a műsort, az ami kommentátorok sótlanok és uncsik.
Előzmény: Pistons (137)
Pistons Creative Commons License 2006.05.27 0 0 137

Én is kiváncsi lennék arra a viccre:)

De múltkor a cleveland-detroit utolsó meccsen egy aranyos történetet mesélt:

"azért Rasheed Wallace nem akármilyen fickó volt Portlandbe, az országos cimborájával, Bonzi Wells-szel közösen füveztek Wallace nagymamájának házában, és teletömték a mami zsebét fűvel, és mindig őt vitte el a rendőrség...:)

 

...Ja és nem szabad kihagyni Damon Stoudamire-t sem a díszes társaságból"

 

Meg elmondta, hogy Sheed beöltözött egyszer a haverjaival rendőrnek és megállították az embereket az autópályán igazoltatni:) Én legjobb tudomásom szerint ugy tudom hogy ez Rod Strickland volt még az orlandoi korszakából. De ezt TP el is mondta már régebben...akkor hogy is van ez vágó úr?

 

De hogy a Dallas-Phoneix első meccs előtt nem nézte meg az eredeti meccset, angolul az is biztos. Teljesen mást mondott mint amit az amerikai kommentátorok.De mindegy, nekem tetszik amiket közbeszól!Elmulatok rajta.Viszont a Méhes Gábor egyre jobban közvetíti a meccseket, teljesen beleéli magát, és szerintem ez abszolút pozitívum.

 

U.I.: "Larry Hughes a bagdadi tolvaj!"  :)

smartdrive Creative Commons License 2006.05.27 0 0 136
Most már baromi kíváncsi vagyok arra a viccre, ami úgy kezdődik, hogy egy körtecenter és egy alapvonali center találkozik.
Rukawa Creative Commons License 2006.05.20 0 0 135
ez nem hubert davis? :D
Előzmény: Törölt nick (134)
Törölt nick Creative Commons License 2006.05.20 0 0 134
Engedd meg, hogy bemutassam neked Flótert:

Előzmény: furzuki (132)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!